2. kolesarski vzpon za pokal Tanje Žakelj

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:2. kolesarski vzpon za pokal Tanje Žakelj Datum:04.10.2014
Mesto St.št. Tekmovalec Klub Čas vožnje Zaostanek
ČLANI A 1993 - 1984 4,1KM -M
1 . 25 Štucin Alen Moški 0:23:59.00 0:00:00.00
2 . 3 Podgornik Tadej Moški ORBEA GEAX 0:25:56.00 0:01:57.00
3 . 38 Pahor Patrik Moški 0:32:14.00 0:08:15.00
4 . 49 POLJANEC ERIK Moški 0:32:33.00 0:08:34.00
5 . 14 ŠMID MIRAN Moški 0:33:38.00 0:09:39.00
6 . 64 SELJAK DOMEN Moški 0:34:43.00 0:10:44.00
7 . 26 Jurca Rok Moški 0:38:15.00 0:14:16.00
8 . 32 KOGOVŠEK URBAN Moški 0:38:53.00 0:14:54.00
9 . 27 Jakopič Miha Moški 0:44:13.00 0:20:14.00
10 . 50 ERJAVEC ALJOŠA Moški 0:44:28.00 0:20:29.00
11 . 87 MORE ŽAN Moški 0:48:51.00 0:24:52.00
ČLANI B 1983 - 1974 4,1KM -M
1 . 69 Rudolf Borut Moški ORBEA GEAX 0:21:12.00 0:00:00.00
2 . 92 Dogša Iztok Moški 0:23:39.00 0:02:27.00
3 . 18 Blaznik Robert Moški ORBEA GEAX 0:24:25.00 0:03:13.00
4 . 71 Verčič Uroš Moški 0:26:04.00 0:04:53.00
5 . 54 GROŠELJ ALEŠ Moški 0:26:42.00 0:05:30.00
6 . 56 Poljanec Dejan Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:28:34.00 0:07:23.00
7 . 24 Rupnik Damjan Moški 0:30:23.00 0:09:11.00
8 . 58 Cankar Janez Moški 0:32:45.00 0:11:33.00
9 . 61 BRENCE SIMON Moški 0:33:13.00 0:12:02.00
10 . 36 PAVŠIČ MATEJ Moški 0:34:13.00 0:13:01.00
11 . 81 GLADEK ANDREJ Moški 0:35:11.00 0:14:00.00
12 . 8 RUPNIK VALTER Moški 0:36:06.00 0:14:55.00
13 . 86 Bačnar Janko Moški 0:36:32.00 0:15:21.00
14 . 17 ERJAVEC MIHA Moški 0:37:10.00 0:15:58.00
15 . 39 FILIPIČ JURE Moški 0:38:56.00 0:17:45.00
16 . 29 OBID BORUT Moški 0:42:12.00 0:21:00.00
17 . 41 KLEMENČIČ GREGOR Moški 0:44:20.00 0:23:09.00
18 . 51 LIČER SAŠO Moški 0:44:54.00 0:23:43.00
19 . 70 OBID BOŠTJAN Moški 0:46:56.00 0:25:45.00
20 . 10 ŠORLI BORUT Moški 0:48:30.00 0:27:19.00
MLADINCI 1994 IN MLAJšI 4,1KM -M
1 . 35 Krajnc Gregor Moški CALCIT BIKE TEAM 0:22:01.00 0:00:00.00
2 . 48 Poljanec Miha Moški KK SAVA KRANJ 0:23:44.00 0:01:43.00
3 . 89 Zupan Ciril Moški ENERGIJATEAM.COM 0:23:54.00 0:01:53.00
4 . 60 Čibej Simon Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:26:28.00 0:04:27.00
5 . 66 Tratnik Bajc Miha Moški 0:27:08.00 0:05:07.00
6 . 5 Berginc Kevin Moški 0:27:28.00 0:05:27.00
7 . 30 Tratnik Aljaž Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:28:47.00 0:06:45.00
8 . 15 Pahor Žan Moški CALCIT BIKE TEAM 0:29:17.00 0:07:16.00
9 . 20 ERŽEN ŽAN Moški 0:32:53.00 0:10:52.00
10 . 44 Rus Jure Moški ORBEA GEAX 0:33:32.00 0:11:31.00
11 . 67 LAHARNAR MATEJ Moški 0:33:54.00 0:11:53.00
12 . 53 Janežič Luka Moški CALCIT BIKE TEAM 0:33:54.00 0:11:53.00
13 . 57 Smrdel Miha Moški ORBEA GEAX 0:34:38.00 0:12:37.00
14 . 33 MOROZ MATEVŽ Moški 0:35:08.00 0:13:07.00
15 . 45 Gantar Gašper Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:35:32.00 0:13:30.00
16 . 82 Svetličič Peter Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:37:08.00 0:15:07.00
17 . 46 GANTAR ŽAN Moški 0:37:31.00 0:15:30.00
18 . 72 ERŽEN BORUT Moški 0:39:25.00 0:17:24.00
19 . 21 SELJAK JANEZ Moški 0:40:10.00 0:18:09.00
20 . 13 Skok Aleš Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:40:44.00 0:18:42.00
21 . 79 Terpin Tine Moški ORBEA GEAX 0:41:30.00 0:19:29.00
22 . 22 KOŠIR LOVRO Moški 0:48:32.00 0:26:31.00
VETERAN B 1963 - 1954 4,1KM -M
1 . 85 ŽAKELJ IVAN Moški 0:25:50.00 0:00:00.00
2 . 90 Zupan Tine Moški SCOTT TEAM 0:28:03.00 0:02:13.00
3 . 55 HOMEC ZORAN Moški 0:30:56.00 0:05:06.00
4 . 68 BAJT RAJKO Moški 0:36:03.00 0:10:13.00
5 . 11 REJC VINKO Moški 0:42:49.00 0:16:59.00
6 . 83 SVETLIČIČ LEON Moški 0:46:55.00 0:21:05.00
7 . 4 VELIKANJE RENATO Moški 1:01:22.00 0:35:32.00
VETERANI A 1973 - 1964 4,1KM -M
1 . 19 Brelih Boštjan Moški 0:22:37.00 0:00:00.00
2 . 59 KRIŽNAR ROBERT Moški 0:28:00.00 0:05:24.00
3 . 42 ČESNIK DANILO Moški 0:29:52.00 0:07:15.00
4 . 40 MUROVEC EGON Moški 0:30:30.00 0:07:53.00
5 . 1 Hvala Oskar Moški 0:31:48.00 0:09:12.00
6 . 52 GROŠELJ IGOR Moški 0:32:29.00 0:09:52.00
7 . 78 TERPIN DAVID Moški 0:32:35.00 0:09:59.00
8 . 12 ERJAVEC EDI Moški 0:33:55.00 0:11:18.00
9 . 77 POLJANEC DAMIJAN Moški 0:34:41.00 0:12:04.00
10 . 31 GNEZDA DARKO Moški 0:35:04.00 0:12:28.00
11 . 7 ŠKVARČA SREČKO Moški 0:35:13.00 0:12:37.00
12 . 76 LANGENVALTER UROŠ Moški 0:35:34.00 0:12:57.00
13 . 37 Gnezda Uroš Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:35:58.00 0:13:22.00
14 . 74 TAVČAR TONE Moški 0:36:24.00 0:13:47.00
15 . 63 TREVEN MIHA Moški 0:37:07.00 0:14:30.00
16 . 43 RUS ALEKSANDER Moški 0:42:56.00 0:20:19.00
17 . 65 KOBLAR IVO Moški 0:44:43.00 0:22:06.00
18 . 16 VALENTIN SKOK Moški 0:51:07.00 0:28:30.00
VETERANI C 1953 IN STAREJšI 4,1KM -M
1 . 80 ROGELJ JOŽE Moški 0:29:15.00 0:00:00.00
2 . 47 OBLAK LOJZE Moški 0:32:04.00 0:02:49.00
3 . 6 RUPNIK JOŽEF Moški 1:01:15.00 0:32:00.00
ŽENSKE A 1994 IN MLAJšE 4,1KM -Ž
1 . 23 Moroz Nuša Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:48:47.00 0:00:00.00
ŽENSKE B 1993 1974 4,1KM -Ž
1 . 28 Žakelj Tanja Ženski 0:24:05.00 0:00:00.00
2 . 91 Škrajnar Špela Ženski 0:28:41.00 0:04:35.00
3 . 34 KRAJNC MARTINA Ženski 0:40:22.00 0:16:17.00
4 . 9 PAGON GORDANA Ženski 0:41:39.00 0:17:34.00
5 . 88 SELJAK IRMA Ženski 0:53:08.00 0:29:03.00
ŽENSKE C 1973 IN STAREJšE 4,1KM -Ž
1 . 75 Žakelj Rada Ženski 0:31:20.00 0:00:00.00
2 . 62 GOVEKAR MANICA Ženski 0:45:33.00 0:14:12.00
3 . 84 ŽAKELJ MARJETA Ženski 0:49:10.00 0:17:50.00
4 . 73 TAVČAR MIRJAM Ženski 0:52:31.00 0:21:10.00

Komentarji