Nazaj na koledar
12 SO Sep

20. KOLESARSKA DIRKA VIPAVA-NANOS 2015 DP

Vipava, 12.09.2015

OMR vzpon

Prijavljeni

Priimek Ime Klub Kategorija UCI ID Št. licence Država Trasa Plačano
1 GULIč Teja TUŠ T.E.A.M. Ženske A SLO1982**** 461 SLO
2 ELSNER Tanja TUŠ T.E.A.M. Ženske A SLO1993**** 1319 SLO
3 BOHINC Saša SPRINT NOVO MESTO Ženske A SLO1984**** 912 SLO
4 BRATINA Jana ŠD AD-VENTURE.SI Ženske A SLO1987**** 00256 SLO
5 ZORč Barbara Ženske B SLO
6 ŠKRAJNAR Špela GANESHA TEAM Ženske B SLO1978**** 1149 SLO
7 OPEKA Ajda KD BRANIK MARIBOR Ženske B SLO1979**** 103 SLO
8 URšIč Vida ŠD BAM.BI Ženske C SLO1953**** 72 SLO
9 ŠKERLJ Ivanka KD BRDA DOBROVO Ženske C SLO1963**** 426 SLO
10 RAKOš Ivica ŠD TURBO M Ženske C SLO1960**** 382 SLO
11 POLAJNAR Klemen Amaterji SLO
12 ŠTUCIN Alen KD SLOGA 1902 IDRIJA Amaterji SLO1988**** 609 SLO
13 KOMEL Patrik KD SLOGA 1902 IDRIJA Amaterji SLO1997**** 589 SLO
14 RIHTER Žan KK RAVNE Amaterji 0 SLO
15 KRAVOS Matej TUŠ T.E.A.M. Amaterji SLO1988**** 00949 SLO
16 BRULC Srečko KD PAPEŽ PODGORJE Amaterji SLO1987**** 325 SLO
17 PLEVEL Robert KD ALPE SIS Amaterji SLO1988**** 296 SLO
18 MARINKO Matjaž KD ALPE SIS Amaterji SLO1987**** 279 SLO
19 MARIč Robi KD ALPE SIS Amaterji SLO1986**** 292 SLO
20 KURALT Mitja KD ALPE SIS Amaterji SLO1990**** 759 SLO
21 DRINOVEC Matej KD ALPE SIS Amaterji SLO1991**** 756 SLO
22 SERNEC Žiga BIKEREPUBLIC Amaterji SLO1988**** 979 SLO
23 PINTER Uroš BIKEREPUBLIC Amaterji SLO1989**** 974 SLO
24 BOšNJAK Matic BIKEREPUBLIC Amaterji SLO1992**** 1410 SLO
25 PORENTA Primož ŠD BAM.BI Amaterji SLO1988**** 73 SLO
26 KOžELJ Martin ŠD BAM.BI Amaterji SLO1989**** 1250 SLO
27 FURLAN Jernej MEBLOJOGI Amaterji SLO1988**** SLO
28 SANKOVIć Alex KK PANTAL Amaterji SLO1994**** 442 SLO
29 OSVALD Florjan ŠD TURBO M Amaterji SLO1998**** 395 SLO
30 MEDAR Luka ŠD TURBO M Amaterji SLO1990**** 378 SLO
31 OBAL Primož TEAM TURBO TROPOVCI Amaterji SLO1990**** 15 SLO
32 KOREN Gašper KK SOČA Amaterji SLO1991**** 1162 SLO
33 SOSIč Tomaž Master A SLO
34 JEKL Borut Master A SLO
35 MODIC Aleš CALCIT BIKE TEAM Master A SLO1985**** 1043 SLO
36 POLJANEC Dejan KD SLOGA 1902 IDRIJA Master A SLO1983**** 611 SLO
37 LOVšE Matej TUŠ T.E.A.M. Master A SLO1983**** 457 SLO
38 KRALJ Robert TEAM KORAK NAPREJ Master A SLO1984**** 1402 SLO
39 MAčEK Marjan B.V.G. GULČ - BTS COMPANY Master A SLO1982**** 489 SLO
40 HOLC Andrej B.V.G. GULČ - BTS COMPANY Master A SLO1983**** 483 SLO
41 OBID Andraž KD ALPE SIS Master A SLO1983**** 302 SLO
42 SIKOšEK Gregor BIKEREPUBLIC Master A SLO1984**** 1085 SLO
43 PLANK Marko BIKEREPUBLIC Master A SLO1985**** 973 SLO
44 HRKALOVIč Miroslav ŠD BAM.BI Master A SLO1982**** 70 SLO
45 ČERNIGOJ Uroš IZVIR VIPAVA Master A SLO1985**** 737 SLO
46 KIMOVEC Matej KLUB VAŠKA RUNDA Master A SLO1984**** 1009 SLO
47 STIBILJ Jernej PICIBICI Master A SLO1981**** 38 SLO
48 BANDEL Mitja PICIBICI Master A SLO1985**** 40 SLO
49 PETOVAR Jernej KK BIKE-EK HALOZE 2002 Master A SLO1985**** 784 SLO
50 KRAMBERGER Miha KK BIKE-EK HALOZE 2002 Master A SLO1983**** 804 SLO
51 MLEKUž Davor KK SOČA Master A SLO1982**** 1161 SLO
52 SOJER Uroš RBK NOTRANJE GORICE Master B SLO
53 IVANIč Stanislav Master B SVK1979**** 10030 SVK
54 DOGšA Iztok GANESHA TEAM Master B SLO1979**** 01150 SLO
55 VERDEL Rok KD HRASTNIK Master B SLO1980**** 937 SLO
56 KOLENC Damjan KD HRASTNIK Master B SLO1977**** 935 SLO
57 PREšEREN Jani B.V.G. GULČ - BTS COMPANY Master B SLO1976**** 487 SLO
58 PODPEčAN Tadej KD ALPE SIS Master B SLO1977**** 761 SLO
59 FILIPIč Grega KD ALPE SIS Master B SLO1976**** 787 SLO
60 RIBIč Zoran KD BIKE EK HALOZE 2002 Master B SLO1980**** 802 SLO
61 JERONčIč Bojan KK DJAK Master B SLO1977**** 346 SLO
62 MORETTI Andrej ŠD BAM.BI Master B SLO1980**** 54 SLO
63 ŽGAVC Boštjan IZVIR VIPAVA Master B SLO1978**** 739 SLO
64 SEVER Igor KAMPLC RACING TEAM Master B SLO1979**** 899 SLO
65 PROSEN Marko KAMPLC RACING TEAM Master B SLO1977**** 891 SLO
66 SALAVEC Goran TEAM TURBO TROPOVCI Master B SLO1980**** 16 SLO
67 MELINC Matevž KK SOČA Master B SLO1980**** 1160 SLO
68 BRATUš Dean MBK SPORTR.SI Master B SLO1978**** 923 SLO
69 RAC Radovan Master C SLO
70 PAVLETIć Kristian Master C SLO
71 KOVAč Matjaž Master C SLO
72 DOLENC Gregor KD HRASTNIK Master C SLO1972**** 943 SLO
73 JELIč Borja TUŠ T.E.A.M. Master C SLO1974**** 458 SLO
74 ŠABEC Igor KK POSTOJNA Master C SLO1972**** 866 SLO
75 OTONIčAR Domen KK POSTOJNA Master C SLO1974**** 863 SLO
76 POGLAVC Alojz KD PAPEŽ PODGORJE Master C SLO1971**** 914 SLO
77 KITIN Marko KD ALPE SIS Master C SLO1975**** 762 SLO
78 VERčIč Uroš ŠD BAM.BI Master C SLO1975**** 61 SLO
79 JERAJ Sebastijan ŠD BAM.BI Master C SLO1973**** 58 SLO
80 ALIč Simon KD BRDA DOBROVO Master C SLO1971**** 432 SLO
81 KAMPUš Boris IZVIR VIPAVA Master C SLO1972**** 743 SLO
82 NANUT Darijo KK PANTAL Master C SLO1974**** 440 SLO
83 KONC Gorazd KK KRANJ Master C SLO1974**** 1373 SLO
84 HAJDINJAK Dušan TEAM TURBO TROPOVCI Master C SLO1973**** 10 SLO
85 BLAZNIK Robert MBK SPORTR.SI Master C SLO1975**** 274 SLO
86 ŠESEK UroŠ Master D SLO
87 PRETNAR Janez CALCIT BIKE TEAM Master D SLO1967**** 00830 SLO
88 NOVAK Rajko CALCIT BIKE TEAM Master D SLO1969**** 855 SLO
89 JAUK Marjan GANESHA TEAM Master D SLO1969**** 1145 SLO
90 ŠEME Tomaž BICIKEL.COM Master D SLO1968**** 271 SLO
91 GRILJ Jernej BK OPATIJA-2010 Master D SLO1970**** 253 SLO
92 MELANšEK Iztok TUŠ T.E.A.M. Master D SLO1966**** 454 SLO
93 ŠIRAJ Andrej KK POSTOJNA Master D SLO1968**** 865 SLO
94 CESAR Igor KD PAPEŽ PODGORJE Master D SLO1970**** 915 SLO
95 KURET Iztok KD ALPE SIS Master D SLO1967**** 11 SLO
96 PRETNER Marjan KD BRDA DOBROVO Master D SLO1969**** 428 SLO
97 ISKRA Tomi KD BRDA DOBROVO Master D SLO1969**** 421 SLO
98 DANEVčIč Marko KD BRDA DOBROVO Master D SLO1966**** 413 SLO
99 ŽGAVEC Milan IZVIR VIPAVA Master D SLO1969**** 741 SLO
100 PREMRN Lucjan IZVIR VIPAVA Master D SLO1966**** 746 SLO
101 LIKAR Robert IZVIR VIPAVA Master D SLO1969**** 744 SLO
102 BRELIH Boštjan MBK SPORTR.SI Master D SLO1967**** 275 SLO
103 ŽAKELJ Vladimir ŠD BAM.BI Master E SLO1965**** 56 SLO
104 DETIčEK Edvard ŠD BAM.BI Master E SLO1962**** 158 SLO
105 DEBELJAK Janez ŠD BAM.BI Master E SLO1962**** 964 SLO
106 ŠKERLJ Igor KD BRDA DOBROVO Master E SLO1964**** 427 SLO
107 MULEJ Robert KD BRDA DOBROVO Master E SLO1961**** 416 SLO
108 HVALA Oskar KD BRDA DOBROVO Master E SLO1964**** 430 SLO
109 BAUMAN Robert KD BRDA DOBROVO Master E SLO1964**** 419 SLO
110 ČIBEJ Bruno IZVIR VIPAVA Master E SLO1965**** 750 SLO
111 BOJANC Branko SPRINT NOVO MESTO Master E SLO1963**** 772 SLO
112 MESOJEDEC Matjaž ŠD TURBO M Master E SLO1964**** 371 SLO
113 PREšEREN Branko KK ZAVRŠNICA Master F SLO1959**** 904 SLO
114 ČUDEN Marjan B.V.G. GULČ - BTS COMPANY Master F SLO1957**** 482 SLO
115 REVEN Dare ŠD BAM.BI Master F SLO1957**** 157 SLO
116 ČUK Tomislav ŠD BAM.BI Master F SLO1960**** 764 SLO
117 BRATINA Marjan KD BRDA DOBROVO Master F SLO1959**** 408 SLO
118 SKUBIC Borislav ŠD TURBO M Master F SLO1958**** 379 SLO
119 RAKOš Dragan ŠD TURBO M Master F SLO1956**** 381 SLO
120 PAPIč Milivoj ŠD TURBO M Master F SLO1956**** 388 SLO
121 COLNARIč Slavko ŠD TURBO M Master F SLO1956**** 380 SLO
122 ŠEK Darko TEAM TURBO TROPOVCI Master F SLO1958**** 17 SLO
123 KLEMENC Tone KD ALPE SIS Master G SLO1955**** 294 SLO
124 CAR Ljubo KD BRANIK MARIBOR Master G SLO1955**** 104 SLO
125 VARGA Joško ŠD BAM.BI Master G SLO1952**** 1039 SLO
126 BLAžIč Jožef KD BRDA DOBROVO Master G SLO1954**** 423 SLO
127 MIHOVEC Matej ŠD TURBO M Master G SLO1951**** 383 SLO
128 GOVEKAR Anton ŠD TURBO M Master G SLO1953**** 376 SLO
129 OTONIčAR Janez KK POSTOJNA Master H SLO1948**** 862 SLO
130 OBLAK Alojz ŠD BAM.BI Master H SLO1947**** 59 SLO
131 SAKSIDA Marko KD BRDA DOBROVO Master H SLO1947**** 410 SLO
132 MIKULIN Zvezdan KD BRDA DOBROVO Master H SLO1950**** 433 SLO
133 CIGOJ Zorko KD BRDA DOBROVO Master H SLO1948**** 407 SLO
134 DREMELJ Janez KD GROSUPLJE Master H **** _ SLO
135 ŠTRANCAR Jožef IZVIR VIPAVA Master H SLO1947**** 751 SLO
136 MIHOVILOVIć Ivan IZVIR VIPAVA Master H SLO1949**** 913 SLO
137 LAMPE Bojan ŠD TURBO M Master H SLO1947**** 373 SLO
138 UčANJšEK Edvard KD HRASTNIK Master I SLO1934**** 941 SLO
139 KONčINA Rafael KD HRASTNIK Master I SLO1945**** 942 SLO
140 BAHAR Milan KK POSTOJNA Master I SLO1938**** 861 SLO
141 MIKUž Franc IZVIR VIPAVA Master I SLO1943**** 747 SLO
142 KOTNIK Herbert ŠD TURBO M Master I SLO1943**** 372 SLO
* z zeleno barvo so označene preverjene licence

Ura

12, Sep. ( SO ) , 2015 - 10:00 h

Lokacija

Vipava - Vipava ,SLOVENIJA

Organizator

KOLESARSKI KLUB IZVIR VIPAVA telefon : 041-330-542 email : info@izvir-klub.si

Booking.com

Nudim prevoz

Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.

Iščem prevoz

Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.

Nudim prevoz

Dodaj prevoz
od: čas: Št. prostih mest: Pobiram po poti:

Iščem prevoz

Iščem prevoz
od: čas:

Št. prostih mest:

Pobiram po poti:

Več informacij o tekmi: 20. KOLESARSKA DIRKA VIPAVA-NANOS 2015 DP

Booking.com