Nazaj na koledar
20 SO Aug

XCC Črni Vrh 2016

Črni Vrh, 20.08.2016

XCO Pokal mladi - SloXcup,XCO Pokal Slovenije - SloXcup

Prijavljeni (184)

Priimek Ime Klub Kategorija UCI ID Št. licence Država Trasa Plačano
1 TANCIK Mitja ENERGIJATEAM.COM Elite M SLO19780217 1165 SLO
2 BELAK Jure ENERGIJATEAM.COM Elite M SLO19841102 397 SLO
3 TAVčAR Luka CALCIT BIKE TEAM Elite M SLO19920519 734 SLO
4 HRIBOVšEK Boštjan CALCIT BIKE TEAM Elite M SLO19841105 1263 SLO
5 GROšELJ Žiga KK KRANJ Elite M SLO19930831 325 SLO
6 BRAIDOT Daniele TEAM GRUPO SPORTIVO FORESTALE Elite M ITA19910529 11G0228 ITA
7 VODOPIVEC Luka MBK SPORTR.SI Elite M SLO19870307 416 SLO
8 BOšKIN Aleš MBK SPORTR.SI Elite M SLO19761203 290 SLO
9 MAHMIć Nedžad ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN U23 M BIH19970928 300046 BIH
10 DAMNJANOVIC Lazar ORLOVAC CROSS U23 M SRB 19970516 3803 SRB
11 DIMIC Gregor ENERGIJATEAM.COM U23 M SLO19940328 1183 SLO
12 ZUPANčIč Peter CALCIT BIKE TEAM U23 M SLO19960605 745 SLO
13 NAGLIč Rok CALCIT BIKE TEAM U23 M SLO19960309 755 SLO
14 KRAJNC Gregor CALCIT BIKE TEAM U23 M SLO19950903 1262 SLO
15 TRATNIK BAJC Miha PEDAL RACING TEAM U23 M SLO19970204 1073 SLO
16 SVAB Jernej KK KRANJ U23 M SLO19950826 00323 SLO
17 LOGAR Tadej KK KRANJ U23 M SLO19940117 00322 SLO
18 ČOTAR Luka KK KRANJ U23 M SLO19960421 327 SLO
19 ČIBEJ Simon KK KRANJ U23 M SLO19971210 00329 SLO
20 PERšE Tina CALCIT BIKE TEAM U23+Elite W SLO19941014 715 SLO
21 ZUPAN Ciril ENERGIJATEAM.COM U19 M SLO19980313 923 SLO
22 ZORMAN Tadej ENERGIJATEAM.COM U19 M SLO19981219 1171 SLO
23 MIHALIč Anže ENERGIJATEAM.COM U19 M SLO19990621 1174 SLO
24 IVARTNIK David ENERGIJATEAM.COM U19 M SLO19990417 1173 SLO
25 DRAGAR Blaž ENERGIJATEAM.COM U19 M SLO19981021 1176 SLO
26 LAKOTA Luka KK ZAVRŠNICA U19 M SLO19981021 1108 SLO
27 BOSMAN Luka KK ZAVRŠNICA U19 M SLO19990112 1098 SLO
28 GOVEKAR Blaž MBK SPORTR.SI U19 M SLO19980528 1202 SLO
29 TORRONI Andrea KI.CO.SYS TEAM Amaterji ITA19921202 7828775 ITA
30 MERVIG Danijel KI.CO.SYS TEAM Amaterji ITA-1992/03/24 7828782 ITA
31 PEVEC Evgen ENERGIJATEAM.COM Amaterji SLO19780212 1184 SLO
32 MARINčIč Anže ENERGIJATEAM.COM Amaterji SLO19950608 1188 SLO
33 DEBELJAK Miha ENERGIJATEAM.COM Amaterji SLO19871219 1303 SLO
34 PREšEREN Jure KK ZAVRŠNICA Amaterji SLO19851007 1100 SLO
35 ŠTUCIN Alen MBK SPORTR.SI Amaterji SLO19880725 418 SLO
36 KRIžAN Borut ENERGIJATEAM.COM Veterani 1 SLO19810427 1157 SLO
37 DEJAK Janez ENERGIJATEAM.COM Veterani 1 SLO19820317 1252 SLO
38 PIRC Tomaž CALCIT BIKE TEAM Veterani 1 SLO19780104 741 SLO
39 MIKELJ Uroš CALCIT BIKE TEAM Veterani 1 SLO19801126 740 SLO
40 ČERNE Mitja DEŠ FLEŠ Veterani 1 SLO19780404 1127 SLO
41 JURAK Primož ŠD 2SIMPL Veterani 1 SLO19800117 1122 SLO
42 JAZBEC Matic ŠD 2SIMPL Veterani 1 SLO19850302 1124 SLO
43 BITENC Janez ŠD 2SIMPL Veterani 1 SLO19831129 1123 SLO
44 TUšAR Matej MBK SPORTR.SI Veterani 1 SLO19820728 420 SLO
45 POLJANEC Dejan MBK SPORTR.SI Veterani 1 SLO19830223 417 SLO
46 JERAM Damjan MBK SPORTR.SI Veterani 1 SLO19780108 1000 SLO
47 BUDIN Matjaž MBK SPORTR.SI Veterani 1 SLO19860222 768 SLO
48 NEMEčEK Dejan PROADVENTURE-ZIPVITSPORT Veterani 2 SLO19710605 1356 SLO
49 ŠKARJA Marko ENERGIJATEAM.COM Veterani 2 SLO19731206 1153 SLO
50 KERžAN Peter ENERGIJATEAM.COM Veterani 2 SLO19730327 1147 SLO
51 VOVK Janez CALCIT BIKE TEAM Veterani 2 SLO19670505 725 SLO
52 STARMAN Jan CALCIT BIKE TEAM Veterani 2 SLO19760226 1276 SLO
53 AUER Sandi CALCIT BIKE TEAM Veterani 2 SLO19750422 968 SLO
54 UTRANKER Damjan ŠD 2SIMPL Veterani 2 SLO19760707 1119 SLO
55 BLAZNIK Robert MBK SPORTR.SI Veterani 2 SLO19750305 289 SLO
56 MAJNIK Jure CALCIT BIKE TEAM Veterani 3 SLO19601205 01042 SLO
57 ZUPAN Tine SCOTT TEAM Veterani 3 SLO19600123 1033 SLO
58 VESEL Peter UNI TEAM Veterani 3 SLO19651208 684 SLO
59 KRANJEC Mira CALCIT BIKE TEAM Veteranke SLO19741025 710 SLO
60 SMOLNIKAR Jakob ENERGIJATEAM.COM U17 M SLO20010227 1175 SLO
61 KERžAN Žiga ENERGIJATEAM.COM U17 M SLO20000301 1177 SLO
62 ŠTAJNAR Mihael CALCIT BIKE TEAM U17 M SLO20001006 753 SLO
63 KRANJEC Žan CALCIT BIKE TEAM U17 M SLO20010504 736 SLO
64 JAGODIč Tilen CALCIT BIKE TEAM U17 M SLO20001021 716 SLO
65 SKOK Anže KD SLOGA 1902 IDRIJA U17 M SLO20000915 1053 SLO
66 LAZAR Rok KD SLOGA 1902 IDRIJA U17 M SLO20010107 1225 SLO
67 HIRCI Jernej KK ZAVRŠNICA U17 M SLO20001125 1097 SLO
68 RUPNIK Robi MBK SPORTR.SI U17 M SLO20010120 198 SLO
69 LOZAR Matjaž MBK SPORTR.SI U17 M SLO20000213 197 SLO
70 KLEMENčIč Miha MBK SPORTR.SI U17 M SLO20001021 178 SLO
71 HABE Johan MBK SPORTR.SI U17 M SLO20000629 196 SLO
72 GOVEKAR Matevž MBK SPORTR.SI U17 M SLO20000417 195 SLO
73 MOVRIN Ana ENERGIJATEAM.COM Mladinke SLO19990528 1170 SLO
74 MOVRIN Vita ENERGIJATEAM.COM Mladinke SLO20000612 147 SLO
75 DEčMAN Nika CALCIT BIKE TEAM Mladinke SLO20010703 711 SLO
76 ŽLE Blaž CALCIT BIKE TEAM U15 M SLO20020105 1406 SLO
77 VOVK Peter CALCIT BIKE TEAM U15 M SLO20021121 714 SLO
78 STARMAN Jaka CALCIT BIKE TEAM U15 M SLO20021209 713 SLO
79 KRANJEC ŽAGAR Matic CALCIT BIKE TEAM U15 M SLO20020603 631 SLO
80 HRIBAR Jernej CALCIT BIKE TEAM U15 M SLO20020719 SLO
81 GOLMAJER Ažbe CALCIT BIKE TEAM U15 M SLO20020910 750 SLO
82 AUER Nal CALCIT BIKE TEAM U15 M SLO20031208 727 SLO
83 TUšAR Lenart KD SLOGA 1902 IDRIJA U15 M SLO20031203 1229 SLO
84 SVETLIčIč Peter KD SLOGA 1902 IDRIJA U15 M SLO20021128 1376 SLO
85 SKOK Aleš KD SLOGA 1902 IDRIJA U15 M SLO20031231 1052 SLO
86 NOVAK David Svit KD SLOGA 1902 IDRIJA U15 M SLO20031219 1056 SLO
87 MRAK Matevž KD SLOGA 1902 IDRIJA U15 M SLO20030408 1230 SLO
88 JEREB Jan KD SLOGA 1902 IDRIJA U15 M SLO20020504 1061 SLO
89 JEREB Tine KD SLOGA 1902 IDRIJA U15 M SLO20031211 1062 SLO
90 GNEZDA Nace KD SLOGA 1902 IDRIJA U15 M SLO20030219 1045 SLO
91 PLEšA Ambrož KK ZAVRŠNICA U15 M SLO20030613 1091 SLO
92 KALAN VRHOVNIK Gal KK ZAVRŠNICA U15 M SLO20020723 1086 SLO
93 DOLENšEK Anže KK ZAVRŠNICA U15 M SLO20020117 1092 SLO
94 ŠTERN Nejc KK RAVNE U15 M SLO20031202 1010 SLO
95 PEčNIK Teo KK RAVNE U15 M SLO20020331 1007 SLO
96 BELAJ Žan KK RAVNE U15 M SLO20021212 1009 SLO
97 KLEMENčIč Jakob MBK SPORTR.SI U15 M SLO20021213 194 SLO
98 JANEžIč Ana ENERGIJATEAM.COM U15 W SLO20020204 1151 SLO
99 HOMAR Tamara ENERGIJATEAM.COM U15 W SLO20020617 1178 SLO
100 PAHOR Žan ENERGIJATEAM.COM U13 M SLO20050121 1167 SLO
101 KOROšEC Klas ENERGIJATEAM.COM U13 M SLO20050210 1166 SLO
102 JANEžIč Luka ENERGIJATEAM.COM U13 M SLO20040727 1150 SLO
103 GOMBAČ Jure ENERGIJATEAM.COM U13 M SLO20050608 1159 SLO
104 VOVK Ambrož CALCIT BIKE TEAM U13 M SLO20050609 726 SLO
105 STARMAN Gal CALCIT BIKE TEAM U13 M SLO20050717 738 SLO
106 KEREC Matej CALCIT BIKE TEAM U13 M SLO20050720 1110 SLO
107 JUKIč Mirza CALCIT BIKE TEAM U13 M SLO20041125 761 SLO
108 JAGODIč David CALCIT BIKE TEAM U13 M SLO20040422 739 SLO
109 INKRET Jan CALCIT BIKE TEAM U13 M SLO20050504 722 SLO
110 GOLMAJER Juš CALCIT BIKE TEAM U13 M SLO20050605 751 SLO
111 DEčMAN Jaka CALCIT BIKE TEAM U13 M SLO20040611 748 SLO
112 SVETLIčIč Jošt KD SLOGA 1902 IDRIJA U13 M SLO20051114 1055 SLO
113 SKOK Marcel KD SLOGA 1902 IDRIJA U13 M SLO20050523 1054 SLO
114 ŠEN Tilen KD SLOGA 1902 IDRIJA U13 M SLO20040401 1228 SLO
115 MOčNIK Matija KD SLOGA 1902 IDRIJA U13 M SLO20040414 1265 SLO
116 KAVčIč Jernej KD SLOGA 1902 IDRIJA U13 M SLO20040415 1227 SLO
117 ZUPAN Benjamin KK ZAVRŠNICA U13 M SLO20040912 1089 SLO
118 ROBIč Nal Jure KK ZAVRŠNICA U13 M SLO20041102 1090 SLO
119 MAROLT Jaka KK ZAVRŠNICA U13 M SLO20050921 1109 SLO
120 MARKELJ Tim KK ZAVRŠNICA U13 M SLO20040716 1105 SLO
121 SMRDEL Miha MBK SPORTR.SI U13 M SLO20040117 192 SLO
122 RUS Jure MBK SPORTR.SI U13 M SLO20040814 191 SLO
123 GLADEK Marcel MBK SPORTR.SI U13 M SLO20050731 199 SLO
124 MOVRIN Ema ENERGIJATEAM.COM U13 W SLO20040817 1180 SLO
125 KRANJEC ŽAGAR Hana CALCIT BIKE TEAM U13 W SLO20050609 632 SLO
126 KRANJEC Zoja CALCIT BIKE TEAM U13 W SLO20050303 749 SLO
127 MOROZ Nuša KD SLOGA 1902 IDRIJA U13 W SLO20040221 1058 SLO
128 ČUK Špela KD SLOGA 1902 IDRIJA U13 W SLO20040512 1044 SLO
129 SMRDEL Tina MBK SPORTR.SI U13 W SLO20050809 193 SLO
130 MLAKAR Daša MBK SPORTR.SI U13 W SLO20040920 190 SLO
131 MIKUž Lara MBK SPORTR.SI U13 W SLO20040620 189 SLO
132 KLEMENčIč Ivana MBK SPORTR.SI U13 W SLO20051020 188 SLO
133 HABE Elizabeta MBK SPORTR.SI U13 W SLO20050120 201 SLO
134 ZUPANIč Jurij ENERGIJATEAM.COM U11 M SLO20071026 1253 SLO
135 KOBAL Ažbe ENERGIJATEAM.COM U11 M SLO20070718 1187 SLO
136 KERžAN Žan ENERGIJATEAM.COM U11 M SLO20060701 1172 SLO
137 GROJZDEK Enej ENERGIJATEAM.COM U11 M SLO20060127 1383 SLO
138 BRECELJ Job ENERGIJATEAM.COM U11 M SLO20070318 916 SLO
139 ŠTAJNAR Gašper CALCIT BIKE TEAM U11 M SLO
140 BOLTAR Jan CALCIT BIKE TEAM U11 M SLO20060213 1274 SLO
141 BOšKIN Filip KD SLOGA 1902 IDRIJA U11 M SLO20070612 1059 SLO
142 PINTAR Ažbe KK ZAVRŠNICA U11 M SLO20061226 1095 SLO
143 AžMAN Juš KK ZAVRŠNICA U11 M SLO20070523 1096 SLO
144 PEčNIK Tian KK RAVNE U11 M SLO20070429 1008 SLO
145 UTRANKER Filip ŠD 2SIMPL U11 M SLO20061109 1120 SLO
146 TERPIN Tine MBK SPORTR.SI U11 M SLO20061027 187 SLO
147 RUPNIK Maks MBK SPORTR.SI U11 M SLO20070318 186 SLO
148 RUDOLF Jernej MBK SPORTR.SI U11 M SLO20070126 185 SLO
149 KUNC Ambrož MBK SPORTR.SI U11 M SLO20071228 183 SLO
150 JANEžIč Meta ENERGIJATEAM.COM U11 W SLO20070301 1152 SLO
151 NOVAK Ivana Rosa KD SLOGA 1902 IDRIJA U11 W SLO20070809 1057 SLO
152 GNEZDA Hana KD SLOGA 1902 IDRIJA U11 W SLO20070104 1243 SLO
153 MIKUž Nika MBK SPORTR.SI U11 W SLO20070228 184 SLO
154 DEJAK Lenart ENERGIJATEAM.COM U9 M SLO20090923 1251 SLO
155 BENDA Gal ENERGIJATEAM.COM U9 M SLO20081121 1158 SLO
156 TOMINšEK Jaka CALCIT BIKE TEAM U9 M SLO20080323 730 SLO
157 PRELEC Žiga CALCIT BIKE TEAM U9 M SLO20080923 721 SLO
158 MAJNIK Maks CALCIT BIKE TEAM U9 M SLO20090331 729 SLO
159 KOKALJ David CALCIT BIKE TEAM U9 M SLO20090607 724 SLO
160 HRIBAR Vid CALCIT BIKE TEAM U9 M SLO20090107 95196 SLO
161 AUER Nik CALCIT BIKE TEAM U9 M SLO20080611 728 SLO
162 PAGON Tim KD SLOGA 1902 IDRIJA U9 M SLO20080516 1226 SLO
163 MOčNIK Tomaž KD SLOGA 1902 IDRIJA U9 M SLO20090311 1266 SLO
164 KOROšEC Aljaž KK ZAVRŠNICA U9 M SLO20080122 1469 SLO
165 UTRANKER Jaka ŠD 2SIMPL U9 M SLO20081214 1121 SLO
166 MLAKAR Jakob MBK SPORTR.SI U9 M SLO20090401 181 SLO
167 KUNC Lovro MBK SPORTR.SI U9 M SLO20090815 180 SLO
168 KLEMENčIč Urban MBK SPORTR.SI U9 M SLO20091022 202 SLO
169 CIGALE Amadej MBK SPORTR.SI U9 M SLO20090410 203 SLO
170 KRIžAN Mia ENERGIJATEAM.COM U9 W SLO20080722 1155 SLO
171 INKRET Ana CALCIT BIKE TEAM U9 W SLO20080915 723 SLO
172 BOLčINA RAVNIKAR Zoja CALCIT BIKE TEAM U9 W SLO20080814 1435 SLO
173 TERPIN Eva MBK SPORTR.SI U9 W SLO20080710 182 SLO
174 KRIžAN Bor ENERGIJATEAM.COM U7 M SLO20120629 1154 SLO
175 BOšKIN Aljaž KD SLOGA 1902 IDRIJA U7 M SLO20100118 1060 SLO
176 RUPNIK Rene MBK SPORTR.SI U7 M SLO20100527 179 SLO
177 MLEčNIK Aljaž MBK SPORTR.SI U7 M SLO
178 MLAKAR Tine MBK SPORTR.SI U7 M SLO20111115 200 SLO
179 LAMPE Urban MBK SPORTR.SI U7 M SLO
180 KRIžAN Ela ENERGIJATEAM.COM U7 W SLO20100216 1156 SLO
181 ŠOšTARKO Tajda CALCIT BIKE TEAM U7 W SLO20100504 754 SLO
182 RAVNIKAR BOLčINA Ula CALCIT BIKE TEAM U7 W SLO20100119 1436 SLO
183 UTRANKER Neža ŠD 2SIMPL U7 W SLO20110204 95151 SLO
184 MLEčNIK Anika MBK SPORTR.SI U7 W SLO
* z zeleno barvo so označene preverjene licence

Organizator

MBK Črni Vrh telefon : 031788762 email : igor.mlakar@hidria.com

Ura

20, Aug. ( SO ) , 2016 - 10:00 h

Lokacija

Črni Vrh - Črni Vrh ,SLOVENIJA

Booking.com

Nudim prevoz

Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.

Iščem prevoz

Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.

Nudim prevoz

Dodaj prevoz
od: čas: Št. prostih mest: Pobiram po poti:

Iščem prevoz

Iščem prevoz
od: čas:

Št. prostih mest:

Pobiram po poti:

Več informacij o tekmi: XCC Črni Vrh 2016