Nazaj na koledar
23 NE Apr

20. XCO Kamnik, C1 2017

Kamnik, 23.04.2017

XCO Pokal mladi - SloXcup,XCO Pokal Slovenije - SloXcup

Prijavljeni (276)

Priimek Ime Klub Kategorija UCI ID Št. licence Država Trasa Plačano
1 WETZELBERGER Philipp BIKE TOTAL RC FRIEDBERG-PINGGAU Elite M 10008145859 AUT XC
2 BRAIDOT Daniele Elite M ITA19910529 629421W ITA XC
3 BRAIDOT Luca TEAM GRUPPO SPORTIVO FORESTALE OLYMPIA VITTORIA Elite M ITA19910529 629422X ITA XC
4 TAVčAR Luka CALCIT BIKE TEAM Elite M 100 108 256 85 1101 SLO XC
5 HRIBOVšEK Boštjan CALCIT BIKE TEAM Elite M 100 176 045 71 1096 SLO XC
6 BELAK Jure CALCIT BIKE TEAM Elite M 100 091 643 59 1098 SLO XC
7 LOGAR Tadej KK ZAVRŠNICA Elite M 100 079 285 20 481 SLO XC
8 MICHAłEK Mariusz JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM Elite M POL19871005 POL/17/00170 POL XC
9 GEHBAUER Robert RC ARBÖ ASKÖ KLAGENFURT Elite M 10003343147 300009 AUT XC
10 GRIESSNER Markus ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR Elite M 10015011136 3002941 AUT XC
11 ZöGER Manfred PICHER RACING TEAM Elite M AUT19900522 10006838379 AUT XC
12 TURK Filip BBK ŠIŠMIŠ Elite M 100 058 730 29 436 CRO XC
13 SZATMáRY András WABERER'S EVOPRO MTB TEAM Elite M 100 064 480 56 H17 1 PR00814 HUN XC
14 VALTER Attila CUBE-CSöMöR UCI MTB TEAM Elite M 10009820727 HUN XC
15 DINA Dániel CUBE-CSöMöR UCI MTB TEAM Elite M 1000965996809659968 HUN XC
16 BURUCZKI Szilárd CUBE-CSöMöR UCI MTB TEAM Elite M 10093514010 HUN XC
17 PARTI András NELLA TREK TEAM Elite M HUN19820918 H17 1 PR00654 HUN XC
18 SHEVTSOV Artem BPS MTB TEAM Elite M UKR19940701 311 UKR XC
19 UNAL Isac SALCANO CAPPADOCI Elite M 10007402696 TUR
20 LAPOSSE Lorenzo ASD SIXS BOSCARO Elite M 10031798402 A041329 ITA XC
21 FUMAROLA Denis ASD SIXS BOSCARO Elite M 10007707137 612014Q ITA XC
22 SIBILLE Vincent TEAM VOSGES VTT U23 M 10008151519 1588170111 FRA XC
23 PELLIZZON Moreno TEAM RUDY PROJECT XCR U23 M 10008625304 843596M ITA XC
24 MIHALKOVITS Lukas RADWELT MK FACTORY RACING U23 M AUT19951026 AUT XC
25 GARINO Cristiano TEAM PIEMONTE FCI U23 M 10015633451 A048205 ITA XC
26 BSCHERER Moritz KTM PRO TEAM U23 M AUT19960407 AUT 10008814755 AUT XC
27 BOUWMEESTER Marc MIJNBADLIVGIANT OFFROAD TEAM U23 M 10009822545 5030 NLD XC
28 ZORMAN Tadej ENERGIJATEAM.COM U23 M 100 176 485 26 1181 SLO XC
29 ŠTIRN Andraž ENERGIJATEAM.COM U23 M 10060303769 01415 SLO XC
30 DRAGAR Blaž ENERGIJATEAM.COM U23 M 100 109 041 94 1180 SLO XC
31 ZUPANčIč Peter CALCIT BIKE TEAM U23 M 100 087 450 37 1294 SLO XC
32 NAGLIč Rok CALCIT BIKE TEAM U23 M 100 090 791 80 1295 SLO XC
33 KRAJNC Gregor CALCIT BIKE TEAM U23 M 100 081 967 83 1097 SLO XC
34 ČIBEJ Simon CALCIT BIKE TEAM U23 M 100 101 868 02 1107 SLO XC
35 LAKOTA Luka KK ZAVRŠNICA U23 M 100 157 202 46 1052 SLO XC
36 TOMASEV Alen BK CRIKVENICA U23 M 100 085 953 92 290 CRO XC
37 ROMAN Aleksandar SERBIA NATIONAL TEAM U23 M 10008819203 SRB XC
38 PALUMBY Zsombor WABERER'S EVOPRO MTB TEAM U23 M 100 088 212 23 H17 1 PR00646 HUN XC
39 BORSOS Benedek WABERER'S EVOPRO MTB TEAM U23 M HUN XC
40 TRATNIK BAJC Miha MBK SPORTR.SI U23 M 100 107 282 81 876 SLO XC
41 OLIVETTI Simone TEAM UCI PIEMONTE FCI U23 M UCI CODE 10009824060 ITA XC
42 CERUTTI Gregorio TEAM UCI PIEMONTE FCI U23 M 10009823656 ITA XC
43 ALMONTI Andrea TEAM UCI PIEMONTE FCI U23 M FCI CODE 708660H ITA XC
44 AGOSTINELLI Alessio SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM U23 M 10011133459 ITA XC
45 KONYAEV Oleksandr BPS MTB TEAM U23 M 10009442225 520 UKR XC
46 ICEN Izzet Sahin SALCANO CAPPADOCI U23 M 10011179737 TUR
47 PELLIZZARO Jessica TEAM RUDY PROJECT XCR U23+Elite W 10009164965 927336K ITA XC
48 GöLTL-ZELENIJ Linda PCCC U23+Elite W 10010833971 HUN XC
49 PERšE Tina CALCIT BIKE TEAM U23+Elite W 100 075 455 70 1095 SLO XC
50 WIELTSCHNIG Julia ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR U23+Elite W 10008821425 300041 AUT XC
51 ŽAKELJ Tanja RAJD TREK / UNIOR TOOLS TEAM U23+Elite W 100 046 044 50 683 SLO XC
52 SAVIC POPOVIC Teodora SERBIA NATIONAL TEAM U23+Elite W 10010898235 SRB
53 GASPARDINO Giulia TEAM UCI PIEMONTE FCI U23+Elite W UCI CODE 10007678037 ITA XC
54 CAMPANARI Angela SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM U23+Elite W 10010647954 855944V ITA XC
55 POPOVA Iryna BPS MTB TEAM U23+Elite W 10006877785 959 UKR XC
56 RAKIć Milica SALCANO CAPPADOCI U23+Elite W 10007913362 SRB XC
57 CRNOGORAC Jovana SALCANO CAPPADOCI U23+Elite W 10007299232 SRB XC
58 JERBIć Lucija BK BIKER U23+Elite W 100 109 057 13 31 CRO XC
59 TANOVIC Lejla SMF TEAM U23+Elite W 10009167490 BIH BIH XC
60 KERžAN Žiga ENERGIJATEAM.COM U19 M 100 176 493 34 1184 SLO XC
61 ŠTAJNAR Mihael CALCIT BIKE TEAM U19 M 100 175 644 58 1251 SLO XC
62 MANčU Benjamin CALCIT BIKE TEAM U19 M 100 590 020 50 1234 SLO XC
63 JAGODIč Tilen CALCIT BIKE TEAM U19 M 100 175 745 62 1245 SLO XC
64 HIRCI Jernej KK ZAVRŠNICA U19 M 100 176 526 67 1044 SLO XC
65 BOSMAN Luka KK ZAVRŠNICA U19 M 100 157 201 45 1045 SLO XC
66 POLZER David RSC MCDONALDS KLOPEINER SEE U19 M 10055885926 AUT XC
67 SYLVESTER Balázs FEMAT-ZKSE U19 M 100 236 467 62 H17 2 R00786 HUN XC
68 VESELINOVIC Dusan SERBIA NATIONAL TEAM U19 M 100 153 308 32 SRB
69 KOSTOVIC Dusan SERBIA NATIONAL TEAM U19 M SRB
70 LOZAR Matjaž MBK SPORTR.SI U19 M 100 175 837 57 382 SLO XC
71 KLEMENčIč Miha MBK SPORTR.SI U19 M 100 175 780 00 381 SLO XC
72 GOVEKAR Matevž MBK SPORTR.SI U19 M 100 175 824 44 357 SLO XC
73 OLIVETTI Mattia TEAM UCI PIEMONTE FCI U19 M 10029846072 ITA XC
74 GUASCO Mattia TEAM UCI PIEMONTE FCI U19 M FCI CODE A019954 ITA XC
75 AVONDETTO Simone TEAM UCI PIEMONTE FCI U19 M 10029925086 ITA XC
76 REGO Tom BPS MTB TEAM U19 M 10011221264 1009 UKR XC
77 LUKAN Pavlo BPS MTB TEAM U19 M 10011083040 679 UKR XC
78 MOVRIN Vita ENERGIJATEAM.COM U19 W 100 175 901 24 189 SLO XC
79 DOROSHENKO Julia BPS MTB TEAM U19 W 10016105721 227 UKR XC
80 FILIPOVIć Ema BK BIKER U19 W 100 110 442 40 33 CRO XC
81 STRNAD Andreja SCOTT TEAM Amaterke 100 176 525 66 857 SLO XC
82 PEVEC Evgen ENERGIJATEAM.COM Amaterji 100 176 425 63 463 SLO XC
83 MARINčIč Anže ENERGIJATEAM.COM Amaterji 100 176 414 52 1187 SLO XC
84 DRAKSLER Jaka CALCIT BIKE TEAM Amaterji 100 175 760 77 1201 SLO XC
85 RAZINGAR Matej KK ZAVRŠNICA Amaterji 100 564 741 88 1059 SLO XC
86 PREšEREN Jure KK ZAVRŠNICA Amaterji 100 040 702 43 438 SLO XC
87 BLATNIK Žiga KK ZAVRŠNICA Amaterji 100 176 551 92 1055 SLO XC
88 ČIBEJ Aleš KK RAVNE Amaterji 100 158 366 46 993 SLO XC
89 MARETIč Žiga ŠD KOLOKA Amaterji 100 175 877 00 1094 SLO XC
90 ŽELIMORSKI Luka ŠD 2SIMPL Amaterji 100 589 476 88 1230 SLO XC
91 LOIACONO Stefano TEAM UCI PIEMONTE FCI Amaterji UCI CODE 10012771446 ITA XC
92 OKORN Žiga Veterani 1 100 529 911 81 842 SLO XC
93 RODE Peter CALCIT BIKE TEAM Veterani 1 100 604 903 92 1438 SLO XC
94 PIRC Tomaž CALCIT BIKE TEAM Veterani 1 100 175 744 61 1288 SLO XC
95 MIKELJ Uroš CALCIT BIKE TEAM Veterani 1 100 074 592 80 1293 SLO XC
96 KOROšEC Martin CALCIT BIKE TEAM Veterani 1 100 175 741 58 1289 SLO XC
97 KAVčIč Jure KK ZAVRŠNICA Veterani 1 100 564 74 996 01060 SLO XC
98 ČRETNIK Marko GANESHA TEAM Veterani 1 100 598 361 49 1375 SLO XC
99 RAUTER Samo RAJD FUNSPORTS Veterani 1 100 040 858 05 1333 SLO XC
100 HOLC Andrej B.V.G. GULČ - BTS COMPANY Veterani 1 100 175 533 44 59 SLO XC
101 JURAK Primož ŠD 2SIMPL Veterani 1 100 074 009 79 1213 SLO XC
102 JAZBEC Matic ŠD 2SIMPL Veterani 1 100 176 416 54 1212 SLO XC
103 BITENC Janez ŠD 2SIMPL Veterani 1 100 176 417 55 1214 SLO XC
104 PODGORNIK Tadej MBK SPORTR.SI Veterani 1 100 175 951 74 841 SLO XC
105 JERAM Damjan MBK SPORTR.SI Veterani 1 100 176 524 65 388 SLO XC
106 BUDIN Matjaž MBK SPORTR.SI Veterani 1 100 035 093 60 71 SLO XC
107 LOCNIKAR Bojan BIKE REPUBLIC Veterani 2 100 175 860 80 184 SLO XC
108 ŠKARJA Marko ENERGIJATEAM.COM Veterani 2 100 176 437 75 1217 SLO XC
109 RIJAVEC Aleš ENERGIJATEAM.COM Veterani 2 100 176 143 72 1186 SLO XC
110 TOMšIč Valter CALCIT BIKE TEAM Veterani 2 100 590 026 56 1236 SLO XC
111 STARMAN Jan CALCIT BIKE TEAM Veterani 2 100 176 044 70 1105 SLO XC
112 MIKLIč Gregor CALCIT BIKE TEAM Veterani 2 100 039 531 36 1281 SLO XC
113 CORNACCHINI Igor SCOTT TEAM Veterani 2 100 176 469 10 859 SLO XC
114 DAKSKOBLER Matej KK PANTAL Veterani 2 100 175 99 117 448 SLO XC
115 GáBOR Dervalics FEMAT-ZKSE Veterani 2 10023598868 H17 1 AR00163 HUN XC
116 UTRANKER Damjan ŠD 2SIMPL Veterani 2 100 176 420 58 1209 SLO XC
117 BOšKIN Aleš MBK SPORTR.SI Veterani 2 100 034 925 86 384 SLO XC
118 BLAZNIK Robert MBK SPORTR.SI Veterani 2 100 034 812 70 383 SLO XC
119 KEMPERL Bojan CALCIT BIKE TEAM Veterani 3 100 175 726 43 1286 SLO XC
120 ZUPAN Tine SCOTT TEAM Veterani 3 100 176 478 19 860 SLO XC
121 BOBEN Aleš MTB TRBOVLJE Veterani 3 100 161 975 66 424 SLO XC
122 BRAIDOT Mauro CAPRIVESI Veterani 3 10029544564 834287N ITA XC
123 PODPEčAN Ana CALCIT BIKE TEAM Veteranke 100 590 788 42 1302 SLO XC
124 SMOLNIKAR Jakob ENERGIJATEAM.COM U17 M 100 176 494 35 1182 SLO XC-mladi
125 ŽLE Blaž CALCIT BIKE TEAM U17 M 100 176 228 60 1252 SLO XC-mladi
126 VOVK Peter CALCIT BIKE TEAM U17 M 100 175 724 41 1283 SLO XC-mladi
127 STARMAN Jaka CALCIT BIKE TEAM U17 M 100 175 725 42 1106 SLO XC-mladi
128 KRANJEC ŽAGAR Matic CALCIT BIKE TEAM U17 M 100 175 545 56 1208 SLO XC-mladi
129 KRANJEC Žan CALCIT BIKE TEAM U17 M 100 175 720 37 1246 SLO XC-mladi
130 HRIBAR Jernej CALCIT BIKE TEAM U17 M 100 175 645 59 1298 SLO XC-mladi
131 GOLMAJER Ažbe CALCIT BIKE TEAM U17 M 100 175 647 61 1247 SLO XC-mladi
132 LAZAR Rok KD SLOGA 1902 IDRIJA U17 M 100 176 138 67 142 SLO XC-mladi
133 JEREB Jan KD SLOGA 1902 IDRIJA U17 M 100 176 512 53 140 SLO XC-mladi
134 KALAN VRHOVNIK Gal KK ZAVRŠNICA U17 M 100 176 455 93 1042 SLO XC-mladi
135 DOLENšEK Anže KK ZAVRŠNICA U17 M 100 176 476 17 1040 SLO XC-mladi
136 PEčNIK Teo KK RAVNE U17 M 100 176 510 51 991 SLO XC-mladi
137 BERTOVIć Noa BK AXA U17 M 100 284 517 00 226 CRO XC-mladi
138 KOTARSKI Martin BBK ŠIŠMIŠ U17 M 100 284 525 08 432 CRO XC-mladi
139 RUPNIK Robi MBK SPORTR.SI U17 M 100 175 839 59 378 SLO XC-mladi
140 KLEMENčIč Jakob MBK SPORTR.SI U17 M 100 175 825 45 377 SLO XC-mladi
141 NITELLI Erika TEAM UCI PIEMONTE FCI U17 M UCI CODE 10030379572 ITA XC-mladi
142 JANEžIč Ana ENERGIJATEAM.COM U17 W 100 176 439 77 1179 SLO XC-mladi
143 HOMAR Tamara ENERGIJATEAM.COM U17 W 100 176 431 69 1178 SLO XC-mladi
144 DEčMAN Nika CALCIT BIKE TEAM U17 W 100 175 727 44 1250 SLO XC-mladi
145 BOšNJAK Larisa BBK ŠIŠMIŠ U17 W 100 582 853 61 428 CRO XC-mladi
146 LOGBINYUK Oleksandra BPS MTB TEAM U17 W 1003488492 22 UKR XC-mladi
147 FILIPOVIć Jana BK BIKER U17 W 100 284 289 63 32 CRO XC-mladi
148 KRANJEC Katja CALCIT BIKE TEAM Mladinke SLO XC-mladi
149 PRELOVšEK Jure ENERGIJATEAM.COM U15 M SLO XC-mladi
150 JANEžIč Luka ENERGIJATEAM.COM U15 M 100 176 440 78 1165 SLO XC-mladi
151 AHAčIč Gašper ENERGIJATEAM.COM U15 M 100 176 253 85 1174 SLO XC-mladi
152 JUKIč Mirza CALCIT BIKE TEAM U15 M 100 175 671 85 1270 SLO XC-mladi
153 JAGODIč David CALCIT BIKE TEAM U15 M 100 175 730 47 1278 SLO XC-mladi
154 DEčMAN Jaka CALCIT BIKE TEAM U15 M 100 175 649 63 1267 SLO XC-mladi
155 AUER Nal CALCIT BIKE TEAM U15 M 100 175 759 76 1292 SLO XC-mladi
156 TUšAR Lenart KD SLOGA 1902 IDRIJA U15 M 100 176 134 63 145 SLO XC-mladi
157 ŠEN Tilen KD SLOGA 1902 IDRIJA U15 M 100 176 135 64 131 SLO XC-mladi
158 NOVAK David Svit KD SLOGA 1902 IDRIJA U15 M 100 176 534 75 143 SLO XC-mladi
159 MRAK Matevž KD SLOGA 1902 IDRIJA U15 M 100 176 133 62 139 SLO XC-mladi
160 KAVčIč Jernej KD SLOGA 1902 IDRIJA U15 M 100 176 136 65 146 SLO XC-mladi
161 JEREB Tine KD SLOGA 1902 IDRIJA U15 M 100 176 496 37 141 SLO XC-mladi
162 GNEZDA Nace KD SLOGA 1902 IDRIJA U15 M 100 176 545 86 127 SLO XC-mladi
163 ZUPAN Benjamin KK ZAVRŠNICA U15 M 100 176 452 90 1043 SLO XC-mladi
164 MARKELJ Tim KK ZAVRŠNICA U15 M 100 176 518 59 1051 SLO XC-mladi
165 ŠTERN Nejc KK RAVNE U15 M 100 176 504 45 992 SLO XC-mladi
166 KROBOT Mihael BICIKLISTIčKI KLUB „MURA AVANTURA“ U15 M 100 284 493 73 370 CRO XC-mladi
167 ZUPANIč Filip KD MELAMIN U15 M 100 606 353 87 1442 SLO XC-mladi
168 ROSANDA Dante BK MONTES U15 M 100 284 393 70 125 CRO XC-mladi
169 LIPOVAC Noah BK MONTES U15 M 100 284 444 24 36 CRO XC-mladi
170 SMRDEL Miha MBK SPORTR.SI U15 M 100 175 827 47 376 SLO XC-mladi
171 RUS Jure MBK SPORTR.SI U15 M 100 175 828 48 375 SLO XC-mladi
172 MOVRIN Ema ENERGIJATEAM.COM U15 W 100 176 441 79 1166 SLO XC-mladi
173 MOROZ Nuša KD SLOGA 1902 IDRIJA U15 W 100 176 532 73 137 SLO XC-mladi
174 ČUK Špela KD SLOGA 1902 IDRIJA U15 W 100 176 546 87 136 SLO XC-mladi
175 NADU Anja BK MONTES U15 W 100 284 526 09 6 CRO XC-mladi
176 MLAKAR Daša MBK SPORTR.SI U15 W 100 175 829 49 374 SLO XC-mladi
177 PAHOR Žan ENERGIJATEAM.COM U13 M 100 176 492 33 1176 SLO XC-mladi
178 LIPOVšEK Matic ENERGIJATEAM.COM U13 M 100 176 275 10 1173 SLO XC-mladi
179 KOROšEC Klas ENERGIJATEAM.COM U13 M 100 176 490 31 1172 SLO XC-mladi
180 KERžAN Žan ENERGIJATEAM.COM U13 M 100 176 484 25 1169 SLO XC-mladi
181 GOMBAČ Jure ENERGIJATEAM.COM U13 M 100 176 443 81 1171 SLO XC-mladi
182 AVBELJ Urban ENERGIJATEAM.COM U13 M 100 595 183 72 1336 SLO XC-mladi
183 VOVK Ambrož CALCIT BIKE TEAM U13 M 100 175 756 73 1268 SLO XC-mladi
184 STARMAN Gal CALCIT BIKE TEAM U13 M 100 175 723 40 1104 SLO XC-mladi
185 KERN Domen CALCIT BIKE TEAM U13 M SLO XC-mladi
186 INKRET Jan CALCIT BIKE TEAM U13 M 100 175 764 81 1261 SLO XC-mladi
187 GOLMAJER Juš CALCIT BIKE TEAM U13 M 100 175 646 60 1249 SLO XC-mladi
188 BOLTAR Jan CALCIT BIKE TEAM U13 M 100 176 046 72 1296 SLO XC-mladi
189 ARBAJTER Jakob CALCIT BIKE TEAM U13 M 100 603 771 27 1424 SLO XC-mladi
190 SVETLIčIč Jošt KD SLOGA 1902 IDRIJA U13 M 100 176 535 76 138 SLO XC-mladi
191 MAROLT Jaka KK ZAVRŠNICA U13 M 100 176 515 56 1049 SLO XC-mladi
192 KEREC Matej KK ZAVRŠNICA U13 M 100 564 784 34 1062 SLO XC-mladi
193 KAVčIč Blaž KK ZAVRŠNICA U13 M 100 565 285 50 1066 SLO XC-mladi
194 ŠTRIKER Tine KK RAVNE U13 M 100 176 447 85 988 SLO XC-mladi
195 KOšELJNIK Nace KK RAVNE U13 M SLO XC-mladi
196 UTRANKER Filip ŠD 2SIMPL U13 M 100 176 419 57 1210 SLO XC-mladi
197 MAVROVIĆ Mirko BK MONTES U13 M CRO20061029 4084 CRO XC-mladi
198 ARALICA Marin BK MONTES U13 M 100 284 117 85 354 CRO XC-mladi
199 ANTOLOVIć Noa BK MONTES U13 M 100 284 210 81 7 CRO XC-mladi
200 TERPIN Tine MBK SPORTR.SI U13 M 100 175 832 52 373 SLO XC-mladi
201 GLADEK Marcel MBK SPORTR.SI U13 M 100 175 888 11 369 SLO XC-mladi
202 KRANJEC ŽAGAR Hana CALCIT BIKE TEAM U13 W 100 175 544 55 1207 SLO XC-mladi
203 KRANJEC Zoja CALCIT BIKE TEAM U13 W 100 175 648 62 1272 SLO XC-mladi
204 VITKOVICS Vanda FEMAT-ZKSE U13 W 10057781365 HUN XC-mladi
205 BRUCHNER Regina FEMAT-ZKSE U13 W 10023585431 HUN XC-mladi
206 PUSEC Mirta BK MONTES U13 W 100 582 817 25 355 CRO XC-mladi
207 LIPOVAC Amelie BK MONTES U13 W 100 284 081 49 35 CRO XC-mladi
208 ČOGA SPASOVSKI Dora BK MONTES U13 W CRO20051202 3717 CRO XC-mladi
209 SMRDEL Tina MBK SPORTR.SI U13 W 100 175 826 46 372 SLO XC-mladi
210 KLEMENčIč Ivana MBK SPORTR.SI U13 W 100 175 790 10 371 SLO XC-mladi
211 ZUPANIč Jurij ENERGIJATEAM.COM U11 M 100 176 140 69 1190 SLO XC-mladi
212 KOBAL Ažbe ENERGIJATEAM.COM U11 M 100 176 422 60 1175 SLO XC-mladi
213 BENDA Gal ENERGIJATEAM.COM U11 M 100 176 489 30 1170 SLO XC-mladi
214 TOMINšEK Jaka CALCIT BIKE TEAM U11 M 100 175 773 90 1276 SLO XC-mladi
215 ŠTAJNAR Gašper CALCIT BIKE TEAM U11 M 100 590 015 45 1233 SLO XC-mladi
216 PRELEC Žiga CALCIT BIKE TEAM U11 M 100 175 765 82 1265 SLO XC-mladi
217 LOPATIč Žan CALCIT BIKE TEAM U11 M 100 175 650 64 1266 SLO XC-mladi
218 JUTERšEK Nejc CALCIT BIKE TEAM U11 M 100 175 675 89 1258 SLO XC-mladi
219 AUER Nik CALCIT BIKE TEAM U11 M 100 175 769 86 1290 SLO XC-mladi
220 PAGON Tim KD SLOGA 1902 IDRIJA U11 M 100 176 186 18 132 SLO XC-mladi
221 BOšKIN Filip KD SLOGA 1902 IDRIJA U11 M 100 176 509 50 126 SLO XC-mladi
222 KOROšEC Aljaž KK ZAVRŠNICA U11 M 100 176 172 04 1041 SLO XC-mladi
223 AžMAN Juš KK ZAVRŠNICA U11 M 100 176 527 68 1039 SLO XC-mladi
224 PEčNIK Tian KK RAVNE U11 M 100 176 506 47 990 SLO XC-mladi
225 KáLMáN Dániel Ákos FEMAT-ZKSE U11 M 100 236 159 45 HUN XC-mladi
226 UTRANKER Jaka ŠD 2SIMPL U11 M 100 176 418 56 1211 SLO XC-mladi
227 ANTOLOVIć Erik BK MONTES U11 M 100 284 095 63 37 CRO XC-mladi
228 RUDOLF Jernej MBK SPORTR.SI U11 M 100 175 782 02 366 SLO XC-mladi
229 KUNC Ambrož MBK SPORTR.SI U11 M 100 175 784 04 364 SLO XC-mladi
230 TANCIK Meta ENERGIJATEAM.COM U11 W 100 176 461 02 1167 SLO XC-mladi
231 KRIžAN Mia ENERGIJATEAM.COM U11 W 100 176 435 73 1191 SLO XC-mladi
232 JANEžIč Meta ENERGIJATEAM.COM U11 W 100 176 438 76 1164 SLO XC-mladi
233 AHAčIč Nastja ENERGIJATEAM.COM U11 W SLO XC-mladi
234 KRAPEž Kaja CALCIT BIKE TEAM U11 W 100 176 048 74 1255 SLO XC-mladi
235 INKRET Ana CALCIT BIKE TEAM U11 W 100 175 763 80 1260 SLO XC-mladi
236 NOVAK Ivana Rosa KD SLOGA 1902 IDRIJA U11 W 100 176 533 74 144 SLO XC-mladi
237 GNEZDA Hana KD SLOGA 1902 IDRIJA U11 W 100 176 105 34 128 SLO XC-mladi
238 SZüCS Júlia FEMAT-ZKSE U11 W 10058524023 HUN XC-mladi
239 SZABó Léna FEMAT-ZKSE U11 W 100 236 479 74 HUN XC-mladi
240 NADU Lena BK MONTES U11 W 100 284 263 37 38 CRO XC-mladi
241 TERPIN Eva MBK SPORTR.SI U11 W 100 175 785 05 368 SLO XC-mladi
242 MIKUž Nika MBK SPORTR.SI U11 W 100 175 783 03 365 SLO XC-mladi
243 SZéP Damján U9 M 10058523316 HUN XC-mladi
244 ANTLER Jurij K.K DJAK U9 M / / SLO XC-mladi
245 KUTOšA Filip ENERGIJATEAM.COM U9 M 100 176 445 83 1168 SLO XC-mladi
246 DEJAK Lenart ENERGIJATEAM.COM U9 M 100 176 142 71 1189 SLO XC-mladi
247 DEJAK Urban ENERGIJATEAM.COM U9 M SLO XC-mladi
248 ZUPANC ANCLIN Kristjan CALCIT BIKE TEAM U9 M 100 599 166 78 1379 SLO XC-mladi
249 TRAVNIK Tristan CALCIT BIKE TEAM U9 M 00000 SLO XC-mladi
250 ROJC Žan CALCIT BIKE TEAM U9 M 100 599 164 76 1378 SLO XC-mladi
251 PLUT Lan CALCIT BIKE TEAM U9 M 100 175 673 87 1275 SLO XC-mladi
252 MAJNIK Maks CALCIT BIKE TEAM U9 M 100 175 774 91 1277 SLO XC-mladi
253 KRAPEž Jakob CALCIT BIKE TEAM U9 M 100 176 028 54 1264 SLO XC-mladi
254 KOKALJ David CALCIT BIKE TEAM U9 M 100 175 762 79 1263 SLO XC-mladi
255 ARBAJTER Jošt CALCIT BIKE TEAM U9 M 100 175 674 88 1279 SLO XC-mladi
256 MOčNIK Tomaž KD SLOGA 1902 IDRIJA U9 M 100 176 053 79 130 SLO XC-mladi
257 BOšKIN Aljaž KD SLOGA 1902 IDRIJA U9 M 100 176 541 82 125 SLO XC-mladi
258 MLAKAR Jakob MBK SPORTR.SI U9 M 100 175 786 06 362 SLO XC-mladi
259 LAMPE Urban MBK SPORTR.SI U9 M 100 504 534 21 396 SLO XC-mladi
260 KUNC Lovro MBK SPORTR.SI U9 M 100 175 787 07 361 SLO XC-mladi
261 KLEMENčIč Urban MBK SPORTR.SI U9 M 100 175 885 08 360 SLO XC-mladi
262 CIGALE Amadej MBK SPORTR.SI U9 M 100 175 884 07 359 SLO XC-mladi
263 KRIžAN Ela ENERGIJATEAM.COM U9 W SLO XC-mladi
264 KOBAL NeŽa ENERGIJATEAM.COM U9 W 100 595 182 71 1335 SLO XC-mladi
265 ŠOšTARKO Tajda CALCIT BIKE TEAM U9 W 100 175 667 81 1253 SLO XC-mladi
266 RAVNIKAR BOLčINA Ula CALCIT BIKE TEAM U9 W 100 176 264 96 1273 SLO XC-mladi
267 MRAK Metka KD SLOGA 1902 IDRIJA U9 W 100 520 756 44 678 SLO XC-mladi
268 SZüCS Borbála FEMAT-ZKSE U9 W 100 585 257 40 HUN XC-mladi
269 KáLMáN Luca FEMAT-ZKSE U9 W 100 585 248 31 HUN XC-mladi
270 KRIžAN Bor ENERGIJATEAM.COM U7 M 100 176 436 74 1192 SLO XC-mladi
271 ŠEKORANJA Žan CALCIT BIKE TEAM U7 M 100 590 022 52 1235 SLO XC-mladi
272 RUPNIK Lan MBK SPORTR.SI U7 M 100 504 553 40 397 SLO XC-mladi
273 MLAKAR Tine MBK SPORTR.SI U7 M 100 175 887 10 358 SLO XC-mladi
274 PEVEC Kaja ENERGIJATEAM.COM U7 W SLO XC-mladi
275 VRHOVNIK PAPLER Neža CALCIT BIKE TEAM U7 W 100 590 032 62 1237 SLO XC-mladi
276 UTRANKER Neža ŠD 2SIMPL U7 W 100 589 480 92 1231 SLO XC-mladi
* z zeleno barvo so označene preverjene licence
Zmagovalci preteklih let

Organizator

Kolesarsko društvo Calcit Kamnik telefon : 031 385 079 email : info@calcit-bike.com

Ura

23, Apr. ( NE ) , 2017 - 09:00 h

Lokacija

Kamnik - Kamnik ,SLOVENIJA

Booking.com

Nudim prevoz

Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.

Iščem prevoz

Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.

Nudim prevoz

Dodaj prevoz
od: čas: Št. prostih mest: Pobiram po poti:

Iščem prevoz

Iščem prevoz
od: čas:

Št. prostih mest:

Pobiram po poti:

Več informacij o tekmi: 20. XCO Kamnik, C1 2017