Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ALBANESE | Giulia | U.C. CAPRIVESI | Master Female (19/49 years old) | ||
2 | CSEH | Veronika | ALPINBIKE TEAM ENDURA | Master Female (19/49 years old) | ||
3 | LIZZI | Silvia | RIDEAWAY ASD | Master Female (19/49 years old) | ||
4 | REMOTO | Claudio | ASD FUN BIKE | Master Over 49 male (+49 y. o. ) | ||
5 | CECCHETTO | Raffaele | ASD MAGLIA NERA | Master Over 49 male (+49 y. o. ) | ||
6 | NEGOVETTI | Stefano | A.S.D 360 MTB | Master Over 49 male (+49 y. o. ) | ||
7 | PARTH | Gerald | RLM MONDRAKER RACING TEAM | Master Over 49 male (+49 y. o. ) | ||
8 | LIZZI | Paolo | RIDEAWAY ASD | Master Over 49 male (+49 y. o. ) | ||
9 | FORNASIERO | Carlo | LASALAMACCHINE TEAM | Master Over 49 male (+49 y. o. ) | ||
10 | PETRIS | Gianpiero | SPS TEAM MAGLIA NERA | Master Over 49 male (+49 y. o. ) | ||
11 | PAMPAGNIN | Luca | 5.1 BIKE TEAM | Master Over 49 male (+49 y. o. ) | ||
12 | PEZZIN | Claudio | Master Over 49 male (+49 y. o. ) | |||
13 | ADAMI | Roman | NORCO BICYCLES CZ | Master Over 49 male (+49 y. o. ) | ||
14 | BRUS | Martin | KAMPLC RACING TEAM | Master Over 49 male (+49 y. o. ) | ||
15 | WINKLER | Gabor | FRO RACING | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
16 | LENZ | Matthias | RADLAGER MOUNTAINBIKEVEREIN | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
17 | LIZZI | Diego | 3 STARS | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
18 | PROSEN | Marko | KAMPLC RACING TEAM | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
19 | AVE | Marco | MONTANAIA RACING | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
20 | STADLBERGER | Christian | RADLAGER RACING DIVISION | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
21 | NAGODE | Grega | ENERGIJATEAM.COM | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
22 | GABAGLIO | Stefano | ASD MAGLIA NERA | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
23 | NORDIO | Michele | LASALAMACCHINE TEAM | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
24 | BATTISTELLA | Stefano | SCAVEZZON SQUADRA CORSE | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
25 | MAIERHOFER | Cri | TEAM DORRONG | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
26 | TONEZZER | Luca | RIDEAWAY ASD | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
27 | LODOLO | Marco | ASD MAGLIA NERA | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
28 | MOTTES | Marco | ASD MAGLIA NERA | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
29 | KORDEž | Robert | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
30 | TAUCER | David | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | |||
31 | TARABINI | Emanuele | BIKE&CO | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
32 | TORTORA | Martino | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | |||
33 | ZARA | Massimo | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | |||
34 | CHIARATO | Filippo | KM 261 | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
35 | ZULIAN | Francesco | BIKE CLUB 2000 ITALIANJET | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
36 | STROHMAYER | Michael | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | |||
37 | ZANETTE | Marco | BIKE GARAGE SPEEDWEELSAVONA FOCUS | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
38 | IOB | Ruggero | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | |||
39 | DORIGATTI | Marco | DANGER ZONE | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
40 | FAVERO | Daniele | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | |||
41 | DRABIK | Peter | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | |||
42 | GASPARINETTI | Fabrizio | ASD BIKE4FUN | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
43 | GHEZZI | Alberto | BIKE&CO | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
44 | SEVER | Igor | KAMPLC RACING TEAM | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
45 | STRES | Sebastjan | KAMPLC RACING TEAM | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
46 | FILIPOVIć | David | KAMPLC RACING TEAM | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
47 | WALDER | Martin | UNION VERTICALRACING VILLACH | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
48 | GRION | Moreno | SPS TEAM MAGLIA NERA | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
49 | LEONARDI | Andrea | ASD 360 MTB | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
50 | ROT | Patrik | PEDAL RACING TEAM | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
51 | SPRUK | Miha | CALCIT BIKE TEAM | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
52 | GAVRAN | Blaž | RAJD LJUBLJANA | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
53 | BOžIč | Jure | RAJD LJUBLJANA | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
54 | GLANZ | Reiner | BIKECLUB GIANT STATTEGG | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
55 | FINK | Marko | ŠKD PANK KURA | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
56 | DORRONG | Bernd | TEAM DORRONG | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
57 | ALBANESE | Manuel | U.C. CAPRIVESI | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
58 | SIBINOVIC | Francesco | U.C. CAPRIVESI | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
59 | CALAON | Andrea | LASALAMACCHINE TEAM | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
60 | BETTIO | Matteo | LASALAMACCHINE TEAM | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
61 | TANCIK. | Jaka | ENERGIJATEAM.COM | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
62 | BRESSA | Michele | ASD MAGLIA NERA | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
63 | BUTTIGNOL | Emilio | ASD MAGLIA NERA | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
64 | POSA | Peter | FRO RACING | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
65 | CSER | Mate | FRO RACING | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
66 | STRAZZOLINI | Andrea | ASD MAGLIA NERA | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
67 | MICHELI | Franco | ASD MAGLIA NERA | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
68 | KRAJNIK | Valter | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
69 | NICOLETTO | Edoardo | LASALAMACCHINE TEAM | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
70 | ROS | Fabio | ASD TECNO BIKE TEAM K2 | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
71 | SGAMBATI | Fabio | XC TEAM TRIESTE | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
72 | PREVIT | Marco | GRUPPO SPORTIVO DANIELI | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
73 | MüLLER | Stefan | VERTICALRACING KäRNTEN | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
74 | MEIER | Benjamin | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | |||
75 | TOCCHET | Francesco | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | |||
76 | TUMBURUS | Massimiliano | TEAM DAMIL GT TREVISAN | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
77 | BRENNER | Martin | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | |||
78 | ŽILáK | František | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | |||
79 | ZELENý | Ondřej | ELEVEN MERCEDES MITAS | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
80 | ZARAMELLA | Simone | ASD TECNO BIKE TEAM K2 | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
81 | MAGRIS | Francesco | ASD TECNO BIKE TEAM K2 | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
82 | ROVEREDO | Igor | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | |||
83 | DE MARCO ZOMPIT | Christian | ORNEDOSPORT | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
84 | EDWARDES | Graham | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | |||
85 | CHIARATO | Edoardo | KM261 | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
86 | LESACHER | Andre | UNION VERTICALRACING | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
87 | CARGNELUTTI | Lorenzo | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | |||
88 | FORGIARINI | Daniele | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | |||
89 | CECCATO | Alex | BIKE CLUB 2000 ITALIANJET | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
90 | GRUBER | Markus | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | |||
91 | GARDONIO | Paolo | ASD TECNO BIKE TEAM K2 | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
92 | GRIZON | Daniele | MBC TRIESTE | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
93 | HEIMEL | Paul | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | |||
94 | GRIGOLIN | Andrea | AR6 DH TEAM | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
95 | MOčILNIK | Jaka | ENERGIJATEAM.COM | Master Under 30 male (19/29 years old) | ||
96 | PROSEN | Matej | KAMPLC RACING TEAM | Master Under 30 male (19/29 years old) | ||
97 | DECET | Marco | AR6 DH TEAM | Master Under 30 male (19/29 years old) | ||
98 | BENIERO | Eros | AR6 DH TEAM | Master Under 30 male (19/29 years old) | ||
99 | SONCIN | Simone | SPS TEAM MAGLIA NERA | Master Under 30 male (19/29 years old) | ||
100 | DEBERTOLIS | Roberto | AR6 DHTEAM | Master Under 30 male (19/29 years old) | ||
101 | REMOTO | Francesco | ASD FUN BIKE | Master Under 30 male (19/29 years old) | ||
102 | FURLAN | Paolo | Master Under 30 male (19/29 years old) | |||
103 | AZZOLIN | Roberto | ASD MAGLIA NERA | Master Under 30 male (19/29 years old) | ||
104 | TURCO | Andrea | ASD MAGLIA NERA | Master Under 30 male (19/29 years old) | ||
105 | GAMS | Primož | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | Master Under 30 male (19/29 years old) | ||
106 | KRIVONOG | Luka | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | Master Under 30 male (19/29 years old) | ||
107 | PINTUS | William | DANGER ZONE ASD | Master Under 30 male (19/29 years old) | ||
108 | NATALI | Edoardo | TEAM MAGLIA NERA | Master Under 30 male (19/29 years old) | ||
109 | HINGER | David | Master Under 30 male (19/29 years old) | |||
110 | TANDIN | Davide | Master Under 30 male (19/29 years old) | |||
111 | VARNERIN | Stefano | Master Under 30 male (19/29 years old) | |||
112 | NANTET | Remi | Master Under 30 male (19/29 years old) | |||
113 | STROHMAYER | Stefan | Master Under 30 male (19/29 years old) | |||
114 | MONTAGNER | Alberto | CMC CYCLING EXPERIENCE | Master Under 30 male (19/29 years old) | ||
115 | MADOTTO | Stefano | ROCK & ROAD BIKE FRT | Master Under 30 male (19/29 years old) | ||
116 | MARCO | Gaino | X TEAM PIERO BICYA | Master Under 30 male (19/29 years old) | ||
117 | HUBER | Tino | Master Under 30 male (19/29 years old) | |||
118 | MIES | Simone | Master Under 30 male (19/29 years old) | |||
119 | SANDRIN | Giulia | A.S.D. 360 MTB | Under 17 female (U17 fem – Under 15 fem) | ||
120 | VALENTINUZZO | Marco | A.S.D. 360 MTB | Under 15 male | ||
121 | DE SABBATA | Massimo | ASD TEAM GRANZON | Under 15 male | ||
122 | ADAMI | Tomas | VELOCENTRUM-STRATOS AUTO | Under 15 male | ||
123 | AUER | Julian | UNION VERTICALRACING VILLACH | Under 15 male | ||
124 | COLLERIG | Francesco | ASD 360 MTB | Under 15 male | ||
125 | DREOSSI | Francesco | ASD TEAM GRANZON | Under 17 male | ||
126 | CAPUTO | Riccardo | U.C. CAPRIVESI | Under 17 male | ||
127 | TERLICHER | Lorenzo | ASD TEAM GRANZON | Under 17 male | ||
128 | ZALERI | Juan Manuel | ASD 360 MTB | Under 17 male | ||
129 | FRANZIN | Filippo-riccardo | Under 17 male | |||
130 | FLEGO | Lorenzo | ASD 360 MTB | Under 17 male | ||
131 | EGARTER | Stefan | RLM MONDRAKER RACING TEAM | Junior male (U19) | ||
132 | OSTOLIDI | Jan | ASD 360 MTB | Junior male (U19) | ||
133 | FURLANI | Gianluca | A.S.D. FEDERCLUB TRST | Junior male (U19) | ||
134 | DE SABBATA | Davide | ASD TEAM GRANZON | Junior male (U19) | ||
135 | HAMERšAK | Tomaž | KK TBP LENART | Junior male (U19) | ||
136 | BOGATAJ | Aljaž | PEDAL RACING TEAM | Junior male (U19) | ||
137 | DREOSSI | Michele | ASD TEAM GRANZON | Junior male (U19) | ||
138 | KREGAR | Vid | RAJD LJUBLJANA | Junior male (U19) | ||
139 | FELICE | Manuel | Junior male (U19) | |||
140 | PALUDETTO | Roberto | AR6-NICOLAI DH TEAM | Junior male (U19) | ||
141 | TRAMONTIN | Gabriele | FOUR ES RACING TEAM | Junior male (U19) | ||
142 | FEDEGARI | Davide | 0 | Junior male (U19) | ||
143 | ADAMI | Maxim | NORCOBICYCLES.CZ | Junior male (U19) | ||
144 | CVIRN | Timotej | RAJD LJUBLJANA | Junior male (U19) | ||
145 | ŠMON | Valentin | RAJD LJUBLJANA | Junior male (U19) | ||
146 | MERLACH | Jessica | A.S.D. 360 MTB | Open Female (Elite, U23 & Junior F) | ||
147 | BERNHARD | Petra-petz | TEAM DORRONG | Open Female (Elite, U23 & Junior F) | ||
148 | DOBNIG | Yana | RLM MONDRAKER RACING TEAM | Open Female (Elite, U23 & Junior F) | ||
149 | BERTOCCHI | Davide | ASD 360 MTB | Open male (Elite &- Under 23) | ||
150 | KACIN | Davor | KAMPLC RACING TEAM | Open male (Elite &- Under 23) | ||
151 | FURLAN | Jona | KAMPLC RACING TEAM | Open male (Elite &- Under 23) | ||
152 | RAZPET | Tadej | PEDAL RACING TEAM | Open male (Elite &- Under 23) | ||
153 | ŠTUCIN | Jan | PEDAL RACING TEAM | Open male (Elite &- Under 23) | ||
154 | ČERNILOGAR | Nejc | ENERGIJATEAM.COM | Open male (Elite &- Under 23) | ||
155 | GRUBER | Manuel | URC BIKESTORE.CC | Open male (Elite &- Under 23) | ||
156 | ČERNIGOJ | Blaž | KAMPLC RACING TEAM | Open male (Elite &- Under 23) | ||
157 | BRATINA | Andrej | KAMPLC RACING TEAM | Open male (Elite &- Under 23) | ||
158 | PERšAK | Vid | TEAM DORRONG | Open male (Elite &- Under 23) | ||
159 | FERESIN | Kristian | U.C. CAPRIVESI | Open male (Elite &- Under 23) | ||
160 | BRAIDOT | Stefano | U.C. CAPRIVESI | Open male (Elite &- Under 23) | ||
161 | SKANT | Gerd | TEAM DORRONG | Open male (Elite &- Under 23) | ||
162 | DELINER | Maximilian | RADLAGER RACING DIVISION | Open male (Elite &- Under 23) | ||
163 | HUTH | Nejc | ENERGIJATEAM.COM | Open male (Elite &- Under 23) | ||
164 | DOPPELHOFER | Jochen | RADLAGER RACING DIVISION | Open male (Elite &- Under 23) | ||
165 | BERGAMASCO | Luca | A.S.D. 360 MTB | Open male (Elite &- Under 23) | ||
166 | MIHALKOVITS | Peter | BOLD CYCLES | Open male (Elite &- Under 23) | ||
167 | PADOVAN | Marco | AR6 DH TEAM | Open male (Elite &- Under 23) | ||
168 | PADOVAN | Andrea | AR6 DH TEAM | Open male (Elite &- Under 23) | ||
169 | MYSIK | Milan | GT KUR SPORT TEAM | Open male (Elite &- Under 23) | ||
170 | QUAGLIO | Alessandro | AR6 DH TEAM | Open male (Elite &- Under 23) | ||
171 | TEJCHMAN | Premek | KELLYS FACTORY TEAM | Open male (Elite &- Under 23) | ||
172 | VITKO | Matej | BAJKULA RIDERS | Open male (Elite &- Under 23) | ||
173 | VIšNOVSKý | Matěj | GT KUR SPORT TEAM | Open male (Elite &- Under 23) | ||
174 | LODOLO | Giacomo | Open male (Elite &- Under 23) | |||
175 | HAUNOLD | Florentin | SU BIKESTORE.CC TEAM | Open male (Elite &- Under 23) | ||
176 | CERATO | Riccardo | Open male (Elite &- Under 23) | |||
177 | CASTELLANI | David | TEAM MAGLIA NERA | Open male (Elite &- Under 23) | ||
178 | CALLEGARO | Lorenzo | 5.1 BIKE TEAM | Open male (Elite &- Under 23) | ||
179 | CORONA | Giulio | TEAM DIRTY | Open male (Elite &- Under 23) | ||
180 | DAL PIAN | Davide | Open male (Elite &- Under 23) | |||
181 | GREGOR | Michael | NS BIKES | Open male (Elite &- Under 23) | ||
182 | FREYNHOFER | Marco | CYCLE FACTORY BADEN | Open male (Elite &- Under 23) | ||
183 | ISTENIč | Matjaž | ENERGIJATEAM.COM | Open male (Elite &- Under 23) |
A.S.D.360MTB telefon : 3477370454 email : 360mtb@gmail.com site : e3c.360mtb.org
30, Apr. ( NE ) , 2017 - 10:00 h
BASOVIZZA (TS) - 6^ ENDURO 3 CAMINI ,ITALY
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|