Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AUER | Julian | UNION VR FAHRRADPROFI.AT | Junior 12-17 | ||
2 | BOžNAR | Maks | PEDAL RACING TEAM | Junior 12-17 | ||
3 | BARRET MAUNZ | Maks | Junior 12-17 | |||
4 | BARUT | Lan | Junior 12-17 | |||
5 | MATEJčIć | Tomislav | BBK TEAM RODEO | Junior 12-17 | ||
6 | LENZ | Jakob | TEAM DORRONG | Junior 12-17 | ||
7 | VERBIč | Žan | KD RAJD | Junior 12-17 | ||
8 | RAžEM | Vanja | CYCLING TEAM FRIULI | Junior 12-17 | ||
9 | JOKSIMOVIć TERPIN | Tomo | SINTER BRAKES TEAM | Junior 12-17 | ||
10 | BARUT | Luka | Junior 12-17 | |||
11 | MEIER | Michael | URC LAßNITZHöHE | Junior 12-17 | ||
12 | MOROCUTTI | Mario | BIKE SPEAK | Junior 12-17 | ||
13 | BEZJAK | Jaš | Junior 12-17 | |||
14 | REITER | Elias | Junior 12-17 | |||
15 | SMRTNIK | Andraž | Junior 12-17 | |||
16 | LOGAR | Gal | SUPERSNURF | Junior 12-17 | ||
17 | PETAN | Patrik | Junior 12-17 | |||
18 | BOžNAR | Matic | Junior 12-17 | |||
19 | BUHVALD | Maj | Junior 12-17 | |||
20 | KLANčNIK | Tin | Junior 12-17 | |||
21 | BRADAč | Andraž | ŠKD PANK KURA | Men 18–24 | ||
22 | ŠTANGELJ | Jure | ŠKD PANK KURA | Men 18–24 | ||
23 | šTURM | Rok | / | Men 18–24 | ||
24 | STROHMAYER | Stefan | RADWELT MK FACTORY RACING | Men 18–24 | ||
25 | STRMEC | žiga | ŠKD PANK KURA | Men 18–24 | ||
26 | FEIEL | Markus | A.S.D BIKERS FOR EVER TEAM | Men 18–24 | ||
27 | VLAH | Antonio | BBK TEAM RODEO | Men 18–24 | ||
28 | ŠNABL | Metod | Men 18–24 | |||
29 | KOS | Denis | Men 18–24 | |||
30 | MARINOV | Danijel | 2RADCHAOTEN.COM HQ | Men 18–24 | ||
31 | ČERNEC | Matic | Men 18–24 | |||
32 | DOBNIK | David | Men 18–24 | |||
33 | MODRIJAN | Jan | RAJD LJUBLJANA | Men 18–24 | ||
34 | KRAšOVEC | Tim | WOLF RACING TEAM | Men 18–24 | ||
35 | ARNEž | Klemen | Men 25–29 | |||
36 | FISCHER | Matthias | Men 25–29 | |||
37 | ZALETELJ | Luka | KD ZVERINICE | Men 25–29 | ||
38 | MIHALKOVITS | Peter | RADWELT MK FACTORY RACING | Men 25–29 | ||
39 | BREGAR | Rok | MTB TRBOVLJE | Men 25–29 | ||
40 | ŠINK | Rožle | MTB TRBOVLJE | Men 25–29 | ||
41 | HOLCL | Blaž | Men 25–29 | |||
42 | KOTNIK | Kristjan | KD ZVERINICE | Men 25–29 | ||
43 | ŠUMANDL | Alen | PREMIUM WORKSHOP | Men 25–29 | ||
44 | WEGSCHEIDER | Lukas | LOOSE RIDERS GRAZ | Men 25–29 | ||
45 | POLANEC | Uroš | Men 25–29 | |||
46 | HRIBAR | Luka | Men 25–29 | |||
47 | JANC | Domen | Men 25–29 | |||
48 | KOREN | Davorin | Men 25–29 | |||
49 | MAYR | Thomas | Men 25–29 | |||
50 | VRHOVNIK | Mohor | ENERGIJATEAM.COM | Men 30–34 | ||
51 | BUCHEGGER | Patrick | RC KREUZER RACING | Men 30–34 | ||
52 | ČERNILOGAR | Nejc | ENERGIJATEAM.COM | Men 30–34 | ||
53 | BRITOVSEK | Miha | Men 30–34 | |||
54 | KAPUN | Tomaž | KGK OBALA | Men 30–34 | ||
55 | DOBNIK | Matjaž | Men 30–34 | |||
56 | GODEC | Simon | KGK OBALA | Men 30–34 | ||
57 | FINK | Marko | ŠKD PANK KURA | Men 30–34 | ||
58 | čELIč | Tone | KD ZVERINICE | Men 30–34 | ||
59 | ŠOJAT | Domen | Men 30–34 | |||
60 | STRUCL | Anej | Men 30–34 | |||
61 | FRüHWIRTH | Patrick | LOOSE RIDERS GRAZ | Men 30–34 | ||
62 | PINGITZER | Peter | Men 30–34 | |||
63 | SMOLE | Jernej | šD GRABIT | Men 30–34 | ||
64 | LUKIć | Dalibor | Men 30–34 | |||
65 | GULJE | Aleksander | Men 30–34 | |||
66 | JAG | Miha | Men 30–34 | |||
67 | JURJEC | Aleš | Men 30–34 | |||
68 | DIMEC | Rok | KK ATOM | Men 35–39 | ||
69 | SPRUK | Miha | CALCIT BIKE TEAM | Men 35–39 | ||
70 | APREUTESEI | Daniel | RADLAGER MOUNTAINBIKEVEREIN | Men 35–39 | ||
71 | DOBROWOHL | Lutz | Men 35–39 | |||
72 | HOLC | Andrej | WOLF RACING TEAM | Men 35–39 | ||
73 | ANDERS | Goran | Men 35–39 | |||
74 | KNEZ | Matej | Men 35–39 | |||
75 | MARZIDOVSEK | Martin Marzidovsek | Men 35–39 | |||
76 | SLATINšEK | Miloš | Men 35–39 | |||
77 | LUBEJ | Martin | Men 35–39 | |||
78 | LETNAR | Miha | Men 35–39 | |||
79 | URBIč | Dušan | / | Men 40–44 | ||
80 | NAGODE | Grega | ENERGIJATEAM.COM | Men 40–44 | ||
81 | PISTOR | Matej | LUKAS BIKE | Men 40–44 | ||
82 | GOLEž | Boštjan | KK ATOM | Men 40–44 | ||
83 | LENZ | Matthias | TEAM DORRONG | Men 45–49 | ||
84 | OKORN | Matej | Men 50+ | |||
85 | ZVER | Marjan | KD ZVERINICE | Men 50+ | ||
86 | JANC | Regina | KK ZAGORSKA DOLINA | Women (all ages) | ||
87 | DOBNIG | Yana | TEAM DORRONG | Women (all ages) | ||
88 | CERAR | Teja | Women (all ages) | |||
89 | KOVAčIč | Natalija | Women (all ages) | |||
90 | ZUPANčIč | Žana | Women (all ages) | |||
91 | LEEB | Lisa | Women (all ages) | |||
92 | FRUHWIRTH | Helene | CRANKSETTER / CICLOPIA | Women (all ages) |
VABO d.o.o. telefon : +386 41 221 230 email : bostjan.paradiz@kope.si site : http://www.sloenduro.com
21, Jul. ( NE ) , 2019 - 10:00 h
Kope - Kope ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|