Komenda, 19.05.2019
OMR cestna,OCK - Dečki,OCK - mladinci,OCK - ženske
Kolesarsko Društvo ROG telefon : 051-666-707 email : info@kdrog.si
19, May. ( NE ) , 2019 - 10:00 h
Komenda - Komenda ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽAVBI KUNAVER | Saša | TUŠ T.E.A.M. | Ženske A | SLO | |
2 | ZAJEC | Maja | ŠD BAM.BI | Ženske A | SLO | |
3 | NOVAK | Katarina | BIKEREPUBLIC | Ženske A | SLO | |
4 | SELAN | Dunja | TUŠ T.E.A.M. | Ženske A | SLO | |
5 | OPEKA | Ajda | KD BRANIK MARIBOR | Ženske B | SLO | |
6 | NASTRAN BRANK | Joži | KD LPP | Ženske B | SLO | |
7 | PODPEčAN | Ana | CALCIT BIKE TEAM | Ženske B | SLO | |
8 | BRELIH | Tina | KD ALPE SIS | Ženske B | SLO | |
9 | VERšNIK | Zdenka | JB TEAM NOVO MESTO | Ženske C | SLO | |
10 | RAKOš | Ivica | ŠD TURBO M | Ženske C | SLO | |
11 | CEGLAR | Vida | ŠD BAM.BI | Ženske C | SLO | |
12 | MURKO | Vid | ARCONT SELCE | Amaterji | SLO | |
13 | GRüNFELD | Kristian | ŠD RUDNIK LJUBLJANA | Amaterji | SLO | |
14 | MEDVEščEK HUSKIč | Luka | KD LPP | Amaterji | SLO | |
15 | KLOBASA | Darjan | ARCONT SELCE | Amaterji | SLO | |
16 | ALIč | Miha | KD LPP | Amaterji | SLO | |
17 | BLAž | Berlič | ARCONT SELCE | Amaterji | SLO | |
18 | GRBEC | Gašper | KK POSTOJNA | Amaterji | SLO | |
19 | PETELIN | Karli | KD BRANIK MARIBOR | Amaterji | SLO | |
20 | BERLIČ | Blaž | ARCONT SELCE | Amaterji | SLO | |
21 | AVGUšTIN | Simon | ŠD RIKITEAM | Amaterji | SLO | |
22 | KARBA | Žan | KK TROPOVCI | Amaterji | SLO | |
23 | GALUN | Dejan | ŠD RIKITEAM | Amaterji | SLO | |
24 | ŠETRAJčIč | Grega | B.V.G. GULČ | Amaterji | SLO | |
25 | OBLAK | Blaž | Amaterji | SLO | ||
26 | ŽUMER | Matic | Amaterji | SLO | ||
27 | GOLOB | Urban | KD ALPE SIS | Amaterji | SLO | |
28 | JERINA | Andraž | KD ALPE SIS | Amaterji | SLO | |
29 | LIKAR | Anej | IZVIR VIPAVA | Amaterji | SLO | |
30 | POLAJNAR | Klemen | TEAM TURBO TROPOVCI | Amaterji | SLO | |
31 | šARC | Leon | KK NOVA GORICA | Amaterji | SLO | |
32 | BOžNAR | Kristijan | IZVIR VIPAVA | Amaterji | SLO | |
33 | KOčNIK | Simon | ARCONT SELCE | Master A | SLO | |
34 | BUKVIč | Davorin | ARCONT SELCE | Master A | SLO | |
35 | RAčEčIč | Ožbej | KK POSTOJNA | Master A | SLO | |
36 | GRUšOVNIK | Matjaž | ŠD RIKITEAM | Master A | SLO | |
37 | ADEMOVIĆ | Tadej | ARCONT SELCE | Master A | SLO | |
38 | JAVORNIK | Gašper | ARCONT SELCE | Master A | SLO | |
39 | MARIč | Robi | TEAM TURBO TROPOVCI | Master A | SLO | |
40 | KRAVOS | Matej | TUŠ T.E.A.M. | Master A | SLO | |
41 | KUNAVER | Tom | KD ALPE SIS | Master A | SLO | |
42 | REBERNAK | Sebastjan | KK TROPOVCI | Master A | SLO | |
43 | MESARIč | Mitja | TUŠ T.E.A.M. | Master A | SLO | |
44 | BOGšA | Uroš | KD LPP | Master B | SLO | |
45 | POLAK | Marko | ARCONT SELCE | Master B | SLO | |
46 | RIBIč | Zoran | ŠD RIKITEAM | Master B | SLO | |
47 | GOLOB | Jože | KD BRANIK MARIBOR | Master B | SLO | |
48 | VELIčKI | Trajče | ŠD RIKITEAM | Master B | SLO | |
49 | BOšNJAK | Miha | B.V.G. GULČ | Master B | SLO | |
50 | JEZERšEK | Andrej | KD ALPE SIS | Master B | SLO | |
51 | JERONčIč | Bojan | KK PANTAL | Master C | SLO | |
52 | RIHTARIČ | David | ŠD RIKITEAM | Master C | SLO | |
53 | MELIHEN | Miha | KD BRDA DOBROVO | Master C | SLO | |
54 | BABšEK | Peter | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | Master C | SLO | |
55 | VERčIč | Uroš | ŠD BAM.BI | Master C | SLO | |
56 | FILIPIč | Grega | KD ALPE SIS | Master C | SLO | |
57 | MAHORIč | Mitja | TUŠ T.E.A.M. | Master C | SLO | |
58 | BRATUš | Dean | TUŠ T.E.A.M. | Master C | SLO | |
59 | HREN | Aleš | KD LPP | Master D | SLO | |
60 | KONC | Gorazd | SAVA KRANJ CYCLING | Master D | SLO | |
61 | PUKšIč | Franc | ARCONT SELCE | Master D | SLO | |
62 | JERAJ | Sebastijan | BREZ KLUBA | Master D | SLO | |
63 | PLANINšEK | Borut | KD ALPE SIS | Master D | SLO | |
64 | JELIć | Borja | TUŠ T.E.A.M. | Master D | SLO | |
65 | ŠPANDL | Mirko | ARCONT SELCE | Master E | SLO | |
66 | ŠESEK | Uroš | TEAM TURBO TROPOVCI | Master E | SLO | |
67 | KOGLER | Saša | KD BRANIK MARIBOR | Master E | SLO | |
68 | BAJEC | Franc | KK POSTOJNA | Master E | SLO | |
69 | ŠKERGET | Lovrenc | ARCONT SELCE | Master E | SLO | |
70 | LIKAR | Robert | IZVIR VIPAVA | Master E | SLO | |
71 | PREMRN | Lucjan | IZVIR VIPAVA | Master E | SLO | |
72 | PRPAR | Vlado | TUŠ T.E.A.M. | Master E | SLO | |
73 | VODOPIVEC | Borut | KD BRDA DOBROVO | Master E | SLO | |
74 | MELANšEK | Iztok | TUŠ T.E.A.M. | Master E | SLO | |
75 | ISKRA | Tomislav | KD BRDA DOBROVO | Master E | SLO | |
76 | DANEVčIč | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master E | SLO | |
77 | MESOJEDEC | Matjaž | ŠD TURBO M | Master F | SLO | |
78 | DEBELJAK | Janez | KD LPP | Master F | SLO | |
79 | DETIčEK | Edvard | ŠD TURBO M | Master F | SLO | |
80 | JUG | Sergej | KK DJAK-ŠD SENG | Master F | SLO | |
81 | ČUK | Tomislav | ŠD BAM.BI | Master F | SLO | |
82 | HVALA | Oskar | KD BRDA DOBROVO | Master F | SLO | |
83 | ŽAVBI | Andrej | TUŠ T.E.A.M. | Master F | SLO | |
84 | BOGATAJ | Igor | POGI TEAM UAE GENERALI | Master F | SLO | |
85 | RAKOš | Dragan | ŠD TURBO M | Master G | SLO | |
86 | STANKOVIč | Dragan | KD SPRINT | Master G | SLO | |
87 | BRANCELJ | Franci | ŠD TURBO M | Master G | SLO | |
88 | CAR | Ljubo | KD BRANIK MARIBOR | Master G | SLO | |
89 | FABJAN | Boris | IZVIR VIPAVA | Master G | SLO | |
90 | MIKULETIč | Andrej | KK POSTOJNA | Master G | SLO | |
91 | SKUBIC | Borislav | KD LPP | Master G | SLO | |
92 | PAPIč | Milivoj | BREZ KLUBA | Master G | SLO | |
93 | BRATINA | Marjan | KD BRDA DOBROVO | Master G | SLO | |
94 | ČUDEN | Marjan | B.V.G. GULČ | Master G | SLO | |
95 | REVEN | Dare | ŠD BAM.BI | Master G | SLO | |
96 | KOZJEK | Anton | Master G | SLO | ||
97 | KIRIč | Avgust | KD BRDA DOBROVO | Master G | SLO | |
98 | SLAK | Boštjan | KD BRDA DOBROVO | Master G | SLO | |
99 | BLAžIč | Jožef | KD BRDA DOBROVO | Master H | SLO | |
100 | VEHAR | Danijel | KD BRDA DOBROVO | Master H | SLO | |
101 | PREšEREN | Janez | B.V.G. GULČ | Master H | SLO | |
102 | KASTELIC | Ivan | B.V.G. GULČ | Master H | SLO | |
103 | POPOVIč | Ivan | B.V.G. GULČ | Master H | SLO | |
104 | LAMPE | Bojan | ŠD TURBO M | Master I | SLO | |
105 | RAVBAR | Rudi | KD SPRINT | Master I | SLO | |
106 | OTONIčAR | Janez | KK POSTOJNA | Master I | SLO | |
107 | CIGOJ | Zorko | KD BRDA DOBROVO | Master I | SLO | |
108 | MIHOVILOVIć | Ivan | IZVIR VIPAVA | Master I | SLO | |
109 | SAKSIDA | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master I | SLO | |
110 | LIčAR | Miha | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | SLO | |
111 | KRIžNAR | Vid | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | SLO | |
112 | KALAN | Urban | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | SLO | |
113 | PREVC | Oto | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | SLO | |
114 | JUVAN | Domen | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | SLO | |
115 | šKOF | Aleks | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | SLO | |
116 | KUNTARIč ŽIBERT | Vanja | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | SLO | |
117 | KRIžMAN | Miha | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | SLO | |
118 | GAšPERLIN | Tine | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | SLO | |
119 | GREGORčIč | Filip | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | SLO | |
120 | POLANščEK | Matic | KK TROPOVCI | DEČKI C (U13) | SLO | |
121 | ANTOLOVIć | Erik | BGK TUšKANAC | DEČKI C (U13) | CRO | |
122 | WROLICH | Santiago | RC KAC | DEČKI C (U13) | AUT | |
123 | ZUPET BEDNARIK | Aljaž | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | SLO | |
124 | MILUN | Toni | BGK TUšKANAC | DEČKI C (U13) | CRO | |
125 | GONZA | Tomaž | KK TBP LENART | DEČKI C (U13) | SLO | |
126 | KOREN | Marko | KK TROPOVCI | DEČKI C (U13) | SLO | |
127 | LUKIć | Leon | BK RIJEKA | DEČKI C (U13) | CRO | |
128 | PONDELAK | Dino | KK TBP LENART | DEČKI C (U13) | SLO | |
129 | MUHIČ | Grega | TANIN SEVNICA | DEČKI C (U13) | SLO | |
130 | MERVAR | Tim | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
131 | BENDER | Daniel Josia | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | SLO | |
132 | PETJE | Gašper | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
133 | PETJE | Jure | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
134 | NOVAK | Maj | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
135 | SELIšKAR | Lovro | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
136 | SKRABL | Roko | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
137 | PEčNJAK | Fran | BGK TUŠKANAC | DEČKI C (U13) | CRO | |
138 | VIDNAR | Žanej | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
139 | ŠKRBEC | Lukas | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
140 | NOVAK | Janez | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
141 | PREVEJšEK | Mai | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
142 | MURšEC | Nik | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | SLO | |
143 | KIRBIš | Jan | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | SLO | |
144 | GRUBELNIK | Tin | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | SLO | |
145 | MILANOVIć | Pavle | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
146 | AVSEC | Aljaž | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
147 | GRADIšNIK | Jošt | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | SLO | |
148 | BEVC | Žan | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
149 | KOVAčIč | Urban | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
150 | JAKŠE | Žiga | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
151 | MAKUC | Maks | KK TBP LENART | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
152 | ŽIDO | Gal | KK TROPOVCI | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
153 | VALJAVEC | Erazem | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
154 | GREGORčIč | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
155 | GOLOB | Nik | KK TBP LENART | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
156 | SOKLIč | Maj | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
157 | RENCELJ | Filip | CYCLING TEAM FRIULI | DEČKI B (U15/1) | ITA | |
158 | WROLICH | Manolo | RC KAC | DEČKI B (U15/1) | AUT | |
159 | KREDAR | Rok | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
160 | MERNIK | Sven Aleksander | KD KNEžJEGA MESTA CELJE | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
161 | ŠKORNIK | Aljaž | KD KNEžJEGA MESTA CELJE | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
162 | MAVROVIć | Mirko | BGK TUšKANAC | DEČKI B (U15/1) | CRO | |
163 | ROZMAN | Nik | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
164 | OMRZEL | Jakob | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
165 | PETERLIN | Nejc | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
166 | TISOVEC | Kristian | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
167 | VIDIC | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
168 | OMAHEN | Miha | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
169 | PšENIčNIK | Matic | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
170 | MURN | Vid | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
171 | ZAJC | Matevž | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
172 | JAKOMINI | Tilen | PERUTNINA PTUJ | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
173 | PRITRžNIK | Jon | PERUTNINA PTUJ | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
174 | PEčNIK | Rene | PERUTNINA PTUJ | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
175 | UVODIč | Jan | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
176 | LEšNIK | Jan | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
177 | ZORNADA | Marcel | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
178 | FLAJS | Maj | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
179 | ČUK | Enej | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
180 | STOCKER | Marco | RC RAPSO KNITTELFELD | DEČKI A (U15/2) | AUT | |
181 | BULJAN | Tomaž | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
182 | BEVC | Jakob | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
183 | KREVS | Marcel | KK TBP LENART | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
184 | MOHARIč | Dino | KK TBP LENART | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
185 | JUVAN | Jakob | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
186 | ANTOLOVIć | Noa | BGK TUšKANAC | DEČKI A (U15/2) | CRO | |
187 | SUžNIK | Julijan | KK TBP LENART | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
188 | FILčIć | Mauro | BK RIJEKA | DEČKI A (U15/2) | CRO | |
189 | TISAJ | Jan | BK ROTOR KOPRIVNICA | DEČKI A (U15/2) | CRO | |
190 | CIGIC-PARCETIC | Dario | BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR | DEČKI A (U15/2) | SRB | |
191 | SARWARI | Shayan | RC RAPSO KNITTELFELD | DEČKI A (U15/2) | AUT | |
192 | BOžNAR PROSEN | Enej | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
193 | OMRZEL | Jurij | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
194 | NOVAK | Črt | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
195 | KAFERLE | Gaj | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
196 | PETERLIN | Luka | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
197 | TEPAVčEVIć | Nikola | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
198 | OBLAK | Domen | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
199 | SKOK | Marcel | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
200 | VRTAR | Andraž | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
201 | ERžEN | Zak | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
202 | RAVBAR | Anže | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
203 | ŽAGAR | Matic | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
204 | ČERNE | Ožbej | KK GORJE | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
205 | VIDRIH | Teodor | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
206 | ERJAVEC | Matic | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
207 | ZUPAN | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
208 | MAJNIK | Jure | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
209 | KELNER | Žiga | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
210 | CVJETIčANIN | Maks | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
211 | KOšIR | Vid | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
212 | KALAN | Žiga | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
213 | PETEK | Aljaž | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
214 | ERžEN | Martin | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
215 | GROšELJ | Martin | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
216 | ERDELIć | Igor | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | CRO | |
217 | PODLESNIK | Grega | TANIN SEVNICA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
218 | JAGARINEC | Žan | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
219 | GREGORčIč | Natan | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
220 | DEBEVEC | Jakob | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
221 | COPOT | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
222 | BREZOVšEK | Nejc | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
223 | GREINER | Ivan | BGK TUšKANAC | MLAJŠI MLADINCI (U17) | CRO | |
224 | FLANK | Marco | CYCLING TEAM FRIULI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ITA | |
225 | MOIMAS | Daniel | CYCLING TEAM FRIULI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ITA | |
226 | POBERAJ | Mark | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
227 | DOLGAN | Tjaž | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
228 | JOVAN | Tim | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
229 | GORZA | Gaj | KK TBP LENART | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
230 | MARKOVIC | Nemanja | BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SRB | |
231 | JABLANOVEC | Luka | KK TROPOVCI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
232 | JANčIč | Klemen | TANIN SEVNICA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
233 | PERčIć | Mark | BK SPARTAK | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SRB | |
234 | STOLIC | Mihajlo | BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SRB | |
235 | NADOVEZA | Igor | BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SRB | |
236 | KLOPčIč | Leon | TANIN SEVNICA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
237 | MUHA | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
238 | JORDAN | Adam | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
239 | KOGOVšEK | Črt | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
240 | LEVSTIK | Kristjan | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
241 | GREGORIč | David | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
242 | AMBROžIč | Jan | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
243 | POLOVIč | Nino | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
244 | SLUGA | Matevž | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
245 | KENDA | Jan | KD SLOGA 1902 IDRIJA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
246 | SKOK | Aleš | KD SLOGA 1902 IDRIJA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
247 | TUšAR | Lenart | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
248 | TURK | Aljaz | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
249 | ŠPOLJAR | Jaka | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
250 | ROBIč | Nal Jure | RIBNO ALPINE RESORT BLED | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
251 | IVNIK | Tilen | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
252 | TOMšIč | Dan Andrej | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
253 | žAGAR | Nejc | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
254 | KOLAR | Matej | KK GORJE | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
255 | MUTEC | Martin | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
256 | MANFREDA GOLOB | Lovro | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
257 | JEROMEL | Vid | PERUTNINA PTUJ | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
258 | OVEN | Martin | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
259 | KRALJ | Fabijan | KK PANTAL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
260 | VALENKO | Lovro | PERUTNINA PTUJ | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
261 | SVENšEK | Jan | PERUTNINA PTUJ | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
262 | MAJNIK | Andrej | PERUTNINA PTUJ | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
263 | KIRBIš | Primož | PERUTNINA PTUJ | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
264 | PAJEK | Benjamin | RIBNO ALPINE RESORT BLED | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | SLO | |
265 | SPRINGER | Zoja | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
266 | POTOčNIK | Vesna | SAVA KRANJ CYCLING | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
267 | MEHLE | Taja | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
268 | MEHLE | Lina | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
269 | TOMPA | Julija | KK TBP LENART | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
270 | GONZA | Rebeka | KK TBP LENART | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
271 | JEROMEL | Hana | PERUTNINA PTUJ | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
272 | NOVAK | Ivana Rosa | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
273 | KOLARIč SLUGA | Maša | PERUTNINA PTUJ | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
274 | PETERLIN | Laura | KK ADRIA MOBIL | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
275 | GNEZDA | Hana | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
276 | LISIĆ | Hana | KK ADRIA MOBIL | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
277 | KOTNIK | Lia | KK ADRIA MOBIL | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
278 | ŽVAN | Katja | KK GORJE | DEKLICE B (WU15/1) | SLO | |
279 | BIRUš | Dora | BK RIJEKA | DEKLICE A (WU15/2) | CRO | |
280 | SMRDEL | Tina | MBK ČRNI VRH | DEKLICE A (WU15/2) | SLO | |
281 | KRANJEC ŽAGAR | Hana | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE A (WU15/2) | SLO | |
282 | HOčEVAR | Lucija | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE A (WU15/2) | SLO | |
283 | ŠPRINGER | Tia | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE A (WU15/2) | SLO | |
284 | GALOF | Pija | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | SLO | |
285 | HORVAT | Lea | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | SLO | |
286 | ČEMAžAR | Klara | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | SLO | |
287 | PILIH | Vita | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | SLO | |
288 | VUJASINOVIC | Bojana | BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | SRB | |
289 | PREVC | Eva | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | SLO | |
290 | KLICNIK | Verena | RC RAPSO KNITTELFELD | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | AUT | |
291 | MOROZ | Nuša | KD SLOGA 1902 IDRIJA | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | SLO | |
292 | ČUK | Špela | KD SLOGA 1902 IDRIJA | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | SLO | |
293 | ROTAR | Rebeka | RIBNO ALPINE RESORT BLED | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | SLO | |
294 | MARTINI | Johanna | ARBÖ RLM OMYA VILLACH | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | AUT | |
295 | POCUCA | Sara | BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | SRB | |
296 | MIKUž | Metka | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | SLO | |
297 | JANčIč | Nika | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | SLO | |
298 | AHAčIč | Ana | SAVA KRANJ CYCLING | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | SLO | |
299 | SUšNIK | Tjaša | SAVA KRANJ CYCLING | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | SLO | |
300 | ŽIBERT | Ema | SAVA KRANJ CYCLING | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | SLO | |
301 | ČARGONJA | Dorotea | BK RIJEKA | ČLANICE (WE) | CRO | |
302 | BERLAN | Ula | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | ČLANICE (WE) | SLO | |
303 | MOHORIč | Tajda | SAVA KRANJ CYCLING | ČLANICE (WE) | SLO | |
304 | MARETIč | Lara | SAVA KRANJ CYCLING | ČLANICE (WE) | SLO |