Cerklje, 24.08.2019
OMR vzpon
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŠIMENC | Laura | BK UMAG | Ženske A | ||
2 | BOJANC | Nika | KD SPRINT | Ženske A | ||
3 | ROPRET | Suzana | Ženske A | |||
4 | NOVAK | Katarina | BIKEREPUBLIC | Ženske A | ||
5 | ZAJEC | Maja | ŠD BAM.BI | Ženske A | ||
6 | ERJAVEC | Martina | Ženske A | |||
7 | LOGAR | Kaja | ZENF | Ženske A | ||
8 | SELAN | Dunja | TUŠ T.E.A.M. | Ženske A | ||
9 | NASTRAN BRANK | Joži | KD LPP | Ženske B | ||
10 | VRABL | Mojca | TK 3KM | Ženske B | ||
11 | OPEKA | Ajda | KD BRANIK MARIBOR | Ženske B | ||
12 | JENKO | Živa | BAM.BI | Ženske B | ||
13 | MOHORIč | Matejka | ŠD TURBO M | Ženske B | ||
14 | POGAčNIK | Helena | KD ALPE SIS | Ženske B | ||
15 | ŠKRAJNAR | Špela | GANESHA TEAM | Ženske B | ||
16 | MEšKO | Matejka | BAM.BI | Ženske B | ||
17 | BRELIH | Tina | KD ALPE SIS | Ženske B | ||
18 | ROPRET | Petra | 3K ŠPORT | Ženske B | ||
19 | RAKOš | Ivica | ŠD TURBO M | Ženske C | ||
20 | ŠVAB | Lilijana | BAM.BI | Ženske C | ||
21 | CEGLAR | Vida | ŠD BAM.BI | Ženske C | ||
22 | UšENIčNIK | Tina | ŠD BAM.BI | Ženske C | ||
23 | PINTARIC | Luka | BAM.BI | Amaterji | ||
24 | SEDAR | Tadej | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | ||
25 | SEKNE | Gal | BAM.BI | Amaterji | ||
26 | MURN | Matic | KLUB VAŠKA RUNDA | Amaterji | ||
27 | MIHELIč | Luka | KGT PAPEŽ KAMNIK | Amaterji | ||
28 | šARC | Leon | KK NOVA GORICA | Amaterji | ||
29 | GRBEC | Gašper | KK POSTOJNA | Amaterji | ||
30 | POLAJNAR | Klemen | TEAM TURBO TROPOVCI | Amaterji | ||
31 | PETELIN | Karli | KD BRANIK MARIBOR | Amaterji | ||
32 | DOBRAVEC | Miha | KD LITIJSKI TEMPOMAT | Amaterji | ||
33 | GRüNFELD | Kristian | ŠD RUDNIK LJUBLJANA | Amaterji | ||
34 | JUROš | Bor | KD LPP | Amaterji | ||
35 | SUšNIK | Blaž | KD LPP | Amaterji | ||
36 | GORIčAR | Blaž | Amaterji | |||
37 | FRIM | Davorin | GANESHA TEAM | Amaterji | ||
38 | JUVANčIč | Jure | Amaterji | |||
39 | KURNIK | Michael | Amaterji | |||
40 | ŽUMER | Matic | POGI TEAM UAE GENERALI | Amaterji | ||
41 | ROžANEC | Jurij | Amaterji | |||
42 | GLAMOčAK | Anže | Amaterji | |||
43 | ROPAS | Nejc | BIKEREPUBLIC | Amaterji | ||
44 | AVENELL | Lewis | BREZ KLUBA | Amaterji | ||
45 | GOLOB | Urban | KD ALPE SIS | Amaterji | ||
46 | BOžNAR | Kristijan | IZVIR VIPAVA | Amaterji | ||
47 | ŠETRAJčIč | Grega | B.V.G. GULČ | Amaterji | ||
48 | ŠTUCIN | Alen | MBK ČRNI VRH | Master A | ||
49 | MARIč | Robi | TEAM TURBO TROPOVCI | Master A | ||
50 | KOčNIK | Simon | ARCONT SELCE | Master A | ||
51 | ROZMAN | Anže | ŠD KOLOKA | Master A | ||
52 | PLANK | Marko | BIKEREPUBLIC | Master A | ||
53 | DRAKSLER | Andrej | ŠD KOLOKA | Master A | ||
54 | GRBEC | Gregor | KK POSTOJNA | Master A | ||
55 | PORENTA | Primož | SIBO GROUP | Master A | ||
56 | KUNAVER | Tom | KD ALPE SIS | Master A | ||
57 | PREšEREN | Jure | KK ZAVRŠNICA | Master A | ||
58 | POTOčNIK | Domen | Master A | |||
59 | KOKALJ | Matija | KK ZAVRŠNICA | Master A | ||
60 | KREGAR | Matjaž | B.V.G. GULČ | Master A | ||
61 | GRAHELJ | Luka | JB TEAM NOVO MESTO | Master B | ||
62 | KRAMBERGER | Miha | KK BIKE-EK HALOZE 2002 | Master B | ||
63 | MIHOVEC | Luka | ŠD TURBO M | Master B | ||
64 | JEZERšEK | Andrej | KD ALPE SIS | Master B | ||
65 | MAčEK | Marjan | ŠD METEK | Master B | ||
66 | STIBILJ | Jernej | ŠD TURBO M | Master B | ||
67 | DEčKO | Denis | BIKEREPUBLIC | Master B | ||
68 | VRHOVšEK | Jure | Master B | |||
69 | AJDOVEC | Andrej | BREZ KLUBA | Master B | ||
70 | MENARD | Miha | Master B | |||
71 | ŠTEMPIHAR | Erik | Master B | |||
72 | ČRETNIK | Marko | GANESHA TEAM | Master B | ||
73 | KLADNIK | Matej | Master B | |||
74 | HARTMAN | Jože | Master B | |||
75 | MELIHEN | Miha | KD BRDA DOBROVO | Master C | ||
76 | JAGODIč | Boris | ŠD BAM.BI | Master C | ||
77 | VERčIč | Uroš | ŠD BAM.BI | Master C | ||
78 | CANKAR | Janez | ŠD POLJANE | Master C | ||
79 | JUVANčIč | Gregor | ŠD BAM.BI | Master C | ||
80 | PREVODNIK | Izidor | ŠD KOLOKA | Master C | ||
81 | HANžIč | Tadej | KD BRANIK MARIBOR | Master C | ||
82 | PETRIč | Dejan | MBK ČRNI VRH | Master C | ||
83 | GLOBOčNIK | Dušan | KGT PAPEŽ KAMNIK | Master C | ||
84 | BAčIć | Damir | BAM.BI | Master C | ||
85 | GUčEK | Andrej | BIKEREPUBLIC | Master C | ||
86 | KAVšEK | Slavko | Master C | |||
87 | KUTOšA | David | Master C | |||
88 | FILIPIč | Grega | KD ALPE SIS | Master C | ||
89 | DOGšA | Iztok | GANESHA TEAM | Master C | ||
90 | MODRIJAN | Marko | Master C | |||
91 | BRATUš | Dean | TUŠ T.E.A.M. | Master C | ||
92 | JORDAN | Dejan | KD PAPEŽ PODGORJE | Master C | ||
93 | VESEL | Jože | KD PAPEŽ PODGORJE | Master C | ||
94 | PREšEREN | Jani | B.V.G. GULČ | Master C | ||
95 | HREN | Aleš | KD LPP | Master D | ||
96 | JERšIN | Jaka | ŠD RUDNIK LJUBLJANA | Master D | ||
97 | SAJOVEC | Andrej | BAM.BI | Master D | ||
98 | SMUK | Boštjan | ŠD TURBO M | Master D | ||
99 | OTONIčAR | Domen | KK POSTOJNA | Master D | ||
100 | RAC | Radovan | TEAM TURBO TROPOVCI | Master D | ||
101 | ŠABEC | Matej | KK POSTOJNA | Master D | ||
102 | ŠABEC | Igor | KK POSTOJNA | Master D | ||
103 | JENKO | Robert | BAM.BI | Master D | ||
104 | DOLENC | Gregor | KD HRASTNIK | Master D | ||
105 | LOTRIč | Marko | ŠD BAM.BI | Master D | ||
106 | GAJSER | Leon | KOŠTRUNI | Master D | ||
107 | MIšTRAFOVIć | Danilo | ŠD BAM.BI | Master D | ||
108 | BREZNIK | Edvin | BREZ KLUBA | Master D | ||
109 | KONC | Gorazd | SAVA KRANJ CYCLING | Master D | ||
110 | ALIč | Simon | KD BRDA DOBROVO | Master D | ||
111 | POTOčNIK | Janez | AGP PRO | Master D | ||
112 | KAMPUš | Boris | IZVIR VIPAVA | Master D | ||
113 | ŠESEK | Uroš | TEAM TURBO TROPOVCI | Master E | ||
114 | ČIBEJ | Bruno | IZVIR VIPAVA | Master E | ||
115 | BRELIH | Boštjan | MBK ČRNI VRH | Master E | ||
116 | ŠEME | Tomaž | KK POSTOJNA | Master E | ||
117 | VODOPIVEC | Borut | KD BRDA DOBROVO | Master E | ||
118 | LIKAR | Robert | IZVIR VIPAVA | Master E | ||
119 | PRPAR | Vlado | TUŠ T.E.A.M. | Master E | ||
120 | DOLAR | Tomaž | KK ZAVRŠNICA | Master E | ||
121 | DANEVčIč | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master E | ||
122 | HVALA | Oskar | KD BRDA DOBROVO | Master F | ||
123 | BOGATAJ | Igor | POGI TEAM UAE GENERALI | Master F | ||
124 | ŠVAB | Vinko | BAM.BI | Master F | ||
125 | CVELBAR | Igor | AKADEMSKI ALPINISTIčNI ODSEK | Master F | ||
126 | BOJANC | Branko | KD SPRINT | Master F | ||
127 | DEBELJAK | Janez | KD LPP | Master F | ||
128 | ČUK | Tomislav | ŠD BAM.BI | Master F | ||
129 | ROMšAK | Matija | Master F | |||
130 | ERJAVEC | Albert | Master F | |||
131 | MULEJ | Robert | KD BRDA DOBROVO | Master F | ||
132 | NOVAK | Branko | ŠD BAM.BI | Master F | ||
133 | KUTNAR | Frančišek Brane | ŠD BAM.BI | Master F | ||
134 | SESAR | Vlatko | BK DINAMO | Master G | ||
135 | SKUBIC | Borislav | KD LPP | Master G | ||
136 | STANKOVIč | Dragan | KD SPRINT | Master G | ||
137 | COLNARIč | Slavko | ŠD TURBO M | Master G | ||
138 | BRATINA | Marjan | KD BRDA DOBROVO | Master G | ||
139 | RAKOš | Dragan | ŠD TURBO M | Master G | ||
140 | REVEN | Dare | ŠD BAM.BI | Master G | ||
141 | ŠINKOVEC | Borut | KD HRASTNIK | Master G | ||
142 | KOZJEK | Anton | Master G | |||
143 | KIRIč | Avgust | KD BRDA DOBROVO | Master G | ||
144 | ČUDEN | Marjan | B.V.G. GULČ | Master G | ||
145 | ZUPANčIč | Mirko | KD PAPEŽ PODGORJE | Master G | ||
146 | BLAžIč | Jožef | KD BRDA DOBROVO | Master H | ||
147 | GOVEKAR | Anton | ŠD TURBO M | Master H | ||
148 | MIHOVEC | Matej | ŠD TURBO M | Master H | ||
149 | VEHAR | Danijel | KD BRDA DOBROVO | Master H | ||
150 | MIKULIN | Zvezdan | KD BRDA DOBROVO | Master H | ||
151 | POPOVIč | Ivan | B.V.G. GULČ | Master H | ||
152 | KASTELIC | Ivan | B.V.G. GULČ | Master H | ||
153 | CIGOJ | Zorko | KD BRDA DOBROVO | Master I | ||
154 | RAVBAR | Rudi | KD SPRINT | Master I | ||
155 | SAKSIDA | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master I | ||
156 | MIHOVILOVIć | Ivan | IZVIR VIPAVA | Master I | ||
157 | KOžELJ | Franci | Master I | |||
158 | BAHAR | Milan Sr. | Master I | |||
159 | HAFNER | Franc | ŠD BAM.BI | Master I | ||
160 | JAGODIč | David | CALCIT BIKE TEAM | Fantje do letnika 2004 / ni za DPMl | ||
161 | VRHOVNIK | Luka | LJUBLJANA GUSTO SANTIC | Elite moški in mladinci / ni za DP | ||
162 | WEN CHUNG | Huang | LJUBLJANA GUSTO SANTIC | Elite moški in mladinci / ni za DP | ||
163 | TAKEAKI | Amezawa | LJUBLJANA GUSTO SANTIC | Elite moški in mladinci / ni za DP | ||
164 | ŠTAJNAR | Mihael | CALCIT BIKE TEAM | Elite moški in mladinci / ni za DP | ||
165 | ŽLE | Blaž | CALCIT BIKE TEAM | Elite moški in mladinci / ni za DP | ||
166 | PAVLIč | Gal | CALCIT BIKE TEAM | Elite moški in mladinci / ni za DP | ||
167 | DOLENšEK | Anže | CALCIT BIKE TEAM | Elite moški in mladinci / ni za DP |
ŠPORTNO DRUŠTVO BAM.BI telefon : 041 777 906 email : bambi@a2u.si
24, Aug. ( SO ) , 2019 - 08:00 h
Cerklje - Cerklje ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|