Selo pri Vodicah, 19.09.2020
OMR cestna,OCK - Dečki,OCK - mladinci,OCK - ženske
Selo pri Vodicah - Selo pri Vodicah ,SLOVENIJA
19, Sep. ( SO ) , 2020 - 10:00 h
Kolesarsko Društvo ROG
telefon : 051-666-707
email : info@kdrog.si
site :
http://www.kdrog.si/domov.html
DKSS
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NOVAK | Katarina | BIKEREPUBLIC | Ženske A | SLO | |
2 | REMIC | Kaja | KD LPP | Ženske A | SLO | |
3 | ZAJEC | Maja | ŠD BAM.BI | Ženske A | SLO | |
4 | OPEKA | Ajda | KD BRANIK MARIBOR | Ženske B | SLO | |
5 | NASTRAN BRANK | Joži | KD LPP | Ženske B | SLO | |
6 | ŠEME | Suzana | KD LPP | Ženske C | SLO | |
7 | RAKOš | Ivica | ŠD TURBO M | Ženske D | SLO | |
8 | UšENIčNIK | Tina | ŠD BAM.BI | Ženske D | SLO | |
9 | ŠMID | Jakob | KD LPP | Amaterji | SLO | |
10 | BERGER MLAKAR | Rok | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | SLO | |
11 | POVIRK | Anže | KD LPP | Amaterji | SLO | |
12 | HRIBLJAN | Matjaž | KK POSTOJNA | Amaterji | SLO | |
13 | GRBEC | Gašper | KK POSTOJNA | Amaterji | SLO | |
14 | JANC | Jure | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | SLO | |
15 | BREZNIK | Gašper | KD LPP | Amaterji | SLO | |
16 | VIEZZI | Tommaso | ASD TEAM GRANZON | Amaterji | ITA | |
17 | KOLAR | Matic | GANESHA TEAM | Amaterji | SLO | |
18 | KOVAčIč | Miran | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | SLO | |
19 | TROTOVšEK | Jan | TANIN SEVNICA | Amaterji | SLO | |
20 | JERINA | Andraž | KD ALPE SIS | Amaterji | SLO | |
21 | MERCINA | Matej | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | SLO | |
22 | BRIšNIK | Matic | Amaterji | SLO | ||
23 | PAJEK | Rok | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | SLO | |
24 | ROVANI | Andre | ASD CICLISTI EUROVELO | Master A | BRA | |
25 | GRBEC | Gregor | KK POSTOJNA | Master A | SLO | |
26 | GRUšOVNIK | Matjaž | ARCONT SELCE | Master A | SLO | |
27 | DRAKSLER | Andrej | ŠD KOLOKA | Master A | SLO | |
28 | ALIč | Miha | KD LPP | Master A | SLO | |
29 | KLOBASA | Darjan | ARCONT SELCE | Master A | SLO | |
30 | BOžNAR | Kristijan | IZVIR VIPAVA | Master A | SLO | |
31 | MESARIč | Mitja | TUŠ T.E.A.M. | Master A | SLO | |
32 | KOčNIK | Simon | ARCONT SELCE | Master A | SLO | |
33 | STIBILJ | Jernej | ŠD TURBO M | Master B | SLO | |
34 | BOGšA | Uroš | KD LPP | Master B | SLO | |
35 | POLAK | Marko | ARCONT SELCE | Master B | SLO | |
36 | VIDUSSI | Emiliano | ASD TEAM GRANZON | Master B | ITA | |
37 | KRANJEC | Robert | KD LPP | Master B | SLO | |
38 | PAPEž | Rok | Master B | SLO | ||
39 | HANžIč | Tadej | KD BRANIK MARIBOR | Master C | SLO | |
40 | MELIHEN | Miha | KD BRDA DOBROVO | Master C | SLO | |
41 | GOLOB | Jože | KD BRANIK MARIBOR | Master C | SLO | |
42 | POGAčAR | Bogdan | Master C | SLO | ||
43 | FILIPIč | Grega | KD ALPE SIS | Master C | SLO | |
44 | SMOLEJ | Uroš | ŠD BAM.BI | Master C | SLO | |
45 | HREN | Aleš | KD LPP | Master D | SLO | |
46 | KONC | Gorazd | KD BRDA DOBROVO | Master D | SLO | |
47 | JERAJ | Sebastijan | BREZ KLUBA | Master D | SLO | |
48 | DANEVčIč | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master E | SLO | |
49 | ŠESEK | Uroš | TEAM TURBO TROPOVCI | Master E | SLO | |
50 | ŠEME | Tomaž | KD LPP | Master E | SLO | |
51 | PITTACOLO | Michele | ASD PITTABIKE | Master E | ITA | |
52 | ISKRA | Tomislav | KD BRDA DOBROVO | Master E | SLO | |
53 | VODOPIVEC | Borut | KD BRDA DOBROVO | Master E | SLO | |
54 | MELANšEK | Iztok | TUŠ T.E.A.M. | Master E | SLO | |
55 | CRUDELE | Pierluigi | Master E | ITA | ||
56 | CESAR | Igor | KD PAPEŽ PODGORJE | Master E | SLO | |
57 | BOGATAJ | Igor | POGI TEAM UAE GENERALI | Master F | SLO | |
58 | DEBELJAK | Janez | KD LPP | Master F | SLO | |
59 | ČERNIGOJ | Milan | KD LPP | Master F | SLO | |
60 | ČIBEJ | Bruno | IZVIR VIPAVA | Master F | SLO | |
61 | BAUMAN | Robert | KD BRDA DOBROVO | Master F | SLO | |
62 | HVALA | Oskar | KD BRDA DOBROVO | Master F | SLO | |
63 | PRPAR | Vlado | TUŠ T.E.A.M. | Master F | SLO | |
64 | JUG | Sergej | KD BRDA DOBROVO | Master F | SLO | |
65 | RAKOš | Dragan | ŠD TURBO M | Master G | SLO | |
66 | SKUBIC | Borislav | KD LPP | Master G | SLO | |
67 | ČUDEN | Marjan | TEAM BTS COMPANY | Master G | SLO | |
68 | STANKOVIč | Dragan | KD SPRINT | Master G | SLO | |
69 | BRATINA | Marjan | KD BRDA DOBROVO | Master G | SLO | |
70 | ČUK | Tomislav | ŠD BAM.BI | Master G | SLO | |
71 | KIRIč | Avgust | KD BRDA DOBROVO | Master G | SLO | |
72 | ŽAVBI | Andrej | TUŠ T.E.A.M. | Master G | SLO | |
73 | CAR | Ljubo | KD BRANIK MARIBOR | Master H | SLO | |
74 | BRANCELJ | Franci | ŠD TURBO M | Master H | SLO | |
75 | VEHAR | Danijel | KD BRDA DOBROVO | Master H | SLO | |
76 | KASTELIC | Ivan | B.V.G. GULČ | Master H | SLO | |
77 | BLAžIč | Jožef | KD BRDA DOBROVO | Master H | SLO | |
78 | LAMPE | Bojan | ŠD TURBO M | Master I | SLO | |
79 | RAVBAR | Rudi | KD SPRINT | Master I | SLO | |
80 | PREšEREN | Janez | TEAM BTS COMPANY | Master I | SLO | |
81 | MIHOVILOVIć | Ivan | IZVIR VIPAVA | Master I | SLO | |
82 | CIGOJ | Zorko | KD BRDA DOBROVO | Master I | SLO | |
83 | UčANJšEK | Edvard | KD HRASTNIK | Master J | SLO | |
84 | KONčINA | Rafael | KD HRASTNIK | Master J | SLO | |
85 | NOGRAšEK | Bor | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | SLO | |
86 | MUBI | Jan | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | SLO | |
87 | KOMELJ | Jurij | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | SLO | |
88 | KALAN | Urban | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | SLO | |
89 | PREVC | Oto | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | SLO | |
90 | JORDAN | Nil | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | SLO | |
91 | KUNTARIč ŽIBERT | Vanja | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | SLO | |
92 | KLUN | Gal | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | SLO | |
93 | JUVAN | Juš | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | SLO | |
94 | KALAN | Matic | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | SLO | |
95 | GREGORčIč | Filip | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | SLO | |
96 | GONZA | Tomaž | KK TBP LENART | DEČKI C (U13) | SLO | |
97 | REMON | Marcos | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ESP | |
98 | MERNIK | Osskar | KD KNEžJEGA MESTA CELJE | DEČKI C (U13) | SLO | |
99 | WROLICH | Santiago | RC KAC | DEČKI C (U13) | AUT | |
100 | SCHOBY | Jonas | RC KAC | DEČKI C (U13) | AUT | |
101 | PONDELAK | Dino | KK TBP LENART | DEČKI C (U13) | SLO | |
102 | ESTERL | Severin | JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ | DEČKI C (U13) | AUT | |
103 | GAšPERLIN | Tine | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | SLO | |
104 | MUHIČ | Grega | TANIN SEVNICA | DEČKI C (U13) | SLO | |
105 | SIEBER | Jakob | JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ | DEČKI C (U13) | AUT | |
106 | ORTHACKER | Casimir | JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ | DEČKI C (U13) | AUT | |
107 | HAFNER | Marcel | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | SLO | |
108 | BOšNIK | Miha | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | SLO | |
109 | PETJE | Jure | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
110 | ŠTEMBAL | David | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | SLO | |
111 | KOVAčIč | Urban | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
112 | KOBE | Val | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
113 | PREVEJšEK | Mai | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
114 | VIDNAR | Žanej | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
115 | ŠERKEZI | Joža Matjaž | DEČKI C (U13) | SLO | ||
116 | ZUPANC ANCLIN | Kristjan | ENERGIJATEAM.COM | DEČKI C (U13) | SLO | |
117 | MAJNIK | Maks | CALCIT BIKE TEAM | DEČKI C (U13) | SLO | |
118 | PREZELJ | Jakob | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEČKI C (U13) | SLO | |
119 | JAKŠE | Žiga | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
120 | NOVAK | Maj | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
121 | KIRBIš | Jan | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | SLO | |
122 | BOHAK | Maj | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | SLO | |
123 | DERGANC | Anton | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
124 | ZAJC | Gašper | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | SLO | |
125 | MURšEC | Nik | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | SLO | |
126 | ADAM | David | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | SLO | |
127 | NAHBERGER | Tai | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | SLO | |
128 | ANTOLIč | Bor | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
129 | AVSEC | Aljaž | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
130 | VIDOVIč | Nik | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | SLO | |
131 | STARE | Gal | RIBNO ALPINE RESORT BLED | DEČKI C (U13) | SLO | |
132 | KRIžMAN | Miha | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
133 | EBNER | Bor | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
134 | JUVAN | Domen | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
135 | POLANščEK | Matic | KK TROPOVCI | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
136 | MORITZ | Markitz | RC KAC | DEČKI B (U15/1) | AUT | |
137 | GORITSCHNIG | David | RC KAC | DEČKI B (U15/1) | AUT | |
138 | ESTERL | Matthias | JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ | DEČKI B (U15/1) | AUT | |
139 | KAUčIč | Gal | KK TROPOVCI | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
140 | KOREN | Marko | KK TROPOVCI | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
141 | GRADIšNIK | Jošt | PERUTNINA PTUJ | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
142 | VRTAR | Žan | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
143 | LOPATIč | Žan | CALCIT BIKE TEAM | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
144 | šKOF | Aleks | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
145 | PETJE | Gašper | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
146 | ŠTAJNAR | Gašper | CALCIT BIKE TEAM | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
147 | ŠLIBAR | Jakob | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
148 | BEVC | Žan | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
149 | MERVAR | Tim | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
150 | ŽIDO | Gal | KK TROPOVCI | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
151 | MOHAR | Jan | KK TROPOVCI | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
152 | BEšTER | Gašper | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
153 | JENKO | Tine | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
154 | KETIš | Tristan | KK TROPOVCI | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
155 | GREGORčIč | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
156 | SOKLIč | Maj | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
157 | MERNIK | Sven Aleksander | KD KNEžJEGA MESTA CELJE | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
158 | KREDAR | Rok | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
159 | WROLICH | Manolo | RC KAC | DEČKI A (U15/2) | AUT | |
160 | ŠKORNIK | Aljaž | KD KNEžJEGA MESTA CELJE | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
161 | GJURA MEKE | Tadej | KK TBP LENART | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
162 | GOLOB | Nik | KK TBP LENART | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
163 | JAKLITSCH | Michael | JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ | DEČKI A (U15/2) | AUT | |
164 | VERWEJ | Leander | JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ | DEČKI A (U15/2) | NLD | |
165 | OMRZEL | Jakob | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
166 | OMAHEN | Miha | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
167 | PETERLIN | Nejc | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
168 | PšENIčNIK | Matic | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
169 | PREDOJEVIČ-BENDA | Žan | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
170 | TISOVEC | Kristian | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
171 | JERE | Jakob | CALCIT BIKE TEAM | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
172 | ROZMAN | Nik | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
173 | MURN | Vid | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
174 | VIDIC | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
175 | žUMER | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
176 | ZAJC | Matevž | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
177 | PRITRžNIK | Jon | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
178 | PETERKA | Jan | KK GORJE | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
179 | PEčNIK | Rene | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
180 | GROšELJ | Martin | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
181 | ERžEN | Martin | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
182 | BOžNAR PROSEN | Enej | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
183 | KLOPčIč | Leon | TANIN SEVNICA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
184 | KALAN | Žiga | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
185 | PODLESNIK | Grega | TANIN SEVNICA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
186 | PETEK | Aljaž | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
187 | JANčIč | Klemen | TANIN SEVNICA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
188 | BERLEC | Mark Bor | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
189 | SAGADIN | Jakob | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
190 | LEšNIK | Jan | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
191 | KOšIR | Vid | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
192 | SERTIC | Jakob | LRV STEIERMARK | MLAJŠI MLADINCI (U17) | AUT | |
193 | KUMMERER | Kilian | RC KAC | MLAJŠI MLADINCI (U17) | AUT | |
194 | HAMPTON | Cian | LRV STEIERMARK | MLAJŠI MLADINCI (U17) | GBR | |
195 | GORITSCHNIG | Marco | RC KAC | MLAJŠI MLADINCI (U17) | AUT | |
196 | DOLGAN | Tjaž | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
197 | ČUK | Enej | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
198 | PICHLER | Stephan | LRV STEIERMARK | MLAJŠI MLADINCI (U17) | AUT | |
199 | STOCKER | Marco | LRV STEIERMARK | MLAJŠI MLADINCI (U17) | AUT | |
200 | POBERAJ | Mark | KK TBP LENART | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
201 | SUžNIK | Julijan | KK TBP LENART | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
202 | MEGLIč | Glynn | KK TBP LENART | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
203 | KREVS | Marcel | KK TBP LENART | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
204 | FEKONJA | Sergej | KK TBP LENART | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
205 | RUS | Jure | MBK ČRNI VRH | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
206 | COPOT | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
207 | NOVAK | Črt | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
208 | OMRZEL | Jurij | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
209 | KAFERLE | Gaj | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
210 | ERžEN | Zak | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
211 | VALENKO | Lovro | PERUTNINA PTUJ | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
212 | RAVBAR | Anže | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
213 | TURK | Aljaz | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
214 | JAGODIč | David | CALCIT BIKE TEAM | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
215 | DEBEVEC | Jakob | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
216 | KAVčIč | Jernej | KD SLOGA 1902 IDRIJA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
217 | ŽEFRAN | Aljaž | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
218 | VRTAR | Andraž | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
219 | KIRBIš | Primož | PERUTNINA PTUJ | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
220 | MAJNIK | Jure | PERUTNINA PTUJ | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
221 | MUHA | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
222 | KELNER | Žiga | PERUTNINA PTUJ | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
223 | MIšKULIN | Bine | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
224 | KAVčIč | Jurij | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
225 | GREGORčIč | Natan | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
226 | JUVAN | Jakob | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
227 | PALMER | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
228 | OBLAK | Domen | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
229 | SKOK | Marcel | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
230 | ZUPAN | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
231 | BOHAK | Marsel | PERUTNINA PTUJ | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
232 | ŽAGAR | Matic | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
233 | VIDRIH | Teodor | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | SLO | |
234 | MEHLE | Lina | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
235 | BUKOVEC | Zara | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
236 | GONZA | Rebeka | KK TBP LENART | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
237 | SPRINGER | Zoja | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
238 | KOSTANJšEK | Ina | KK TBP LENART | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
239 | šPRINGER | Olja | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
240 | PETERLIN | Laura | KK ADRIA MOBIL | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
241 | COLNAR | Iva | KK ADRIA MOBIL | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
242 | JEROMEL | Hana | PERUTNINA PTUJ | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
243 | GNEZDA | Hana | MBK ČRNI VRH | DEKLICE B (WU15/1) | SLO | |
244 | MIKUž | Nika | MBK ČRNI VRH | DEKLICE B (WU15/1) | SLO | |
245 | TOMPA | Julija | KK TBP LENART | DEKLICE B (WU15/1) | SLO | |
246 | NOVAK | Ivana Rosa | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEKLICE B (WU15/1) | SLO | |
247 | POTOčNIK | Vesna | SAVA KRANJ CYCLING | DEKLICE B (WU15/1) | SLO | |
248 | MEHLE | Taja | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE B (WU15/1) | SLO | |
249 | SUšNIK | Tjaša | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE A (WU15/2) | SLO | |
250 | GORTAN | Ajda | SAVA KRANJ CYCLING | DEKLICE A (WU15/2) | SLO | |
251 | PODBERšIč | Ema | SAVA KRANJ CYCLING | DEKLICE A (WU15/2) | SLO | |
252 | ŽVAN | Katja | KK GORJE | DEKLICE A (WU15/2) | SLO | |
253 | HOčEVAR | Lucija | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | SLO | |
254 | ŠPRINGER | Tia | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | SLO | |
255 | PRüNSTER | Florentina | JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | AUT | |
256 | MARTINI | Johanna | RC KAC | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | AUT | |
257 | GALOF | Pija | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | SLO | |
258 | KOSTELEC | Tina | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | SLO | |
259 | JANčIč | Katarina | TANIN SEVNICA | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | SLO | |
260 | MOROZ | Nuša | KD SLOGA 1902 IDRIJA | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | SLO | |
261 | KRANJEC ŽAGAR | Hana | CALCIT BIKE TEAM | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | SLO | |
262 | ZUPANIč | Neža | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | SLO | |
263 | COLNAR | Špela | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | SLO | |
264 | ČEMAžAR | Klara | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | SLO | |
265 | MIKUž | Metka | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | SLO | |
266 | PILIH | Vita | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | SLO | |
267 | AHAčIč | Ana | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | SLO | |
268 | SUšNIK | Tjaša | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | SLO | |
269 | TUšAR | Patricija | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | SLO | |
270 | ROTAR | Rebeka | RIBNO ALPINE RESORT BLED | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | SLO | |
271 | ŽIBERT | Ema | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | SLO | |
272 | ARH | Lucija | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | ČLANICE (WE) | SLO | |
273 | HAUPTMAN | Anamarija | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | ČLANICE (WE) | SLO | |
274 | MOHORIč | Tajda | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | ČLANICE (WE) | SLO | |
275 | MARETIč | Lara | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | ČLANICE (WE) | SLO |