Peca, 18.07.2021
SloEnduro serija
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | WAGNER | Raphael | Elite M (obvezna licenca) | |||
2 | VOTH | Laurin | SCHNEELAUFVEREIN RAVENSBURG | Elite M (obvezna licenca) | ||
3 | VOTH | Janik | PROPAIN FACTORY ENDURO | Elite M (obvezna licenca) | ||
4 | TISCHHART | Florian | TREK-STORE-WIEN.AT | Elite M (obvezna licenca) | ||
5 | TIRALA | Armin | RADUNION ST.JOHANN/TIROL | Elite M (obvezna licenca) | ||
6 | SZUKAT | Sandro | LES CABRES | Elite M (obvezna licenca) | ||
7 | STONIG | Matthias | Elite M (obvezna licenca) | |||
8 | SCHWENK | Robert | Elite M (obvezna licenca) | |||
9 | PIRKER | Sebastian | Elite M (obvezna licenca) | |||
10 | MIHALKOVITS | Peter | BOLD CYCLES | Elite M (obvezna licenca) | ||
11 | KONEčNIK | Žiga | Elite M (obvezna licenca) | |||
12 | HEIMEL | Paul | Elite M (obvezna licenca) | |||
13 | FIEDLER | Zdeněk | ČISTý SPORT | Elite M (obvezna licenca) | ||
14 | MOčILNIK | Jaka | ENERGIJATEAM.COM | Elite M (obvezna licenca) | ||
15 | IVARTNIK | David | ENERGIJATEAM.COM | Elite M (obvezna licenca) | ||
16 | BAVDAZ | Rok | KK ČRN TRN | Elite M (obvezna licenca) | ||
17 | BARUT | Luka | KK ČRN TRN | Elite M (obvezna licenca) | ||
18 | ŠTUCIN | Jan | PEDAL RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
19 | BOžNAR | Maks | PEDAL RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
20 | BLAZNIK | Matevž | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
21 | ČERNIGOJ | Aljaž | KAMPLC RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
22 | KRAšOVEC | Tim | WOLF RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
23 | MARKIč | Jan | ŠKTD AVčE | Elite M (obvezna licenca) | ||
24 | KOKOLE | Jakob | ŠKTD AVčE | Elite M (obvezna licenca) | ||
25 | PFUISI | Michael | RADLAGER RACING DIVISION | Elite M (obvezna licenca) | ||
26 | FURLANI | Gianluca | A.S.D. FEDERCLUB TRST | Elite M (obvezna licenca) | ||
27 | TRATNIK BAJC | Miha | MBK ČRNI VRH | Elite M (obvezna licenca) | ||
28 | INNEREBNER | Christoph | TEAM DORRONG | Elite M (obvezna licenca) | ||
29 | FEJER | Max | TEAM DORRONG | Elite M (obvezna licenca) | ||
30 | VIDOVIč | Andreas | DH VISIT POHORJE | Elite M (obvezna licenca) | ||
31 | šIKMAN | Nejc | DH VISIT POHORJE | Elite M (obvezna licenca) | ||
32 | HORVAT | Miha | DH VISIT POHORJE | Elite M (obvezna licenca) | ||
33 | ČERNEC | Matic | DH VISIT POHORJE | Elite M (obvezna licenca) | ||
34 | SKANT | Gerd | RADWELT MK FACTORY RACING | Elite M (obvezna licenca) | ||
35 | LESKOVAR | Denis | GOLOVEC TRAILS | Elite M (obvezna licenca) | ||
36 | WEBER | Bernhard | URC WALS-SIEZENHEIM | Elite M (obvezna licenca) | ||
37 | TORRALBA | Gabriel | ORBEA FOX ENDURO TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
38 | PERšAK | Vid | ORBEA FOX ENDURO TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
39 | DOVGAN | Miha | GKD BOROVCI | Elite M (obvezna licenca) | ||
40 | KAPELLER | Chiara | Ženske (absolutno) | |||
41 | KRAVANJA | Gaia | KK ČRN TRN | Ženske (absolutno) | ||
42 | DOBNIG | Yana | TEAM DORRONG | Ženske (absolutno) | ||
43 | KORASA | Urška | KD ZVERINICE | Ženske (absolutno) | ||
44 | PODLIPNIK | Enej | U19 M (obvezna licenca) | |||
45 | FOCKENBERGER | Timmy | RADWERKER.AT | U19 M (obvezna licenca) | ||
46 | KAVčIč | Jernej | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U19 M (obvezna licenca) | ||
47 | ZUPAN | Benjamin | KK ZAVRŠNICA | U19 M (obvezna licenca) | ||
48 | ROBIč | Nal Jure | KK ZAVRŠNICA | U19 M (obvezna licenca) | ||
49 | BAKOS | Matej | KK ZAVRŠNICA | U19 M (obvezna licenca) | ||
50 | ŠTERN | Nejc | KK RAVNE | U19 M (obvezna licenca) | ||
51 | AUER | Julian | UNION VR FAHRRADPROFI.AT | U19 M (obvezna licenca) | ||
52 | TINTA | Lovro | ŠKTD AVčE | U19 M (obvezna licenca) | ||
53 | SMRDEL | Miha | MBK ČRNI VRH | U19 M (obvezna licenca) | ||
54 | GRABLJEVEC | Rok | KD ZVERINICE | U19 M (obvezna licenca) | ||
55 | PETEK | Hannes | RC KAC | U19 M (obvezna licenca) | ||
56 | FREY | Valentin | IM.PULS SPORT UNION KLAGENFURT | U19 M (obvezna licenca) | ||
57 | DOVGAN | Matic | GKD BOROVCI | U19 M (obvezna licenca) | ||
58 | BABAčIč | Maj | CALCIT BIKE TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
59 | KAVčIč | Blaž | KK ZAVRŠNICA | U17 M (obvezna licenca) | ||
60 | POLOVSAK | Jan | KK RAVNE | U17 M (obvezna licenca) | ||
61 | RAšKO | Nal | RAJD LJUBLJANA | U17 M (obvezna licenca) | ||
62 | ŠTRAVS | Tilen | KK ČRN TRN | U17 M (obvezna licenca) | ||
63 | KORENJAK | Nal | KK ČRN TRN | U17 M (obvezna licenca) | ||
64 | JERKIč | Miha | KK ČRN TRN | U17 M (obvezna licenca) | ||
65 | PIRIH | Marsel | PEDAL RACING TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
66 | BEVK | Luka | PEDAL RACING TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
67 | PRELC | Gašper | KAMPLC RACING TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
68 | LIBNIK | Nežka | U17 W (obvezna licenca) | |||
69 | INKRET | Ana | CALCIT BIKE TEAM | U17 W (obvezna licenca) | ||
70 | SMRDEL | Tina | MBK ČRNI VRH | U17 W (obvezna licenca) | ||
71 | UNTERWEGER | Michael | AÖ ASKÖ RLMOMYA VILLACH | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
72 | SMOLE | Jernej | šD GRABIT | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
73 | PUFAN | Alexandru | ACS BA | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
74 | KOFLER | Christoph | Master 1 M (obvezna licenca) | |||
75 | HENSE-LINTSCHNIG | Philipp | Master 1 M (obvezna licenca) | |||
76 | HUTH | Nejc | ENERGIJATEAM.COM | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
77 | SPRUK | Miha | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
78 | BLATNIK | Žiga | KK ZAVRŠNICA | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
79 | RAZPET | Tadej | PEDAL RACING TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
80 | BAčNAR | Janko | PEDAL RACING TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
81 | ZALOHAR | Bine | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
82 | PRAčEK | Janez | KAMPLC RACING TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
83 | HOLC | Andrej | WOLF RACING TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
84 | HUBER | Tino | TEAM DORRONG | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
85 | FINK | Marko | KD ZVERINICE | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
86 | ZAVRšNIK | Karel | MTB TRBOVLJE | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
87 | GRUBER | Markus | MUDDYTEAMBIKERS | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
88 | KREBELJ | Matej | GKD BOROVCI | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
89 | LIRSCH | Dominik | Master 2 M (obvezna licenca) | |||
90 | NAGODE | Grega | ENERGIJATEAM.COM | Master 2 M (obvezna licenca) | ||
91 | BOšNIK | Peter | MTB TRBOVLJE | Master 2 M (obvezna licenca) | ||
92 | OGRIS | Uroš | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | Master 3 M (obvezna licenca) | ||
93 | BRUS | Martin | KAMPLC RACING TEAM | Master 3 M (obvezna licenca) | ||
94 | LENZ | Matthias | TEAM DORRONG | Master 3 M (obvezna licenca) | ||
95 | STROHMAYER | Michael | ASKÖ MK FACTORY RACING TEAM | Master 3 M (obvezna licenca) | ||
96 | KALINšEK | Ažbe | WOLF RACING BY WHEELBASE | U15 M (obvezna licenca) | ||
97 | TOMINšEK | Jaka | CALCIT BIKE TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
98 | OSOLIN | Matej | CALCIT BIKE TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
99 | STRUNA | Maks | KK ZAVRŠNICA | U15 M (obvezna licenca) | ||
100 | LORBER | Jakob | KK ZAVRŠNICA | U15 M (obvezna licenca) | ||
101 | BERLOT | Vid | KK ZAVRŠNICA | U15 M (obvezna licenca) | ||
102 | AžMAN | Juš | KK ZAVRŠNICA | U15 M (obvezna licenca) | ||
103 | KOJZEK | Lovro | KK RAVNE | U15 M (obvezna licenca) | ||
104 | ŠTRUBELJ | Izak | RAJD LJUBLJANA | U15 M (obvezna licenca) | ||
105 | STRES | Blaž | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
106 | PRAčEK | Jakob | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
107 | LAHARNAR | Ian | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
108 | PLOJ | Peter | Hobi (brez licence) | |||
109 | PLANT | Harry | Hobi (brez licence) | |||
110 | PETERMAN | Primož | Hobi (brez licence) | |||
111 | PAHOR | Marko | ALIANSA | Hobi (brez licence) | ||
112 | NASTRAN | David | Hobi (brez licence) | |||
113 | MOHORIC | Aljaz | Hobi (brez licence) | |||
114 | LINDENBAUM | Ožbej | Hobi (brez licence) | |||
115 | IRšIč | Andraž | Hobi (brez licence) | |||
116 | GULJE | Aleksander | Hobi (brez licence) | |||
117 | BLATNIK | Jakob Ambrož | Hobi (brez licence) | |||
118 | ARL | Žan | Hobi (brez licence) | |||
119 | PAVLICA | Neja | Hobi (brez licence) | |||
120 | POLOVšAK | Blaž | KK RAVNE | Hobi (brez licence) | ||
121 | KOčEVAR | Miha | KK ČRN TRN | Hobi (brez licence) | ||
122 | KRISCHE | Lukas | UNION VERTICALRACING VILLACH | Hobi (brez licence) |
ŠPORTNO DRUŠTVO MTB KOROŠKA telefon : (+386) 70 929950 email : dkalci@gmail.com
18, Jul. ( NE ) , 2021 - 10:00 h
Peca - Peca ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
|
---|---|---|---|---|
Škofja Loka ( SLOVENIJA ) | 17.07. 06:00 | več |