TRIATLON KLUB TRISPORT KAMNIK telefon : +386 41 641 527 email : miro.kregar@siol.net
03, Sep. ( SO ) , 2022 - 10:00 h
Bled - Bled ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | IVANEž | Vitan | TK NOVO MESTO | CM (2013 – 2015) | SLO | |
2 | DOKL | Jakob | TK LJUBLJANA | CM (2013 – 2015) | SLO | |
3 | JERAS | Lan | TK UTRIP | CM (2013 – 2015) | SLO | |
4 | PASCOLETTI | Leonardo | GO TRI TEAM | CM (2013 – 2015) | ITA | |
5 | LASIč | Lev | ŠD RIBA | CM (2013 – 2015) | SLO | |
6 | MOSSHAMMER | Mike | HSV TRIATHLON KAERNTEN | CM (2013 – 2015) | AUT | |
7 | DURAčKOVIć LIčEN | Nikola | TK LJUBLJANA | CM (2013 – 2015) | SLO | |
8 | OSMANOVIč | Gaj | TK LOGATEC | CM (2013 – 2015) | SLO | |
9 | HRIBAR | Jure | TK LJUBLJANA | CM (2013 – 2015) | SLO | |
10 | FEGAC | Samuel Lorenzo | CM (2013 – 2015) | ITA | ||
11 | SUšNIK | Nik | TK TRISPORT LELOSI | CM (2013 – 2015) | SLO | |
12 | URH | Urban | TK TRISPORT LELOSI | CM (2013 – 2015) | SLO | |
13 | BRADEšKO | Frane | TK TRISPORT LELOSI | CM (2013 – 2015) | SLO | |
14 | KOROšEC | Luka | TK INLES RIKO RIBNICA | CM (2013 – 2015) | SLO | |
15 | TOSOLINI | Beatrice | GO TRI TEAM | CF (2013 – 2015) | ITA | |
16 | ZIANI | Federica | GO TRI TEAM | CF (2013 – 2015) | ITA | |
17 | SCHUSSMANN | Isabella | HSV TRIATHLON KAERNTEN | CF (2013 – 2015) | AUT | |
18 | TSCHEBULL | Lilli | AVC TRI TEAM KLAGENFURT | CF (2013 – 2015) | AUT | |
19 | PAESANI | Carolina Lucilla | TDRIMINI | CF (2013 – 2015) | ITA | |
20 | MOSSHAMMER | Mia | HSV TRIATHLON KAERNTEN | CF (2013 – 2015) | AUT | |
21 | NOVAK | Tinkara | TK TRISPORT LELOSI | CF (2013 – 2015) | SLO | |
22 | MAJDIč | Ajda | TK LOGATEC | CF (2013 – 2015) | SLO | |
23 | PETERCA ŠVIGELJ | Frida | TK TRISPORT LELOSI | CF (2013 – 2015) | SLO | |
24 | WIEGELE | Natalie Marie | WFV FINKENSTEIN AM FAAKERSEE | CF (2013 – 2015) | AUT | |
25 | BELTRAM | Zala | TK TRISPORT LELOSI | CF (2013 – 2015) | SLO | |
26 | MEDVEDEC | Manca Sofija | TK AJDOVščINA | CF (2013 – 2015) | SLO | |
27 | NARDUZZI | Sasa | GO TRI TEAM | D1M (2011 – 2012) | ITA | |
28 | TRONCAR | Francesco | GO TRI TEAM | D1M (2011 – 2012) | ITA | |
29 | DUCA | Francesco | GO TRI TEAM | D1M (2011 – 2012) | ITA | |
30 | CICHIN | Nathan | GO TRI TEAM | D1M (2011 – 2012) | ITA | |
31 | BALTZ-BALZBERG | Raphael | AVC TRI TEAM KLAGENFURT | D1M (2011 – 2012) | AUT | |
32 | ZIANI | Andrea | GO TRI TEAM | D1M (2011 – 2012) | ITA | |
33 | COCIANI | Andrea | GO TRI TEAM | D1M (2011 – 2012) | ITA | |
34 | BIAGIO MANTESE | Andrea | GO TRI TEAM | D1M (2011 – 2012) | ITA | |
35 | ŽAGAR | Filip | TK INLES RIKO RIBNICA | D1M (2011 – 2012) | SLO | |
36 | PREGELJ | Jaša | TK TRISPORT LELOSI | D1M (2011 – 2012) | SLO | |
37 | VERBIč | Teo | TK UTRIP | D1M (2011 – 2012) | SLO | |
38 | MAJDIč | Jure | TK INLES RIKO RIBNICA | D1M (2011 – 2012) | SLO | |
39 | TSCHEBULL | Paul | AVC TRI TEAM KLAGENFURT | D1M (2011 – 2012) | AUT | |
40 | POROBIč | Klemen | TK LJUBLJANA | D1M (2011 – 2012) | SLO | |
41 | MORI | Nik | TK LJUBLJANA | D1M (2011 – 2012) | SLO | |
42 | MEH | Tevž | TK NOVO MESTO | D1M (2011 – 2012) | SLO | |
43 | FERBEžAR | Patricija | TK UTRIP | D1F (2011 – 2012) | SLO | |
44 | TRONCAR | Barbara | GO TRI TEAM | D1F (2011 – 2012) | ITA | |
45 | TOSOLINI | Melissa | GO TRI TEAM | D1F (2011 – 2012) | ITA | |
46 | BEVILACQUA | Giulia | GO TRI TEAM | D1F (2011 – 2012) | ITA | |
47 | KOšIR | Zoja | TK LJUBLJANA | D1F (2011 – 2012) | SLO | |
48 | FERBEžAR | Tamara | TK UTRIP | D1F (2011 – 2012) | SLO | |
49 | PODOBNIK | Ajda | TK LJUBLJANA | D1F (2011 – 2012) | SLO | |
50 | MINCU | Elena | AMS BEAGLE | D1F (2011 – 2012) | SLO | |
51 | KOROšEC | Eva | TK TRISPORT LELOSI | D1F (2011 – 2012) | SLO | |
52 | VUčKO | Ana | TK TRISPORT LELOSI | D1F (2011 – 2012) | SLO | |
53 | SRAKA | Lora | TK LJUBLJANA | D1F (2011 – 2012) | SLO | |
54 | BRECELJ | Julija | TK AJDOVščINA | D1F (2011 – 2012) | SLO | |
55 | OGRIN | Juš | TK UTRIP | D2M (2009 – 2010) | SLO | |
56 | JERAM | Maks | TK LOGATEC | D2M (2009 – 2010) | SLO | |
57 | SELIšKAR | Lovro | TK NOVO MESTO | D2M (2009 – 2010) | SLO | |
58 | MLAKAR | Jaka | TK UTRIP | D2M (2009 – 2010) | SLO | |
59 | JARC | Tine | TK LOGATEC | D2M (2009 – 2010) | SLO | |
60 | GRüN | Moritz | HSV TRIATHLON KAERNTEN | D2M (2009 – 2010) | AUT | |
61 | ISTENIč | Luka | TK LJUBLJANA | D2M (2009 – 2010) | SLO | |
62 | KOJC | Mark | TK 3LIFE | D2M (2009 – 2010) | SLO | |
63 | POTRč | Tilen | TK 3LIFE | D2M (2009 – 2010) | SLO | |
64 | PAESANI | Giulio | TDRIMINI | D2M (2009 – 2010) | ITA | |
65 | KLEMEN | Jakob | TK UTRIP | D2M (2009 – 2010) | SLO | |
66 | MINCU | Jon | AMS BEAGLE | D2M (2009 – 2010) | SLO | |
67 | LUčOVNIK | Gaber | TK LJUBLJANA | D2M (2009 – 2010) | SLO | |
68 | OSAK | Kacper | D2M (2009 – 2010) | POL | ||
69 | VRHOVNIK | Nina | PK KAMNIK | D2M (2009 – 2010) | SLO | |
70 | WIEGELE | Florian | WFV FINKENSTEIN AM FAAKERSEE | D2M (2009 – 2010) | AUT | |
71 | SLAPNIčAR | Matija | TK TRISPORT LELOSI | D2M (2009 – 2010) | SLO | |
72 | NAVODNIK | Grega | TK VELENJE | D2M (2009 – 2010) | SLO | |
73 | PRELESNIK | France | TK INLES RIKO RIBNICA | D2M (2009 – 2010) | SLO | |
74 | PODOBNIK | Jakob | TK LJUBLJANA | D2M (2009 – 2010) | SLO | |
75 | MORI | Maks | TK LJUBLJANA | D2M (2009 – 2010) | SLO | |
76 | RIHAR | Val | TK LJUBLJANA | D2M (2009 – 2010) | SLO | |
77 | SLANIč | Nino | TK LJUBLJANA | D2M (2009 – 2010) | SLO | |
78 | PAJK | Neja | TK LOGATEC | D2F (2009 – 2010) | SLO | |
79 | MARTINšEK | Enja | TK LJUBLJANA | D2F (2009 – 2010) | SLO | |
80 | DI BERNARDO | Valerie | AVC TRI TEAM KLAGENFURT | D2F (2009 – 2010) | SLO | |
81 | SLANIč | Iva | TK LJUBLJANA | D2F (2009 – 2010) | SLO | |
82 | IVANEž | Zarja | TK NOVO MESTO | D2F (2009 – 2010) | SLO | |
83 | KIRBIš | Anina | TK 3LIFE | D2F (2009 – 2010) | SLO | |
84 | KRIžAN | Ela | TK INLES RIKO RIBNICA | D2F (2009 – 2010) | SLO | |
85 | IZSáK | Csaba | TISZAúJVáROSI TRIATLON KLUB | D2F (2009 – 2010) | HUN | |
86 | SIMIČAK | Lara | TK TRISPORT LELOSI | D2F (2009 – 2010) | SLO | |
87 | MIHELIč | Maša | TK INLES RIKO RIBNICA | D2F (2009 – 2010) | SLO | |
88 | KROMAR | Urša | TK INLES RIKO RIBNICA | D2F (2009 – 2010) | SLO | |
89 | GAšPERIč | Jakob | TK UTRIP | KM (2007 – 2008) | SLO | |
90 | MLAKAR | Nace | TK UTRIP | KM (2007 – 2008) | SLO | |
91 | HRIBAR | Domen | TK LOGATEC | KM (2007 – 2008) | SLO | |
92 | ORLITSCH | Henri | HSV TRIATHLON KAERNTEN | KM (2007 – 2008) | AUT | |
93 | IVANTSCHITSCH | Leon | WFV-FINKENSTEIN AM FAAKER SEE | KM (2007 – 2008) | AUT | |
94 | MARTINšEK | Tian | TK LJUBLJANA | KM (2007 – 2008) | SLO | |
95 | LEMBERKA | Jan | TRIATHLON TEAM TáBOR Z.S. | KM (2007 – 2008) | CZE | |
96 | FLORIAN | Luca | HSV TRIATHLON KAERNTEN | KM (2007 – 2008) | AUT | |
97 | MOSSHAMMER | Maximilian | HSV TRIATHLON KAERNTEN | KM (2007 – 2008) | AUT | |
98 | ALESSANDRI | Achille | TDRIMINI | KM (2007 – 2008) | ITA | |
99 | HOMOLA | Matej | KM (2007 – 2008) | CZE | ||
100 | ŠVARC | Michal | TRI KLUB PříBRAM | KM (2007 – 2008) | CZE | |
101 | REJC | Rok | TK LJUBLJANA | KM (2007 – 2008) | SLO | |
102 | ZUPANčIč | Izak | TK TRISPORT LELOSI | KM (2007 – 2008) | SLO | |
103 | KOROšEC | Žiga | TK TRISPORT LELOSI | KM (2007 – 2008) | SLO | |
104 | MEDVEDEC | Matija Stefan | TK AJDOVščINA | KM (2007 – 2008) | SLO | |
105 | VRHOVNIK | Matevž | PK KAMNIK | KM (2007 – 2008) | SLO | |
106 | VIDMAR | Adam | TK AJDOVščINA | KM (2007 – 2008) | SLO | |
107 | DEŽMAN | Luka | TK TRISPORT LELOSI | KM (2007 – 2008) | SLO | |
108 | RITTER | Kathrin | HSV TRIATHLON KAERNTEN | KF (2007 – 2008) | AUT | |
109 | BEZLAJ | Anja | TK 3LIFE | KF (2007 – 2008) | SLO | |
110 | VERDE | Carlotta | TDRIMINI | KF (2007 – 2008) | ITA | |
111 | VALIč | Isa | TK AJDOVščINA | KF (2007 – 2008) | SLO | |
112 | PRELESNIK | Tinkara | TK INLES RIKO RIBNICA | KF (2007 – 2008) | SLO | |
113 | EBNER | Lia-laureen | SCHWIMMVEREIN VILLACH TRIATHLON | KF (2007 – 2008) | AUT | |
114 | DI BERNARDO | Sophie | KF (2007 – 2008) | AUT | ||
115 | DEŽMAN | Anže | TK TRISPORT LELOSI | M1M (2005 – 2006) | SLO | |
116 | MAJDIč | Luka | TK TRISPORT LELOSI | M1M (2005 – 2006) | SLO | |
117 | BELAJ | Nik | TK TRISPORT LELOSI | M1M (2005 – 2006) | SLO | |
118 | ŽAGAR | Jurij | TK INLES RIKO RIBNICA | M1M (2005 – 2006) | SLO | |
119 | MIšVELJ | Saš | TK TRISPORT LELOSI | M1M (2005 – 2006) | SLO | |
120 | ŽAGAR | Jurij | TK INLES RIKO RIBNICA | M1M (2005 – 2006) | SLO | |
121 | ŽAGAR | Taj | TK INLES RIKO RIBNICA | M1M (2005 – 2006) | SLO | |
122 | LEMBERKA | Ondřej | TRIATHLON TEAM TáBOR Z.S. | M1M (2005 – 2006) | CZE | |
123 | SCHOBER | Maro | KAGRAN | M1M (2005 – 2006) | AUT | |
124 | PETERKA | Jan | TK TRISPORT LELOSI | M1M (2005 – 2006) | SLO | |
125 | MAURSPERGER | Victor | KAGRAN | M1M (2005 – 2006) | AUT | |
126 | SCHWEIGER | Raphael | BURGERLAND | M1M (2005 – 2006) | AUT | |
127 | PILIH | Arne | TK TRISPORT LELOSI | M1M (2005 – 2006) | SLO | |
128 | RIFEL | Nejc | TK TRISPORT LELOSI | M1M (2005 – 2006) | SLO | |
129 | CHMáTAL | David | TRI KLUB PříBRAM | M1M (2005 – 2006) | CZE | |
130 | RITTER | Stephanie | HSV TRIATHLON KAERNTEN | M1F (2005 – 2006) | AUT | |
131 | MIKUž | Maruša | TK AJDOVščINA | M1F (2005 – 2006) | SLO | |
132 | MCDOWELL | Martina | M1F (2005 – 2006) | ITA | ||
133 | KOZOJED | Martin | TRIATHLON TEAM TáBOR Z.S. | M3M (2003 in mlajši) | CZE | |
134 | ČERNELIč | Maks | TK TRISPORT LELOSI | M3M (2003 in mlajši) | SLO | |
135 | DOLGAN | Tjaž | TK LJUBLJANA | M3M (2003 in mlajši) | SLO | |
136 | CHMATALOVA | Adela | TRI KLUB PŘÍBRAM | M3F (2003 in mlajši) | CZE | |
137 | MINCU | Mia | AMS BEAGLE | M3F (2003 in mlajši) | SLO | |
138 | GERIč | Jaka | TK TRISPORT LELOSI | E3M (2002 – 1987) | SLO | |
139 | KOJC | Mark | TK 3LIFE | E3M (2002 – 1987) | SLO | |
140 | BEVK | Nejc | E3M (2002 – 1987) | SLO | ||
141 | BONE | Marko | TK AJDOVščINA | E3M (2002 – 1987) | SLO | |
142 | SCHROTTNER | Rene | E3M (2002 – 1987) | AUT | ||
143 | ŽIVNý | Marek | 3D FITNESS RACE TEAM | E3M (2002 – 1987) | CZE | |
144 | KOSMAčIN | Ivo | E3M (2002 – 1987) | SLO | ||
145 | DAVIDE | Nicolò | E3M (2002 – 1987) | ITA | ||
146 | JERIN | Sonja | TK TRISPORT LELOSI | E3F (2002 – 1987) | SLO | |
147 | PREZELJ | Katja | TK TRISPORT LELOSI | E3F (2002 – 1987) | SLO | |
148 | SIMONE | Bevilacqua | CUS UDINE TRIATHLON | E4M (1986 – 1972) | ITA | |
149 | ZIANI | Luca | GO TRI TEAM | E4M (1986 – 1972) | ITA | |
150 | SCHUSSMANN | Christian | HSV TRIATHLON KAERNTEN | E4M (1986 – 1972) | AUT | |
151 | ZUPANC | Blaž | TK UTRIP | E4M (1986 – 1972) | SLO | |
152 | PASCOLETTI | Pietro | GO TRI TEAM | E4M (1986 – 1972) | ITA | |
153 | POTRč | Marko | VITAMINKLINIK.SI | E4M (1986 – 1972) | SLO | |
154 | CEKLIN | Vid | E4M (1986 – 1972) | SLO | ||
155 | MAříK | Jiří | 3D FITNESS RACE TEAM | E4M (1986 – 1972) | CZE | |
156 | MIKL | Samo | E4M (1986 – 1972) | SLO | ||
157 | LASIč | Martin | ŠD RIBA | E4M (1986 – 1972) | SLO | |
158 | JIRCIK | Miroslav | 3D FITNESS RACE TEAM | E4M (1986 – 1972) | CZE | |
159 | FABIAN | Daria | E4F (1986 – 1972) | ITA | ||
160 | PILIH | Jana | TK TRISPORT LELOSI | E4F (1986 – 1972) | SLO | |
161 | PESENTI | Monica | GO TRI TEAM | E4F (1986 – 1972) | SLO | |
162 | TAVAGNUTTI | Alessandra | GO TRI TEAM | E4F (1986 – 1972) | ITA | |
163 | FUNA | Maja | E4F (1986 – 1972) | SLO | ||
164 | JAMšEK | Mateja | E4F (1986 – 1972) | SLO | ||
165 | SVETLIN KASTELIC | Nadja | SAMA ZASE | E4F (1986 – 1972) | SLO | |
166 | MUšIč | Vesna | E4F (1986 – 1972) | SLO | ||
167 | MINCU | Anamarija | AMS BEAGLE | E4F (1986 – 1972) | SLO | |
168 | LASIč | Ana | ŠPORTNO DRUšTVO RIBA | E4F (1986 – 1972) | SLO | |
169 | GAšPERIč | Matjaž | TK UTRIP | E5M (1971 in starejši) | SLO | |
170 | VIDMAR | Gaj | TK LOGATEC | E5M (1971 in starejši) | SLO | |
171 | RAUCH | Robert | / | E5M (1971 in starejši) | SLO | |
172 | COLOMBO | Cristiano | GO TRI TEAM | E5M (1971 in starejši) | ITA | |
173 | DUCA | Carlo | GO TRI TEAM | E5M (1971 in starejši) | SLO | |
174 | TABAI | Robert | GO TRI TEAM | E5M (1971 in starejši) | ITA | |
175 | MINCU | Alex | E5M (1971 in starejši) | SLO | ||
176 | STRNAD | Tomas | 3D FITNESS RACE TEAM | E5M (1971 in starejši) | CZE | |
177 | CAPOUšEK | Miroslav | 3D FITNESS RT | E5M (1971 in starejši) | CZE | |
178 | NOVOTNý | Luděk | 3D FITNASS RACE TEAM | E5M (1971 in starejši) | CZE | |
179 | NOVOTNý | Přemysl | 3D FITNESS RACE TEAM | E5M (1971 in starejši) | CZE | |
180 | FUK | Paolo | E5M (1971 in starejši) | ITA | ||
181 | MILIKIč | Boris | E5M (1971 in starejši) | SLO | ||
182 | KOTAR ILIJAš | Jana | TK AJDOVščINA | E5F (1971 in starejši) | SLO | |
183 | PRAPROTNIK | Damjana | E5F (1971 in starejši) | SLO | ||
184 | KRETSCHMER | Leo | HSV TRIATHLON KAERNTEN | M2M (2003 – 2004) | AUT | |
185 | PODGORšEK | Nejc | TK UTRIP | M2M (2003 – 2004) | SLO | |
186 | PODGORšEK | Žiga | TK UTRIP | M2M (2003 – 2004) | SLO | |
187 | MAMIč | Jakob | TK LJUBLJANA | M2M (2003 – 2004) | SLO | |
188 | VERBIč | Črt | TK UTRIP | M2M (2003 – 2004) | SLO | |
189 | DOLINAR | Lenart | TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA | M2M (2003 – 2004) | SLO | |
190 | ALAUF | Danaja | TRIATLON KLUB ZASAVJE | M2F (2003 – 2004) | SLO | |
191 | VREčKO | Zala | SOLO | M2F (2003 – 2004) | SLO | |
192 | KOSOVEL | Luka | TK AJDOVščINA | E1M (1993 – 2002) | SLO | |
193 | FLAJNIK | Bine | TK TRISPORT LELOSI | E1M (1993 – 2002) | SLO | |
194 | LIPOVšEK | Jan | TK TRISPORT LELOSI | E1M (1993 – 2002) | SLO | |
195 | MEDVED | Jakob | TK LJUBLJANA | E1M (1993 – 2002) | SLO | |
196 | BOJANC | Klemen | TK 3LIFE | E1M (1993 – 2002) | SLO | |
197 | NUNAR | Matevž | TK TRISPORT LELOSI | E1M (1993 – 2002) | SLO | |
198 | MANDIć | Mark | TK UTRIP | E1M (1993 – 2002) | SLO | |
199 | MARENčE | Jan | TK NOVO MESTO | E1M (1993 – 2002) | SLO | |
200 | POLáK | Juraj | 3NT BRATISLAVA | E1M (1993 – 2002) | SVK | |
201 | BAšIč | Marko | E1M (1993 – 2002) | SLO | ||
202 | POGAčAR | Žan | E1M (1993 – 2002) | SLO | ||
203 | SINKó-URIBE | Aurél | TISZAúJVáROSI TRIATLON KLUB | E1M (1993 – 2002) | HUN | |
204 | MEDVECZKY | Matej | E1M (1993 – 2002) | SVK | ||
205 | MIšMAš | Gregor | E1M (1993 – 2002) | SLO | ||
206 | BATUR | Luka | TRIATLON KLUB SWIBIR | E1M (1993 – 2002) | CRO | |
207 | KOVáCS | Márton Soma | PSN ZRT. TRIATLON | E1M (1993 – 2002) | HUN | |
208 | GAžO | Mário | ŠK TRICLUB NITRA | E1M (1993 – 2002) | SVK | |
209 | HOčEVAR | Katja | TK LJUBLJANA | E1F (1993 – 2002) | SLO | |
210 | MARIč | Alja | TK LJUBLJANA | E1F (1993 – 2002) | SLO | |
211 | KLEMENC | Maruša | TK UTRIP | E1F (1993 – 2002) | SLO | |
212 | MOHAR GRADIšEK | Neža | TK UTRIP | E1F (1993 – 2002) | SLO | |
213 | LEVEC | Jana | TK TRISPORT LELOSI | E1F (1993 – 2002) | SLO | |
214 | PETERKA | Monika | TK TRISPORT LELOSI | E1F (1993 – 2002) | SLO | |
215 | VRTAčIč | Tjaša | TK TRISPORT LELOSI | E1F (1993 – 2002) | SLO | |
216 | NIKOLIC | Tomislav | / | E2M (1983 – 1992) | SRB | |
217 | HREščAK | Matej | 3K ŠPORT | E2M (1983 – 1992) | SLO | |
218 | SKOK | Domen | TK GORENJSKA | E2M (1983 – 1992) | SLO | |
219 | MARTINčIč | Darjan | 3K ŠPORT | E2M (1983 – 1992) | SLO | |
220 | BRLEčIć | Marijan | TK SWIBIR | E2M (1983 – 1992) | CRO | |
221 | KLOBUčAR | Tilen | TK 3LIFE | E2M (1983 – 1992) | SLO | |
222 | ŠKRINJARIć | Bruno | TK MAKSIMIR | E2M (1983 – 1992) | CRO | |
223 | ROBEK | BoŠtjan | JK TRI TEAM | E2M (1983 – 1992) | SLO | |
224 | VRHUNC | Tilen | TK GORENJSKA | E2M (1983 – 1992) | SLO | |
225 | PETELINšEK | Amadej | TK UTRIP | E2M (1983 – 1992) | SLO | |
226 | MAJDIč | Jure | TK LOGATEC | E2M (1983 – 1992) | SLO | |
227 | PEJIC | Milorad | E2M (1983 – 1992) | SRB | ||
228 | RADOJčIč | Nejc | E2M (1983 – 1992) | SLO | ||
229 | žILAVEC | Gašper | GOZILLA.SI | E2M (1983 – 1992) | SLO | |
230 | ŽITKO | Jernej | ŠD 3ŠPORT | E2M (1983 – 1992) | SLO | |
231 | OZMEC | Leon | E2M (1983 – 1992) | SLO | ||
232 | MARKUN | Tadej | BJASI | E2M (1983 – 1992) | SLO | |
233 | DROBNIč | Jurij | E2M (1983 – 1992) | SLO | ||
234 | FLOOD | Kevin | E2M (1983 – 1992) | USA | ||
235 | HOFMEIJER | Remy | TRIOSS | E2M (1983 – 1992) | ||
236 | MAHKOVIč | Marko | E2M (1983 – 1992) | SLO | ||
237 | KOžUH | Žiga | E2M (1983 – 1992) | SLO | ||
238 | VANCETA | Kristina | TK AJDOVščINA | E2F (1983 – 1992) | SLO | |
239 | DOLINAR MAJDIč | Simona | TK INLES RIKO RIBNICA | E2F (1983 – 1992) | SLO | |
240 | ANIC | Renata | E2F (1983 – 1992) | CRO | ||
241 | ANDER | Katharina | LTV KöFLACH | E2F (1983 – 1992) | AUT | |
242 | PERME | Tina | E2F (1983 – 1992) | SLO | ||
243 | PETEK | Matic | TK TRISPORT LELOSI | V1M (1978 – 1982) | SLO | |
244 | MIHELIč | Dejan | TK INLES RIKO RIBNICA | V1M (1978 – 1982) | SLO | |
245 | POHLEN | Boštjan | TK TRISPORT LELOSI | V1M (1978 – 1982) | SLO | |
246 | RESNIK | Borut | TK TRISPORT LELOSI | V1M (1978 – 1982) | SLO | |
247 | ŠEKORANJA | Janez | ŠD AKSON | V1M (1978 – 1982) | SLO | |
248 | URBANIJA | Boštjan | TK TRISPORT LELOSI | V1M (1978 – 1982) | SLO | |
249 | GNIDOVEC | Andrej | ŠD POVODNI MOž | V1M (1978 – 1982) | SLO | |
250 | ROžAC | Rok | JK TRI TEAM | V1M (1978 – 1982) | SLO | |
251 | LEPOJIč | Sašo | TEAM BTS COMPANY | V1M (1978 – 1982) | SLO | |
252 | MEH | Jure | TK NOVO MESTO | V1M (1978 – 1982) | SLO | |
253 | PACAK | Lukas | ŠD TURBO M | V1M (1978 – 1982) | SLO | |
254 | PLAHUTNIK | Jaka | V1M (1978 – 1982) | SLO | ||
255 | PREGELJ | Matej | V1M (1978 – 1982) | SLO | ||
256 | THALER | Matjaž | PLAJATEAM | V1M (1978 – 1982) | SLO | |
257 | LUčOVNIK | Miha | 3K ŠPORT | V1M (1978 – 1982) | SLO | |
258 | KRžMANC | Gašper | V1M (1978 – 1982) | SLO | ||
259 | ĐURIć | Goran | TRIATLON KLUB MAKSIMIR | V1M (1978 – 1982) | CRO | |
260 | PENKO | Tomaž | 3K ŠPORT | V1M (1978 – 1982) | SLO | |
261 | ČESEN | Grega | TK GORENJSKA | V1M (1978 – 1982) | SLO | |
262 | BIZJAK | Sandi | V1M (1978 – 1982) | SLO | ||
263 | BRATUN | Tomaž | V1M (1978 – 1982) | SLO | ||
264 | KOMPAN | Tanja | TK TRISPORT LELOSI | V1F (1978 – 1982) | SLO | |
265 | PETERCA | Dina | ŠD 3ŠPORT | V1F (1978 – 1982) | SLO | |
266 | DALY | Megan | V1F (1978 – 1982) | USA | ||
267 | BRASSAY | Reka | VTE | V1F (1978 – 1982) | HUN | |
268 | GERNGROß | Barbara | PEWAG RACING TEAM | V1F (1978 – 1982) | AUT | |
269 | SODIN | Rok | KK ROGLA | V2M (1973 – 1977) | SLO | |
270 | BEURNAUX | Guillaume | LEMON GRASS TRIAHTLON | V2M (1973 – 1977) | FRA | |
271 | BANOVAC | Vedran | V2M (1973 – 1977) | CRO | ||
272 | TORKAR | Gregor | TK UTRIP | V2M (1973 – 1977) | SLO | |
273 | PICHLER-KLARY | Christian | HSV TRIATHLON KAERNTEN | V2M (1973 – 1977) | AUT | |
274 | HAMERLI | Peter | VTE | V2M (1973 – 1977) | HUN | |
275 | BIZJAK | Matjaž | TK 3LIFE | V2M (1973 – 1977) | SLO | |
276 | ROBINIK | Primož | WIDEX TEAM | V2M (1973 – 1977) | SLO | |
277 | GERNGROß | Stefan | PEWAG RACING TEAM | V2M (1973 – 1977) | AUT | |
278 | ŠPORčIć | Mario | TRIATLON KLUB MAKSIMIR | V2M (1973 – 1977) | CRO | |
279 | UPLAZNIK | Peter | PLESNI KLUB PLESNI MOJSTER | V2M (1973 – 1977) | SLO | |
280 | ZUTIC | Matija | V2M (1973 – 1977) | SLO | ||
281 | MEH | Primož | KEPIčI | V2M (1973 – 1977) | SLO | |
282 | TIBERIO | Daniele | V2M (1973 – 1977) | ITA | ||
283 | KOREN | Rok | V2M (1973 – 1977) | SLO | ||
284 | HORSCH | Christoph | LOST BOYS | V2M (1973 – 1977) | SLO | |
285 | LANG | Brian | V2M (1973 – 1977) | USA | ||
286 | LOTRIč DOLINAR | Aleša | TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA | V2F (1973 – 1977) | SLO | |
287 | BRUMAT | Fausto | EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA | V3M (1968 – 1972) | ITA | |
288 | PILIH | Tomaž | TK TRISPORT LELOSI | V3M (1968 – 1972) | SLO | |
289 | GOSTINčAR | Robert | TK 3LIFE | V3M (1968 – 1972) | SLO | |
290 | DOLINAR | Gregor | GRS KRANJ | V3M (1968 – 1972) | SLO | |
291 | IBANEZ | Tomas | V3M (1968 – 1972) | DEU | ||
292 | ZAJC | Robert Peter | V3M (1968 – 1972) | SLO | ||
293 | FEGAC | Maurizio | V3M (1968 – 1972) | ITA | ||
294 | ROšKARIč | Andrej | ŠD SLOMšEK | V3M (1968 – 1972) | SLO | |
295 | RADOS | Igor | KOLOSEUM | V3M (1968 – 1972) | SRB | |
296 | FIRM | Marjanca | V3F (1968 – 1972) | SLO | ||
297 | KOMPAN | Zlatko | TK TRISPORT LELOSI | V4M (1963 – 1967) | SLO | |
298 | ILIJAŠ | Tomi | TK AJDOVščINA | V4M (1963 – 1967) | SLO | |
299 | HREN | Marko | TK TRISPORT LELOSI | V4M (1963 – 1967) | SLO | |
300 | KAMPJUT | Gregor | ŠD TURBO M | V4M (1963 – 1967) | SLO | |
301 | MARTIč | Zvezdan | TK TRISPORT LELOSI | V4M (1963 – 1967) | SLO | |
302 | DENHOF | John | TK 3KM | V4M (1963 – 1967) | SLO | |
303 | ALYMOV | Vladimir | 3K ŠPORT | V4M (1963 – 1967) | SLO | |
304 | ŠVARC | Petr | TRI KLUB PříBRAM | V4M (1963 – 1967) | SVK | |
305 | ROMšAK | Matija | TK TRISPORT LELOSI | V4M (1963 – 1967) | SLO | |
306 | TERAN | Aleš | TK GORENJSKA | V4M (1963 – 1967) | SLO | |
307 | SIKOšEK | Edo | TK TRISPORT LELOSI | V4M (1963 – 1967) | SLO | |
308 | NADVEžNIK | Robert | TK VELENJE | V4M (1963 – 1967) | SLO | |
309 | VH | Sue | V4F (1963 – 1967) | GBR | ||
310 | PETRIč | Slavko | JK TRI TEAM | V5M (1958 – 1962) | SLO | |
311 | MAGGI | Adriano | BORA MULTISPORTRIESTE | V5M (1958 – 1962) | ITA | |
312 | MAKSL | Franc | TK NOVO MESTO | V5M (1958 – 1962) | SLO | |
313 | KREGAR | Miro | TK TRISPORT LELOSI | V5M (1958 – 1962) | SLO | |
314 | LINTON | Tommy | HIELBOW TC | V5M (1958 – 1962) | GBR | |
315 | LIBANORA | Luca | A3ASD | V5M (1958 – 1962) | ITA | |
316 | NAKRST | Nataša | TK LJUBLJANA | V5F (1958 – 1962) | SLO | |
317 | DEBENEC | Bojan | TK LJUBLJANA | V6M (1953 – 1957) | SLO | |
318 | AćIMOVIć | Radovan | TK MARATON PTUJ | V6M (1953 – 1957) | SLO | |
319 | BUZETI | Štefan | TEAM TURBO TROPOVCI | V7M (1952 in manj) | SLO | |
320 | JAGODZINSKI | Jan | SPORTUNION TRIATHLON KLAGENFURT | V7M (1952 in manj) | AUT | |
321 | AUBELJ | Tina | TK 3LIFE | BM2F (2003 – 2004) | SLO | |
322 | PILIH | Vita | TK TRISPORT LELOSI | BM2F (2003 – 2004) | SLO | |
323 | ŠOBAR | Primož | TK INLES RIKO RIBNICA | BE1M (1993 – 2002) | SLO | |
324 | MIKUž | Patrik | TK AJDOVščINA | BE1M (1993 – 2002) | SLO | |
325 | MORI | Mitja | TK LJUBLJANA | BV2M (1973 – 1977) | SLO | |
326 | KOCJANčIč | Simon | SD CENTAVER | BV2M (1973 – 1977) | SLO | |
327 | KRAJNC | Igor | TK LJUBLJANA | BV3M (1968 – 1972) | SLO | |
328 | KOCIć | Aleksandra | 3K ŠPORT | BV3F (1968 – 1972) | SLO | |
329 | JAKLIč | Boštjan | TEAM BTS COMPANY | BV4M (1963 – 1967) | SLO | |
330 | PRAH | Andrej | TK NOVO MESTO | BV4M (1963 – 1967) | SLO | |
331 | KLANčAR | Bane | TK INLES RIKO RIBNICA | BV4M (1963 – 1967) | SLO | |
332 | ČERNEKA | Zvonko | ŠD 3ŠPORT | BV6M (1953 – 1957) | SLO | |
333 | YMERI | Albion | KOSOVO NATIONAL FEDERATION | DE3M (2002 – 1987) | KOS | |
334 | ŽEN | Janez | DE3M (2002 – 1987) | SLO | ||
335 | BASTIč | Damjan | WIDEX TEAM | DE4M (1986 – 1972) | SLO | |
336 | KRAJNC | Boštjan | TK 3LIFE | DE4M (1986 – 1972) | SLO | |
337 | HAFNER | Uroš | TK UTRIP | DE4M (1986 – 1972) | SLO | |
338 | TKALEC | Robert | TK FUŽINAR RAVNE | DE4M (1986 – 1972) | SLO | |
339 | PAVLIN | Gregor | TK UTRIP | DE4M (1986 – 1972) | SLO | |
340 | BRZIN | Andraž | DE4M (1986 – 1972) | SLO | ||
341 | ZAVEC | Matevž | TK MARATON PTUJ | DE4M (1986 – 1972) | SLO | |
342 | RUGELJ | Anja | DE4F (1986 – 1972) | SLO | ||
343 | ARBAJTER | Iztok | TK TRISPORT LELOSI | DE5M (1971 in starejši) | SLO | |
344 | KEMPERL | Bojan | TK TRISPORT LELOSI | DE5M (1971 in starejši) | SLO |