Kamnik, 22.05.2022
XCO Pokal mladi - SloXcup,XCO Pokal Slovenije - SloXcup
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | OLIVER | Ben | MITO-Q NZ CYCLING PROJECT | ELITE (ME) | ||
2 | MARTINEZ GALVAN | Amando | ELITE (ME) | |||
3 | IVORY | Cameron | TREK-SHIMANO AUSTRALIA | ELITE (ME) | ||
4 | FURLANI | Gianluca | A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE | ELITE (ME) | ||
5 | CERUTTI | Gregorio | TABROS RACING TEAM | ELITE (ME) | ||
6 | BONETTO | Edoardo | SUPERNOVA STIP FACTORY TEAM | ELITE (ME) | ||
7 | DIMIC | Gregor | ENERGIJATEAM.COM | ELITE (ME) | ||
8 | NAGLIč | Rok | CALCIT BIKE TEAM | ELITE (ME) | ||
9 | BRANCATI | Alberto | U.C. CAPRIVESI | ELITE (ME) | ||
10 | STRäHLE | Sven | GERMAN TECHNOLOGY RACING TEAM | ELITE (ME) | ||
11 | HAMM | Florian | GERMAN TECHNOLOGY RACING TEAM | ELITE (ME) | ||
12 | BRAIDOT | Daniele | C.S. CARABINIERI | ELITE (ME) | ||
13 | PALUMBY | Zsombor | SVS PRO TEAM | ELITE (ME) | ||
14 | BORSOS | Benedek | SVS PRO TEAM | ELITE (ME) | ||
15 | TITARENKO | Dmytro | UKRAINE NATIONAL TEAM | ELITE (ME) | ||
16 | LUKAN | Pavlo | UKRAINE NATIONAL TEAM | ELITE (ME) | ||
17 | KONYAEV | Oleksandr | UKRAINE NATIONAL TEAM | ELITE (ME) | ||
18 | KONIAIEV | Oleksandr | UKRAINE NATIONAL TEAM | ELITE (ME) | ||
19 | TABACCHI | Mirko | RDR FACTORY TEAM | ELITE (ME) | ||
20 | KRAJNC | Gregor | HöRMANN SLOVENIJA | ELITE (ME) | ||
21 | BONAFINI | Edoardo | GITO SQUADRA CORSE | ELITE (ME) | ||
22 | NIEBORAS | Mateusz | ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY | ELITE (ME) | ||
23 | LEPKA | Filip | ASPIRE OPPORTUNITY BRNO | U23 M | ||
24 | ŽLE | Blaž | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | ||
25 | VOVK | Peter | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | ||
26 | KRANJEC ŽAGAR | Matic | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | ||
27 | DOLENšEK | Anže | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | ||
28 | AUER | Nal | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | ||
29 | STARMAN | Jaka | RAJD LJUBLJANA | U23 M | ||
30 | SYLVESTER | Balázs | CUBE-CSöMöR | U23 M | ||
31 | BOšNJAK | Fran | BBK ŠIŠMIŠ | U23 M | ||
32 | LOZAR | Matjaž | MBK ČRNI VRH | U23 M | ||
33 | KLEMENčIč | Jakob | MBK ČRNI VRH | U23 M | ||
34 | JEREB | Jan | MBK ČRNI VRH | U23 M | ||
35 | JEREB | Tine | MBK ČRNI VRH | U23 M | ||
36 | GNEZDA | Nace | MBK ČRNI VRH | U23 M | ||
37 | GERELY | Attila | WABERER'S EVOPRO MTB TEAM | U23 M | ||
38 | BENCE | Csákai | PCCC | U23 M | ||
39 | FONTANA | Filippo | C.S. CARABINIERI | U23 M | ||
40 | OSYPENKO | Vitaliy | UKRAINE NATIONAL TEAM | U23 M | ||
41 | RIEMER | Jakob | LRV STEIERMARK | U23 M | ||
42 | HAUSER | Theo | LRV STEIERMARK | U23 M | ||
43 | HATZ | Lukas | KTM FACTORY MTB TEAM | U23 M | ||
44 | CHURFüRST | Daniel | KTM FACTORY MTB TEAM | U23 M | ||
45 | HUDYMA | Oleksandr | CST POSTNL BAFANG MTB RACING TEAM | U23 M | ||
46 | VAN DER WALT | Daniel | CYCLING TEAM FRIULI | U23 M | ||
47 | MARZANI | Marco | CYCLING TEAM FRIULI | U23 M | ||
48 | LEONE | Samuele | TEAM CICLI MANINI | U23 M | ||
49 | ŽAKELJ | Tanja | U23+Elite W | |||
50 | TANOVIC | Lejla | ALLEBIKE TEAM | U23+Elite W | ||
51 | FLINT | Isabella | ROXSOLT LIV SRAM | U23+Elite W | ||
52 | MOVRIN | Vita | ENERGIJATEAM.COM | U23+Elite W | ||
53 | NAGLIč | Maruša | CALCIT BIKE TEAM | U23+Elite W | ||
54 | STERNIG | Elena | ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR | U23+Elite W | ||
55 | MOSSER | Nina | ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR | U23+Elite W | ||
56 | BOšNJAK | Larisa | BBK ŠIŠMIŠ | U23+Elite W | ||
57 | MANGIATERRA | Nefelly | SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM | U23+Elite W | ||
58 | SHERSTIUK | Maria | UKRAINE NATIONAL TEAM | U23+Elite W | ||
59 | SHERSTIUK | Maria | UKRAINE NATIONAL TEAM | U23+Elite W | ||
60 | FILIPOVIć | Jana | BK BIKER | U23+Elite W | ||
61 | BOKROS | Csenge Anna | LIMITLESS XCO TEAM NAGYKANIZSA | U23+Elite W | ||
62 | SADNIK | Katharina | KTM FACTORY MTB TEAM | U23+Elite W | ||
63 | BELOMOINA | Yana | CST POSTNL BAFANG MTB RACING TEAM | U23+Elite W | ||
64 | ZIęBA | Julia | ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY | U23+Elite W | ||
65 | TUROBOś | Marta | ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY | U23+Elite W | ||
66 | SPECIA | Giada | WILIER - PIRELLI FACTORY TEAM XCO | U23+Elite W | ||
67 | VENCL | Libor | ELEVEN BIKE TEAM | U19 M | ||
68 | RáKOSA | Bence | U19 M | |||
69 | OßWALD | Luis | SV REUDERN | U19 M | ||
70 | HöDLMOSER | Dominik | U19 M | |||
71 | ENDRéDI | Máté | GREENZONE-ZKSE | U19 M | ||
72 | PAHOR | Žan | ENERGIJATEAM.COM | U19 M | ||
73 | BANOVEC | Timotej | ENERGIJATEAM.COM | U19 M | ||
74 | VOVK | Ambrož | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | ||
75 | ULčAR | Matic | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | ||
76 | JAGODIč | David | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | ||
77 | DACAR | Jaka | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | ||
78 | BREZAR | Vid | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | ||
79 | MARKELJ | Tim | KK ZAVRŠNICA | U19 M | ||
80 | KAVčIč | Blaž | KK ZAVRŠNICA | U19 M | ||
81 | SMOVNIK | Luka | KK RAVNE | U19 M | ||
82 | SVILOKOS | Jakov | BGK TUŠKANAC | U19 M | ||
83 | HUDEčEK | Jan | BIKE PRO RACING, O. S | U19 M | ||
84 | TRSTENJAK | Matija | BK MURA AVANTURA | U19 M | ||
85 | SMRDEL | Miha | MBK ČRNI VRH | U19 M | ||
86 | KAVčIč | Jernej | MBK ČRNI VRH | U19 M | ||
87 | GLADEK | Marcel | MBK ČRNI VRH | U19 M | ||
88 | ULLIANA | Davide | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U19 M | ||
89 | PICCIN | Alessandro | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U19 M | ||
90 | GOBBO | Tommaso | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U19 M | ||
91 | MANTO | Giorgio | TEAM RUDY PROJECT XCR | U19 M | ||
92 | CHYNCHYK | Bohdan | UKRAINE NATIONAL TEAM | U19 M | ||
93 | SETTIN | Mattia | BETTINI BIKE TEAM | U19 M | ||
94 | HOLZER | Christoph | LRV STEIERMARK | U19 M | ||
95 | MANCIN | Alessandro | RACE TEAM PEDALE FIDENTINO | U19 M | ||
96 | MAGNANI | Simone | RACE TEAM PEDALE FIDENTINO | U19 M | ||
97 | BIAGI | Lorenzo | RACE TEAM PEDALE FIDENTINO | U19 M | ||
98 | EMBACHER | Katrin | SCHULER SPORTS SCHWOICH | U19 W | ||
99 | MOVRIN | Ema | ENERGIJATEAM.COM | U19 W | ||
100 | SMRDEL | Tina | MBK ČRNI VRH | U19 W | ||
101 | MLAKAR | Daša | MBK ČRNI VRH | U19 W | ||
102 | SANTIN | Gaia | TEAM RUDY PROJECT XCR | U19 W | ||
103 | FONTANA | Beatrice | TEAM RUDY PROJECT XCR | U19 W | ||
104 | BRAIDA | Lucrezia | TEAM RUDY PROJECT XCR | U19 W | ||
105 | SVETIUKHA | Olha | UKRAINE NATIONAL TEAM | U19 W | ||
106 | SUKHOPALOVA | Mariia | UKRAINE NATIONAL TEAM | U19 W | ||
107 | KREBS | Sarah | RC KAC | U19 W | ||
108 | KAUBERT | Marie-theres | RV BIKE SPORT SCHEFFAU | U19 W | ||
109 | PAVANELLO | Andrea | EL CORIDOR | Amater | ||
110 | RAZINGAR | Matej | KK ZAVRŠNICA | Amater | ||
111 | URšIč | Blaž | KK PANTAL | Amater | ||
112 | GROšELJ | Matic | MBK ČRNI VRH | Amater | ||
113 | FERESIN | Kristian | U.C. CAPRIVESI | Amater | ||
114 | DE BONA | Simone | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | Amater | ||
115 | TANCIK | Mitja | ENERGIJATEAM.COM | Master 1 | ||
116 | FERK | Matic | ENERGIJATEAM.COM | Master 1 | ||
117 | PIRC | Tomaž | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 | ||
118 | BELAK | Jure | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 | ||
119 | PREšEREN | Jure | KK ZAVRŠNICA | Master 1 | ||
120 | PETAč | Klemen | KK ZAVRŠNICA | Master 1 | ||
121 | BLATNIK | Žiga | KK ZAVRŠNICA | Master 1 | ||
122 | ČERNE | Mitja | DEŠ FLEŠ | Master 1 | ||
123 | ROBIč | Matic | KD BIKE EK HALOZE 2002 | Master 1 | ||
124 | VODOPIVEC | Luka | MBK ČRNI VRH | Master 1 | ||
125 | PODGORNIK | Tadej | MBK ČRNI VRH | Master 1 | ||
126 | BUDIN | Matjaž | MBK ČRNI VRH | Master 1 | ||
127 | KRIžAN | Borut | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | Master 1 | ||
128 | HRASTAR | Tomaž | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | Master 1 | ||
129 | DEBELJAK | Miha | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | Master 1 | ||
130 | KIŠIČEK | Perica | BGK TUSKANAC/TK 3MAX | Master 1 | ||
131 | STRASEK | Ales | HöRMANN SLOVENIJA | Master 1 | ||
132 | LUPšE | Blaž | HöRMANN SLOVENIJA | Master 1 | ||
133 | GáBOR | Dervalics | Master 2 | |||
134 | TOMšIč | Valter | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | ||
135 | MARTINJAš | Aljoša | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | ||
136 | STARMAN | Jan | RAJD LJUBLJANA | Master 2 | ||
137 | DAKSKOBLER | Matej | KK PANTAL | Master 2 | ||
138 | UTRANKER | Damjan | KD CELJE - 2SIMPL | Master 2 | ||
139 | BOšKIN | Aleš | MBK ČRNI VRH | Master 2 | ||
140 | BLAZNIK | Robert | MBK ČRNI VRH | Master 2 | ||
141 | JURANIC | Marko | TK 3MAX | Master 2 | ||
142 | POBERAI | Cristian | A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA | Master 2 | ||
143 | RIJAVEC | Aleš | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | Master 2 | ||
144 | BRAIDOT | Mauro | Master 3 | |||
145 | KEMPERL | Bojan | CALCIT BIKE TEAM | Master 3 | ||
146 | ZUPAN | Tine | SCOTT TEAM | Master 3 | ||
147 | PREMRN | Lucjan | IZVIR VIPAVA | Master 3 | ||
148 | PEZZIN | Claudio | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | Master 3 | ||
149 | PODPEčAN | Ana | ENERGIJATEAM.COM | Veteranke | ||
150 | KáLMáN | Dániel Ákos | GREENZONE-ZKSE | U17 M | ||
151 | ZARNIK | Žiga | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | ||
152 | MUšIč | Marko | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | ||
153 | LIPOVšEK | Matic | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | ||
154 | KERžAN | Žan | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | ||
155 | JAGODIč | Ažbe | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | ||
156 | FERKOL | Filip | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | ||
157 | DOLINSEK | Lovro Luka | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | ||
158 | ŠTAJNAR | Gašper | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | ||
159 | OSOLIN | Matej | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | ||
160 | GOLOB | Nik | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | ||
161 | BAUMGARTNER | Jakob | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | ||
162 | BABAčIč | Maj | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | ||
163 | ZUPAN | Urban | KK ZAVRŠNICA | U17 M | ||
164 | PEčNIK | Tian | KK RAVNE | U17 M | ||
165 | OKROGELNIK | Vid | KK RAVNE | U17 M | ||
166 | UTRANKER | Filip | KD CELJE - 2SIMPL | U17 M | ||
167 | TERPIN | Tine | MBK ČRNI VRH | U17 M | ||
168 | BOšKIN | Filip | MBK ČRNI VRH | U17 M | ||
169 | POBERAI | Luca | U.C. CAPRIVESI | U17 M | ||
170 | PERUCH | Giovanni | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U17 M | ||
171 | DE POLO | Antonio | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U17 M | ||
172 | D'ARSIé | Leonardo | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U17 M | ||
173 | CASAGRANDE | Tommaso | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U17 M | ||
174 | PETRLIć | Lovro | BGK TUšKANAC | U17 M | ||
175 | PLETZER | Benjamin | RC KAC | U17 M | ||
176 | SANDIć | David | BK ALBONA 1921 | U17 M | ||
177 | KNAUBERT | Sophia | RV BIKE SPORT SCHEFFAU | U17 W | ||
178 | AHAčIč | Nastja | ENERGIJATEAM.COM | U17 W | ||
179 | ŠERKEZI | Maruša Tereza | RAJD LJUBLJANA | U17 W | ||
180 | PUšEC | Mirta | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U17 W | ||
181 | MIKUž | Nika | MBK ČRNI VRH | U17 W | ||
182 | GNEZDA | Hana | MBK ČRNI VRH | U17 W | ||
183 | BENEDET | Giulia | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U17 W | ||
184 | BATSUTSA | Mykhaylo | UKRAINE NATIONAL TEAM | U17 W | ||
185 | PáLOS | Bence | ZöLD IRáNY EGYESüLET | U15 M | ||
186 | NEMES | Ferdinand | ZÖLD IRÁNY EGYESÜLET | U15 M | ||
187 | MARTONICS | Armand | U15 M | |||
188 | FORGáCS | Patrik | GREENZONE-ZKSE | U15 M | ||
189 | DISPENSA | Flavio | TRINX FACTORY TEAM | U15 M | ||
190 | MAKSIMOVIć | Luka | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
191 | KOKALJ | David | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
192 | CVELBAR | Nik | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
193 | CERAR | Blaž | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
194 | BENDA | Gal | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
195 | TOMINšEK | Jaka | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
196 | TERAN | Nejc | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
197 | ROJC | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
198 | KUKOVICA | Vane | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
199 | JUTERšEK | Nejc | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
200 | GOLOB | Jon | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
201 | AUER | Nik | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
202 | HVALA | Nik | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U15 M | ||
203 | PREZELJ | Primož | KK ZAVRŠNICA | U15 M | ||
204 | PETAč | Nejc | KK ZAVRŠNICA | U15 M | ||
205 | JAMNIK | Jernej | KK RAVNE | U15 M | ||
206 | ŽONTA | Vid | RAJD LJUBLJANA | U15 M | ||
207 | KNEZ | Maksimiljan | RAJD LJUBLJANA | U15 M | ||
208 | ŠERKEZI | Joža Matjaž | POGI TEAM UAE GENERALI | U15 M | ||
209 | MAJNIK | Maks | POGI TEAM UAE GENERALI | U15 M | ||
210 | UTRANKER | Jaka | KD CELJE - 2SIMPL | U15 M | ||
211 | RUPNIK | Ožbe | MBK ČRNI VRH | U15 M | ||
212 | MLAKAR | Jakob | MBK ČRNI VRH | U15 M | ||
213 | KODRIČ | Gašper | MBK ČRNI VRH | U15 M | ||
214 | CIGALE | Amadej | MBK ČRNI VRH | U15 M | ||
215 | ULLIANA | Nicola | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U15 M | ||
216 | DAL CIN | Elia | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U15 M | ||
217 | CASAGRANDE | Filippo | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U15 M | ||
218 | CADALT | Nicolas | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U15 M | ||
219 | ŠIMENC | Aljaž | SD STRAHOVICA | U15 M | ||
220 | DEJAK | Lenart | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M | ||
221 | KIŠIČEK | Leon | BGK TUSKANAC/TK 3MAX | U15 M | ||
222 | STRAšEK | Vid | HöRMANN SLOVENIJA | U15 M | ||
223 | SZüCS | Borbála | U15 W | |||
224 | KáLMáN | Luca | U15 W | |||
225 | ÁDáM | Gabriella Sarolta | U15 W | |||
226 | TANCIK | Meta | ENERGIJATEAM.COM | U15 W | ||
227 | KRAPEž | Kaja | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | ||
228 | INKRET | Ana | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | ||
229 | BOLčINA RAVNIKAR | Zoja | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | ||
230 | šILER | Pina | KK ZAVRŠNICA | U15 W | ||
231 | TERPIN | Eva | MBK ČRNI VRH | U15 W | ||
232 | TESSER | Gioia | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U15 W | ||
233 | GIAMBALVO | Anna | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U15 W | ||
234 | DAL CIN | Keira | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U15 W | ||
235 | CASAGRANDE | Arianna | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U15 W | ||
236 | BOKROS | Kincső | VKE-NELSON PEPPERL+FUCHS TEAM | U15 W | ||
237 | BRUCHNER | Máté | U13 M | |||
238 | SLATNAR | Aljaž | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | ||
239 | IPAVEC | Andrej | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | ||
240 | BARIšIč | Tim | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | ||
241 | ŠEKORANJA | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
242 | KRAPEž | Jakob | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
243 | HAFNER | Matija | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
244 | PELHAN | Tjaš | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U13 M | ||
245 | BOšKIN | Aljaž | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U13 M | ||
246 | KOROšEC JANUšIč | David | KK ZAVRŠNICA | U13 M | ||
247 | SIROVINA DVORNIK | Kai | KK RAVNE | U13 M | ||
248 | MLINAR | Klemen | KK RAVNE | U13 M | ||
249 | NOVAK | Gaber | RAJD LJUBLJANA | U13 M | ||
250 | NORšIć | Filip | BBK ŠIŠMIŠ | U13 M | ||
251 | RUPNIK | Luka | MBK ČRNI VRH | U13 M | ||
252 | MLEčNIK | Aljaž | MBK ČRNI VRH | U13 M | ||
253 | MLAKAR | Tine | MBK ČRNI VRH | U13 M | ||
254 | LAMPE | Urban | MBK ČRNI VRH | U13 M | ||
255 | DAKSKOBLER | Miha | MBK ČRNI VRH | U13 M | ||
256 | KOLENC | Luka | SD STRAHOVICA | U13 M | ||
257 | HOSTNIK | Rok | SD STRAHOVICA | U13 M | ||
258 | HAJNRIHAR | Leon | SD STRAHOVICA | U13 M | ||
259 | GREGORC | Blaž | SD STRAHOVICA | U13 M | ||
260 | MESOJEDEC | Svit | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | ||
261 | HRASTAR | Nejc | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | ||
262 | ERJAVEC | Jošt | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | ||
263 | DEJAK | Urban | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | ||
264 | CIMPRIč DEBEVC | Nal | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | ||
265 | BARTOLME | Enej | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | ||
266 | KIŠIČEK | Luka | BGK TUSKANAC/TK 3MAX | U13 M | ||
267 | PEVEC | Kaja | ENERGIJATEAM.COM | U13 W | ||
268 | KOBAL | Eva | ENERGIJATEAM.COM | U13 W | ||
269 | BENDA | Gaja | ENERGIJATEAM.COM | U13 W | ||
270 | ŠOšTARKO | Tajda | CALCIT BIKE TEAM | U13 W | ||
271 | RAVNIKAR BOLčINA | Ula | CALCIT BIKE TEAM | U13 W | ||
272 | UTRANKER | Neža | KD CELJE - 2SIMPL | U13 W | ||
273 | JURANIC | Korina | TK 3MAX | U13 W | ||
274 | GREGORC | Maša | SD STRAHOVICA | U13 W | ||
275 | RAZBORšEK | Tit | U11 M | |||
276 | ZUPANčIč | Nace | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | ||
277 | DORNIK | Maks | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | ||
278 | ROZMAN | Jaco | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | ||
279 | ROZMAN | Izaque | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | ||
280 | GOLOB | Leon | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | ||
281 | PREZELJ | Jakob | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 M | ||
282 | JEMC | Erik | KK ZAVRŠNICA | U11 M | ||
283 | NOVAK | Gal | RAJD LJUBLJANA | U11 M | ||
284 | SUDEC | Adrian | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U11 M | ||
285 | HORVAT | Jan | BBK ŠIŠMIŠ | U11 M | ||
286 | RUPNIK | Lan | MBK ČRNI VRH | U11 M | ||
287 | RUPNIK | Tilen | MBK ČRNI VRH | U11 M | ||
288 | MIKUž | Filip | MBK ČRNI VRH | U11 M | ||
289 | LAMPE | Ožbej | MBK ČRNI VRH | U11 M | ||
290 | KODRIč | Jernej | MBK ČRNI VRH | U11 M | ||
291 | JURANIC | Maks | TK 3MAX | U11 M | ||
292 | HARNOLD ŠVAJGER | Mark | GOLOVEC TRAILS | U11 M | ||
293 | žAVBI | Rok | SD STRAHOVICA | U11 M | ||
294 | VERTAčNIK | Nejc | SD STRAHOVICA | U11 M | ||
295 | NUčIč | Brin | SD STRAHOVICA | U11 M | ||
296 | KARNIčNIK | Žan | SD STRAHOVICA | U11 M | ||
297 | FOJS | Tian | SD STRAHOVICA | U11 M | ||
298 | BOROVŠAK | Jaša | SD STRAHOVICA | U11 M | ||
299 | BIZJAK | Oskar | SD STRAHOVICA | U11 M | ||
300 | SABO ŠTRUCL | Troy | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 M | ||
301 | NAMLIH | Jure | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 M | ||
302 | KRIžAN | Bor | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 M | ||
303 | STRAšEK | Jon | HöRMANN SLOVENIJA | U11 M | ||
304 | PéTERFFY | Róza Luca | ZöLD IRáNY EGYESüLET | U11 W | ||
305 | KOSEC | Anamarija | CALCIT BIKE TEAM | U11 W | ||
306 | KOROšEC JANUšIć | Ema | KK ZAVRŠNICA | U11 W | ||
307 | ABRAMOVIć | Korina | BBK TEAM RODEO | U11 W | ||
308 | NIžIć | Nicole | BK GROBNIK | U11 W | ||
309 | ŽLENDER | Kiara | SD STRAHOVICA | U11 W | ||
310 | PREGL | Klara | SD STRAHOVICA | U11 W | ||
311 | HAJNRIHAR | Lara | SD STRAHOVICA | U11 W | ||
312 | BIZJAK | Vida | SD STRAHOVICA | U11 W | ||
313 | ERJAVEC | Neža | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 W | ||
314 | BERTALAN | Szakács | U9 M | |||
315 | ZUPANčIč | Bine | ENERGIJATEAM.COM | U9 M | ||
316 | šTEPEC | Valter | ENERGIJATEAM.COM | U9 M | ||
317 | ROVANšEK | Urban | ENERGIJATEAM.COM | U9 M | ||
318 | KOLAR | Arne | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | ||
319 | KEMPERL | Leon | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | ||
320 | JEGLIC | Miskomatej | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | ||
321 | HAFNER | Lenart | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | ||
322 | DOVč | Oskar | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | ||
323 | BURNIK | Luka | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U9 M | ||
324 | RAVNIHAR | Ted | KK ZAVRŠNICA | U9 M | ||
325 | JUSTIN | Jan | KK ZAVRŠNICA | U9 M | ||
326 | BROVč | Žan | KK PANTAL | U9 M | ||
327 | ŽIBERNA | Felipe | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
328 | VERTAčNIK | Tine | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
329 | ŠPENKO | Nace | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
330 | ŠIMENC | Domen | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
331 | RAMBAHER | Filip | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
332 | PREGL | Mark | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
333 | OSENAR | Matic | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
334 | KRALJ | Žan | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
335 | HREN MANDELC | Amadei | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
336 | GREGORC | Filip | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
337 | BOROVŠAK | Saša Brin | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
338 | MERHAR | Domen | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | ||
339 | BELE GRKMAN | Hana | CALCIT BIKE TEAM | U9 W | ||
340 | PREZELJ | Manca | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U9 W | ||
341 | HORVAT | Vita | BBK ŠIŠMIŠ | U9 W | ||
342 | ABRAMOVIć | Valeria | BBK TEAM RODEO | U9 W | ||
343 | ŠTRUCELJ | Stefani | BK GROBNIK | U9 W | ||
344 | DOVč | Oliver | CALCIT BIKE TEAM | U7 M | ||
345 | ŽIBERNA | Oliver | SD STRAHOVICA | U7 M | ||
346 | PREGL | Žan | SD STRAHOVICA | U7 M | ||
347 | ŽUK | Fran | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U7 M | ||
348 | ŠEKORANJA | Neža | CALCIT BIKE TEAM | U7 W | ||
349 | LAMPE | Lucija | MBK ČRNI VRH | U7 W | ||
350 | žLENDER | Zara | SD STRAHOVICA | U7 W | ||
351 | OSENAR | Neža | SD STRAHOVICA | U7 W |
KOLESARSKO DRUŠTVO CALCIT KAMNIK telefon : 0 email : info@calcit-bike.com
22, May. ( NE ) , 2022 - 10:00 h
Kamnik - Kamnik ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|