Kočevje, 29.05.2022
XCO Pokal mladi - SloXcup,XCO Pokal Slovenije - SloXcup
KOLESARSKO DRUŠTVO MELAMIN telefon : (+386) 31 345 535 email : janez.dejak@melamin.si
29, May. ( NE ) , 2022 - 10:00 h
Kočevje - Kočevje ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BONAFINI | Edoardo | GITO SQUADRA CORSE | ELITE (ME) | ITA | |
2 | DORIGONI | Jakob | TORPADO FACTORY TEAM | ELITE (ME) | ITA | |
3 | BRAIDOT | Daniele | C.S. CARABINIERI | ELITE (ME) | ITA | |
4 | TITARENKO | Dmytro | UKRAINE NATIONAL TEAM | ELITE (ME) | UKR | |
5 | KONIAIEV | Oleksandr | UKRAINE NATIONAL TEAM | ELITE (ME) | UKR | |
6 | OLIVER | Ben | ELITE (ME) | |||
7 | TAUCERI | Federico | A.S.D. 360 MTB | ELITE (ME) | ITA | |
8 | BILIć | Anthony | FOUR ES PROJECT | ELITE (ME) | CRO | |
9 | LUKAN | Pavlo | UKRAINE NATIONAL TEAM | ELITE (ME) | UKR | |
10 | IVORY | Cameron | ELITE (ME) | AUS | ||
11 | MARTINEZ GALVAN | Amando | ELITE (ME) | MEX | ||
12 | STRäHLE | Sven | GERMAN TECHNOLOGY RACING TEAM | ELITE (ME) | DEU | |
13 | BREGENZER | Alex | ELITE (ME) | DEU | ||
14 | FOLCARELLI | Antonio | ELITE (ME) | ITA | ||
15 | BRANCATI | Alberto | U.C. CAPRIVESI | ELITE (ME) | ITA | |
16 | NAGLIč | Rok | CALCIT BIKE TEAM | ELITE (ME) | SLO | |
17 | BRAIDOT | Luca | ELITE (ME) | ITA | ||
18 | BERNARDI | Cristian | TEAM SOGNO VENETO | U23 M | ITA | |
19 | BERETTA | Mattia | KTM PROTEK DAMA | U23 M | ITA | |
20 | HAUSER | Theo | LRV STEIERMARK | U23 M | AUT | |
21 | KREINER | Jonas | LRV STEIERMARK | U23 M | AUT | |
22 | CANDEAGO | Andrea | TORPADO FACTORY TEAM | U23 M | ITA | |
23 | RIEMER | Jakob | LRV STEIERMARK | U23 M | AUT | |
24 | BIAGI | Nico | GITO SQUADRA CORSE | U23 M | ITA | |
25 | OSYPENKO | Vitaliy | UKRAINE NATIONAL TEAM | U23 M | UKR | |
26 | FONTANA | Filippo | C.S. CARABINIERI | U23 M | ITA | |
27 | LEONE | Samuele | TEAM CICLI MANINI | U23 M | ITA | |
28 | MARZANI | Marco | TEAM CICLI MANINI | U23 M | ITA | |
29 | CASASOLA | Manuel | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U23 M | ITA | |
30 | MAZZUCCO | Samuele | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U23 M | ITA | |
31 | HUDYMA | Oleksandr | CST POSTNL BAFANG MTB RACING TEAM | U23 M | UKR | |
32 | GNEZDA | Nace | MBK ČRNI VRH | U23 M | SLO | |
33 | DOLENšEK | Anže | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | SLO | |
34 | ŽLE | Blaž | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | SLO | |
35 | LAVRIšA | Fedja | ENERGIJATEAM.COM | U23 M | SLO | |
36 | JOVANOSKI | Dimitar | U23 M | MKD | ||
37 | STARMAN | Jaka | RAJD LJUBLJANA | U23 M | SLO | |
38 | KRANJEC ŽAGAR | Matic | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | SLO | |
39 | JEREB | Tine | MBK ČRNI VRH | U23 M | SLO | |
40 | BOšNJAK | Fran | BBK ŠIŠMIŠ | U23 M | CRO | |
41 | KLEMENčIč | Jakob | MBK ČRNI VRH | U23 M | SLO | |
42 | JEREB | Jan | MBK ČRNI VRH | U23 M | SLO | |
43 | LOZAR | Matjaž | MBK ČRNI VRH | U23 M | SLO | |
44 | VAN DER WALT | Daniel | U23 M | ZAF | ||
45 | BOšNJAK | Larisa | BBK ŠIŠMIŠ | U23+Elite W | CRO | |
46 | STERNIG | Elena | ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR | U23+Elite W | AUT | |
47 | FILIPOVIć | Jana | BK BIKER | U23+Elite W | CRO | |
48 | SHERSTIUK | Maria | UKRAINE NATIONAL TEAM | U23+Elite W | UKR | |
49 | POPOVA | Iryna | UKRAINE NATIONAL TEAM | U23+Elite W | UKR | |
50 | BELOMOINA | Yana | CST POSTNL BAFANG MTB RACING TEAM | U23+Elite W | UKR | |
51 | NAGLIč | Maruša | CALCIT BIKE TEAM | U23+Elite W | SLO | |
52 | ŽAKELJ | Tanja | U23+Elite W | SLO | ||
53 | MOVRIN | Vita | ENERGIJATEAM.COM | U23+Elite W | SLO | |
54 | STEGAGNOLO | Giorgia | U23+Elite W | ITA | ||
55 | ZANGA | Marta | U23+Elite W | ITA | ||
56 | FLINT | Isabella | U23+Elite W | AUS | ||
57 | IVANOVA | Dunja | U23+Elite W | MKD | ||
58 | MARCHET | Giorgia | U23+Elite W | ITA | ||
59 | PICCIN | Alessandro | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U19 M | ITA | |
60 | SETTIN | Mattia | BETTINI BIKE TEAM | U19 M | ITA | |
61 | CASTELLANA | Pietro | UCLA1991 | U19 M | ITA | |
62 | OKMAžIć | Ivan | BK MAKARSKA | U19 M | CRO | |
63 | HOLZER | Christoph | LRV STEIERMARK | U19 M | AUT | |
64 | GLADEK | Marcel | MBK ČRNI VRH | U19 M | SLO | |
65 | SCHMIDT | Nils | GERMAN TECHNOLOGY RACING TEAM | U19 M | DEU | |
66 | CHYNCHYK | Bohdan | UKRAINE NATIONAL TEAM | U19 M | UKR | |
67 | HöDLMOSER | Dominik | LRV SALZBURG | U19 M | AUT | |
68 | KAVčIč | Jernej | MBK ČRNI VRH | U19 M | SLO | |
69 | ENDRéDI | Máté | ZöLD IRáNY EGYESüLET | U19 M | HUN | |
70 | MELNICHENKO | Dmytro | UKRAINE NATIONAL TEAM | U19 M | UKR | |
71 | DI GASPERO | Cristiano | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U19 M | ITA | |
72 | BISARO | Gabriel Lorenzo Michele | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U19 M | ITA | |
73 | CORTESI | Carlo | KTM PROTEK DAMA | U19 M | ITA | |
74 | MANTO | Giorgio | TEAM RUDY PROJECT XCR | U19 M | ITA | |
75 | ULčAR | Matic | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | SLO | |
76 | DACAR | Jaka | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | SLO | |
77 | VOVK | Ambrož | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | SLO | |
78 | BANOVEC | Timotej | ENERGIJATEAM.COM | U19 M | SLO | |
79 | SMRDEL | Miha | MBK ČRNI VRH | U19 M | SLO | |
80 | PAHOR | Žan | ENERGIJATEAM.COM | U19 M | SLO | |
81 | BREZAR | Vid | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | SLO | |
82 | JAGODIč | David | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | SLO | |
83 | TRSTENJAK | Matija | BK MURA AVANTURA | U19 M | CRO | |
84 | MARKELJ | Tim | KK ZAVRŠNICA | U19 M | SLO | |
85 | CINO | Alessio | CICLI LUCCHINI.COM | U19 M | ITA | |
86 | VARI | Simone | U19 M | ITA | ||
87 | GERBAZ | Stefano | CICLI LUCCHINI.COM | U19 M | ITA | |
88 | SMOVNIK | Luka | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U19 M | SLO | |
89 | KAVčIč | Blaž | KK ZAVRŠNICA | U19 M | SLO | |
90 | DEMICHELIS | Greta | FOUR ES PROJECT | U19 W | ITA | |
91 | BRAIDA | Lucrezia | TEAM RUDY PROJECT XCR | U19 W | ITA | |
92 | GASPERINI | Gaia | UCLA1991 | U19 W | ITA | |
93 | SVETIUKHA | Olha | UKRAINE NATIONAL TEAM | U19 W | UKR | |
94 | MENGOTTI | Giorgia | FOUR ES PROJECT | U19 W | ITA | |
95 | SUKHOPALOVA | Mariia | UKRAINE NATIONAL TEAM | U19 W | SLO | |
96 | CANCIANI | Lisa | ASD DP66 GIANT SMP | U19 W | ITA | |
97 | MLAKAR | Daša | MBK ČRNI VRH | U19 W | SLO | |
98 | PALLWEBER | Jana | SUNSHINE RACERS ASV NALS | U19 W | ITA | |
99 | VRHOVNIK | Tina | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U19 W | SLO | |
100 | POZZATTI | Elisa | FOUR ES PROJECT | U19 W | ITA | |
101 | SMRDEL | Tina | MBK ČRNI VRH | U19 W | SLO | |
102 | CALDERONI | Vittoria | U19 W | ITA | ||
103 | RIZZO | Vittoria | FOUR ES PROJECT | U19 W | ITA | |
104 | FERESIN | Kristian | U.C. CAPRIVESI | Amater | ITA | |
105 | DALLA PRIA | Andrea | A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS | Amater | ITA | |
106 | ŽELIMORSKI | Luka | KD CELJE - 2SIMPL | Amater | SLO | |
107 | TOMASEV | Alen | BK CRIKVENICA | Amater | CRO | |
108 | COMINI | Luca | Amater | ITA | ||
109 | BUDIN | Matjaž | MBK ČRNI VRH | Master 1 | SLO | |
110 | ROBIč | Matic | KD BIKE EK HALOZE 2002 | Master 1 | SLO | |
111 | KRIžAN | Borut | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | Master 1 | SLO | |
112 | DEBELJAK | Miha | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | Master 1 | SLO | |
113 | KIŠIČEK | Perica | BGK TUSKANAC/TK 3MAX | Master 1 | CRO | |
114 | HRASTAR | Tomaž | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | Master 1 | SLO | |
115 | PODGORNIK | Tadej | MBK ČRNI VRH | Master 1 | SLO | |
116 | FERK | Matic | ENERGIJATEAM.COM | Master 1 | SLO | |
117 | ČERNE | Mitja | DEŠ FLEŠ | Master 1 | SLO | |
118 | PIRC | Tomaž | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 | SLO | |
119 | TANCIK | Mitja | ENERGIJATEAM.COM | Master 1 | SLO | |
120 | BELAK | Jure | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 | SLO | |
121 | PETAč | Klemen | KK ZAVRŠNICA | Master 1 | SLO | |
122 | BLAZNIK | Robert | MBK ČRNI VRH | Master 2 | SLO | |
123 | BOšKIN | Aleš | MBK ČRNI VRH | Master 2 | SLO | |
124 | ZIDARIć | Goran | BK BUZET | Master 2 | CRO | |
125 | RIJAVEC | Aleš | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | Master 2 | SLO | |
126 | DAKSKOBLER | Matej | KK PANTAL | Master 2 | SLO | |
127 | CASASOLA | Michele | A.S.D. LIBERTAS CERESETTO | Master 2 | ITA | |
128 | STARMAN | Jan | RAJD LJUBLJANA | Master 2 | SLO | |
129 | CORNACCHINI | Igor | SCOTT TEAM | Master 2 | SLO | |
130 | KONDEV | Ljubisha | Master 2 | MKD | ||
131 | TOMšIč | Valter | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | SLO | |
132 | VRTOVEC | Andrej | ENERGIJATEAM.COM | Master 2 | SLO | |
133 | MARTINJAš | Aljoša | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | SLO | |
134 | CVELBAR | Igor | SCOTT TEAM | Master 3 | SLO | |
135 | PREMRN | Lucjan | IZVIR VIPAVA | Master 3 | SLO | |
136 | PEZZIN | Claudio | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | Master 3 | ITA | |
137 | BARILANI | Gianluca | TEAM TODESCO ASD | Master 3 | ITA | |
138 | ZUPAN | Tine | SCOTT TEAM | Master 3 | SLO | |
139 | RIZZO | Massimo | Master 3 | ITA | ||
140 | COMINI | Sergio | Master 3 | ITA | ||
141 | BRAIDOT | Mauro | Master 3 | ITA | ||
142 | PODPEčAN | Ana | ENERGIJATEAM.COM | Veteranke | SLO | |
143 | DE VETTORI | Adriel | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U17 M | ITA | |
144 | DE POLO | Antonio | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U17 M | ITA | |
145 | D'ARSIé | Leonardo | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U17 M | ITA | |
146 | POBERAI | Luca | U.C. CAPRIVESI | U17 M | ITA | |
147 | PALUDGNACH | Alessio | ASD TEAM GRANZON | U17 M | SLO | |
148 | CURCIO | Giovanni | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U17 M | ITA | |
149 | FREGATA | Luca | FOUR ES PROJECT | U17 M | ITA | |
150 | PERUCH | Giovanni | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U17 M | ITA | |
151 | BOšKIN | Filip | MBK ČRNI VRH | U17 M | SLO | |
152 | SDRAULIG | Andrea | CYCLING TEAM FRIULI | U17 M | ITA | |
153 | CAVEZZAN | Filippo | CONEGLIANO BIKE TEAM | U17 M | ITA | |
154 | SANDIć | David | BK ALBONA 1921 | U17 M | CRO | |
155 | DEL GALLO | Enrico | AAD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE | U17 M | ITA | |
156 | FRIEDL | Anatol | GIANT STATTEGG FEDERLEICHT | U17 M | AUT | |
157 | PLETZER | Benjamin | RC KAC | U17 M | AUT | |
158 | CASAGRANDE | Tommaso | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U17 M | ITA | |
159 | PETRLIć | Lovro | BGK TUšKANAC | U17 M | CRO | |
160 | JAGODIč | Ažbe | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
161 | FERKOL | Filip | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
162 | DOLINSEK | Lovro Luka | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
163 | KERžAN | Žan | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
164 | LIPOVšEK | Matic | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
165 | TERPIN | Tine | MBK ČRNI VRH | U17 M | SLO | |
166 | ZARNIK | Žiga | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
167 | GOLOB | Nik | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
168 | ŠTAJNAR | Gašper | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
169 | PEčNIK | Tian | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U17 M | SLO | |
170 | OKROGELNIK | Vid | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U17 M | SLO | |
171 | UTRANKER | Filip | KD CELJE - 2SIMPL | U17 M | SLO | |
172 | ZUPAN | Urban | KK ZAVRŠNICA | U17 M | SLO | |
173 | AžMAN | Juš | KK ZAVRŠNICA | U17 M | SLO | |
174 | BERLOT | Vid | KK ZAVRŠNICA | U17 M | SLO | |
175 | STRUNA | Maks | KK ZAVRŠNICA | U17 M | SLO | |
176 | OBLAK | Gal | KK ZAVRŠNICA | U17 M | SLO | |
177 | SABATINO | Alice | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U17 W | ITA | |
178 | MESOJEDEC | Zoja | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U17 W | SLO | |
179 | CASASOLA | Nadia | A.S.D. LIBERTAS CERESETTO | U17 W | ITA | |
180 | BATSUTSA | Mykhaylo | UKRAINE NATIONAL TEAM | U17 W | UKR | |
181 | BENEDET | Giulia | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U17 W | ITA | |
182 | AHAčIč | Nastja | ENERGIJATEAM.COM | U17 W | SLO | |
183 | PUšEC | Mirta | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U17 W | CRO | |
184 | ŠERKEZI | Maruša Tereza | RAJD LJUBLJANA | U17 W | SLO | |
185 | MIKUž | Nika | MBK ČRNI VRH | U17 W | SLO | |
186 | GNEZDA | Hana | MBK ČRNI VRH | U17 W | SLO | |
187 | DAL CIN | Elia | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U15 M | ITA | |
188 | CASAGRANDE | Filippo | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U15 M | ITA | |
189 | CADALT | Nicolas | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U15 M | ITA | |
190 | ULLIANA | Nicola | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U15 M | ITA | |
191 | MLAKAR | Jakob | MBK ČRNI VRH | U15 M | SLO | |
192 | FRIEDL | Ruben | GIANT STATTEGG FEDERLEICHT | U15 M | AUT | |
193 | MAREGA | Fabio | U.C. CAPRIVESI | U15 M | ITA | |
194 | MANIA | Samuele | U.C. CAPRIVESI | U15 M | ITA | |
195 | SABATINO | Jacopo | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 M | ITA | |
196 | DEJAK | Lenart | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M | SLO | |
197 | KIŠIČEK | Leon | BGK TUSKANAC/TK 3MAX | U15 M | CRO | |
198 | MARTONICS | Armand | ZöLD IRáNY EGYESüLET | U15 M | HUN | |
199 | LETNAR | Nik | SD STRAHOVICA | U15 M | SLO | |
200 | ŠIMENC | Aljaž | SD STRAHOVICA | U15 M | SLO | |
201 | TONIZZO | Joele | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 M | ITA | |
202 | RUPNIK | Ožbe | MBK ČRNI VRH | U15 M | SLO | |
203 | BLASEOTTO | Gabriele | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 M | ITA | |
204 | ZAMERO | Riccardo | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 M | ITA | |
205 | UTRANKER | Jaka | KD CELJE - 2SIMPL | U15 M | SLO | |
206 | CERAR | Blaž | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
207 | BENDA | Gal | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
208 | TERAN | Nejc | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
209 | CVELBAR | Nik | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
210 | KOKALJ | David | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
211 | MAJNIK | Maks | POGI TEAM UAE GENERALI | U15 M | SLO | |
212 | MAKSIMOVIć | Luka | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
213 | ROJC | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
214 | TOMINšEK | Jaka | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
215 | KUKOVICA | Vane | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
216 | ŽONTA | Vid | RAJD LJUBLJANA | U15 M | SLO | |
217 | ŠERKEZI | Joža Matjaž | POGI TEAM UAE GENERALI | U15 M | SLO | |
218 | SAVORGNANI | Tim | KK ZAVRŠNICA | U15 M | SLO | |
219 | PETAč | Nejc | KK ZAVRŠNICA | U15 M | SLO | |
220 | HVALA | Nik | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U15 M | SLO | |
221 | GOLOB | Jon | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
222 | JUTERšEK | Nejc | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
223 | CASAGRANDE | Arianna | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U15 W | ITA | |
224 | CADALT | Elisabet | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U15 W | ITA | |
225 | SAVORGNANO | Ambra | A.S.D. LIBERTAS CERESETTO | U15 W | ITA | |
226 | DAL CIN | Keira | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U15 W | ITA | |
227 | SZüCS | Borbála | ZöLD IRáNY EGYESüLET | U15 W | HUN | |
228 | PLETZER | Lina | RC KAC | U15 W | AUT | |
229 | šILER | Pina | KK ZAVRŠNICA | U15 W | SLO | |
230 | KRAPEž | Kaja | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | SLO | |
231 | TESSER | Gioia | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U15 W | ITA | |
232 | INKRET | Ana | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | SLO | |
233 | TANCIK | Meta | ENERGIJATEAM.COM | U15 W | SLO | |
234 | TERPIN | Eva | MBK ČRNI VRH | U15 W | SLO | |
235 | BOLčINA RAVNIKAR | Zoja | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | SLO | |
236 | GREGORC | Blaž | SD STRAHOVICA | U13 M | SLO | |
237 | HAJNRIHAR | Leon | SD STRAHOVICA | U13 M | SLO | |
238 | DAKSKOBLER | Miha | MBK ČRNI VRH | U13 M | SLO | |
239 | MESOJEDEC | Svit | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | SLO | |
240 | LAMPE | Urban | MBK ČRNI VRH | U13 M | SLO | |
241 | KOLENC | Luka | SD STRAHOVICA | U13 M | SLO | |
242 | CIMPRIč DEBEVC | Nal | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | SLO | |
243 | BARTOLME | Enej | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | SLO | |
244 | KIŠIČEK | Luka | BGK TUSKANAC/TK 3MAX | U13 M | CRO | |
245 | BOžIč | Jan | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | SLO | |
246 | DEJAK | Urban | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | SLO | |
247 | ERJAVEC | Jošt | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | SLO | |
248 | HRASTAR | Nejc | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | SLO | |
249 | MLAKAR | Tine | MBK ČRNI VRH | U13 M | SLO | |
250 | ŠEKORANJA | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
251 | KRAPEž | Jakob | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
252 | BARIšIč | Tim | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
253 | IPAVEC | Andrej | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
254 | MLEčNIK | Aljaž | MBK ČRNI VRH | U13 M | SLO | |
255 | RAZORšEK | Jakob | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
256 | BOšKIN | Aljaž | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U13 M | SLO | |
257 | PELHAN | Tjaš | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U13 M | SLO | |
258 | NORšIć | Filip | BBK ŠIŠMIŠ | U13 M | CRO | |
259 | RUPNIK | Luka | MBK ČRNI VRH | U13 M | SLO | |
260 | SIROVINA DVORNIK | Kai | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U13 M | SLO | |
261 | MLINAR | Klemen | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U13 M | SLO | |
262 | CRNOVIć | Tim | KK ZAVRŠNICA | U13 M | SLO | |
263 | KOROšEC JANUšIč | David | KK ZAVRŠNICA | U13 M | SLO | |
264 | UTRANKER | Neža | KD CELJE - 2SIMPL | U13 W | SLO | |
265 | FRIEDL | Lola | GIANT STATTEGG FEDERLEICHT | U13 W | AUT | |
266 | GREGORC | Maša | SD STRAHOVICA | U13 W | SLO | |
267 | RAVNIKAR BOLčINA | Ula | CALCIT BIKE TEAM | U13 W | SLO | |
268 | BENDA | Gaja | ENERGIJATEAM.COM | U13 W | SLO | |
269 | ŠOšTARKO | Tajda | CALCIT BIKE TEAM | U13 W | SLO | |
270 | KOBAL | Eva | ENERGIJATEAM.COM | U13 W | SLO | |
271 | PEVEC | Kaja | ENERGIJATEAM.COM | U13 W | SLO | |
272 | VERTAčNIK | Nejc | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
273 | LAMPE | Ožbej | MBK ČRNI VRH | U11 M | SLO | |
274 | žAVBI | Rok | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
275 | HARNOLD ŠVAJGER | Mark | GOLOVEC TRAILS | U11 M | SLO | |
276 | NUčIč | Brin | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
277 | SABO ŠTRUCL | Troy | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 M | SLO | |
278 | MIKUž | Filip | MBK ČRNI VRH | U11 M | SLO | |
279 | KRIžAN | Bor | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 M | SLO | |
280 | NAMLIH | Jure | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 M | SLO | |
281 | BIZJAK | Oskar | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
282 | BOROVŠAK | Jaša | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
283 | ROZMAN | Jaco | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
284 | RUPNIK | Lan | MBK ČRNI VRH | U11 M | SLO | |
285 | ROZMAN | Izaque | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
286 | DORNIK | Maks | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | SLO | |
287 | ZUPANčIč | Nace | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | SLO | |
288 | PREZELJ | Jakob | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 M | SLO | |
289 | GOLOB | Leon | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
290 | HORVAT | Jan | BBK ŠIŠMIŠ | U11 M | CRO | |
291 | PRETNAR | Anže | KK ZAVRŠNICA | U11 M | SLO | |
292 | SUDEC | Adrian | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U11 M | CRO | |
293 | JEMC | Erik | KK ZAVRŠNICA | U11 M | SLO | |
294 | RAZBORšEK | Tit | KD CELJE - 2SIMPL | U11 M | SLO | |
295 | HAJNRIHAR | Lara | SD STRAHOVICA | U11 W | SLO | |
296 | BIZJAK | Vida | SD STRAHOVICA | U11 W | SLO | |
297 | ERJAVEC | Neža | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 W | SLO | |
298 | PREGL | Klara | SD STRAHOVICA | U11 W | SLO | |
299 | ŽUK | Liza | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 W | SLO | |
300 | KOSEC | Anamarija | CALCIT BIKE TEAM | U11 W | SLO | |
301 | ŽLENDER | Kiara | SD STRAHOVICA | U11 W | SLO | |
302 | KOROšEC JANUšIć | Ema | KK ZAVRŠNICA | U11 W | SLO | |
303 | ABRAMOVIć | Korina | BBK TEAM RODEO | U11 W | CRO | |
304 | NIžIć | Nicole | BK GROBNIK | U11 W | CRO | |
305 | HREN MANDELC | Amadei | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
306 | KUžNIK | Lovro | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
307 | PREGL | Mark | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
308 | GREGORC | Filip | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
309 | OSENAR | Matic | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
310 | KOTNIK | Žiga | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | SLO | |
311 | BRIšKI | Jakob | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | SLO | |
312 | JAKOBčIč | Luka | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | SLO | |
313 | ŠIMENC | Domen | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
314 | MERHAR | Domen | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | SLO | |
315 | BOROVŠAK | Saša Brin | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
316 | ROVANšEK | Urban | ENERGIJATEAM.COM | U9 M | SLO | |
317 | šTEPEC | Valter | ENERGIJATEAM.COM | U9 M | SLO | |
318 | ZUPANčIč | Bine | ENERGIJATEAM.COM | U9 M | SLO | |
319 | ŠPENKO | Nace | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
320 | BURNIK | Luka | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U9 M | SLO | |
321 | KEMPERL | Leon | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | SLO | |
322 | VERTAčNIK | Tine | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
323 | JUSTIN | Jan | KK ZAVRŠNICA | U9 M | SLO | |
324 | ŽIBERNA | Felipe | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
325 | RAVNIHAR | Ted | KK ZAVRŠNICA | U9 M | SLO | |
326 | šIMENC | Ela | SD STRAHOVICA | U9 W | SLO | |
327 | KEPIC | Maja | SD STRAHOVICA | U9 W | SLO | |
328 | ŠTRUCELJ | Stefani | BK GROBNIK | U9 W | CRO | |
329 | HORVAT | Vita | BBK ŠIŠMIŠ | U9 W | CRO | |
330 | ABRAMOVIć | Valeria | BBK TEAM RODEO | U9 W | CRO | |
331 | BELE GRKMAN | Hana | CALCIT BIKE TEAM | U9 W | SLO | |
332 | PREZELJ | Manca | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U9 W | SLO | |
333 | SMOLA | Rožle | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U7 M | SLO | |
334 | PETEK | Mai | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U7 M | SLO | |
335 | ŽUK | Fran | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U7 M | SLO | |
336 | PREGL | Žan | SD STRAHOVICA | U7 M | SLO | |
337 | ŽIBERNA | Oliver | SD STRAHOVICA | U7 M | SLO | |
338 | OSENAR | Neža | SD STRAHOVICA | U7 W | SLO | |
339 | žLENDER | Zara | SD STRAHOVICA | U7 W | SLO | |
340 | ŠEKORANJA | Neža | CALCIT BIKE TEAM | U7 W | SLO | |
341 | LAMPE | Lucija | MBK ČRNI VRH | U7 W | SLO |