Trg kralja Tomislava, 05.06.2022
XCO Pokal mladi - SloXcup,XCO Pokal Slovenije - SloXcup
Brdsko biciklistički klub Šišmiš Samobor telefon : (+ 385) 91 7260 596 email : klub@bbk-sismis.hr site : https://xco-samobor.bbk-sismis.hr/
05, Jun. ( NE ) , 2022 - 10:00 h
Samobor - Trg kralja Tomislava ,CROATIA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | PETRLIć | Lovro | BGK TUšKANAC | U17 M | CRO | |
2 | KISS | Vince Daniel | BIKE-ZONE GöDöLLő | U17 M | HUN | |
3 | RéVéSZ | Ádám | VKE-NELSON PEPPERL+FUCHS TEAM | U17 M | HUN | |
4 | BOšKIN | Filip | MBK ČRNI VRH | U17 M | SLO | |
5 | TERPIN | Tine | MBK ČRNI VRH | U17 M | SLO | |
6 | DEL GALLO | Enrico | AAD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE | U17 M | ITA | |
7 | SANDIć | David | BK ALBONA 1921 | U17 M | CRO | |
8 | BANOVIć | Filip | BBK ORLOV KRUG | U17 M | CRO | |
9 | ZARNIK | Žiga | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
10 | JURIčEV BARBIN | Gušte | BBK ORLOV KRUG | U17 M | CRO | |
11 | DOLJANIN | Roko | BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE | U17 M | CRO | |
12 | KáLMáN | Dániel Ákos | ZöLD IRáNY EGYESüLET | U17 M | HUN | |
13 | KORPAR | Borna | BBK ŠIŠMIŠ | U17 M | CRO | |
14 | RADULOVIC | Jurica | BBK ORLOV KRUG | U17 M | CRO | |
15 | MUšIč | Marko | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
16 | DOLINSEK | Lovro Luka | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
17 | FERKOL | Filip | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
18 | LIPOVšEK | Matic | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
19 | UTRANKER | Filip | KD CELJE - 2SIMPL | U17 M | SLO | |
20 | GOLOB | Nik | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
21 | ŠTAJNAR | Gašper | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
22 | OKROGELNIK | Vid | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U17 M | SLO | |
23 | PEčNIK | Tian | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U17 M | SLO | |
24 | ZUPAN | Urban | KK ZAVRŠNICA | U17 M | SLO | |
25 | BAUMGARTNER | Jakob | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
26 | BABAčIč | Maj | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
27 | GNEZDA | Hana | MBK ČRNI VRH | U17 W | SLO | |
28 | ŠKRBIć | Iva | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | U17 W | SRB | |
29 | PUšEC | Mirta | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U17 W | CRO | |
30 | MIKUž | Nika | MBK ČRNI VRH | U17 W | SLO | |
31 | ŠERKEZI | Maruša Tereza | RAJD LJUBLJANA | U17 W | SLO | |
32 | MATIć | Dragana | U17 W | BIH | ||
33 | AHAčIč | Nastja | ENERGIJATEAM.COM | U17 W | SLO | |
34 | LEONTIć | David | BK METKOVIć | U15 M | CRO | |
35 | KRSTIčEVIć | Mate | BK METKOVIć | U15 M | CRO | |
36 | TALAJIć | Marko | BK METKOVIć | U15 M | CRO | |
37 | RUPNIK | Ožbe | MBK ČRNI VRH | U15 M | SLO | |
38 | ŽUPANčIć | Andrija | BBK ŠIŠMIŠ | U15 M | CRO | |
39 | ŠIMENC | Aljaž | SD STRAHOVICA | U15 M | SLO | |
40 | KODRIČ | Gašper | MBK ČRNI VRH | U15 M | SLO | |
41 | STRAšEK | Vid | HöRMANN SLOVENIJA | U15 M | SLO | |
42 | JURIčEV BARBIN | Roko | BBK ORLOV KRUG | U15 M | CRO | |
43 | UTRANKER | Jaka | KD CELJE - 2SIMPL | U15 M | SLO | |
44 | KROšELJ | Lovre | BBK ORLOV KRUG | U15 M | CRO | |
45 | PEJDO | David | BBK ORLOV KRUG | U15 M | CRO | |
46 | KIŠIČEK | Leon | BGK TUSKANAC/TK 3MAX | U15 M | CRO | |
47 | SLADOLJEV | Mate | BBK ORLOV KRUG | U15 M | CRO | |
48 | DEJAK | Lenart | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M | SLO | |
49 | ČIčIN ŠAIN | Eugen | BBK ORLOV KRUG | U15 M | CRO | |
50 | BENDA | Gal | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
51 | TOMINšEK | Jaka | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
52 | ROJC | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
53 | CERAR | Blaž | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
54 | KOKALJ | David | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
55 | DRAžIć | Fran | BK CRIKVENICA | U15 M | CRO | |
56 | MAKSIMOVIć | Luka | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
57 | KUKOVICA | Vane | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
58 | TERAN | Nejc | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
59 | GOLOB | Jon | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
60 | ŠERKEZI | Joža Matjaž | POGI TEAM UAE GENERALI | U15 M | SLO | |
61 | MAJNIK | Maks | POGI TEAM UAE GENERALI | U15 M | SLO | |
62 | ŽONTA | Vid | RAJD LJUBLJANA | U15 M | SLO | |
63 | KNEZ | Maksimiljan | RAJD LJUBLJANA | U15 M | SLO | |
64 | PETAč | Nejc | KK ZAVRŠNICA | U15 M | SLO | |
65 | HVALA | Nik | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U15 M | SLO | |
66 | IVANKOVIć | Josipa | BK METKOVIć | U15 W | CRO | |
67 | BOKšIć | Lara | BK METKOVIć | U15 W | CRO | |
68 | KISS | Nikoletta Bettina | BIKE-ZONE GöDöLLő | U15 W | HUN | |
69 | SZüCS | Borbála | ZöLD IRáNY EGYESüLET | U15 W | HUN | |
70 | BOKROS | Kincső | VKE-NELSON PEPPERL+FUCHS TEAM | U15 W | HUN | |
71 | šILER | Pina | KK ZAVRŠNICA | U15 W | SLO | |
72 | TANCIK | Meta | ENERGIJATEAM.COM | U15 W | SLO | |
73 | TERPIN | Eva | MBK ČRNI VRH | U15 W | SLO | |
74 | KRAPEž | Kaja | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | SLO | |
75 | INKRET | Ana | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | SLO | |
76 | GAJZER | Tia | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U15 W | CRO | |
77 | GREGORC | Blaž | SD STRAHOVICA | U13 M | SLO | |
78 | MESOJEDEC | Svit | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | SLO | |
79 | MATAIJA | Dino | BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA | U13 M | CRO | |
80 | ERJAVEC | Jošt | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | SLO | |
81 | HOSTNIK | Rok | SD STRAHOVICA | U13 M | SLO | |
82 | HAJNRIHAR | Leon | SD STRAHOVICA | U13 M | SLO | |
83 | BARTOLME | Enej | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | SLO | |
84 | PINTARIć | Lorenzo | BBK ORLOV KRUG | U13 M | CRO | |
85 | KIŠIČEK | Luka | BGK TUSKANAC/TK 3MAX | U13 M | CRO | |
86 | KIŠIČEK | Luka | BGK TUSKANAC/TK 3MAX | U13 M | CRO | |
87 | CIMPRIč DEBEVC | Nal | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | SLO | |
88 | DEJAK | Urban | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | SLO | |
89 | KRSTIčEVIć | Antonio | BK METKOVIć | U13 M | CRO | |
90 | PELHAN | Tjaš | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U13 M | SLO | |
91 | KOROšEC JANUšIč | David | KK ZAVRŠNICA | U13 M | SLO | |
92 | KRAPEž | Jakob | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
93 | ŠEKORANJA | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
94 | DAKSKOBLER | Miha | MBK ČRNI VRH | U13 M | SLO | |
95 | SIROVINA DVORNIK | Kai | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U13 M | SLO | |
96 | BOšKIN | Aljaž | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U13 M | SLO | |
97 | MLINAR | Klemen | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U13 M | SLO | |
98 | LAMPE | Urban | MBK ČRNI VRH | U13 M | SLO | |
99 | NORšIć | Filip | BBK ŠIŠMIŠ | U13 M | CRO | |
100 | RUPNIK | Luka | MBK ČRNI VRH | U13 M | SLO | |
101 | DRAGIčEVIć | Luka | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U13 M | CRO | |
102 | BERNOBIć | David | BK ŽMINJ | U13 M | CRO | |
103 | SABADIN | Gea | BK GROBNIK | U13 W | CRO | |
104 | JURANIC | Korina | TK 3MAX | U13 W | SLO | |
105 | RADULOVIć | Lucia Gita | BBK ORLOV KRUG | U13 W | CRO | |
106 | MAREVIć | Gabrijela | BK METKOVIć | U13 W | CRO | |
107 | KLARIC | Maša | BBK ORLOV KRUG | U13 W | CRO | |
108 | GREGORC | Maša | SD STRAHOVICA | U13 W | SLO | |
109 | DOMINIKOVIć | Iva | BK METKOVIć | U13 W | CRO | |
110 | STOJANOVSKA | Dalija | U13 W | MKD | ||
111 | UTRANKER | Neža | KD CELJE - 2SIMPL | U13 W | SLO | |
112 | KOBAL | Eva | ENERGIJATEAM.COM | U13 W | SLO | |
113 | PEVEC | Kaja | ENERGIJATEAM.COM | U13 W | SLO | |
114 | ŠOšTARKO | Tajda | CALCIT BIKE TEAM | U13 W | SLO | |
115 | BENDA | Gaja | ENERGIJATEAM.COM | U13 W | SLO | |
116 | RAZBORšEK | Tit | KD KNEžJEGA MESTA CELJE | U11 M | SLO | |
117 | HARNOLD ŠVAJGER | Mark | GOLOVEC TRAILS | U11 M | SLO | |
118 | MALINARIć | Mateo | BK GROBNIK | U11 M | CRO | |
119 | ROžIć | Matej | BK GROBNIK | U11 M | CRO | |
120 | žAVBI | Rok | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
121 | MOKROVčAK | Loris | BK GROBNIK | U11 M | CRO | |
122 | MARGETIć | Loren | BK GROBNIK | U11 M | CRO | |
123 | SABO ŠTRUCL | Troy | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 M | SLO | |
124 | JURIčEVIć | Lovre | BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE | U11 M | CRO | |
125 | JURANIC | Maks | TK 3MAX | U11 M | CRO | |
126 | STRAšEK | Jon | HöRMANN SLOVENIJA | U11 M | SLO | |
127 | KRIžAN | Bor | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 M | SLO | |
128 | BOROVŠAK | Jaša | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
129 | BIZJAK | Oskar | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
130 | VERTAčNIK | Nejc | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
131 | PERLIć | Enzo | BBK ORLOV KRUG | U11 M | CRO | |
132 | GOLOB | Leon | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
133 | PREZELJ | Jakob | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 M | SLO | |
134 | ROZMAN | Jaco | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
135 | ROZMAN | Izaque | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
136 | RADIVOJEVIć | Nola | TK 3MAX | U11 M | CRO | |
137 | ZUPANčIč | Nace | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | SLO | |
138 | JEMC | Erik | KK ZAVRŠNICA | U11 M | SLO | |
139 | PRETNAR | Anže | KK ZAVRŠNICA | U11 M | SLO | |
140 | REMON | Marcos | POGI TEAM UAE GENERALI | U11 M | ESP | |
141 | KODRIč | Jernej | MBK ČRNI VRH | U11 M | SLO | |
142 | MILAT | Val | BK CAMPETTO | U11 M | CRO | |
143 | MIKUž | Filip | MBK ČRNI VRH | U11 M | SLO | |
144 | LAMPE | Ožbej | MBK ČRNI VRH | U11 M | SLO | |
145 | HORVAT | Jan | BBK ŠIŠMIŠ | U11 M | CRO | |
146 | SUDEC | Adrian | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U11 M | CRO | |
147 | HAJNRIHAR | Lara | SD STRAHOVICA | U11 W | SLO | |
148 | PREGL | Klara | SD STRAHOVICA | U11 W | SLO | |
149 | ERJAVEC | Neža | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 W | SLO | |
150 | ŽLENDER | Kiara | SD STRAHOVICA | U11 W | SLO | |
151 | BIZJAK | Vida | SD STRAHOVICA | U11 W | SLO | |
152 | KOROšEC JANUšIć | Ema | KK ZAVRŠNICA | U11 W | SLO | |
153 | KOSEC | Anamarija | CALCIT BIKE TEAM | U11 W | SLO | |
154 | NIžIć | Nicole | BK GROBNIK | U11 W | CRO | |
155 | ABRAMOVIć | Korina | BBK TEAM RODEO | U11 W | CRO | |
156 | MALEZIJA | Erika | BK METKOVIć | U11 W | CRO | |
157 | KUžNIK | Lovro | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
158 | PREGL | Mark | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
159 | HREN MANDELC | Amadei | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
160 | OSENAR | Matic | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
161 | KOTNIK | Žiga | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | SLO | |
162 | ŠIMENC | Domen | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
163 | JAKOBčIč | Luka | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | SLO | |
164 | MERHAR | Domen | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | SLO | |
165 | BOROVŠAK | Saša Brin | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
166 | GREGORC | Filip | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
167 | RAVNIHAR | Ted | KK ZAVRŠNICA | U9 M | SLO | |
168 | BURNIK | Luka | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U9 M | SLO | |
169 | KEMPERL | Leon | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | SLO | |
170 | ŠPENKO | Nace | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
171 | ZUPANčIč | Bine | ENERGIJATEAM.COM | U9 M | SLO | |
172 | ROVANšEK | Urban | ENERGIJATEAM.COM | U9 M | SLO | |
173 | PASKA | Lovro | BBK ŠIŠMIŠ | U9 M | CRO | |
174 | ŽIBERNA | Felipe | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
175 | VERTAčNIK | Tine | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
176 | KRSTIčEVIć | Duje | BK METKOVIć | U9 M | CRO | |
177 | šIMENC | Ela | SD STRAHOVICA | U9 W | SLO | |
178 | KEPIC | Maja | SD STRAHOVICA | U9 W | SLO | |
179 | BRALA | Ana | BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE | U9 W | CRO | |
180 | ŠTRUCELJ | Stefani | BK GROBNIK | U9 W | CRO | |
181 | HORVAT | Vita | BBK ŠIŠMIŠ | U9 W | CRO | |
182 | ABRAMOVIć | Valeria | BBK TEAM RODEO | U9 W | CRO | |
183 | BELE GRKMAN | Hana | CALCIT BIKE TEAM | U9 W | SLO | |
184 | PREZELJ | Manca | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U9 W | SLO | |
185 | KRAJINA | Šimun | BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE | U7 M | CRO | |
186 | ŽUK | Fran | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U7 M | SLO | |
187 | BRALA | Kristijan | BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE | U7 M | CRO | |
188 | PREGL | Žan | SD STRAHOVICA | U7 M | SLO | |
189 | SUDEC | Oliver | U7 M | CRO | ||
190 | ŽIBERNA | Oliver | SD STRAHOVICA | U7 M | SLO | |
191 | žLENDER | Zara | SD STRAHOVICA | U7 W | SLO | |
192 | OSENAR | Neža | SD STRAHOVICA | U7 W | SLO | |
193 | LAMPE | Lucija | MBK ČRNI VRH | U7 W | SLO | |
194 | ŠEKORANJA | Neža | CALCIT BIKE TEAM | U7 W | SLO | |
195 | VRANIč | Darja | REKREATIVKE - HOBI (Ž) | SLO | ||
196 | FERESIN | Kristian | U.C. CAPRIVESI | SPORT - AMATERJI (M) | ITA | |
197 | TOMASEV | Alen | BK CRIKVENICA | SPORT - AMATERJI (M) | CRO | |
198 | RAZINGAR | Matej | KK ZAVRŠNICA | SPORT - AMATERJI (M) | SLO | |
199 | DEBELJAK | Miha | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | VETERANI A HR (30-39) | SLO | |
200 | KIŠIČEK | Perica | BGK TUSKANAC/TK 3MAX | VETERANI A HR (30-39) | CRO | |
201 | DOMINKOVIć | Saša | BK NOVIGRAD | VETERANI A HR (30-39) | CRO | |
202 | BELAK | Jure | CALCIT BIKE TEAM | VETERANI A HR (30-39) | SLO | |
203 | PODGORNIK | Tadej | MBK ČRNI VRH | VETERANI A HR (30-39) | SLO | |
204 | FERK | Matic | ENERGIJATEAM.COM | VETERANI A HR (30-39) | SLO | |
205 | BLAZNIK | Robert | MBK ČRNI VRH | VETERANI B HR (40-49) | SLO | |
206 | ŠKRINJAR | Goran | BK CIKLUS | VETERANI B HR (40-49) | CRO | |
207 | BRNELIć | Hrvoje | BK GROBNIK | VETERANI B HR (40-49) | CRO | |
208 | KOVAč | Tihomir | BK OSIJEK 2010 | VETERANI B HR (40-49) | CRO | |
209 | LUPšE | Blaž | HöRMANN SLOVENIJA | VETERANI B HR (40-49) | SLO | |
210 | MESARIC | Ivica | BBK ORLOV KRUG | VETERANI B HR (40-49) | CRO | |
211 | GáBOR | Dervalics | ZöLD IRáNY EGYESüLET | VETERANI B HR (40-49) | HUN | |
212 | SZABOLCS | Horváth | ZöLD IRáNY EGYESüLET | VETERANI B HR (40-49) | HUN | |
213 | STRASEK | Ales | HöRMANN SLOVENIJA | VETERANI B HR (40-49) | SLO | |
214 | DAKSKOBLER | Matej | KK PANTAL | VETERANI B HR (40-49) | SLO | |
215 | BOšKIN | Aleš | MBK ČRNI VRH | VETERANI B HR (40-49) | SLO | |
216 | TANCIK | Mitja | ENERGIJATEAM.COM | VETERANI B HR (40-49) | SLO | |
217 | PEJDO | Marin | VETERANI B HR (40-49) | CRO | ||
218 | PETAč | Klemen | KK ZAVRŠNICA | VETERANI B HR (40-49) | SLO | |
219 | PIRC | Tomaž | CALCIT BIKE TEAM | VETERANI B HR (40-49) | SLO | |
220 | ČERNE | Mitja | DEŠ FLEŠ | VETERANI B HR (40-49) | SLO | |
221 | UTRANKER | Damjan | KD CELJE - 2SIMPL | VETERANI B HR (40-49) | SLO | |
222 | BALENOVIć | Goran | BK CRIKVENICA | VETERANI B HR (40-49) | CRO | |
223 | STARMAN | Jan | RAJD LJUBLJANA | VETERANI B HR (40-49) | SLO | |
224 | ČIčIN ŠAIN | Mario | BBK ORLOV KRUG | VETERANI C HR (50-59) | CRO | |
225 | RADULOVIć | Siniša | BBK ORLOV KRUG | VETERANI C HR (50-59) | CRO | |
226 | KURET | Iztok | KD ALPE SIS | VETERANI C HR (50-59) | SLO | |
227 | ZIDARIć | Goran | BK BUZET | VETERANI C HR (50-59) | CRO | |
228 | BARILANI | Gianluca | TEAM TODESCO ASD | VETERANI C HR (50-59) | ITA | |
229 | KEMPERL | Bojan | CALCIT BIKE TEAM | VETERANI D HR (60+) | SLO | |
230 | UTRANKER | Martina | KD CELJE - 2SIMPL | VETERANKE | SLO | |
231 | STRBAC | Oliver | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | JUNIORKE | SRB | |
232 | SMRDEL | Tina | MBK ČRNI VRH | JUNIORKE | SLO | |
233 | CANCIANI | Lisa | ASD DP66 GIANT SMP | JUNIORKE | ITA | |
234 | VRHOVNIK | Tina | KK RAVNE NA KOROŠKEM | JUNIORKE | SLO | |
235 | KUSTURA | Karla | JUNIORKE | BIH | ||
236 | OKMAžIć | Ivan | BK MAKARSKA | JUNIORI | CRO | |
237 | GLADEK | Marcel | MBK ČRNI VRH | JUNIORI | SLO | |
238 | SMRDEL | Miha | MBK ČRNI VRH | JUNIORI | SLO | |
239 | ŠKILJIć | Petar | BBK PAKOŠTANE | JUNIORI | CRO | |
240 | MUSTAč | Patrick | BBK ŠIŠMIŠ | JUNIORI | CRO | |
241 | STANISIC | Damjan | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | JUNIORI | SRB | |
242 | ENDRéDI | Máté | ZöLD IRáNY EGYESüLET | JUNIORI | HUN | |
243 | RáKOSA | Bence | ZöLD IRáNY EGYESüLET | JUNIORI | HUN | |
244 | DAVIDOV | Igor | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | JUNIORI | SRB | |
245 | BANOVEC | Timotej | ENERGIJATEAM.COM | JUNIORI | SLO | |
246 | PAHOR | Žan | ENERGIJATEAM.COM | JUNIORI | SLO | |
247 | MARČELJA | Lovro | BK CRIKVENICA | JUNIORI | CRO | |
248 | MARKELJ | Tim | KK ZAVRŠNICA | JUNIORI | SLO | |
249 | VOVK | Ambrož | CALCIT BIKE TEAM | JUNIORI | SLO | |
250 | SMOVNIK | Luka | KK RAVNE NA KOROŠKEM | JUNIORI | SLO | |
251 | TRSTENJAK | Matija | BK MURA AVANTURA | JUNIORI | CRO | |
252 | HUDOLETNJAK | Mateo | BK ROTOR | JUNIORI | CRO | |
253 | RNJAK | Toma | BGK TUŠKANAC | JUNIORI | CRO | |
254 | BELOMOINA | Yana | CST POSTNL BAFANG MTB RACING TEAM | ELITE&U23 (Ž) | UKR | |
255 | KULINCEVIC | Nikolija | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | ELITE&U23 (Ž) | SRB | |
256 | ČIčIN ŠAIN | Dora | BBK ORLOV KRUG | ELITE&U23 (Ž) | CRO | |
257 | BOKROS | Csenge Anna | LIMITLESS XCO TEAM NAGYKANIZSA | ELITE&U23 (Ž) | ||
258 | JOVANOVIC | Bojana | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | ELITE&U23 (Ž) | SRB | |
259 | DAVIDOV | Stefan | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | ELITE&U23 (Ž) | SRB | |
260 | MOVRIN | Vita | ENERGIJATEAM.COM | ELITE&U23 (Ž) | SLO | |
261 | JURETIć | Antonela | BK GROBNIK | ELITE&U23 (Ž) | CRO | |
262 | TEPIć | Klara | BBK ŠIŠMIŠ | ELITE&U23 (Ž) | CRO | |
263 | ŽAKELJ | Tanja | ELITE&U23 (Ž) | SLO | ||
264 | BOšNJAK | Larisa | BBK ŠIŠMIŠ | ELITE&U23 (Ž) | CRO | |
265 | KRAJNC | Gregor | HöRMANN SLOVENIJA | ELITE&U23 (M) | SLO | |
266 | CANAL | Adolfo | TEAM TODESCO ASD | ELITE&U23 (M) | ITA | |
267 | BRAIDOT | Daniele | C.S. CARABINIERI | ELITE&U23 (M) | ITA | |
268 | GNEZDA | Nace | MBK ČRNI VRH | ELITE&U23 (M) | SLO | |
269 | BRANCATI | Alberto | U.C. CAPRIVESI | ELITE&U23 (M) | ITA | |
270 | CASASOLA | Manuel | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | ELITE&U23 (M) | ITA | |
271 | LEONE | Samuele | TEAM CICLI MANINI | ELITE&U23 (M) | ITA | |
272 | LAZAREVIć | Mihajlo | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | ELITE&U23 (M) | SRB | |
273 | DAVIDOV | Stefan | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | ELITE&U23 (M) | SRB | |
274 | BIAGI | Nico | GITO SQUADRA CORSE | ELITE&U23 (M) | ITA | |
275 | JEREB | Tine | MBK ČRNI VRH | ELITE&U23 (M) | SLO | |
276 | BONAFINI | Edoardo | GITO SQUADRA CORSE | ELITE&U23 (M) | ITA | |
277 | MARZANI | Marco | TEAM CICLI MANINI | ELITE&U23 (M) | ITA | |
278 | MARKT | Karl | ELITE&U23 (M) | AUT | ||
279 | HUNJAK | Stjepan | ELITE&U23 (M) | CRO | ||
280 | GROS | Raphaël | ELITE&U23 (M) | FRA | ||
281 | MARTINEZ GALVAN | Amando | ELITE&U23 (M) | MEX | ||
282 | RAGGL | Gregor | ELITE&U23 (M) | AUT | ||
283 | SENN | Tobias | ELITE&U23 (M) | DEU | ||
284 | DERRIEU | Theo | ELITE&U23 (M) | FRA | ||
285 | BONETTO | Edoardo | ELITE&U23 (M) | ITA | ||
286 | STARMAN | Jaka | RAJD LJUBLJANA | ELITE&U23 (M) | SLO | |
287 | SYLVESTER | Balázs | CUBE-CSöMöR | ELITE&U23 (M) | HUN | |
288 | DOLENšEK | Anže | CALCIT BIKE TEAM | ELITE&U23 (M) | SLO | |
289 | ŽLE | Blaž | CALCIT BIKE TEAM | ELITE&U23 (M) | SLO | |
290 | AGOSTINELLI | Alessio | ELITE&U23 (M) | ITA | ||
291 | BOšNJAK | Fran | BBK ŠIŠMIŠ | ELITE&U23 (M) | CRO |