Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | RINNOFNER | Michael | Elite M (obvezna licenca) | |||
2 | MAIER | Lukas | RADCLUB BIKESPEAK | Elite M (obvezna licenca) | ||
3 | MODRIJAN | Jan | ENERGIJATEAM.COM | Elite M (obvezna licenca) | ||
4 | LEBAN | Tilen | DEŠ FLEŠ | Elite M (obvezna licenca) | ||
5 | BAVDAZ | Rok | KK ČRN TRN | Elite M (obvezna licenca) | ||
6 | ŠTUCIN | Jan | PEDAL RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
7 | BLAZNIK | Matevž | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
8 | JEž | Tim | KAMPLC RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
9 | KRAšOVEC | Tim | WOLF RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
10 | PAAP | Rick Sebastiaan | ŠKTD AVčE | Elite M (obvezna licenca) | ||
11 | MARKIč | Jan | ŠKTD AVčE | Elite M (obvezna licenca) | ||
12 | KOLENC | Patrik | ŠKTD AVčE | Elite M (obvezna licenca) | ||
13 | NEGOVETTI | Francesco | A.S.D. FEDERCLUB TRST | Elite M (obvezna licenca) | ||
14 | SMOLIć | Sandi | BBK TEAM RODEO | Elite M (obvezna licenca) | ||
15 | RUMAC | Nino | BBK TEAM RODEO | Elite M (obvezna licenca) | ||
16 | MATEJčIć | Tomislav | BBK TEAM RODEO | Elite M (obvezna licenca) | ||
17 | ŽNIDAR | Andraž | KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA | Elite M (obvezna licenca) | ||
18 | PIRNOVAR | Jan | MTB TRBOVLJE | Elite M (obvezna licenca) | ||
19 | IVARTNIK | David | GOLOVEC TRAILS | Elite M (obvezna licenca) | ||
20 | DOVGAN | Miha | GKD BOROVCI | Elite M (obvezna licenca) | ||
21 | PODLIPNIK | Enej | BIKEHANIC LUMAR | Elite M (obvezna licenca) | ||
22 | HOMAR | Tamara | ENERGIJATEAM.COM | Ženske (absolutno) | ||
23 | PATE | Jana | ŠD SUPERSNURF | Ženske (absolutno) | ||
24 | šULIGOJ | Urška | ŠKTD AVčE | Ženske (absolutno) | ||
25 | VOJSKA | Maja | MBK ČRNI VRH | Ženske (absolutno) | ||
26 | MARIč | Alja | GOLOVEC TRAILS | Ženske (absolutno) | ||
27 | EICHLER | Filip | TRETORIA RACING | U19 M (obvezna licenca) | ||
28 | KOSELJ | Anže | KK ZAVRŠNICA | U19 M (obvezna licenca) | ||
29 | POLOVSAK | Jan | KK RAVNE | U19 M (obvezna licenca) | ||
30 | POLOVšAK | Blaž | KK RAVNE | U19 M (obvezna licenca) | ||
31 | JERKIč | Miha | KK ČRN TRN | U19 M (obvezna licenca) | ||
32 | TOLAR | Gašper | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U19 M (obvezna licenca) | ||
33 | KAVčIč | Jernej | MBK ČRNI VRH | U19 M (obvezna licenca) | ||
34 | DRMEšIć | Karlo | BBK TEAM RODEO | U19 M (obvezna licenca) | ||
35 | DRMEšIć | Karlo | BBK TEAM RODEO | U19 M (obvezna licenca) | ||
36 | VETERNIK | Val | KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA | U19 M (obvezna licenca) | ||
37 | ZUPAN | Tilen | KD ZVERINICE | U19 M (obvezna licenca) | ||
38 | GRABLJEVEC | Rok | KD ZVERINICE | U19 M (obvezna licenca) | ||
39 | BOGATAJ | Aljaž | U17 M (obvezna licenca) | |||
40 | BERISHA | Nderon | U17 M (obvezna licenca) | |||
41 | žNIDARIč | Nejc | ENERGIJATEAM.COM | U17 M (obvezna licenca) | ||
42 | ZAPUšEK | Gašper | ENERGIJATEAM.COM | U17 M (obvezna licenca) | ||
43 | PERšAK | Nik | ENERGIJATEAM.COM | U17 M (obvezna licenca) | ||
44 | GOSTINČAR PETRE | Jaka | ENERGIJATEAM.COM | U17 M (obvezna licenca) | ||
45 | OSOLIN | Matej | CALCIT BIKE TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
46 | BABAčIč | Maj | CALCIT BIKE TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
47 | STRUNA | Maks | KK ZAVRŠNICA | U17 M (obvezna licenca) | ||
48 | LORBER | Jakob | KK ZAVRŠNICA | U17 M (obvezna licenca) | ||
49 | BERLOT | Vid | KK ZAVRŠNICA | U17 M (obvezna licenca) | ||
50 | AžMAN | Juš | KK ZAVRŠNICA | U17 M (obvezna licenca) | ||
51 | KOJZEK | Lovro | KK RAVNE | U17 M (obvezna licenca) | ||
52 | MILAR | Martin Mark | RAJD LJUBLJANA | U17 M (obvezna licenca) | ||
53 | KOFJAč | Anže | RAJD LJUBLJANA | U17 M (obvezna licenca) | ||
54 | GAšPERIN | Oskar | RAJD LJUBLJANA | U17 M (obvezna licenca) | ||
55 | šIRCA | Nejc | KK ČRN TRN | U17 M (obvezna licenca) | ||
56 | HVALIč | Anej | KK ČRN TRN | U17 M (obvezna licenca) | ||
57 | CIGOJ | Patrik | KK ČRN TRN | U17 M (obvezna licenca) | ||
58 | TROšT | Nejc | KAMPLC RACING TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
59 | TROšT | Patrik | KAMPLC RACING TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
60 | VAJNHANDL | Urban | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
61 | VELIć | Ivan Benedikt | BK OPUšTENO | U17 M (obvezna licenca) | ||
62 | KALTNEKAR | Nejc | ŠKTD AVčE | U17 M (obvezna licenca) | ||
63 | RINK | Gašper | KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA | U17 M (obvezna licenca) | ||
64 | ŠUšTAR | Nik | GOLOVEC TRAILS | U17 M (obvezna licenca) | ||
65 | SAGADIN | Tomaž | GOLOVEC TRAILS | U17 M (obvezna licenca) | ||
66 | BROZNIć | Antonio | ADRENALINA MTB TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
67 | ŠEMROV | Žiga | Amaterji (obvezna licenca) | |||
68 | SIMIč | Slađan | KK RAVNE | Amaterji (obvezna licenca) | ||
69 | MOčILNIK | Jaka | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | Amaterji (obvezna licenca) | ||
70 | KRIVONOG | Luka | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | Amaterji (obvezna licenca) | ||
71 | KRIVONOG | Nace | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | Amaterji (obvezna licenca) | ||
72 | KOS | Denis | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | Amaterji (obvezna licenca) | ||
73 | CEHNER | Florjan | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | Amaterji (obvezna licenca) | ||
74 | ARL | Žan | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | Amaterji (obvezna licenca) | ||
75 | VARNERIN | Stefano | A.S.D. FEDERCLUB TRST | Amaterji (obvezna licenca) | ||
76 | čUK | Blaž | MBK ČRNI VRH | Amaterji (obvezna licenca) | ||
77 | BIDER | David | MTB TRBOVLJE | Amaterji (obvezna licenca) | ||
78 | GOMBAč | Nejc | GKD BOROVCI | Amaterji (obvezna licenca) | ||
79 | SPRUK | Miha | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
80 | DEU | Miha | RAJD LJUBLJANA | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
81 | STRES | Sebastjan | KAMPLC RACING TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
82 | PRAčEK | Janez | KAMPLC RACING TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
83 | ČERNIGOJ | Blaž | KAMPLC RACING TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
84 | SEDEJ | Dejan | MBK ČRNI VRH | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
85 | SKOK | Goran | KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
86 | ZAVRšNIK | Karel | MTB TRBOVLJE | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
87 | OBREZA | Aleš | GOLOVEC TRAILS | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
88 | ŠPANJOL | Luka | ADRENALINA MTB TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
89 | CUMBO | Fabrizio | A.S.D. 360 MTB | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
90 | PROSEN | Marko | KAMPLC RACING TEAM | Master 2 M (obvezna licenca) | ||
91 | TAUCER | David | A.S.D. FEDERCLUB TRST | Master 2 M (obvezna licenca) | ||
92 | PESKAR | Luka | GOLOVEC TRAILS | Master 2 M (obvezna licenca) | ||
93 | RADULOVIć | Darko | ŠD SUPERSNURF | Master 3 M (obvezna licenca) | ||
94 | BRUS | Martin | KAMPLC RACING TEAM | Master 3 M (obvezna licenca) | ||
95 | NEGOVETTI | Stefano | A.S.D. FEDERCLUB TRST | Master 3 M (obvezna licenca) | ||
96 | ŠAV | Aljaž | CALCIT BIKE TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
97 | HOčEVAR | Maj | KK ZAVRŠNICA | U15 M (obvezna licenca) | ||
98 | LAPANJA | Maks | KK RAVNE | U15 M (obvezna licenca) | ||
99 | PIšLJAR | Pan | RAJD LJUBLJANA | U15 M (obvezna licenca) | ||
100 | LAčEN | Matija | KK ČRN TRN | U15 M (obvezna licenca) | ||
101 | GRUDEN | Nik | KK ČRN TRN | U15 M (obvezna licenca) | ||
102 | ANTLER | Jurij | KK ČRN TRN | U15 M (obvezna licenca) | ||
103 | JAKOPIč | Florian | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
104 | TABAJ | Loris | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
105 | STRES | Blaž | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
106 | PROSEN | Aljaž | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
107 | PIšOT | Izak | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
108 | MARGON | Izak | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
109 | LAHARNAR | Ian | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
110 | KRALJ | Jakob | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
111 | FERJANčIč | Matija | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
112 | PODVORNIK | Sven | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
113 | RINK | Taj | KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA | U15 M (obvezna licenca) | ||
114 | MANFREDO | Jan | KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA | U15 M (obvezna licenca) | ||
115 | STRUGA | Bor | GOLOVEC TRAILS | U15 M (obvezna licenca) | ||
116 | NAGODE | Mark | GOLOVEC TRAILS | U15 M (obvezna licenca) | ||
117 | GRAčNER | Tine | GOLOVEC TRAILS | U15 M (obvezna licenca) | ||
118 | BAJT | Jurij | GOLOVEC TRAILS | U15 M (obvezna licenca) | ||
119 | KOSTEN | Ažbe | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M (obvezna licenca) | ||
120 | ŠTRUBELJ | Izak | BIKEHANIC LUMAR | U15 M (obvezna licenca) | ||
121 | KALINšEK | Ažbe | BIKEHANIC LUMAR | U15 M (obvezna licenca) | ||
122 | MAčEK | Neža | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | U15 W (obvezna licenca) | ||
123 | LIBNIK | Nežka | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | U15 W (obvezna licenca) | ||
124 | DOLER | Azra | BLACK HOLE BIKE TEAM | U15 W (obvezna licenca) | ||
125 | ENCI | Maj | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | |||
126 | GOSNIK | Jakob | KK RAVNE | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
127 | TURK | Matija | RAJD LJUBLJANA | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
128 | PALčIč | Gal | RAJD LJUBLJANA | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
129 | NOVAK | Gaber | RAJD LJUBLJANA | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
130 | NOVAK | Gal | RAJD LJUBLJANA | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
131 | LUCU | Noah Nmai | RAJD LJUBLJANA | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
132 | SEMENIč | Vili | KK ČRN TRN | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
133 | KRAšNA | Tian | KK ČRN TRN | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
134 | CURK | Aleks | KK ČRN TRN | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
135 | MUNIH | Žiga | PEDAL RACING TEAM | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
136 | STRES | Tjaž | KAMPLC RACING TEAM | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
137 | PRAčEK | Jakob | KAMPLC RACING TEAM | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
138 | BIZJAK | Izak | KAMPLC RACING TEAM | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
139 | VANER | Vita | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
140 | PODVORNIK | Eva | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
141 | MAL | Miha | KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
142 | HUZJAK | Rok | KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
143 | GUZAJ | Blaz | KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
144 | MATIJEVEC JERMAN | Kostja | GOLOVEC TRAILS | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
145 | LAZAR | Vitan | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
146 | DOLER | Maks Franc | BLACK HOLE BIKE TEAM | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
147 | UCMAN | Nejc | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | |||
148 | SMOLEJ | Aleš Emlyn | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | |||
149 | MUNIH | Marko | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | |||
150 | KLINE | Domen | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | |||
151 | DREO | Mitja | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | |||
152 | DRAGAR | Boštjan | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | |||
153 | MUNIH | Damjana | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | |||
154 | NAGODE | Grega | ENERGIJATEAM.COM | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | ||
155 | ZUPAN | Luka | KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | ||
156 | IZGORšEK | Jan | KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | ||
157 | ČEHIč | Damir | MTB TRBOVLJE | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | ||
158 | TEKAVčIč | Tadej | GOLOVEC TRAILS | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | ||
159 | ŠONC | Jaša | KD BREZ ZAVOR | 4Fun - dolga proga | ||
160 | RADULOVIć | Filip | 4Fun - dolga proga | |||
161 | PINTAR | Mario | 4Fun - dolga proga | |||
162 | MARZIDOšEK | Tilen | KD BREZ ZAVOR | 4Fun - dolga proga | ||
163 | LEMETTINEN | Jori | RSV ARBö ASKö VILLACH | 4Fun - dolga proga | ||
164 | HIRZBERGER | Wendelin | 4Fun - dolga proga | |||
165 | GUMZEJ | Marko | KD BREZ ZAVOR | 4Fun - dolga proga | ||
166 | DOLER | Primož | 4Fun - dolga proga | |||
167 | APREUTESEI | Daniel | 4Fun - dolga proga | |||
168 | EBERHARD | Sabrina | 4Fun - dolga proga | |||
169 | šAVLI | Nejc | RAJD LJUBLJANA | 4Fun - dolga proga | ||
170 | JAN | Matej | RAJD LJUBLJANA | 4Fun - dolga proga | ||
171 | MAčEK | Branko | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | 4Fun - dolga proga | ||
172 | KODRIč | Simon | MTB TRBOVLJE | 4Fun - dolga proga | ||
173 | DRAKSLER | Marcel | MTB TRBOVLJE | 4Fun - dolga proga | ||
174 | KODRIč | Darja | MTB TRBOVLJE | 4Fun - dolga proga |
KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA telefon : 041414900 email : info@koloklub.si site : http://www.sloenduro.com/
26, Jun. ( NE ) , 2022 - 09:00 h
Zagorje ob Savi - Zagorje ob Savi ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|