Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZORMAN | Eva | KK POCINKOVALNICA CELJE | Ženske A | ||
2 | ERJAVEC | Martina | KD OBALA | Ženske A | ||
3 | GOROPEčNIK | Eva | Ženske A | |||
4 | PIRš | Ema | ŠD TURBO M | Ženske A | ||
5 | VIDEčNIK | Valentina | KK POCINKOVALNICA CELJE | Ženske A | ||
6 | DRNOVšEK | Mateja | KK ZAGORSKA DOLINA | Ženske A | ||
7 | BERGANT | Simona | KK GORJE | Ženske A | ||
8 | ZAJEC | Maja | ŠD BAM.BI | Ženske A | ||
9 | GORIčAN | Patricija | KK ROGLA | Ženske A | ||
10 | OPEKA | Ajda | KD BRANIK MARIBOR | Ženske B | ||
11 | UNTERSCHEIDER | Gerda | ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE | Ženske B | ||
12 | REMS | Mateja | Ženske B | |||
13 | GULIč | Teja | KD BRDA DOBROVO | Ženske B | ||
14 | ROTAR | Melita | Ženske B | |||
15 | ROTOVNIK KOZJEK | Nada | TEAM BTS COMPANY | Ženske C | ||
16 | ZAPLOTNIK | Darja | KD SLOVENSKE SPECIALKARKE | Ženske C | ||
17 | CEGLAR | Vida | ŠD BAM.BI | Ženske C | ||
18 | KAčIčNIK | Nataša | KK ROGLA | Ženske C | ||
19 | PREšEREN | Matejka | KK ZAVRŠNICA | Ženske C | ||
20 | RAKOš | Ivica | ŠD TURBO M | Ženske D | ||
21 | HABJAN | Dragica | ŠD KOLOKA | Ženske D | ||
22 | DERžIč | Sebastijan | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | ||
23 | MEDVEščEK HUSKIč | Luka | TEAM BTS COMPANY | Amaterji | ||
24 | MEDEN | Matija | ŠD RIKITEAM | Amaterji | ||
25 | SEDAR | Tadej | KK POCINKOVALNICA CELJE | Amaterji | ||
26 | GRüNFELD | Kristian | ŠD RUDNIK LJUBLJANA | Amaterji | ||
27 | VOLK | Peter | KD OBALA | Amaterji | ||
28 | TOLAR | Blaž | KK ZAPRAVLJIVČEK | Amaterji | ||
29 | JAMBROšIč | Nik | KD OBALA | Amaterji | ||
30 | ŠAU | Luka | KD OBALA | Amaterji | ||
31 | PODBERšIč | Matija | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | Amaterji | ||
32 | HRIBLJAN | Matjaž | KK JAN SPORT | Amaterji | ||
33 | AHLIN | Filip | ŠD GRMADA | Amaterji | ||
34 | KNEZ | Iztok | ŠD BAM.BI | Amaterji | ||
35 | SEKNE | Gal | ŠD BAM.BI | Amaterji | ||
36 | ZAGOžEN | Ažbe | Amaterji | |||
37 | ZETTLER | Thomas | Amaterji | |||
38 | SPASOV | Tim | RIBNO ALPINE RESORT BLED | Amaterji | ||
39 | KOMAC | Nejc | Amaterji | |||
40 | GODEC | Tom | RIBNO ALPINE RESORT BLED | Amaterji | ||
41 | POLAJNAR | Klemen | TEAM TURBO TROPOVCI | Amaterji | ||
42 | KLEMENC | Anže | KK ROGLA | Amaterji | ||
43 | EMERšIč | Marko | KD ROG | Amaterji | ||
44 | KOTNIK | Tilen | KK ROGLA | Amaterji | ||
45 | DRAKSLER | Andrej | ŠD KOLOKA | Master A | ||
46 | šORI | Jernej | ARCONT SELCE | Master A | ||
47 | VUKAšINOVIć | Anže | KK POCINKOVALNICA CELJE | Master A | ||
48 | KOLENC | Simon | ŠD TURBO M | Master A | ||
49 | PODLIPNIK | Jernej | VIRTUSLO | Master A | ||
50 | LAHARNAR | Rok | KK SOČA | Master A | ||
51 | BOžNAR | Kristijan | ŠD VITALGO.SI | Master A | ||
52 | JERINA | Andraž | KK POCINKOVALNICA CELJE | Master A | ||
53 | TERčON | Borut | IZVIR VIPAVA | Master A | ||
54 | ARKO | Jan | JB TEAM NOVO MESTO | Master A | ||
55 | PIšKUR | Primož | Master A | |||
56 | VINOJCIC | Igor | Master A | |||
57 | ROžANEC | Jurij | ŠD BAM.BI | Master A | ||
58 | PLEVEL | Robert | KD ALPE SIS | Master A | ||
59 | POTOčNIK | Domen | KK GORJE | Master A | ||
60 | OBAL | Primož | KK TROPOVCI | Master A | ||
61 | PRELC | Boštjan | IZVIR VIPAVA | Master A | ||
62 | MICHENTHALER | Armin | ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE | Master B | ||
63 | ŠUšTARšIč | Anže | KD LITIJSKI TEMPOMAT | Master B | ||
64 | MLAKER | Boštjan | KK POCINKOVALNICA CELJE | Master B | ||
65 | KURINčIč | Nejc | KK SOČA | Master B | ||
66 | ČRNE | Mitja | KD OBALA | Master B | ||
67 | PLANK | Marko | KK POCINKOVALNICA CELJE | Master B | ||
68 | DOLENC | Marko | KD BELAUNCE | Master B | ||
69 | MAKSIMOVIč | Goran | Master B | |||
70 | FIJAVž | Matej | KK ROGLA | Master B | ||
71 | FERK | Matic | ENERGIJATEAM.COM | Master B | ||
72 | KOVAč | Gregor | Master B | |||
73 | ŠINKOVEC | Jure | KD HRASTNIK | Master B | ||
74 | GORENC | Anže | KD HRASTNIK | Master B | ||
75 | RIHTARIČ | David | ŠD RIKITEAM | Master C | ||
76 | JAMNIK | Matej | KK JAN SPORT | Master C | ||
77 | FERJANčIč | Boštjan | IZVIR VIPAVA | Master C | ||
78 | BRATUš | Dean | TUŠ T.E.A.M. | Master C | ||
79 | ŠALAMUN | Darko | Master C | |||
80 | KUTOšA | David | Master C | |||
81 | GRAHELJ | Luka | Master C | |||
82 | KURNIK | Gašper | ŠD TURBO M | Master D | ||
83 | KRAVCAR | Franci | TK NOVO MESTO | Master D | ||
84 | PREšEREN | Jani | TEAM BTS COMPANY | Master D | ||
85 | MRšNIK | Matej | KD BRANIK MARIBOR | Master D | ||
86 | HAJDINJAK | Dušan | TEAM TURBO TROPOVCI | Master D | ||
87 | GUčEK | Andrej | KK POCINKOVALNICA CELJE | Master D | ||
88 | KASTELIC | Janez | B.V.G. GULČ | Master D | ||
89 | ŠTAJNAR | Primož | Master D | |||
90 | VERčIč | Uroš | ŠD BAM.BI | Master D | ||
91 | JELIć | Borja | TUŠ T.E.A.M. | Master D | ||
92 | MARTINJAš | Aljoša | CALCIT BIKE TEAM | Master D | ||
93 | FILIPIč | Grega | KD ALPE SIS | Master D | ||
94 | WASSERMANN | Michael | AR | Master D | ||
95 | ZEMLJIč | Damjan | KD BRANIK MARIBOR | Master E | ||
96 | ŠABEC | Igor | KK POSTOJNA | Master E | ||
97 | AHLIN | Tomaž | ŠD GRMADA | Master E | ||
98 | GAJSER | Leon | KOŠTRUNI | Master E | ||
99 | DOVNIK | Miran | KOŠTRUNI | Master E | ||
100 | ALIč | Simon | KD BRDA DOBROVO | Master E | ||
101 | BRELIH | Boštjan | MBK ČRNI VRH | Master F | ||
102 | PERTL | Gebhard | ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE | Master F | ||
103 | BOJANC | Branko | KD SPRINT | Master F | ||
104 | MAIER | Roland | ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE | Master F | ||
105 | ČIBEJ | Bruno | IZVIR VIPAVA | Master F | ||
106 | DANEVčIč | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master F | ||
107 | PRPAR | Vlado | TUŠ T.E.A.M. | Master F | ||
108 | HVALA | Oskar | KD BRDA DOBROVO | Master F | ||
109 | ZUPANčIč | Mirko | KD SPRINT | Master G | ||
110 | DEBELJAK | Janez | KK JAN SPORT | Master G | ||
111 | CERAR | Igor | KK ROGLA | Master G | ||
112 | BRATINA | Marjan | KD BRDA DOBROVO | Master G | ||
113 | PREšEREN | Branko | KK ZAVRŠNICA | Master G | ||
114 | BOKALIč | Marko | B.V.G. GULČ | Master G | ||
115 | ŽAVBI | Andrej | TUŠ T.E.A.M. | Master G | ||
116 | ČUK | Tomislav | ŠD BAM.BI | Master G | ||
117 | COLNARIč | Slavko | ŠD TURBO M | Master H | ||
118 | ČUDEN | Marjan | TEAM BTS COMPANY | Master H | ||
119 | HABJAN | Andrej | ŠD KOLOKA | Master H | ||
120 | RAKOš | Dragan | ŠD TURBO M | Master H | ||
121 | PAPIč | Milivoj | ŠD TURBO M | Master H | ||
122 | SESAR | Vlatko | BK DINAMO | Master H | ||
123 | REVEN | Dare | ŠD BAM.BI | Master H | ||
124 | KLEMENC | Tone | KAMNIK | Master H | ||
125 | KIRIč | Avgust | KD BRDA DOBROVO | Master H | ||
126 | KOZJEK | Anton | BAM.BI | Master H | ||
127 | MIHOVEC | Matej | ŠD KOLOKA | Master I | ||
128 | CIGOJ | Zorko | KD BRDA DOBROVO | Master I | ||
129 | ODAR | Miroslav | KK GORJE | Master I | ||
130 | RAVBAR | Rudi | KD SPRINT | Master J | ||
131 | SAKSIDA | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master J | ||
132 | KOžELJ | Franci | ŠD BAM.BI | Master J | ||
133 | MOZETIč | Matic | KK GORJE | Dečki do 14 let (brez licence) | ||
134 | STARE | Tim | RIBNO ALPINE RESORT BLED | Dečki do 14 let (brez licence) | ||
135 | MOZETIč | Meta | RIBNO ALPINE RESORT BLED | Deklice do 14 let (brez licence) | ||
136 | PETERKA | Jan | KK GORJE | Mladinci do 18 let (brez licence) | ||
137 | DOVNIK | Mitja | Mladinci do 18 let (brez licence) | |||
138 | STARE | Gal | RIBNO ALPINE RESORT BLED | Mladinci do 18 let (brez licence) | ||
139 | ŠTRUKELJ | Dominika | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | Mladinke do 18 let (brez licence) | ||
140 | ŽVAN | Katja | KK GORJE | Mladinke do 18 let (brez licence) |
KK GORJE telefon : 041 662 691 email : andrej.golcman@gmail.com
17, Jul. ( NE ) , 2022 - 11:40 h
Zgornje Gorje - Zgornje Gorje ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|