KK GORJE telefon : 041 662 691 email : andrej.golcman@gmail.com
16, Jul. ( NE ) , 2023 - 11:40 h
Zgornje Gorje - Zgornje Gorje ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ARH | Lucija | KD LITIJSKI TEMPOMAT | Ženske A | SLO | |
2 | KLEMENC | Maruša | TK UTRIP | Ženske A | SLO | |
3 | GOROPEčNIK | Eva | ŠD KOLOKA | Ženske A | SLO | |
4 | LAZNIK | Regina | KK JAN SPORT | Ženske A | SLO | |
5 | VIDAK | Eva | Ženske A | SLO | ||
6 | MUšIč | Anja | KD SPRINT | Ženske A | SLO | |
7 | BOLKA | Špela | BAM.BI | Ženske A | SLO | |
8 | KLINAR | Tina | Ženske A | SLO | ||
9 | KLINAR | Katja | Ženske A | SLO | ||
10 | FLORINDO | Mateja | KD ALPE SIS | Ženske A | SLO | |
11 | DRNOVšEK | Mateja | KK ZAGORSKA DOLINA | Ženske A | SLO | |
12 | OPEKA | Ajda | KD BRANIK MARIBOR | Ženske B | SLO | |
13 | UNTERSCHEIDER | Gerda | ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE | Ženske B | AUT | |
14 | FACCHIN | Michela | SC COTTUR ASD | Ženske C | ITA | |
15 | RAKOš | Ivica | ŠD TURBO M | Ženske D | SLO | |
16 | ZETTLER | Thomas | ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE | Amaterji | AUT | |
17 | AHLIN | Filip | ŠD GRMADA | Amaterji | SLO | |
18 | KLEMENčIč | Dejan | KD BELAUNCE | Amaterji | SLO | |
19 | PEGAN | Urban | / | Amaterji | SLO | |
20 | STIBILJ | Timotej | KD OBALA | Amaterji | SLO | |
21 | POLAJNAR | Klemen | TEAM TURBO TROPOVCI | Amaterji | SLO | |
22 | JAMBROšIč | Nik | KD OBALA | Amaterji | SLO | |
23 | HRIBLJAN | Matjaž | KK JAN SPORT | Amaterji | SLO | |
24 | BAVEC | Timotej | IZVIR VIPAVA | Amaterji | SLO | |
25 | MOHORIč | Miha | Amaterji | SLO | ||
26 | PODBERšIč | Matija | KK PANTAL | Amaterji | SLO | |
27 | BIVIC | Domen | Amaterji | SLO | ||
28 | GREGORIC | Jakob | Amaterji | SLO | ||
29 | STARIč | Maj | IZVIR VIPAVA | Amaterji | SLO | |
30 | PODGORNIK | Jure | Amaterji | SLO | ||
31 | KNEZ | Iztok | ŠD BAM.BI | Amaterji | SLO | |
32 | FRITZ | Alexander | RC KAC | Master A | AUT | |
33 | VINOJCIC | Igor | VIRTUSLO 4ENDURANCE | Master A | SLO | |
34 | ZLATANOVIC | Simon | KD SPRINT | Master A | SLO | |
35 | BOžNAR | Kristijan | ŠD VITALGO.SI | Master A | SLO | |
36 | DöCKE | Max | Master A | AUT | ||
37 | TERčON | Borut | IZVIR VIPAVA | Master A | SLO | |
38 | KOGOVšEK | Leon | Master A | SLO | ||
39 | ŽERJAL | Gašper | Master A | SLO | ||
40 | POTOčNIK | Domen | KK GORJE | Master A | SLO | |
41 | MIKAC | Patrik | JB TEAM NOVO MESTO | Master B | SLO | |
42 | ČRNE | Mitja | KD OBALA | Master B | SLO | |
43 | MIKOLIč | Gašper | TEAM BTS COMPANY | Master B | SLO | |
44 | LESKOVAR | Andrej | JB TEAM NOVO MESTO | Master B | SLO | |
45 | KOVAč | Gregor | TANIN SEVNICA | Master B | SLO | |
46 | NEDOH | Miha | Master B | SLO | ||
47 | MICHENTHALER | Armin | Master B | AUT | ||
48 | FIJAVž | Matej | KK ROGLA | Master B | SLO | |
49 | ROBIN | Tadej | KD BRANIK MARIBOR | Master C | SLO | |
50 | DOLENC | Marko | KD BELAUNCE | Master C | SLO | |
51 | JUVANčIč | Gregor | ŠD BAM.BI | Master C | SLO | |
52 | ČRETNIK | Marko | GANESHA TEAM | Master C | SLO | |
53 | FERJANčIč | Boštjan | IZVIR VIPAVA | Master D | SLO | |
54 | KRAVCAR | Franci | TK NOVO MESTO | Master D | SLO | |
55 | PREšEREN | Jani | TEAM BTS COMPANY | Master D | SLO | |
56 | TRAKONJA | Dejan | KD BRDA DOBROVO | Master D | SLO | |
57 | BRATUš | Dean | TUŠ T.E.A.M. | Master D | SLO | |
58 | FILIPIč | Grega | KD ALPE SIS | Master D | SLO | |
59 | WASSERMANN | Michael | AR | Master D | AUT | |
60 | GONZA | Marko | Master D | SLO | ||
61 | ŠABEC | Igor | KK POSTOJNA | Master E | SLO | |
62 | ŽITNIK | Mitja | OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM | Master E | SLO | |
63 | KOKALJ | Anton | / | Master E | SLO | |
64 | ISKRA | Tomislav | KD BRDA DOBROVO | Master E | SLO | |
65 | PERTL | Gebhard | ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE | Master F | AUT | |
66 | PERTL | Gerhard | ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE | Master F | AUT | |
67 | ŠESEK | Uroš | TEAM TURBO TROPOVCI | Master F | SLO | |
68 | ČIBEJ | Bruno | IZVIR VIPAVA | Master F | SLO | |
69 | DOLAR | Tomaž | KK ZAVRŠNICA | Master F | SLO | |
70 | DANEVčIč | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master F | SLO | |
71 | MAIER | Roland | ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE | Master G | AUT | |
72 | DEBELJAK | Janez | KK JAN SPORT | Master G | SLO | |
73 | BRATINA | Marjan | KD BRDA DOBROVO | Master G | SLO | |
74 | KUTNAR | Frančišek Brane | ŠD BAM.BI | Master G | SLO | |
75 | RAKOš | Dragan | ŠD TURBO M | Master H | SLO | |
76 | SKUBIC | Borislav | KD TIM VITA | Master H | SLO | |
77 | REVEN | Dare | ŠD BAM.BI | Master H | SLO | |
78 | KLEMENC | Tone | KAMNIK | Master H | SLO | |
79 | MIHOVILOVIć | Ivan | IZVIR VIPAVA | Master I | SLO | |
80 | MIHOVEC | Matej | ŠD KOLOKA | Master I | SLO | |
81 | JERMAN | Riko | PUSTOLOVECRAJD | Master I | SLO | |
82 | SCHABUS | Wolfgang | RC-ARBÖ FELD AM SEE | Master I | AUT | |
83 | JOSEF | Priessnig | SC-MIRNOCK | Master I | AUT | |
84 | CIGOJ | Zorko | KD BRDA DOBROVO | Master J | SLO | |
85 | SAKSIDA | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master J | SLO | |
86 | MOZETIč | Matic | KK GORJE | Dečki do 14 let | SLO | |
87 | GOGALA | Gal | KK GORJE | Dečki do 14 let | SLO | |
88 | FAGANEL | Lovro | RIBNO ALPINE RESORT BLED | Dečki do 14 let | SLO | |
89 | STARE | Tim | RIBNO ALPINE RESORT BLED | Dečki do 14 let | SLO | |
90 | ANTOLIč | Bor | KK ADRIA MOBIL | Mladinci do 18 let | SLO | |
91 | KOKALJ | Matej | Mladinci do 18 let | SLO | ||
92 | MOZETIč | Meta | RIBNO ALPINE RESORT BLED | Mladinke do 18 let | SLO |