Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | PFUISI | Michael | RADLAGER RACING DIVISION | Elite M (obvezna licenca) | ||
2 | NEGOVETTI | Francesco | A.S.D. FEDERCLUB TRST | Elite M (obvezna licenca) | ||
3 | NEGOVETTI | Elia | A.S.D. FEDERCLUB TRST | Elite M (obvezna licenca) | ||
4 | SMRDEL | Miha | MBK ČRNI VRH | Elite M (obvezna licenca) | ||
5 | SüKAR | Dominik | RADLAGER MOUNTAINBIKEVEREIN | Elite M (obvezna licenca) | ||
6 | MEDVEščEK | Kristijan | ŠKTD AVčE | Elite M (obvezna licenca) | ||
7 | MARUšEVEC | Rene | BK OPUšTENO | Elite M (obvezna licenca) | ||
8 | CRNOGORAC | Luka | BK OPUšTENO | Elite M (obvezna licenca) | ||
9 | šTEKAR | Jan | ŠKTD AVčE | Elite M (obvezna licenca) | ||
10 | KAVčIč | Jernej | MBK ČRNI VRH | Elite M (obvezna licenca) | ||
11 | MATEJčIć | Tomislav | BBK TEAM RODEO | Elite M (obvezna licenca) | ||
12 | PODLIPNIK | Enej | BIKEHANIC LUMAR | Elite M (obvezna licenca) | ||
13 | TRAFELLA | Max | DO-BIKER BRUCK | Elite M (obvezna licenca) | ||
14 | MODRIJAN | Jan | ŠKD SUPER POTENCIAL | Elite M (obvezna licenca) | ||
15 | TRPIN | Boštjan | Elite M (obvezna licenca) | |||
16 | IVARTNIK | David | GOLOVEC TRAILS | Elite M (obvezna licenca) | ||
17 | SVETE | Rok | GOLOVEC TRAILS | Elite M (obvezna licenca) | ||
18 | ZALETELJ | Luka | KD ZVERINICE | Elite M (obvezna licenca) | ||
19 | BREGAR | Rok | MTB TRBOVLJE | Elite M (obvezna licenca) | ||
20 | LEBAN | Tilen | KD DEš FLEš | Elite M (obvezna licenca) | ||
21 | KRAšOVEC | Tim | WOLF RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
22 | TRATNIK BAJC | Miha | MBK ČRNI VRH | Elite M (obvezna licenca) | ||
23 | KOHANYI | Tomas | Elite M (obvezna licenca) | |||
24 | IVANOV | Nikolay | FREE DIMENSION | Elite M (obvezna licenca) | ||
25 | HOZJAN | Oskar | Elite M (obvezna licenca) | |||
26 | DIMITROV | Stamen | KRIVA SPITSA | Elite M (obvezna licenca) | ||
27 | MAIER | Lukas | RADCLUB BIKESPEAK | Elite M (obvezna licenca) | ||
28 | MARTINáK | Tomáš | MTBIKER | Elite M (obvezna licenca) | ||
29 | STRAKA | Tomáš | MTBIKER | Elite M (obvezna licenca) | ||
30 | JEž | Tim | KAMPLC RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
31 | ORSETTIG | Matteo | Elite M (obvezna licenca) | |||
32 | MILISIC | Vladimir | BK FREEDOM | Elite M (obvezna licenca) | ||
33 | CíBIK | David | OKOEVERYWHERE RACING | Elite M (obvezna licenca) | ||
34 | STANO | Lubos | MTBIKER | Elite M (obvezna licenca) | ||
35 | BLAGOJEVIC | Jaksa | DIJABOLE | Elite M (obvezna licenca) | ||
36 | MELIHEN | Dean | PEDAL RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
37 | BLAZNIK | Matevž | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
38 | KOčEVAR | Miha | KK ČRN TRN | Elite M (obvezna licenca) | ||
39 | RAZPET | Tadej | PEDAL RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
40 | TOMSIč | Andraž | KK ČRN TRN | Elite M (obvezna licenca) | ||
41 | HUTH | Nejc | ENERGIJATEAM.COM | Elite M (obvezna licenca) | ||
42 | KACIN | Davor | KAMPLC RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
43 | KOVšCA | Jakob | RAJD LJUBLJANA | Elite M (obvezna licenca) | ||
44 | SMRDEL | Tina | MBK ČRNI VRH | Ženske (absolutno) | ||
45 | HALILOVIć | Nela | GOLOVEC TRAILS | Ženske (absolutno) | ||
46 | CERAR | Teja | GOLOVEC TRAILS | Ženske (absolutno) | ||
47 | HOMAR | Tamara | ŠKD SUPER POTENCIAL | Ženske (absolutno) | ||
48 | VOJSKA | Maja | MBK ČRNI VRH | Ženske (absolutno) | ||
49 | MUNIH | Damjana | PEDAL RACING TEAM | Ženske (absolutno) | ||
50 | KUCHYňKOVá | Simona | OKOEVERYWHERE RACING | Ženske (absolutno) | ||
51 | YANKOVA | Ana | GENESIS EPIC | Ženske (absolutno) | ||
52 | KOMEL | Maša | KK ČRN TRN | Ženske (absolutno) | ||
53 | BERGINC | Kaja | RAJD LJUBLJANA | Ženske (absolutno) | ||
54 | BAVčER | Urban | KAMPLC RACING TEAM | U19 M (obvezna licenca) | ||
55 | TROšT | Patrik | KAMPLC RACING TEAM | U19 M (obvezna licenca) | ||
56 | STOJANOVIć PEVC | Lovro | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U19 M (obvezna licenca) | ||
57 | VAJNHANDL | Urban | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U19 M (obvezna licenca) | ||
58 | TOLAR | Gašper | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U19 M (obvezna licenca) | ||
59 | ŠUšTAR | Nik | GOLOVEC TRAILS | U19 M (obvezna licenca) | ||
60 | JUREčIč | Jakob | ŠD SUPERSNURF | U19 M (obvezna licenca) | ||
61 | BREDA | Matteo | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U19 M (obvezna licenca) | ||
62 | DEVčIć | Carlo | BBK TEAM RODEO | U19 M (obvezna licenca) | ||
63 | POLOVSAK | Jan | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | U19 M (obvezna licenca) | ||
64 | KOMPARA | Jakob | KAMPLC RACING TEAM | U19 M (obvezna licenca) | ||
65 | BABAčIč | Maj | CALCIT BIKE TEAM | U19 M (obvezna licenca) | ||
66 | GOSTINČAR PETRE | Jaka | ENERGIJATEAM.COM | U19 M (obvezna licenca) | ||
67 | PERšAK | Nik | ENERGIJATEAM.COM | U19 M (obvezna licenca) | ||
68 | ZAPUšEK | Gašper | ENERGIJATEAM.COM | U19 M (obvezna licenca) | ||
69 | RESMAN | Lenart | KK ZAVRŠNICA | U19 M (obvezna licenca) | ||
70 | OBLAK | Maks | ŠD SUPERSNURF | U19 M (obvezna licenca) | ||
71 | LEMUT | Urban | KK ČRN TRN | U19 M (obvezna licenca) | ||
72 | JERKIč | Miha | KK ČRN TRN | U19 M (obvezna licenca) | ||
73 | KENDA | Arne | KK ČRN TRN | U19 M (obvezna licenca) | ||
74 | EICHLER | Filip | TRETORIA RACING | U19 M (obvezna licenca) | ||
75 | CURK | Gašper | KAMPLC RACING TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
76 | PODVORNIK | Sven | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
77 | RUPNIK | Ožbe | MBK ČRNI VRH | U17 M (obvezna licenca) | ||
78 | FERJANčIč | Matija | KAMPLC RACING TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
79 | VELIć | Ivan Benedikt | BK OPUšTENO | U17 M (obvezna licenca) | ||
80 | TABAJ | Loris | KAMPLC RACING TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
81 | KOCINA | Andrea | U.C. CAPRIVESI | U17 M (obvezna licenca) | ||
82 | DAGARIN | Nejc | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
83 | BOGATAJ | Aljaž | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
84 | STRES | Blaž | KAMPLC RACING TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
85 | LAHARNAR | Ian | KAMPLC RACING TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
86 | BAJT | Jurij | GOLOVEC TRAILS | U17 M (obvezna licenca) | ||
87 | KOSTEN | Ažbe | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U17 M (obvezna licenca) | ||
88 | LAZAR | Jaš | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U17 M (obvezna licenca) | ||
89 | JURIć | Aljoša | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U17 M (obvezna licenca) | ||
90 | SPANGARO | Samuele | A.S.DILETTANTISTICA JAM'S BIKE TEAM BUJA | U17 M (obvezna licenca) | ||
91 | ŠTRUBELJ | Izak | BIKEHANIC LUMAR | U17 M (obvezna licenca) | ||
92 | LIčEN | Vid | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U17 M (obvezna licenca) | ||
93 | KOS | Nace | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
94 | ZUKANOVIć | Armin | BATT TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
95 | STRUGA | Bor | GOLOVEC TRAILS | U17 M (obvezna licenca) | ||
96 | PROSENIK | Van | GOLOVEC TRAILS | U17 M (obvezna licenca) | ||
97 | GRAčNER | Tine | GOLOVEC TRAILS | U17 M (obvezna licenca) | ||
98 | BENEDETTI | Manuel | U.C. CAPRIVESI | U17 M (obvezna licenca) | ||
99 | JAKOPIč | Florian | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
100 | LORBER | Jakob | KK ZAVRŠNICA | U17 M (obvezna licenca) | ||
101 | STRUNA | Maks | KK ZAVRŠNICA | U17 M (obvezna licenca) | ||
102 | KOFJAč | Anže | KK ZAVRŠNICA | U17 M (obvezna licenca) | ||
103 | KNAFELJ | Aljaž | KK ZAVRŠNICA | U17 M (obvezna licenca) | ||
104 | HOčEVAR | Maj | KK ZAVRŠNICA | U17 M (obvezna licenca) | ||
105 | PREMRL | Matic | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
106 | PETRUšIć | Tristan | CALCIT BIKE TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
107 | PAHOVEC | Maj | HORMAN SLOVENIJA BIKE TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
108 | PAHOR | Kevin | U17 M (obvezna licenca) | |||
109 | GUžVICA | Petar | BK FREEDOM | U17 M (obvezna licenca) | ||
110 | TOMINšEK | Jaka | CALCIT BIKE TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
111 | BERLOT | Vid | KK ZAVRŠNICA | U17 M (obvezna licenca) | ||
112 | OSOLIN | Matej | CALCIT BIKE TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
113 | GRUDEN | Nik | KK ČRN TRN | U17 M (obvezna licenca) | ||
114 | FURLAN | Tinej | KK ČRN TRN | U17 M (obvezna licenca) | ||
115 | PREMRL | Tevž | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
116 | AžMAN | Juš | KK ZAVRŠNICA | U17 M (obvezna licenca) | ||
117 | HVALIč | Anej | KK ČRN TRN | U17 M (obvezna licenca) | ||
118 | JAZBAR | Maxim | KK ČRN TRN | U17 M (obvezna licenca) | ||
119 | KOJZEK | Lovro | KK RAVNE | U17 M (obvezna licenca) | ||
120 | MILAR | Martin Mark | RAJD LJUBLJANA | U17 M (obvezna licenca) | ||
121 | ŽEROVEC | Žiga | KK ČRN TRN | U17 M (obvezna licenca) | ||
122 | LAčEN | Matija | KK ČRN TRN | U17 M (obvezna licenca) | ||
123 | SELIšNIK | Lukas | KK ČRN TRN | U17 M (obvezna licenca) | ||
124 | LIBNIK | Nežka | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | U17 W (obvezna licenca) | ||
125 | MAčEK | Neža | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | U17 W (obvezna licenca) | ||
126 | INKRET | Ana | CALCIT BIKE TEAM | U17 W (obvezna licenca) | ||
127 | STERGAR | Eva Zala | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U17 W (obvezna licenca) | ||
128 | ŠTERN | Neža | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U17 W (obvezna licenca) | ||
129 | NOSEDA | Marton | FRO RACING | Amaterji (obvezna licenca) | ||
130 | POLOVšAK | Blaž | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | Amaterji (obvezna licenca) | ||
131 | KOKOLE | Jakob | ŠKTD AVčE | Amaterji (obvezna licenca) | ||
132 | ARL | Žan | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | Amaterji (obvezna licenca) | ||
133 | STRAšEK | Blaž | ŠPORTNO DRUšTVO BATT | Amaterji (obvezna licenca) | ||
134 | ŠEMROV | Žiga | ŠKD SUPER POTENCIAL | Amaterji (obvezna licenca) | ||
135 | POžAR | Matevž | KK POSTOJNA | Amaterji (obvezna licenca) | ||
136 | čUK | Blaž | MBK ČRNI VRH | Amaterji (obvezna licenca) | ||
137 | MOčILNIK | Jaka | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | Amaterji (obvezna licenca) | ||
138 | šIKMAN | Nejc | Amaterji (obvezna licenca) | |||
139 | šTUHEC | Vid | Amaterji (obvezna licenca) | |||
140 | RADULOVIć | Filip | BK OPUšTENO | Amaterji (obvezna licenca) | ||
141 | SCHWEIGER | Sebastian | RC KREUZER RACING | Amaterji (obvezna licenca) | ||
142 | ŽERJAL | Igor | Amaterji (obvezna licenca) | |||
143 | PROSEN | Matej | KAMPLC RACING TEAM | Amaterji (obvezna licenca) | ||
144 | SCHWEIGER | Maximilian | RC KREUZER RACING | Amaterji (obvezna licenca) | ||
145 | BRGLEZ | Klemen | Amaterji (obvezna licenca) | |||
146 | HORVAT | Miha | Amaterji (obvezna licenca) | |||
147 | VARNERIN | Stefano | A.S.D. FEDERCLUB TRST | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
148 | GAL | Lukacs | FRO RACING | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
149 | HUBER | Tino | TEAM DORRONG | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
150 | LEVPUščEK | Peter | ŠKTD AVčE | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
151 | MESEC | Rožle | GOLOVEC TRAILS | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
152 | SEBESTYéN | Krisztián | FRO RACING | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
153 | ŠPANJOL | Luka | ADRENALINA MTB TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
154 | ZALOžNIK | Dragomir | GOLOVEC TRAILS | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
155 | FINK | Marko | KD ZVERINICE | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
156 | PRAčEK | Janez | KAMPLC RACING TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
157 | SPRUK | Miha | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
158 | BOLčINA | Matjaž | KAMPLC RACING TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
159 | MEIER | Benjamin | Master 1 M (obvezna licenca) | |||
160 | STOYANOV | Aleksander | Master 1 M (obvezna licenca) | |||
161 | KOBAL | Gregor | ŠD SUPERSNURF | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
162 | KOLEV | Ivan | Master 1 M (obvezna licenca) | |||
163 | ČERNIGOJ | Blaž | KAMPLC RACING TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
164 | BAčNAR | Janko | PEDAL RACING TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
165 | ROT | Patrik | PEDAL RACING TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
166 | BELINGAR | Branko | ŠKTD AVčE | Master 2 M (obvezna licenca) | ||
167 | WINKLER | Gabor | FRO RACING | Master 2 M (obvezna licenca) | ||
168 | TAUCER | David | A.S.D. FEDERCLUB TRST | Master 2 M (obvezna licenca) | ||
169 | BRODNIK | Aleš | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | Master 2 M (obvezna licenca) | ||
170 | PROSEN | Marko | KAMPLC RACING TEAM | Master 2 M (obvezna licenca) | ||
171 | LENZ | Matthias | TEAM DORRONG | Master 2 M (obvezna licenca) | ||
172 | NAGODE | Grega | ENERGIJATEAM.COM | Master 2 M (obvezna licenca) | ||
173 | IVANOV | Boyko | GENESIS EPIC | Master 2 M (obvezna licenca) | ||
174 | PAHOVEC | Robi | HORMAN SLOVENIJA BIKE TEAM | Master 2 M (obvezna licenca) | ||
175 | STRES | Sebastjan | KAMPLC RACING TEAM | Master 2 M (obvezna licenca) | ||
176 | MUNIH | Marko | PEDAL RACING TEAM | Master 2 M (obvezna licenca) | ||
177 | KOROšEC | Damijan | PEDAL RACING TEAM | Master 2 M (obvezna licenca) | ||
178 | NEGOVETTI | Stefano | A.S.D. FEDERCLUB TRST | Master 3 M (obvezna licenca) | ||
179 | RADULOVIć | Darko | ŠD SUPERSNURF | Master 3 M (obvezna licenca) | ||
180 | BRUS | Martin | KAMPLC RACING TEAM | Master 3 M (obvezna licenca) | ||
181 | BARADEL | Alessandro | U.C. CAPRIVESI | U15 M (obvezna licenca) | ||
182 | ŽIVIC | Jaka | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
183 | ZORZENON | Carlo | U.C. CAPRIVESI | U15 M (obvezna licenca) | ||
184 | PRAčEK | Jakob | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
185 | PROSEN | Aljaž | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
186 | ŽUPANEC | Patrik | GOLOVEC TRAILS | U15 M (obvezna licenca) | ||
187 | PIšOT | Izak | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
188 | LIčEN | Anže | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
189 | KRALJ | Jakob | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
190 | šOLAJA | Luka | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M (obvezna licenca) | ||
191 | ZORC | Jakob | ŠKD SUPER POTENCIAL | U15 M (obvezna licenca) | ||
192 | BERGANT | Mark | ŠKD SUPER POTENCIAL | U15 M (obvezna licenca) | ||
193 | KOS | Bine | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
194 | RUGORA | Mark | A.S.DILETTANTISTICA JAM'S BIKE TEAM BUJA | U15 M (obvezna licenca) | ||
195 | TOMASI | Mattia | A.S.DILETTANTISTICA JAM'S BIKE TEAM BUJA | U15 M (obvezna licenca) | ||
196 | MATIJEVEC JERMAN | Kostja | GOLOVEC TRAILS | U15 M (obvezna licenca) | ||
197 | KRAšOVIC | Gal | GOLOVEC TRAILS | U15 M (obvezna licenca) | ||
198 | LAZAR | Vitan | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M (obvezna licenca) | ||
199 | NAGODE | Mark | GOLOVEC TRAILS | U15 M (obvezna licenca) | ||
200 | TONETTI | Carlo | U.C. CAPRIVESI | U15 M (obvezna licenca) | ||
201 | PIšLJAR | Pan | RAJD LJUBLJANA | U15 M (obvezna licenca) | ||
202 | NOVAK | Gaber | RAJD LJUBLJANA | U15 M (obvezna licenca) | ||
203 | MUčIć | Maksimiljan | RAJD LJUBLJANA | U15 M (obvezna licenca) | ||
204 | RESMAN | Florjan | KK ZAVRŠNICA | U15 M (obvezna licenca) | ||
205 | MIHELIč | Miha | CALCIT BIKE TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
206 | KUNAVER SMOLKOVIč | Svit | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
207 | ŠAV | Aljaž | CALCIT BIKE TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
208 | NOSAN | Gabriel | CALCIT BIKE TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
209 | ROVAN | Lovrenc Matija | KK ČRN TRN | U15 M (obvezna licenca) | ||
210 | TITOVšEK | Max | KK RAVNE | U15 M (obvezna licenca) | ||
211 | KLAVžAR | Miha | PEDAL RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
212 | ROZMAN | Jakob | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
213 | NOVAK | Matic | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
214 | MUNIH | Žiga | PEDAL RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
215 | MAVEC | Urh | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
216 | MOZETIč | Nejc | KK ČRN TRN | U15 M (obvezna licenca) | ||
217 | BUČAN | Filip | KK ČRN TRN | U15 M (obvezna licenca) | ||
218 | ANTLER | Jurij | KK ČRN TRN | U15 M (obvezna licenca) | ||
219 | REBEK | Rene | KK ČRN TRN | U15 M (obvezna licenca) | ||
220 | VANER | Vita | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U15 W (obvezna licenca) | ||
221 | SUšA | Tian | KAMPLC RACING TEAM | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | ||
222 | CURK | Aleks | KK ČRN TRN | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | ||
223 | JUSTIN | Erazem | KK ČRN TRN | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | ||
224 | STRES | Tjaž | KAMPLC RACING TEAM | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | ||
225 | KOVAč | Rene | KAMPLC RACING TEAM | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | ||
226 | VUKOJEVIč | Nikolaj | GOLOVEC TRAILS | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | ||
227 | ČERV | Tim | KAMPLC RACING TEAM | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | ||
228 | KETE | Leo | KAMPLC RACING TEAM | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | ||
229 | KRAšNA | Tian | KK ČRN TRN | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | ||
230 | DI GIUSTO | Jacopo | . | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | ||
231 | BARBIERI | Alessio | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | |||
232 | CALLIGARO | Gabriele | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | |||
233 | SEMENIč | Vili | KK ČRN TRN | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | ||
234 | GOSNIK | Jakob | KK RAVNE | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | ||
235 | NEMEC | Nikolaj Svit | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | |||
236 | NOVAK | Gal | RAJD LJUBLJANA | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | ||
237 | PALčIč | Gal | RAJD LJUBLJANA | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | ||
238 | TURK | Matija | RAJD LJUBLJANA | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | ||
239 | VUJASIN | Jaka | RAJD LJUBLJANA | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | ||
240 | PODVORNIK | Eva | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U13 W (licenca ali dnevna licenca) | ||
241 | KUCHYňKOVá | Julia | OKO EVERYWHERE RACING | U13 W (licenca ali dnevna licenca) | ||
242 | BABó | Áron | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | |||
243 | VOVK | Peter | CALCIT BIKE TEAM | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | ||
244 | BIRSA | Tim | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | |||
245 | BURNIK | Sven | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | |||
246 | FABIANI | Igor | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | |||
247 | VALENTINčIč | Žan | DEŠ FLEŠ | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | ||
248 | RESNIK | Matic | GOLOVEC TRAILS | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | ||
249 | FRANK | Tamás | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | |||
250 | UCMAN | Nejc | ŠKD SUPER POTENCIAL | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | ||
251 | SAMSA | Val | GOLOVEC TRAILS | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | ||
252 | TEKAVčIč | Andraž | GOLOVEC TRAILS | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | ||
253 | LAHARNAR | Ian | KAMPLC RACING TEAM | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | ||
254 | GREšAK | Sebastjan | KD ZVERINICE | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | ||
255 | FURLAN | Matevž | DEŠ FLEŠ | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | ||
256 | IVANOV | Stefan | GENESIS EPIC | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | ||
257 | SMOLEJ | Aleš Emlyn | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | |||
258 | RAUTAR | Luka | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | |||
259 | HORVATH | Erik | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | |||
260 | ZISKó | Balázs | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | |||
261 | ZORZUT | Patrik | MTB WLUPKI | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | ||
262 | RADMAN | Nik | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | |||
263 | SOóS-NáDOR | Sebestyén | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | |||
264 | JAMIN | Ange | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | |||
265 | OBLAK | Jernej | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | |||
266 | KODELE | Darjan | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | |||
267 | KIMOVEC | Matej | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | |||
268 | LEMETTINEN | Jori | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | |||
269 | KRIVIC | Klemen | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | |||
270 | SLAPNIK | Iztok | GOLOVEC TRAILS | E-bike moški (licenca ali dnevna licenca) | ||
271 | TEKAVčIč | Tadej | GOLOVEC TRAILS | E-bike moški (licenca ali dnevna licenca) | ||
272 | OBOLNAR | Anže | GOLOVEC TRAILS | E-bike moški (licenca ali dnevna licenca) | ||
273 | KOVAč | Uroš | KAMPLC RACING TEAM | E-bike moški (licenca ali dnevna licenca) | ||
274 | PELJHAN | Matej | E-bike moški (licenca ali dnevna licenca) | |||
275 | SAMEC | Adrijan | E-bike moški (licenca ali dnevna licenca) | |||
276 | CHAPIGNAC | Alex | CRANKSETTER | E-bike moški (licenca ali dnevna licenca) | ||
277 | STIBILJ | Peter | KAMPLC RACING TEAM | E-bike moški (licenca ali dnevna licenca) | ||
278 | ECKSCHLAGER | Andrea | BIKE-GASTEIN | E-bike ženske (vse starosti) |
Deskarski klub Kampelc telefon : +386 40 67 00 88 email : sebastjan.stres@gmail.com
02, Apr. ( NE ) , 2023 - 10:00 h
Ajdovščina - Ajdovščina ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|