Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | TODOROVIč | Vesna | KD LITIJSKI TEMPOMAT | Ženske B | ||
2 | TODOROVIč | Saša | KD LITIJSKI TEMPOMAT | Master D | ||
3 | PLANINSEK | Bostjan | KD LITIJSKI TEMPOMAT | FURAM-PONI (moški) | ||
4 | šERBINEK | Zdenka Nena | Ženske B | |||
5 | MRšNIK | Matej | KD BRANIK MARIBOR | Master E | ||
6 | PODBERšIč | Matija | KK PANTAL | Amaterji | ||
7 | POTOKAR | Aljaž | KD LITIJSKI TEMPOMAT | Amaterji | ||
8 | ZRIM | Primož | KK TROPOVCI | Master A | ||
9 | CEGLAR | Vida | ŠD BAM.BI | Ženske C | ||
10 | ŠKARJA | Simon | Master A | |||
11 | MAšIč | Dejan | OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM | Master B | ||
12 | VERBOTEN MASTNAK | Ivan | Amaterji | |||
13 | BAHAR | Matjaž | ŠD TURBO M | Master G | ||
14 | SKUBIC | Borislav | KD TIM VITA | Master H | ||
15 | STARIč | Maj | IZVIR VIPAVA | Amaterji | ||
16 | POLAJNAR | Klemen | TEAM TURBO TROPOVCI | Amaterji | ||
17 | KRAVCAR | Franci | TK NOVO MESTO | Master D | ||
18 | ROKAVEC | Carmen | KLUB VAŠKA RUNDA | Ženske B | ||
19 | LOKAR | Tomaž | KD LITIJSKI TEMPOMAT | Master C | ||
20 | PETERCA | Žiga | KD LITIJSKI TEMPOMAT | Master A | ||
21 | PAVLIč | Nejc | KD LITIJSKI TEMPOMAT | Master A | ||
22 | VERBAJS | Matej | KD LITIJSKI TEMPOMAT | Master B | ||
23 | MAHKOVIC | Matic | Amaterji | |||
24 | KOVAčIč | Miran | TEAM GRANFONDO SLOVENIJA | Amaterji | ||
25 | JOVANOVIć | Dusan | ŠILT | Master I | ||
26 | NARAT | Klemen | KD MENGEŠ | Amaterji | ||
27 | VOZELJ | Mitja | KD LITIJSKI TEMPOMAT | Master E | ||
28 | BOGOVIč | Borut | Amaterji | |||
29 | BOGOVIč | Stane | Master E | |||
30 | BOKALIč | Marko | B.V.G. GULČ | Master G | ||
31 | ARH | Lucija | KD LITIJSKI TEMPOMAT | Ženske A | ||
32 | MRVA | Matic | FURAM-PONI (moški) | |||
33 | POTOčNIK | Anton | KLUB VAŠKA RUNDA | Master F | ||
34 | ŠESEK | Uroš | TEAM TURBO TROPOVCI | Master F | ||
35 | KOSEC | Jernej | IZVIR VIPAVA | Amaterji | ||
36 | REVEN | Dare | ŠD BAM.BI | Master H | ||
37 | VIDAK | Eva | Ženske A | |||
38 | ANžEL | Jožefa | ŠD BAM.BI | Ženske D | ||
39 | MIKOLIč | Gašper | TEAM BTS COMPANY | Master B | ||
40 | KANGLER | Matej | KOŠTRUNI | Master A | ||
41 | JAMBROšIč | Nik | KD OBALA | Amaterji | ||
42 | HORVAT | Patrik | Amaterji | |||
43 | HOSTNIK | Jožica | / | Ženske C | ||
44 | HOSTNIK | Jožica | / | Ženske C | ||
45 | BOJANC | Branko | KD SPRINT | Master G | ||
46 | RAVBAR | Rudi | KD SPRINT | Master J | ||
47 | PERš | Dušan | OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM | Master C | ||
48 | TERčON | Borut | IZVIR VIPAVA | Master A | ||
49 | HORVAT | Timotej Gabriel | OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM | Amaterji | ||
50 | HORVAT | Rok | OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM | Master C | ||
51 | PREšEREN | Janez | TEAM BTS COMPANY | Master I | ||
52 | GJERKEš | Simon | OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM | Master D | ||
53 | KOTER | Kristina | OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM | Ženske A | ||
54 | HORVAT | Darja | OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM | Ženske B | ||
55 | ČUčEK | Niko | KD BRANIK MARIBOR | Master B | ||
56 | VOLK | Peter | KD OBALA | Amaterji | ||
57 | JELENC | Vid | MENGEš | Master I | ||
58 | SAVšEK | Miha | KD LITIJSKI TEMPOMAT | Master A | ||
59 | RAVNIKAR | Matic | Master A | |||
60 | KOžELJ | Franci | ŠD BAM.BI | Master J | ||
61 | OCEPEK | Tadej | Master A | |||
62 | AVSEC | Oliver | KK JAN SPORT | Amaterji | ||
63 | HRIBLJAN | Matjaž | KK JAN SPORT | Amaterji | ||
64 | DOBRAVEC | Domen | Master A | |||
65 | JOšT | Jaka | / | Amaterji | ||
66 | MARS | Ziga | Master A | |||
67 | JOšT | Mihael | / | Master E | ||
68 | JOšT | Barbara | KD SLOVENSKE SPECIALKARKE | Ženske B | ||
69 | MIHOVILOVIć | Ivan | IZVIR VIPAVA | Master I | ||
70 | SESAR | Vlatko | BK DINAMO | Master H | ||
71 | LUKAč | Marjan | Master C | |||
72 | VODNIK | Rok | ŠD ZAGORICA PRI DOLSKEM | Amaterji | ||
73 | OGRIN | Žan | KD MENGEŠ | Amaterji | ||
74 | CALZA | Andrea | Master A | |||
75 | DOLANC | Nejc | KD HRASTNIK | Master A | ||
76 | COTIč | Ambrož | Amaterji | |||
77 | PREšEREN | Jani | TEAM BTS COMPANY | Master D | ||
78 | ZEMLJIč | Damjan | KD BRANIK MARIBOR | Master E | ||
79 | BAVEC | Timotej | IZVIR VIPAVA | Amaterji | ||
80 | BAUMAN | Robert | KD BRDA DOBROVO | Master F | ||
81 | BRATINA | Marjan | KD BRDA DOBROVO | Master G | ||
82 | DANEVčIč | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master F | ||
83 | ISKRA | Tomislav | KD BRDA DOBROVO | Master E | ||
84 | MULEJ | Robert | KD BRDA DOBROVO | Master G | ||
85 | CIGOJ | Zorko | KD BRDA DOBROVO | Master J | ||
86 | VODOPIVEC | Borut | KD BRDA DOBROVO | Master E | ||
87 | UPELJ | Nejc | KOPIT D.O.O. | FURAM-PONI (moški) | ||
88 | RETELJ | Jure | KOPIT D.O.O. | FURAM-PONI (moški) | ||
89 | MLAKAR | Boštjan | KOPIT D.O.O. | FURAM-PONI (moški) | ||
90 | DOBLEKAR | Nik | KOPIT D.O.O. | FURAM-PONI (moški) | ||
91 | MRZEL MIKELIč | Uroš | KOPIT D.O.O. | FURAM-PONI (moški) | ||
92 | ZAVRL | Žan | Amaterji | |||
93 | POžARšEK | Jure | KOPIT D.O.O. | FURAM-PONI (moški) | ||
94 | MIHOVEC | Matej | ŠD KOLOKA | Master I | ||
95 | STIBILJ | Nejc | KD OBALA | Master A | ||
96 | LIKAR | Robert | IZVIR VIPAVA | Master E | ||
97 | HABJAN | Dragica | ŠD KOLOKA | Ženske D | ||
98 | HABJAN | Andrej | ŠD KOLOKA | Master H | ||
99 | CALZA | Paolo | BIKE SHOP RACING | Master G | ||
100 | ČERNIGOJ | Tilen | IZVIR VIPAVA | Amaterji | ||
101 | ZUPANčIč | Mirko | KD SPRINT | Master G | ||
102 | RAKOš | Ivica | ŠD TURBO M | Ženske D | ||
103 | RAKOš | Dragan | ŠD TURBO M | Master H | ||
104 | VERčIč | Uroš | ŠD BAM.BI | Master D | ||
105 | ROJšEK | Tomaž | ŠD ZADVOR | Master F | ||
106 | AHLIN | Filip | ŠD GRMADA | Amaterji | ||
107 | DOLENC | Gregor | KD HRASTNIK | Master E | ||
108 | JAZBEC | Gal | POGI TEAM UAE GENERALI | Amaterji | ||
109 | JAZBEC | Gal | POGI TEAM UAE GENERALI | Amaterji | ||
110 | KASTELIC | Janez | B.V.G. GULČ | Master D | ||
111 | KASTELIC | Ivan | B.V.G. GULČ | Master I | ||
112 | MANDELJ | Aljoša | KD LITIJSKI TEMPOMAT | Master C | ||
113 | DERNOVšEK | Gašper | KD LITIJSKI TEMPOMAT | Master A | ||
114 | DERNOVšEK | Žiga | KD LITIJSKI TEMPOMAT | Master B | ||
115 | ČENčIč | Nejc | Amaterji | |||
116 | BUčAR | Boštjan | Master C | |||
117 | DRNOVšEK | Mateja | KK ZAGORSKA DOLINA | Ženske A | ||
118 | OPEKA | Ajda | KD BRANIK MARIBOR | Ženske B | ||
119 | HOčEVAR | Urban | Amaterji | |||
120 | RADEJ | Mitja | JB TEAM NOVO MESTO | FURAM-PONI (moški) |
Društvo Litijski Tempomat telefon : 041 402 637 email : info@litijskitempomat.si
01, Jul. ( SO ) , 2023 - 11:00 h
Litija - Ulica Mire Pregljeve 1 ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|