Camp Čikat, 15.10.2023
HBS Elite-U23-Juniori,HBS U13,U14,U15,Kadeti,Sport i Veterani
MOUNTAIN BIKE KLUB TRBOVLJE telefon : (+386) 041 617 456 email : mtb.losinj@gmail.com site : https://mtb-losinj.com/
15, Oct. ( NE ) , 2023 - 08:00 h
Mali Lošinj - Camp Čikat ,CROATIA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJTYłA | Gabriela | SUPERIOR ZATOR | Elite W | POL | |
2 | MARCHET | Giorgia | TRINX FACTORY TEAM | Elite W | ITA | |
3 | MOVRIN | Vita | TRINX FACTORY TEAM | Elite W | SLO | |
4 | NAGLIč | Maruša | CALCIT BIKE TEAM | Elite W | SLO | |
5 | ČIčIN ŠAIN | Dora | BBK ORLOV KRUG | U23 W | CRO | |
6 | BOšNJAK | Larisa | BBK ŠIŠMIŠ | U23 W | CRO | |
7 | BRAIDA | Lucrezia | FOUR ES PROJECT | U23 W | ITA | |
8 | FOIDL | Max | KTM FACTORY MTB TEAM | ELITE (ME) | AUT | |
9 | KASTELIC | Aljaž | MTB TRBOVLJE | ELITE (ME) | SLO | |
10 | ČIčIN ŠAIN | Tonko | BBK ORLOV KRUG | ELITE (ME) | CRO | |
11 | HOCHMüLLER | Stephan | ELITE (ME) | AUT | ||
12 | NAGLIč | Rok | CALCIT BIKE TEAM | ELITE (ME) | SLO | |
13 | SEVCU | Tomas | ELITE (ME) | CZE | ||
14 | BILIć | Anthony | ELITE (ME) | CRO | ||
15 | HUEZ | Emanuele | C.S. CARABINIERI | U23 M | ITA | |
16 | HATZ | Lukas | ARBO RADRENNTEAM GRAZ | U23 M | AUT | |
17 | MARIć | Toni | BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE | U23 M | CRO | |
18 | BOšNJAK | Fran | BBK ŠIŠMIŠ | U23 M | CRO | |
19 | WEINBERG | Peat | TEAM ISCHGL SIMPLON | U23 M | DEU | |
20 | TRSTENJAK | Matija | BK MURA AVANTURA | U23 M | CRO | |
21 | BOCCHIO VEGA | Emanuele | MENTECORPO CICLI DRIGANI | U23 M | ITA | |
22 | LEPKA | Filip | ASPIRE OPPORTUNITY BRNO | U23 M | AUT | |
23 | KRANJEC ŽAGAR | Matic | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | SLO | |
24 | DOLJANIN | Roko | BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE | U19 M | CRO | |
25 | PETRLIć | Lovro | BK CRO MTB TEAM | U19 M | CRO | |
26 | SANDIć | David | BK ALBONA 1921 | U19 M | CRO | |
27 | TERPIN | Tine | MBK ČRNI VRH | U19 M | SLO | |
28 | KAVčIč | Blaž | KK ZAVRŠNICA | U19 M | SLO | |
29 | ŠKILJIć | Petar | BBK PAKOŠTANE | U19 M | CRO | |
30 | SHAPOVALOV | Vladimir | TOP SPORT TEAM | U19 M | CRO | |
31 | BOCCHIO VEGA | Carlotta | ROCK BIKE TEAM | U19 W | ITA | |
32 | KASELJ | Lovro | BK CRO MTB TEAM | U17 M | CRO | |
33 | BULIć | Mihael | BK ŽMINJ | U17 M | CRO | |
34 | RELJA | Paulo | BBK ORLOV KRUG | U17 M | CRO | |
35 | PEJDO | David | BBK ORLOV KRUG | U17 M | CRO | |
36 | SLADOLJEV | Mate | BBK ORLOV KRUG | U17 M | CRO | |
37 | TEPIć | Vito | BBK ŠIŠMIŠ | U17 M | CRO | |
38 | CERNIN | Lukas | HEAD PRO TEAM OPAVA | U15 M | CZE | |
39 | MATAIJA | Dino | BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA | U15 M | CRO | |
40 | ŠIMENC | Aljaž | SD STRAHOVICA | U15 M | SLO | |
41 | KIŠIČEK | Leon | BK CRO MTB TEAM | U15 M | CRO | |
42 | GIUNIO | Dan | BBK ŠIŠMIŠ | U15 M | CRO | |
43 | KIŠIČEK | Luka | BK CRO MTB TEAM | U15 M | CRO | |
44 | ČIčIN ŠAIN | Eugen | BBK ORLOV KRUG | U15 M | CRO | |
45 | KRSTIčEVIć | Mate | BK METKOVIć | U15 M | CRO | |
46 | SIROVINA DVORNIK | Kai | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U15 M | SLO | |
47 | ILIć | Branislav | ENDORFIN | U15 M | SRB | |
48 | NORšIć | Filip | BBK ŠIŠMIŠ | U15 M | CRO | |
49 | ZOHIL | Jakov | BK ŽMINJ | U15 M | CRO | |
50 | PETEH | Niko | BK ŽMINJ | U15 M | CRO | |
51 | BULIć | Niko | BK ŽMINJ | U15 M | CRO | |
52 | HRELJA | Ivano | BK ŽMINJ | U15 M | CRO | |
53 | KUHAR | Noa | BK ŽMINJ | U15 M | CRO | |
54 | KLARIC | Maša | BBK ORLOV KRUG | U15 W | CRO | |
55 | SABADIN | Gea | BK GROBNIK | U15 W | CRO | |
56 | LIPIć | Jelena | BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE | U15 W | CRO | |
57 | MRšIć | Jakov | BK GROBNIK | U13 M | CRO | |
58 | KORISTKA | Jakub | HEAD PRO TEAM OPAVA | U13 M | CZE | |
59 | KLANAC | Stipan | BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE | U13 M | CRO | |
60 | VUKMAN | Davor | BK CRO MTB TEAM | U13 M | CRO | |
61 | DRAGIčEVIć | Luka | BK CRO MTB TEAM | U13 M | CRO | |
62 | DRAGIčEVIć | Luka | BK CRO MTB TEAM | U13 M | CRO | |
63 | HORVAT | Jan | BBK ŠIŠMIŠ | U13 M | CRO | |
64 | PODJED | Lenart | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
65 | ROžIć | Matej | BK GROBNIK | U13 M | CRO | |
66 | ERMAN | Antonio | BK ŽMINJ | U13 M | CRO | |
67 | BERNOBIć | David | BK ŽMINJ | U13 M | CRO | |
68 | KRSTIčEVIć | Antonio | BK METKOVIć | U13 M | CRO | |
69 | ŠTURLAN | Noa | BBK ŠIŠMIŠ | U13 M | CRO | |
70 | ZEKIć | Antonija | BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE | U13 W | CRO | |
71 | ORBANIć | Lena | BK ŽMINJ | U13 W | CRO | |
72 | ABRAMOVIć | Korina | BBK TEAM RODEO | U13 W | CRO | |
73 | ŠIMENC | Domen | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
74 | PERLIć | Enzo | BBK ORLOV KRUG | U11 M | CRO | |
75 | NOVAK | Ian | CROMTB/3MAX | U11 M | CRO | |
76 | MARGETIć | Loren | BK GROBNIK | U11 M | CRO | |
77 | JURIčEVIć | Lovre | BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE | U11 M | CRO | |
78 | KRSTIčEVIć | Duje | BK METKOVIć | U11 M | CRO | |
79 | SUDEC | Adrian | BK OPUšTENO | U11 M | CRO | |
80 | KEMPERL | Leon | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
81 | TOFF | Filip | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
82 | BRALA | Ana | BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE | U11 W | CRO | |
83 | NIžIć | Nicole | BK GROBNIK | U11 W | CRO | |
84 | DEžMALJ | Marko | BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE | U9 M | CRO | |
85 | BRALA | Kristijan | BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE | U9 M | CRO | |
86 | ŠPENKO | Nace | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
87 | MOROžIN | Marcela | BBK ORLOV KRUG | U9 W | CRO | |
88 | šIMENC | Ela | SD STRAHOVICA | U9 W | SLO | |
89 | MOROžIN | Filomena | BBK ORLOV KRUG | U9 W | CRO | |
90 | ABRAMOVIć | Valeria | BBK TEAM RODEO | U9 W | CRO | |
91 | TOFF | Zara | CALCIT BIKE TEAM | U9 W | SLO | |
92 | BRALA | Ante | BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE | U7 M | CRO | |
93 | DEžMALJ | Ivan | BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE | U7 M | CRO | |
94 | VUKSANIć | Vanja | BK BAšTUN | U7 M | CRO | |
95 | KEMPERL | Luj | CALCIT BIKE TEAM | U7 M | SLO | |
96 | NIžIć | Nicolas | BK GROBNIK | U7 M | CRO | |
97 | KRAJINA | Šimun | BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE | U7 M | CRO | |
98 | ŠPENKO | Zoja | SD STRAHOVICA | U7 W | SLO | |
99 | MARIć | Alen | BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE | SPORT – AMATERI (M) | CRO | |
100 | KIŠIČEK | Perica | BK CRO MTB TEAM | VETERANI A (30-39) | CRO | |
101 | DOMINKOVIć | Saša | BK NOVIGRAD | VETERANI A (30-39) | CRO | |
102 | KODRIč | Darja | MTB TRBOVLJE | VETERANI A (30-39) | SLO | |
103 | JOVANOVIć VERBANAC | Alen | BK ŽMINJ | VETERANI A (30-39) | CRO | |
104 | ERMAN | Sanjin | BK ŽMINJ | VETERANI A (30-39) | CRO | |
105 | PEJDO | Marin | BBK ORLOV KRUG | VETERANI B (40-49) | CRO | |
106 | ŠTEFANAC | Alen | BK KAIROS | VETERANI B (40-49) | CRO | |
107 | MATULOVIć | Mario | BK KAIROS | VETERANI B (40-49) | CRO | |
108 | MESARIC | Ivica | BBK ORLOV KRUG | VETERANI B (40-49) | CRO | |
109 | KUHAR | Bojan | BK ŽMINJ | VETERANI B (40-49) | CRO | |
110 | JAGER | Marko | VETERANI B (40-49) | SLO | ||
111 | FRžOP | Marko | B. K. TOP SPORT | VETERANI B (40-49) | CRO | |
112 | ZOHIL | Ivan | BK ŽMINJ | VETERANI B (40-49) | CRO | |
113 | ČIčIN ŠAIN | Mario | BBK ORLOV KRUG | VETERANI C (50-59) | CRO | |
114 | FRžOP | Joško | BBK ORLOV KRUG | VETERANI C (50-59) | CRO | |
115 | PERAN | Jadran | BK NOVIGRAD | VETERANI C (50-59) | CRO | |
116 | BASTA | Boris | BBK T-REX | VETERANI C (50-59) | CRO | |
117 | ŠPENKO | Anže | SD STRAHOVICA | Hobi | SLO | |
118 | PERLIć | Nikola | KLUB BK PETAR SVAčIć | Hobi | CRO | |
119 | SKILJIC | Jure | BBK PAKOŠTANE | Hobi | CRO | |
120 | ŠIMENC | Peter | Hobi | SLO | ||
121 | NAGLAV | Gregor | MTB TRBOVLJE | Hobi | SLO |