Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŠTUCIN | Sara | Ženske A | |||
2 | JUG | Nina | KK DJAK-ŠD SENG | Ženske A | ||
3 | KOMEL | Tadeja | KD BRDA DOBROVO | Ženske A | ||
4 | OPEKA | Ajda | KD BRANIK MARIBOR | Ženske B | ||
5 | BEZJAK | Andreja | KD BIKE EK HALOZE 2002 | Ženske B | ||
6 | TROJAR | Andreja | ŠD TURBO M | Ženske C | ||
7 | RAKOš | Ivica | ŠD TURBO M | Ženske C | ||
8 | RAKUš | Jelka | ŠD BAM.BI | Ženske C | ||
9 | URšIč | Vida | ŠD BAM.BI | Ženske C | ||
10 | VERšNIK | Zdenka | KD PAPEŽ PODGORJE | Ženske C | ||
11 | VRBANčIč | Saša | BIKEREPUBLIC | Ženske C | ||
12 | KULIšIć | Tomislav | ŠD BAM.BI | Amaterji | ||
13 | KOREN | Gašper | KK SOČA | Amaterji | ||
14 | MEDAR | Luka | ŠD TURBO M | Amaterji | ||
15 | POLAJNAR | Klemen | ŠD BAM.BI | Amaterji | ||
16 | ŠILAK | Jernej | ŠD TURBO M | Amaterji | ||
17 | ČERNE | Jure | ŠD TURBO M | Amaterji | ||
18 | CINDRIč | Izidor | BIKEREPUBLIC | Amaterji | ||
19 | PAJEK | Luka | Amaterji | |||
20 | BRATINA | Rok | KD SLOGA 1902 IDRIJA | Amaterji | ||
21 | HROVAT | Jan | UNI TEAM | Amaterji | ||
22 | PLANK | Marko | BIKEREPUBLIC | Amaterji | ||
23 | KRAMBERGER | Miha | KK BIKE-EK HALOZE 2002 | Master A | ||
24 | MELINC | Matevž | KK SOČA | Master A | ||
25 | BOšNJAK | Miha | B.V.G. GULČ | Master A | ||
26 | KUTNAR | Aleš | UNI TEAM | Master A | ||
27 | HOLC | Andrej | B.V.G. GULČ | Master A | ||
28 | POLJANEC | Dejan | KD SLOGA 1902 IDRIJA | Master A | ||
29 | PERMOZER | Simon | KD SPRINT | Master B | ||
30 | OTER | Mitja | KK POSTOJNA | Master B | ||
31 | MERKELJ | Aleš | KAMPLC RACING TEAM | Master B | ||
32 | VERčIč | Uroš | ŠD BAM.BI | Master B | ||
33 | FILIPIč | Grega | KD ALPE SIS | Master B | ||
34 | PREšEREN | Jani | B.V.G. GULČ | Master B | ||
35 | KRAPEž | Aleš | IZVIR VIPAVA | Master C | ||
36 | HAJDINJAK | Dušan | TEAM TURBO TROPOVCI | Master C | ||
37 | GOLOB | Lovro | KD BRDA DOBROVO | Master C | ||
38 | KOšIč | Vojko | KD BIKE EK HALOZE 2002 | Master C | ||
39 | MAHMUTOVIć | Nermin | KK ZAVRŠNICA | Master C | ||
40 | GRILJ | Jernej | BK OPATIJA-2010 | Master C | ||
41 | LIKAR | Robert | IZVIR VIPAVA | Master D | ||
42 | GRUDEN | Gregor | IZVIR VIPAVA | Master D | ||
43 | BAJEC | Franc | KK POSTOJNA | Master D | ||
44 | SULIČ | Andrej | KK SOČA | Master D | ||
45 | ŽGAVEC | Milan | IZVIR VIPAVA | Master D | ||
46 | DANEVčIč | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master D | ||
47 | KURET | Iztok | KD ALPE SIS | Master D | ||
48 | ISKRA | Tomislav | KD BRDA DOBROVO | Master D | ||
49 | JUG | Sergej | KK DJAK-ŠD SENG | Master E | ||
50 | BRVAR | Jože | ŠD TURBO M | Master E | ||
51 | HVALA | Oskar | KD BRDA DOBROVO | Master E | ||
52 | BAUMAN | Robert | KD BRDA DOBROVO | Master E | ||
53 | ROžIč | Darko | KD BRDA DOBROVO | Master E | ||
54 | NOVAK | Branko | ŠD BAM.BI | Master E | ||
55 | MULEJ | Robert | KD BRDA DOBROVO | Master E | ||
56 | BRATINA | Marjan | KD BRDA DOBROVO | Master F | ||
57 | SKUBIC | Borislav | ŠD TURBO M | Master F | ||
58 | PAPIč | Milivoj | ŠD TURBO M | Master F | ||
59 | KIRIč | Avgust | KD BRDA DOBROVO | Master F | ||
60 | RAKOš | Dragan | ŠD TURBO M | Master F | ||
61 | KRAJNC | Jože | KD BIKE EK HALOZE 2002 | Master F | ||
62 | SLAK | Boštjan | KD BRDA DOBROVO | Master F | ||
63 | ČUDEN | Marjan | B.V.G. GULČ | Master F | ||
64 | SUHADOLNIK | Jani | B.V.G. GULČ | Master F | ||
65 | REVEN | Dare | ŠD BAM.BI | Master F | ||
66 | PREšEREN | Janez | KD MENGEŠ | Master G | ||
67 | FRANGEž | Franc | KK BIKE-EK HALOZE 2002 | Master G | ||
68 | GOVEKAR | Anton | ŠD TURBO M | Master G | ||
69 | BLAžIč | Jožef | KD BRDA DOBROVO | Master G | ||
70 | MIHOVEC | Matej | ŠD TURBO M | Master G | ||
71 | POPOVIč | Ivan | B.V.G. GULČ | Master G | ||
72 | FLORJANčIč | Srečko | KD BRDA DOBROVO | Master G | ||
73 | KASTELIC | Ivan | B.V.G. GULČ | Master G | ||
74 | VEHAR | Danijel | KD BRDA DOBROVO | Master G | ||
75 | MIKULIN | Zvezdan | KD BRDA DOBROVO | Master G | ||
76 | TRKMAN | Andrej | KD BRDA DOBROVO | Master G | ||
77 | LAMPE | Bojan | ŠD TURBO M | Master H | ||
78 | OTONIčAR | Janez | KK POSTOJNA | Master H | ||
79 | MIHOVILOVIć | Ivan | IZVIR VIPAVA | Master H | ||
80 | SAKSIDA | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master H | ||
81 | CIGOJ | Zorko | KD BRDA DOBROVO | Master H | ||
82 | KONčINA | Rafael | KD HRASTNIK | Master H | ||
83 | ZUCCON | Sergio | KD BRDA DOBROVO | Master H | ||
84 | BAHAR | Milan Sr. | KK POSTOJNA | Master I | ||
85 | KOTNIK | Herbert | KD MENGEŠ | Master I | ||
86 | HAFNER | Jožef | KD BRDA DOBROVO | Master I | ||
87 | DANEVčIč | Anton | KD BRDA DOBROVO | Master I |
Kolesarsko društvo Sloga 1902 telefon : 041 469 828 email : kdsloga1902@gmail.com
12, Jul. ( SO ) , 2014 - 08:00 h
Idrijska Bela - Idrijska Bela ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|