Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

ENERGIJATEAM.COM

Gorsko kolesarstvo XCO Gorsko kolesarstvo XCO

Športno društvu Energija, se ukvarja z gorskim kolesarstvom, konkretno pa v našem klubu gojimo discipline krosa (cross country) in spusta (downhill).

Tekmovalci


Ime in Priimek Kategorija
1 Nejc Černilogar
2 Jaka Tancik
3 Mitja Tancik Elite M
4 Ana Zupan U23+Elite W
5 Luka Mihalič Amaterji
6 Miha Halzer
7 Matej Berger U23 M
8 Evgen Pevec Amaterji
9 Anže Mihalič Kadeti 15-16 god. (U17 M)
10 Luka Košir U19 M
11 Karel Movrin Veterani 2
12 Jure Prelovšek U13 M
13 Gašper Prelovšek U15 M
14 Rok Tepina U23 M
15 Eva Škarja U13 W
16 Tilen Skala U17 M
17 Uroš Globočnik Amaterji
18 Job Brecelj U9 M
19 Žan Pahor U15 M
20 Simon Erjavec
21 Iztok Slapnik
22 Robert Franc Svetek Veterani 2
23 Iztok Prelovšek Open - moški
24 Sabina Škarja U9 W
25 Jan Brojan U17 M
26 Tibor Zupanek Elite M
27 Reche Skala Open - moški
28 Maks Trobec
29 Gregor Mali U15 M
30 Anže Korelc
31 Borut Križan U40
32 Tjaša Janežič U15 M
33 Marko Škarja Veterani 2
34 Nejc Huth
35 Žan Korez
36 Anze Boben
37 David Kutoša
38 Peter Mulec
39 Domen Svetek U19 M
40 Luka Janežič do 13 god. M (U13 M)
41 Žiga Keržan Juniori 17-18 god. (U19 M)
42 Meta Tancik U9 W
43 Žan Orehek U15 M
44 Matjaž Istenič
45 Aleš Pelcar
46 Matej Jerak U15 M
47 Enej Grojzdek U11 M
48 Meta Janežič U9W - (do 9 godina)
49 Grega Nagode
50 Domen Perc
51 Gregor Dimic Seniori 19-29 god. (U30 M)
52 Robert Zajc
53 Tadej Zorman Juniori 17-18 god. (U19 M)
54 Jakob Škarja U7 M
55 Gal Benda U11 M
56 Miran Juvan
57 Ana Movrin Mladinke
58 Ema Movrin u13
59 Jaka Močilnik
60 Ana Janežič U15 W
61 Andraž Kramžar U11 M
62 Rok Uršič
63 Tamara Homar U15 W
64 Rok Dokl
65 Aleksander Podpečan U15 M
66 Klas Korošec U11 M
67 Aleš Skušek
68 Janez Dejak Master A 30-39 god. (U40 M)
69 Miha Debeljak Master A 30-39 god. (U40 M)
70 Anže Marinčič Amaterji
71 Marko Škarja Master B
72 Peter Keržan Master B 40-49 god. (U50 M)
73 Žan Keržan do 13 god. M (U13 M)
74 Lenart Dejak U11 M
75 Bor Križan U7 M
76 Aleš Belina Veterani 2
77 Ažbe Kobal U13 M
78 Jan Luštek U9 M
79 Gal Pirš U15 M
80 Vita Movrin Seniorke 30+ god. (30+ W)
81 Matic Lipovšek U11 M
82 Marko Mali U11 M
83 Filip Kutoša U9 M
84 Filip Jeretina U17 M
85 Luka Zlatnar
86 Tilen Ferk
87 Ciril Zupan U23 M
88 Gašper Ahačič U13 M
89 Dan Prohart
90 Blaž Dragar Moški A
91 Jakob Smolnikar U17 M
92 Andraž Štirn U19 M
93 Gaber Gomišček Veterani 1
94 NeŽa Kobal U9 W
95 Kaja Pevec U7 W
96 Nastja Ahačič U11 W
97 Matej Okorn
98 david Ivartnik U17 M
99 Urban Dejak U9 M
100 Ema Tancik u7 ž
101 ŽIGA GRUDEN Dečki U9
102 VID FELICIJAN Dečki U15
103 EVA KOBAL
104 FILIP FERKOL Dečki U13
105 OŽBEJ GUTMAN Dečki U13
106 MATEJ TRDIN
107 Mark KOČAR U13 M
108 Žan VRHOVNIK U15 M
109 JURIJ ZUPANIČ U13 M
110 URBAN AVBELJ U13 M
111 Žiga Štifter
112 Nejc PetkovŠek
113 Ažbe Jagodič Dečki U13
114 Ela Križan U7W - (do 7 godina)
115 Aleš Rijavec Master B 40-49 god. (U50 M)
116 Mia Križan U9W - (do 9 godina)
117 Jure Gombač U13 M
118 Žiga Štiftar U9 M
119 Marko Mušič U13 M
120 Marko Balantič
121 Jaka Siard U11 M
122 Luka Siard U9 M
123 Lovro - Luka Dolinšek U13 M
124 Lovro Gutman U11 M

Kontaktiraj klub