Prijave in naročila (0)
×

Rajd Ljubljana

Gorsko kolesarstvo XCO Gorsko kolesarstvo XCO

Klub še nima opisa


Tekmovalci


Ime in Priimek Kategorija
1 Aleš Verbnik
2 Jaka Starman
3 Gal Starman
4 Jan Starman Master B
5 Simon Erjavec open moški (letnik 2008 in starejši)
6 Vladimir Pakrac
7 Timotej Zupanc
8 Tomaž Kučan Master 1
9 Aljoša Mlakar
10 Lovro Robič U23 M
11 Žiga Zrimšek
12 Nal Otoničar
13 Luka Šavs Master 1
14 Jurij Pečarič
15 Tomaž Deisinger
16 Mitja Nakrst
17 Nejc Rutar
18 Jernej Muzga
19 Uroš Ložar
20 Gašper Garmut
21 Urban Rednak
22 Jaka Remec
23 Nejc Baliž
24 Tim Levstik
25 Miha Jakopič
26 Primož Golob
27 Kale Peter RICHARDS Amater
28 Žan Jurca
29 Miha Deu
30 Anže Slatinek
31 Maja Benkovič Rožman
32 Sašo Grubar
33 Boris Hočevar
34 Tomaž Mlakar
35 Timotej Cvirn
36 Simon Slejko
37 Vid Kregar
38 Jure Božič
39 Jure Cindro
40 Luka Čuden
41 Gašper Kranjc
42 Luka Gašperšič
43 Luka Albreht
44 Jan Krivec
45 Luka Meško Bizjan
46 Peter Svetličič
47 Žiga Koren
48 Gašper Tuma
49 Miha Lampreht
50 Ana Mehle
51 Samo Dolinšek
52 Mark Ivanov
53 Tomaz Razpet
54 Tilen Horžen
55 Mika Toman Drinovec
56 Jaka Borštnar
57 Arne Bostjancic
58 Anže pečar Moški 19-34 let
59 Blaž Košnjek
60 Peter Rombo
61 Matic Sitar
62 Ziga Horvat
63 Matjaž Rupar
64 Domen Kranjec
65 Loris Kulenović
66 Anej Koželj
67 Tilen Tomat
68 Mark Rombo
69 Jakob Kovšca
70 Gasper Markezic
71 Maksimiljan Mučić
72 Mila Lampič
73 Valentin Kohek Tancar
74 Jan Janežič Pitka
75 Alen Obid
76 Val Kvaternik
77 Vid Žonta U15 M
78 Jure Gorše
79 Žiga Plohl
80 Gregor Gutnik
81 David Ilić
82 Rene Ciuha Mrak
83 Nikos Petković
84 Tjaša Rutar
85 Luka Merklin
86 Maruša Tereza Šerkezi
87 Primož Nakrst Master 1
88 Dejan Košir
89 Bor Tadl
90 Gregor Riznar
91 Rok Meglič
92 Gal Jevšenak Kodrič
93 Tevž Ribič
94 Matej Gec
95 Tim Bratuša
96 Tai Bratuša
97 Nal Raško
98 Žiga Pečan
99 Peter Palandačič
100 Urh Mavec
101 Žan Sirk
102 Miha Lipar
103 Andrej Savarin
104 Jaž Stamenković
105 Nika Pečan
106 Nejc Vidic Šavli
107 Tomaz Kuhar
108 Jure Kuhar
109 Nick Kolar
110 Ambrož Zdešar
111 Tine Mahkovec
112 Timi Leskovar
113 Aleksandar Gajić
114 Zan Mehle
115 Aljoša Bokan
116 Mark Verbnik
117 Brina Verbnik
118 Simon Stojko Falk
119 Jak Kosorić
120 Žiga Pandur Moški 19-34 let
121 Lovro Peitl
122 Miha Krajnc Moški 35+ let
123 Gaber Kaluža
124 Nejc šavli
125 Urban Petković
126 Lars Kovacic
127 Arne šraj
128 Tilen Zupet
129 Valentin Stojko
130 Jan Starman
131 Rok Svete
132 Nina Kovač
133 Jurij Okorn
134 Anže Svoljšak
135 Neja Heric
136 Leonard Hvalec
137 Ožbej Zdešar
138 Gal Palčič
139 Noah Nmai Lucu
140 Matej Jan
141 Martin Župan
142 Domen Vašl
143 Dian Vašl
144 Katja Vidgaj Ženske 15-35 let
145 Paco Rui Samsa
146 Urban Kastelic
147 Svit Opeka
148 Klemen Dečman
149 Amelie Breznik Falk
150 Gaber Kuhar
151 Arne Prešeren
152 Mila Prešeren
153 Niko Lemark
154 Vitan Lan Cvet
155 Lava Kosoric
156 Feliks Benedik
157 Jaka Vujasin
158 Maksimiljan Knez U15 M
159 Martin Mark Milar
160 Pan Pišljar
161 Naj Janežič
162 Gaber Novak
163 Gal Novak
164 Oskar Gašperin
165 Anže Stražar
166 Dimitrij Buzalkov
167 Matija Turk
168 Sven Matevljič
169 Julija Dečman
170 Manca Rožman
171 Črtomir Golob
172 Kaja Berginc
173 Jure Berginc
174 Oskar Lev Dovč
175 Mark Palandačič
176 Svit Kastelec
177 Nino Popović
178 Maj Gračner
179 Jošt Bajt
180 Julinho Popovski
181 Svit Kunaver Smolkovič
182 Mitja Mrak
183 Luka Omahen
184 Hana Kranjec Žagar
185 Tim Filip Robinšak
186 rok pavlič
187 Grega Hutter
188 Jure Dobravec
189 Maj Nanut
190 Aurel Knaus
191 Oskar Berlec
192 Žan Luka Bogar
193 Lev Djinovski
194 Gal Rebolj

Kontaktiraj klub