Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Ljubljana Migimigi

Cestno kolesarstvo Cestno kolesarstvo

Klub še nima opisa


Tekmovalci


Ime in Priimek Kategorija
1 Žiga Jančar STAREJŠI MLADINCI
2 Martin Cunder STAREJŠI MLADINCI
3 Žan Mark Kimovec STAREJŠI MLADINCI
4 Filip Jagodic STAREJŠI MLADINCI
5 Tjaž Čuk STAREJŠI MLADINCI
6 Kancijan Kogovšek STAREJŠI MLADINCI
7 Jaša Bašelj MLAJŠI MLADINCI
8 Vid Praprotnik Čurič MLAJŠI MLADINCI
9 Gašper Skukan Hobi (brez licence)
10 Matjaž Križman STAREJŠI MLADINCI
11 Krištof Kogovšek STAREJŠI MLADINCI
12 Miha Koncilija m2
13 Jon Poljanec DEČKI A (U15/2)
14 Enej Čuk DEČKI A (U15/2)
15 Martin Oven MLAJŠI MLADINCI
16 Jaka Čemažar STAREJŠI MLADINCI
17 Gašper Zalar Moški A (2003 do 1999 )
18 Jakob Debevec MLAJŠI MLADINCI
19 Kristjan Levstik MLAJŠI MLADINCI
20 TIM JOVAN MLAJŠI MLADINCI
21 ANŽE DRAŠLER STAREJŠI MLADINCI
22 GAŠPER PAULIČ STAREJŠI MLADINCI
23 Dan Andrej Tomšič MLAJŠI MLADINCI
24 Igor Bogataj Master F
25 Luka Skuk STAREJŠI MLADINCI
26 Marko Jeretina STAREJŠI MLADINCI
27 Božidar Kuntarič
28 Jakob Teržan STAREJŠI MLADINCI
29 Matic Božič STAREJŠI MLADINCI
30 Nikolas Jeraj DEČKI A (U15/2)
31 Luka Muha MLAJŠI MLADINCI
32 Teo Sirk DEČKI C (U13)
33 Nejc Brezovšek MLAJŠI MLADINCI
34 Jan Šteblaj DEČKI C (U13)
35 Jan Jovan STAREJŠI MLADINCI
36 Bor Žnidarič Hobi (brez licence)
37 Jaka Rot DEČKI A (U15/2)
38 Aron Breitenberger DEČKI A (U15/2)
39 Domen Arsov DEČKI A (U15/2)
40 Luka Gregorčič DEČKI B (U15/1)
41 Matic Žagar DEČKI A (U15/2)
42 Jakob Bevc DEČKI A (U15/2)
43 Domen Oblak DEČKI A (U15/2)
44 Luka Dragar M1
45 Matevž Zajc DEČKI B (U15/1)
46 Matic Žumer AMATERJI
47 Luka Zupan DEČKI A (U15/2)
48 Andraž Kopač STAREJŠI MLADINCI
49 Aljaž Pekovšek STAREJŠI MLADINCI
50 Timotej Likar Hobi (brez licence)
51 Urban Širca MLAJŠI MLADINCI
52 Carlo Jurišević Juniori M
53 Miha Križman DEČKI C (U13)
54 Žan Jagarinec MLAJŠI MLADINCI
55 Luka Copot MLAJŠI MLADINCI
56 Teodor Vidrih DEČKI A (U15/2)
57 Ian Spasić DEČKI C (U13)
58 Ivan Zatcepin DEČKI B (U15/1)
59 Jan Dekleva MLAJŠI MLADINCI
60 Luka Vidic DEČKI B (U15/1)
61 Jakob Juvan DEČKI A (U15/2)
62 Tine Jenko DEČKI C (U13)
63 Igor Erdelić MLAJŠI MLADINCI
64 Klemen Župančič mladinci (od 2005 do 1999)
65 Blaž Avbelj STAREJŠI MLADINCI
66 Aleks škof DEČKI C (U13)
67 Nejc žagar MLAJŠI MLADINCI
68 Rok Kredar DEČKI B (U15/1)
69 Martin Mutec MLAJŠI MLADINCI
70 Natan Gregorčič MLAJŠI MLADINCI
71 Filip Gregorčič DEČKI C (U13)
72 Domen Juvan DEČKI C (U13)
73 Lev Roškar STAREJŠI MLADINCI
74 Lovro Manfreda Golob MLAJŠI MLADINCI
75 Tomaž Buljan DEČKI A (U15/2)
76 Vanja Kuntarič žibert DEČKI C (U13)
77 Gašper Zajc DEČKI C (U13)
78 Aljaž Zupet Bednarik DEČKI C (U13)
79 Jakob Debevec enotna netekmovalna kategorija
80 Marcos Remon DEČKI C (U13)
81 David štembal DEČKI C (U13)
82 Luka Palmer DEČKI A (U15/2)
83 Matic Kek MLAJŠI MLADINCI
84 Gal Klun DEČKI C (U13)
85 Luka Muha moški do 20 let
86 Vanja Kuntarič Žibert

Kontaktiraj klub