Prijave in naročila (0)
×

KK ZAVRŠNICA

Gorsko kolesarstvo XCO Gorsko kolesarstvo XCO

Klub še nima opisa


Tekmovalci


Ime in Priimek Kategorija
1 NAL JURE Robič
2 Matej Kerec u17
3 Jure Prešeren
4 Uroš Hirci
5 Tomaž Dolar
6 Rok Grilc Master 1
7 Jernej Rauh SPORTSMEN
8 Nermin Mahmutović
9 Gal Kalan Vrhovnik U17 M
10 Miha Kosmač
11 Luka Šturm Amater
12 Žiga Blatnik Master 1
13 Eva Justin
14 Ksenija Justin
15 Benjamin Zupan U17 M
16 Tomaž Nemec Kolesa nad 13 kg
17 Jožef Marolt
18 Maja Zupan Open - ženske
19 Matija Rimahazi
20 Matejka Prešeren
21 Petar Karadža
22 Primož Resman
23 Gaber Šorn
24 Tadej Volk
25 Luka Dolar Kolesa nad 13 kg
26 Luka Bosman U19 M
27 Ažbe Pohar U13 M
28 Drejc Jenko Pogačnik U15 M
29 Tim Markelj U17 M
30 Sandi Bertole
31 Uroš Šparovec
32 Aljaž Korošec U13 M
33 Jernej Hirci U23 M
34 Tadej Logar ELITE (ME)
35 Anže Koselj U15 M
36 Tatjana Novak
37 Ažbe Pintar U13 M
38 Urban Zupan U15 M
39 Juš Ažman
40 Gašper Budkovič Kolesa nad 13 kg
41 Urban Dolar Amaterji
42 Matej Razingar Sport
43 Jure Kavčič
44 Jakob Hladnik U11 M
45 Nac Pogorevc U13 M
46 Miran Pristavec
47 Urban Ažman Master 2
48 Alex Kranjc U15 M
49 Jože Kamenšek
50 Luka Dražič Amaterji
51 Primož Ravnihar Moški (od 50+)
52 Matej Bakos U17 M
53 Danilo Šimnic
54 Ludvik Koselnik od 40 – 49 let - M
55 Julij Zupan
56 Damir Ejup
57 David Korošec Janušič U13 M
58 Aljaž Knafelj U13 M
59 Vid Berlot U13 M
60 Juš Blažič U13 M
61 Nejc Petač U11 M
62 Anže Košelnik U13 M
63 Klemen Petač Master 2
64 Erik Poklukar Amaterji
65 Branko Prešeren
66 Matija Kokalj
67 Blaž Kavčič U15 M
68 Klemen Petač
69 Marko Slamnik
70 Florian Jakopič U13 M
71 Lan Kuroš U13 M
72 Tim Kalajžič U13 M
73 Gal Rozman U13 M
74 Jakob šolar U11 M
75 Matic Novak U11 M
76 Tim Savorgnani U13 M
77 Jakob Lorber
78 Lenart Resman
79 Maks Struna
80 Ema Korošec Janušić Do 9 ž
81 Anže Sinobad U11 M
82 Pina šiler Do 13
83 Tit Ravnihar U9 M
84 Matej Bakos
85 Sandi Struna
86 Žan Bernik U9 M
87 Rožle Volk U7 M
88 Gašper Janušić Veterani 1
89 Petra Robič Drobnak
90 Anže Pretnar U11 M
91 Ted Ravnihar U9 M
92 Erik Jemc U13 M
93 Tim Crnović U13 M
94 Jan Justin U9 M
95 Nejc Petač U15 M
96 Maj Hočevar
97 Florjan Resman
98 Primož Prezelj U15 M
99 Tim Savorgnani
100 Žan Bernik U11 M
101 Aleks Sodnik
102 Niko Pristavec do 11 god. M (U11 M)

Kontaktiraj klub