Kamnik, 22.05.2022
Youth Cup - SloXcup,Slowenisch-Cup - SloXcup
KOLESARSKO DRUŠTVO CALCIT KAMNIK telefon : 0 email : info@calcit-bike.com
22, May. ( SO ) , 2022 - 10:00 h
Kamnik - Kamnik ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|
Vorname | Name | Club | Kategorie | Land | Fertig | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | LUKAN | Pavlo | UKRAINE NATIONAL TEAM | ELITE (ME) | UKR | |
2 | TITARENKO | Dmytro | UKRAINE NATIONAL TEAM | ELITE (ME) | UKR | |
3 | BORSOS | Benedek | SVS PRO TEAM | ELITE (ME) | HUN | |
4 | PALUMBY | Zsombor | SVS PRO TEAM | ELITE (ME) | HUN | |
5 | KONIAIEV | Oleksandr | UKRAINE NATIONAL TEAM | ELITE (ME) | UKR | |
6 | TABACCHI | Mirko | RDR FACTORY TEAM | ELITE (ME) | ITA | |
7 | OLIVER | Ben | ELITE (ME) | |||
8 | NIEBORAS | Mateusz | ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY | ELITE (ME) | POL | |
9 | BONAFINI | Edoardo | GITO SQUADRA CORSE | ELITE (ME) | ITA | |
10 | KRAJNC | Gregor | HöRMANN SLOVENIJA | ELITE (ME) | SLO | |
11 | BRAIDOT | Daniele | C.S. CARABINIERI | ELITE (ME) | ITA | |
12 | KONYAEV | Oleksandr | UKRAINE NATIONAL TEAM | ELITE (ME) | UKR | |
13 | CERUTTI | Gregorio | ELITE (ME) | ITA | ||
14 | FURLANI | Gianluca | ELITE (ME) | ITA | ||
15 | IVORY | Cameron | ELITE (ME) | AUS | ||
16 | HAMM | Florian | GERMAN TECHNOLOGY RACING TEAM | ELITE (ME) | DEU | |
17 | BONETTO | Edoardo | ELITE (ME) | ITA | ||
18 | MARTINEZ GALVAN | Amando | ELITE (ME) | MEX | ||
19 | DIMIC | Gregor | ENERGIJATEAM.COM | ELITE (ME) | SLO | |
20 | BRANCATI | Alberto | U.C. CAPRIVESI | ELITE (ME) | ITA | |
21 | STRäHLE | Sven | GERMAN TECHNOLOGY RACING TEAM | ELITE (ME) | DEU | |
22 | NAGLIč | Rok | CALCIT BIKE TEAM | ELITE (ME) | SLO | |
23 | OSYPENKO | Vitaliy | UKRAINE NATIONAL TEAM | U23 M | UKR | |
24 | HAUSER | Theo | LRV STEIERMARK | U23 M | AUT | |
25 | GERELY | Attila | WABERER'S EVOPRO MTB TEAM | U23 M | HUN | |
26 | FONTANA | Filippo | C.S. CARABINIERI | U23 M | ITA | |
27 | HATZ | Lukas | KTM FACTORY MTB TEAM | U23 M | AUT | |
28 | BENCE | Csákai | PCCC | U23 M | HUN | |
29 | VAN DER WALT | Daniel | CYCLING TEAM FRIULI | U23 M | ZAF | |
30 | GNEZDA | Nace | MBK ČRNI VRH | U23 M | SLO | |
31 | LEONE | Samuele | TEAM CICLI MANINI | U23 M | ITA | |
32 | MARZANI | Marco | CYCLING TEAM FRIULI | U23 M | ITA | |
33 | HUDYMA | Oleksandr | CST POSTNL BAFANG MTB RACING TEAM | U23 M | UKR | |
34 | CHURFüRST | Daniel | KTM FACTORY MTB TEAM | U23 M | AUT | |
35 | RIEMER | Jakob | LRV STEIERMARK | U23 M | AUT | |
36 | DOLENšEK | Anže | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | SLO | |
37 | AUER | Nal | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | SLO | |
38 | JEREB | Tine | MBK ČRNI VRH | U23 M | SLO | |
39 | VOVK | Peter | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | SLO | |
40 | ŽLE | Blaž | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | SLO | |
41 | STARMAN | Jaka | RAJD LJUBLJANA | U23 M | SLO | |
42 | KRANJEC ŽAGAR | Matic | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | SLO | |
43 | JEREB | Jan | MBK ČRNI VRH | U23 M | SLO | |
44 | SYLVESTER | Balázs | CUBE-CSöMöR | U23 M | HUN | |
45 | LOZAR | Matjaž | MBK ČRNI VRH | U23 M | SLO | |
46 | KLEMENčIč | Jakob | MBK ČRNI VRH | U23 M | SLO | |
47 | BOšNJAK | Fran | BBK ŠIŠMIŠ | U23 M | CRO | |
48 | LEPKA | Filip | U23 M | AUT | ||
49 | BOKROS | Csenge Anna | LIMITLESS XCO TEAM NAGYKANIZSA | U23+Elite W | ||
50 | FILIPOVIć | Jana | BK BIKER | U23+Elite W | CRO | |
51 | SHERSTIUK | Maria | UKRAINE NATIONAL TEAM | U23+Elite W | UKR | |
52 | SADNIK | Katharina | KTM FACTORY MTB TEAM | U23+Elite W | AUT | |
53 | SPECIA | Giada | WILIER - PIRELLI FACTORY TEAM XCO | U23+Elite W | ITA | |
54 | TUROBOś | Marta | ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY | U23+Elite W | POL | |
55 | ZIęBA | Julia | ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY | U23+Elite W | POL | |
56 | BELOMOINA | Yana | CST POSTNL BAFANG MTB RACING TEAM | U23+Elite W | UKR | |
57 | SHERSTIUK | Maria | UKRAINE NATIONAL TEAM | U23+Elite W | UKR | |
58 | FLINT | Isabella | U23+Elite W | AUS | ||
59 | ŽAKELJ | Tanja | U23+Elite W | SLO | ||
60 | MANGIATERRA | Nefelly | SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM | U23+Elite W | ITA | |
61 | MOVRIN | Vita | ENERGIJATEAM.COM | U23+Elite W | SLO | |
62 | TANOVIC | Lejla | U23+Elite W | BIH | ||
63 | BOšNJAK | Larisa | BBK ŠIŠMIŠ | U23+Elite W | CRO | |
64 | NAGLIč | Maruša | CALCIT BIKE TEAM | U23+Elite W | SLO | |
65 | MOSSER | Nina | ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR | U23+Elite W | AUT | |
66 | STERNIG | Elena | ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR | U23+Elite W | AUT | |
67 | PICCIN | Alessandro | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U19 M | ITA | |
68 | ULLIANA | Davide | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U19 M | ITA | |
69 | GLADEK | Marcel | MBK ČRNI VRH | U19 M | SLO | |
70 | SMRDEL | Miha | MBK ČRNI VRH | U19 M | SLO | |
71 | GOBBO | Tommaso | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U19 M | ITA | |
72 | TRSTENJAK | Matija | BK MURA AVANTURA | U19 M | CRO | |
73 | KAVčIč | Jernej | MBK ČRNI VRH | U19 M | SLO | |
74 | MAGNANI | Simone | RACE TEAM PEDALE FIDENTINO | U19 M | ITA | |
75 | BIAGI | Lorenzo | RACE TEAM PEDALE FIDENTINO | U19 M | ITA | |
76 | HUDEčEK | Jan | BIKE PRO RACING, O. S | U19 M | CZE | |
77 | MANCIN | Alessandro | RACE TEAM PEDALE FIDENTINO | U19 M | ITA | |
78 | HOLZER | Christoph | LRV STEIERMARK | U19 M | AUT | |
79 | CHYNCHYK | Bohdan | UKRAINE NATIONAL TEAM | U19 M | UKR | |
80 | SETTIN | Mattia | BETTINI BIKE TEAM | U19 M | ITA | |
81 | MANTO | Giorgio | TEAM RUDY PROJECT XCR | U19 M | ITA | |
82 | SMOVNIK | Luka | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U19 M | SLO | |
83 | ENDRéDI | Máté | U19 M | HUN | ||
84 | PAHOR | Žan | ENERGIJATEAM.COM | U19 M | SLO | |
85 | HöDLMOSER | Dominik | U19 M | AUT | ||
86 | OßWALD | Luis | U19 M | DEU | ||
87 | SVILOKOS | Jakov | BGK TUŠKANAC | U19 M | CRO | |
88 | RáKOSA | Bence | U19 M | HUN | ||
89 | VOVK | Ambrož | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | SLO | |
90 | BANOVEC | Timotej | ENERGIJATEAM.COM | U19 M | SLO | |
91 | ULčAR | Matic | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | SLO | |
92 | KAVčIč | Blaž | KK ZAVRŠNICA | U19 M | SLO | |
93 | VENCL | Libor | U19 M | CZE | ||
94 | BREZAR | Vid | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | SLO | |
95 | MARKELJ | Tim | KK ZAVRŠNICA | U19 M | SLO | |
96 | DACAR | Jaka | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | SLO | |
97 | JAGODIč | David | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | SLO | |
98 | SUKHOPALOVA | Mariia | UKRAINE NATIONAL TEAM | U19 W | SLO | |
99 | SVETIUKHA | Olha | UKRAINE NATIONAL TEAM | U19 W | UKR | |
100 | KAUBERT | Marie-theres | RV BIKE SPORT SCHEFFAU | U19 W | AUT | |
101 | BRAIDA | Lucrezia | TEAM RUDY PROJECT XCR | U19 W | ITA | |
102 | KREBS | Sarah | RC KAC | U19 W | AUT | |
103 | FONTANA | Beatrice | TEAM RUDY PROJECT XCR | U19 W | ITA | |
104 | EMBACHER | Katrin | U19 W | AUT | ||
105 | MOVRIN | Ema | ENERGIJATEAM.COM | U19 W | SLO | |
106 | SMRDEL | Tina | MBK ČRNI VRH | U19 W | SLO | |
107 | SANTIN | Gaia | TEAM RUDY PROJECT XCR | U19 W | ITA | |
108 | MLAKAR | Daša | MBK ČRNI VRH | U19 W | SLO | |
109 | DE BONA | Simone | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | Amater | ITA | |
110 | GROšELJ | Matic | MBK ČRNI VRH | Amater | SLO | |
111 | FERESIN | Kristian | U.C. CAPRIVESI | Amater | ITA | |
112 | URšIč | Blaž | KK PANTAL | Amater | SLO | |
113 | RAZINGAR | Matej | KK ZAVRŠNICA | Amater | SLO | |
114 | PAVANELLO | Andrea | Amater | ITA | ||
115 | KRIžAN | Borut | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | Master 1 | SLO | |
116 | PODGORNIK | Tadej | MBK ČRNI VRH | Master 1 | SLO | |
117 | BUDIN | Matjaž | MBK ČRNI VRH | Master 1 | SLO | |
118 | HRASTAR | Tomaž | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | Master 1 | SLO | |
119 | KIŠIČEK | Perica | BGK TUSKANAC/TK 3MAX | Master 1 | CRO | |
120 | VODOPIVEC | Luka | MBK ČRNI VRH | Master 1 | SLO | |
121 | LUPšE | Blaž | HöRMANN SLOVENIJA | Master 1 | SLO | |
122 | STRASEK | Ales | HöRMANN SLOVENIJA | Master 1 | SLO | |
123 | DEBELJAK | Miha | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | Master 1 | SLO | |
124 | ČERNE | Mitja | DEŠ FLEŠ | Master 1 | SLO | |
125 | PIRC | Tomaž | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 | SLO | |
126 | TANCIK | Mitja | ENERGIJATEAM.COM | Master 1 | SLO | |
127 | ROBIč | Matic | KD BIKE EK HALOZE 2002 | Master 1 | SLO | |
128 | BELAK | Jure | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 | SLO | |
129 | FERK | Matic | ENERGIJATEAM.COM | Master 1 | SLO | |
130 | PREšEREN | Jure | KK ZAVRŠNICA | Master 1 | SLO | |
131 | PETAč | Klemen | KK ZAVRŠNICA | Master 1 | SLO | |
132 | BLATNIK | Žiga | KK ZAVRŠNICA | Master 1 | SLO | |
133 | BOšKIN | Aleš | MBK ČRNI VRH | Master 2 | SLO | |
134 | BLAZNIK | Robert | MBK ČRNI VRH | Master 2 | SLO | |
135 | JURANIC | Marko | TK 3MAX | Master 2 | CRO | |
136 | POBERAI | Cristian | A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA | Master 2 | ITA | |
137 | UTRANKER | Damjan | KD CELJE - 2SIMPL | Master 2 | SLO | |
138 | RIJAVEC | Aleš | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | Master 2 | SLO | |
139 | DAKSKOBLER | Matej | KK PANTAL | Master 2 | SLO | |
140 | GáBOR | Dervalics | Master 2 | HUN | ||
141 | TOMšIč | Valter | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | SLO | |
142 | STARMAN | Jan | RAJD LJUBLJANA | Master 2 | SLO | |
143 | MARTINJAš | Aljoša | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | SLO | |
144 | PEZZIN | Claudio | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | Master 3 | ITA | |
145 | ZUPAN | Tine | SCOTT TEAM | Master 3 | SLO | |
146 | PREMRN | Lucjan | IZVIR VIPAVA | Master 3 | SLO | |
147 | KEMPERL | Bojan | CALCIT BIKE TEAM | Master 3 | SLO | |
148 | BRAIDOT | Mauro | Master 3 | ITA | ||
149 | PODPEčAN | Ana | ENERGIJATEAM.COM | Veteranke | SLO | |
150 | TERPIN | Tine | MBK ČRNI VRH | U17 M | SLO | |
151 | BOšKIN | Filip | MBK ČRNI VRH | U17 M | SLO | |
152 | UTRANKER | Filip | KD CELJE - 2SIMPL | U17 M | SLO | |
153 | PEčNIK | Tian | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U17 M | SLO | |
154 | POBERAI | Luca | U.C. CAPRIVESI | U17 M | ITA | |
155 | OKROGELNIK | Vid | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U17 M | SLO | |
156 | ZUPAN | Urban | KK ZAVRŠNICA | U17 M | SLO | |
157 | PETRLIć | Lovro | BGK TUšKANAC | U17 M | CRO | |
158 | PLETZER | Benjamin | RC KAC | U17 M | AUT | |
159 | CASAGRANDE | Tommaso | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U17 M | ITA | |
160 | D'ARSIé | Leonardo | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U17 M | ITA | |
161 | DE POLO | Antonio | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U17 M | ITA | |
162 | PERUCH | Giovanni | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U17 M | ITA | |
163 | SANDIć | David | BK ALBONA 1921 | U17 M | CRO | |
164 | MUšIč | Marko | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
165 | LIPOVšEK | Matic | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
166 | ZARNIK | Žiga | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
167 | KáLMáN | Dániel Ákos | U17 M | HUN | ||
168 | BABAčIč | Maj | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
169 | KERžAN | Žan | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
170 | JAGODIč | Ažbe | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
171 | GOLOB | Nik | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
172 | BAUMGARTNER | Jakob | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
173 | ŠTAJNAR | Gašper | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
174 | OSOLIN | Matej | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
175 | DOLINSEK | Lovro Luka | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
176 | FERKOL | Filip | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
177 | GNEZDA | Hana | MBK ČRNI VRH | U17 W | SLO | |
178 | BATSUTSA | Mykhaylo | UKRAINE NATIONAL TEAM | U17 W | UKR | |
179 | MIKUž | Nika | MBK ČRNI VRH | U17 W | SLO | |
180 | BENEDET | Giulia | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U17 W | ITA | |
181 | PUšEC | Mirta | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U17 W | CRO | |
182 | KNAUBERT | Sophia | U17 W | AUT | ||
183 | AHAčIč | Nastja | ENERGIJATEAM.COM | U17 W | SLO | |
184 | ŠERKEZI | Maruša Tereza | RAJD LJUBLJANA | U17 W | SLO | |
185 | RUPNIK | Ožbe | MBK ČRNI VRH | U15 M | SLO | |
186 | MLAKAR | Jakob | MBK ČRNI VRH | U15 M | SLO | |
187 | KODRIČ | Gašper | MBK ČRNI VRH | U15 M | SLO | |
188 | UTRANKER | Jaka | KD CELJE - 2SIMPL | U15 M | SLO | |
189 | ŠERKEZI | Joža Matjaž | POGI TEAM UAE GENERALI | U15 M | SLO | |
190 | JAMNIK | Jernej | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U15 M | SLO | |
191 | ŽONTA | Vid | RAJD LJUBLJANA | U15 M | SLO | |
192 | CIGALE | Amadej | MBK ČRNI VRH | U15 M | SLO | |
193 | MAJNIK | Maks | POGI TEAM UAE GENERALI | U15 M | SLO | |
194 | CASAGRANDE | Filippo | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U15 M | ITA | |
195 | KIŠIČEK | Leon | BGK TUSKANAC/TK 3MAX | U15 M | CRO | |
196 | STRAšEK | Vid | HöRMANN SLOVENIJA | U15 M | SLO | |
197 | PETAč | Nejc | KK ZAVRŠNICA | U15 M | SLO | |
198 | DEJAK | Lenart | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M | SLO | |
199 | ŠIMENC | Aljaž | SD STRAHOVICA | U15 M | SLO | |
200 | DAL CIN | Elia | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U15 M | ITA | |
201 | CADALT | Nicolas | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U15 M | ITA | |
202 | ULLIANA | Nicola | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U15 M | ITA | |
203 | KNEZ | Maksimiljan | RAJD LJUBLJANA | U15 M | SLO | |
204 | MAKSIMOVIć | Luka | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
205 | KOKALJ | David | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
206 | CERAR | Blaž | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
207 | DISPENSA | Flavio | U15 M | ITA | ||
208 | FORGáCS | Patrik | U15 M | HUN | ||
209 | PREZELJ | Primož | KK ZAVRŠNICA | U15 M | SLO | |
210 | NEMES | Ferdinand | U15 M | HUN | ||
211 | MARTONICS | Armand | U15 M | HUN | ||
212 | BENDA | Gal | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
213 | CVELBAR | Nik | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
214 | GOLOB | Jon | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
215 | TOMINšEK | Jaka | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
216 | AUER | Nik | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
217 | HVALA | Nik | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U15 M | SLO | |
218 | JUTERšEK | Nejc | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
219 | PáLOS | Bence | U15 M | HUN | ||
220 | TERAN | Nejc | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
221 | ROJC | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
222 | KUKOVICA | Vane | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
223 | TERPIN | Eva | MBK ČRNI VRH | U15 W | SLO | |
224 | GIAMBALVO | Anna | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U15 W | ITA | |
225 | TESSER | Gioia | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U15 W | ITA | |
226 | CASAGRANDE | Arianna | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U15 W | ITA | |
227 | šILER | Pina | KK ZAVRŠNICA | U15 W | SLO | |
228 | BOKROS | Kincső | VKE-NELSON PEPPERL+FUCHS TEAM | U15 W | HUN | |
229 | DAL CIN | Keira | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U15 W | ITA | |
230 | KRAPEž | Kaja | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | SLO | |
231 | BOLčINA RAVNIKAR | Zoja | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | SLO | |
232 | SZüCS | Borbála | U15 W | HUN | ||
233 | ÁDáM | Gabriella Sarolta | U15 W | HUN | ||
234 | KáLMáN | Luca | U15 W | HUN | ||
235 | TANCIK | Meta | ENERGIJATEAM.COM | U15 W | SLO | |
236 | INKRET | Ana | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | SLO | |
237 | KOLENC | Luka | SD STRAHOVICA | U13 M | SLO | |
238 | HAJNRIHAR | Leon | SD STRAHOVICA | U13 M | SLO | |
239 | MLEčNIK | Aljaž | MBK ČRNI VRH | U13 M | SLO | |
240 | MLAKAR | Tine | MBK ČRNI VRH | U13 M | SLO | |
241 | GREGORC | Blaž | SD STRAHOVICA | U13 M | SLO | |
242 | LAMPE | Urban | MBK ČRNI VRH | U13 M | SLO | |
243 | DAKSKOBLER | Miha | MBK ČRNI VRH | U13 M | SLO | |
244 | DEJAK | Urban | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | SLO | |
245 | BARTOLME | Enej | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | SLO | |
246 | KIŠIČEK | Luka | BGK TUSKANAC/TK 3MAX | U13 M | CRO | |
247 | CIMPRIč DEBEVC | Nal | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | SLO | |
248 | ERJAVEC | Jošt | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | SLO | |
249 | HRASTAR | Nejc | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | SLO | |
250 | MESOJEDEC | Svit | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | SLO | |
251 | HOSTNIK | Rok | SD STRAHOVICA | U13 M | SLO | |
252 | BARIšIč | Tim | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
253 | ŠEKORANJA | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
254 | IPAVEC | Andrej | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
255 | SLATNAR | Aljaž | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
256 | RUPNIK | Luka | MBK ČRNI VRH | U13 M | SLO | |
257 | BRUCHNER | Máté | U13 M | HUN | ||
258 | HAFNER | Matija | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
259 | KRAPEž | Jakob | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
260 | PELHAN | Tjaš | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U13 M | SLO | |
261 | NOVAK | Gaber | RAJD LJUBLJANA | U13 M | SLO | |
262 | NORšIć | Filip | BBK ŠIŠMIŠ | U13 M | CRO | |
263 | SIROVINA DVORNIK | Kai | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U13 M | SLO | |
264 | MLINAR | Klemen | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U13 M | SLO | |
265 | KOROšEC JANUšIč | David | KK ZAVRŠNICA | U13 M | SLO | |
266 | BOšKIN | Aljaž | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U13 M | SLO | |
267 | UTRANKER | Neža | KD CELJE - 2SIMPL | U13 W | SLO | |
268 | JURANIC | Korina | TK 3MAX | U13 W | SLO | |
269 | RAVNIKAR BOLčINA | Ula | CALCIT BIKE TEAM | U13 W | SLO | |
270 | GREGORC | Maša | SD STRAHOVICA | U13 W | SLO | |
271 | ŠOšTARKO | Tajda | CALCIT BIKE TEAM | U13 W | SLO | |
272 | PEVEC | Kaja | ENERGIJATEAM.COM | U13 W | SLO | |
273 | KOBAL | Eva | ENERGIJATEAM.COM | U13 W | SLO | |
274 | BENDA | Gaja | ENERGIJATEAM.COM | U13 W | SLO | |
275 | VERTAčNIK | Nejc | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
276 | NUčIč | Brin | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
277 | žAVBI | Rok | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
278 | JURANIC | Maks | TK 3MAX | U11 M | CRO | |
279 | KODRIč | Jernej | MBK ČRNI VRH | U11 M | SLO | |
280 | KARNIčNIK | Žan | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
281 | HARNOLD ŠVAJGER | Mark | GOLOVEC TRAILS | U11 M | SLO | |
282 | BOROVŠAK | Jaša | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
283 | KRIžAN | Bor | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 M | SLO | |
284 | STRAšEK | Jon | HöRMANN SLOVENIJA | U11 M | SLO | |
285 | SABO ŠTRUCL | Troy | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 M | SLO | |
286 | BIZJAK | Oskar | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
287 | LAMPE | Ožbej | MBK ČRNI VRH | U11 M | SLO | |
288 | FOJS | Tian | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
289 | NAMLIH | Jure | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 M | SLO | |
290 | ROZMAN | Jaco | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
291 | GOLOB | Leon | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
292 | DORNIK | Maks | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | SLO | |
293 | ZUPANčIč | Nace | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | SLO | |
294 | MIKUž | Filip | MBK ČRNI VRH | U11 M | SLO | |
295 | RAZBORšEK | Tit | U11 M | SLO | ||
296 | PREZELJ | Jakob | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 M | SLO | |
297 | ROZMAN | Izaque | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
298 | JEMC | Erik | KK ZAVRŠNICA | U11 M | SLO | |
299 | RUPNIK | Tilen | MBK ČRNI VRH | U11 M | SLO | |
300 | HORVAT | Jan | BBK ŠIŠMIŠ | U11 M | CRO | |
301 | RUPNIK | Lan | MBK ČRNI VRH | U11 M | SLO | |
302 | SUDEC | Adrian | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U11 M | CRO | |
303 | NOVAK | Gal | RAJD LJUBLJANA | U11 M | SLO | |
304 | HAJNRIHAR | Lara | SD STRAHOVICA | U11 W | SLO | |
305 | PREGL | Klara | SD STRAHOVICA | U11 W | SLO | |
306 | ERJAVEC | Neža | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 W | SLO | |
307 | ŽLENDER | Kiara | SD STRAHOVICA | U11 W | SLO | |
308 | BIZJAK | Vida | SD STRAHOVICA | U11 W | SLO | |
309 | ABRAMOVIć | Korina | BBK TEAM RODEO | U11 W | CRO | |
310 | PéTERFFY | Róza Luca | U11 W | HUN | ||
311 | NIžIć | Nicole | BK GROBNIK | U11 W | CRO | |
312 | KOSEC | Anamarija | CALCIT BIKE TEAM | U11 W | SLO | |
313 | KOROšEC JANUšIć | Ema | KK ZAVRŠNICA | U11 W | SLO | |
314 | PREGL | Mark | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
315 | RAMBAHER | Filip | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
316 | ŠPENKO | Nace | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
317 | VERTAčNIK | Tine | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
318 | ŠIMENC | Domen | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
319 | HREN MANDELC | Amadei | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
320 | MERHAR | Domen | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | SLO | |
321 | ŽIBERNA | Felipe | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
322 | BOROVŠAK | Saša Brin | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
323 | GREGORC | Filip | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
324 | KRALJ | Žan | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
325 | OSENAR | Matic | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
326 | JEGLIC | Miskomatej | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | SLO | |
327 | šTEPEC | Valter | ENERGIJATEAM.COM | U9 M | SLO | |
328 | ROVANšEK | Urban | ENERGIJATEAM.COM | U9 M | SLO | |
329 | ZUPANčIč | Bine | ENERGIJATEAM.COM | U9 M | SLO | |
330 | BERTALAN | Szakács | U9 M | HUN | ||
331 | BROVč | Žan | KK PANTAL | U9 M | SLO | |
332 | KOLAR | Arne | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | SLO | |
333 | KEMPERL | Leon | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | SLO | |
334 | JUSTIN | Jan | KK ZAVRŠNICA | U9 M | SLO | |
335 | RAVNIHAR | Ted | KK ZAVRŠNICA | U9 M | SLO | |
336 | BURNIK | Luka | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U9 M | SLO | |
337 | HAFNER | Lenart | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | SLO | |
338 | DOVč | Oskar | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | SLO | |
339 | ŠTRUCELJ | Stefani | BK GROBNIK | U9 W | CRO | |
340 | ABRAMOVIć | Valeria | BBK TEAM RODEO | U9 W | CRO | |
341 | BELE GRKMAN | Hana | CALCIT BIKE TEAM | U9 W | SLO | |
342 | HORVAT | Vita | BBK ŠIŠMIŠ | U9 W | CRO | |
343 | PREZELJ | Manca | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U9 W | SLO | |
344 | ŽUK | Fran | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U7 M | SLO | |
345 | PREGL | Žan | SD STRAHOVICA | U7 M | SLO | |
346 | ŽIBERNA | Oliver | SD STRAHOVICA | U7 M | SLO | |
347 | DOVč | Oliver | CALCIT BIKE TEAM | U7 M | SLO | |
348 | OSENAR | Neža | SD STRAHOVICA | U7 W | SLO | |
349 | žLENDER | Zara | SD STRAHOVICA | U7 W | SLO | |
350 | ŠEKORANJA | Neža | CALCIT BIKE TEAM | U7 W | SLO | |
351 | LAMPE | Lucija | MBK ČRNI VRH | U7 W | SLO |