ŠPORTNO DRUŠTVO MTB KOROŠKA telefon : (+386) 70 929950 email : dkalci@gmail.com
23, Jul. ( SA ) , 2022 - 12:00 h
Kope - Kope ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|
Vorname | Name | Club | Kategorie | Land | Fertig | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MOHR | Ludwig | RADLAGER RACING DIVISION | Elite M | AUT | |
2 | TRATNIK BAJC | Miha | MBK ČRNI VRH | Elite M | SLO | |
3 | SMOLNIKAR | Jakob | MBK ČRNI VRH | Elite M | SLO | |
4 | PFUISI | Michael | RADLAGER RACING DIVISION | Elite M | AUT | |
5 | KOLENC | Patrik | ŠKTD AVčE | Elite M | SLO | |
6 | KRAšOVEC | Tim | WOLF RACING TEAM | Elite M | SLO | |
7 | MEDVEščEK | Kristijan | ŠKTD AVčE | Elite M | SLO | |
8 | MARKIč | Jan | ŠKTD AVčE | Elite M | SLO | |
9 | RUMAC | Nino | BBK TEAM RODEO | Elite M | CRO | |
10 | MATEJčIć | Tomislav | BBK TEAM RODEO | Elite M | CRO | |
11 | PODLIPNIK | Enej | BIKEHANIC LUMAR | Elite M | SLO | |
12 | WAGNER | Raphael | DO-BIKER BRUCK | Elite M | AUT | |
13 | VLASKOVAC | Ben | Elite M | DEU | ||
14 | PERšAK | Vid | ORBEA FOX ENDURO TEAM | Elite M | SLO | |
15 | IVARTNIK | David | GOLOVEC TRAILS | Elite M | SLO | |
16 | FEJER | Max | TEAM DORRONG | Elite M | AUT | |
17 | ZALETELJ | Luka | KD ZVERINICE | Elite M | SLO | |
18 | PROSEN | Matej | KAMPLC RACING TEAM | Elite M | SLO | |
19 | NEGOVETTI | Francesco | A.S.D. FEDERCLUB TRST | Elite M | ITA | |
20 | SCHLEICHER | Valentin | RADON BIKES | Elite M | DEU | |
21 | RINNOFNER | Michael | Elite M | AUT | ||
22 | MAUSER | Stefan | SUSPENSIONLAB | Elite M | AUT | |
23 | STALLER | Ricardo | GSRAD | Elite M | AUT | |
24 | STONIG | Matthias | RADWERKER | Elite M | AUT | |
25 | TISCHHART | Florian | TREK-STORE-WIEN.AT | Elite M | AUT | |
26 | RAZPET | Tadej | PEDAL RACING TEAM | Elite M | SLO | |
27 | STROMBERGER | Lukas | RS RADWERKER | Elite M | AUT | |
28 | MAIER | Lukas | RADCLUB BIKESPEAK | Elite M | AUT | |
29 | SüKAR | Dominik | Elite M | AUT | ||
30 | SKANT | Gerd | BIKECLUB GIANT STATTEGG | Elite M | AUT | |
31 | FOCKENBERGER | Timmy | FRACEBIKE | Elite M | AUT | |
32 | BARUT | Luka | KK ČRN TRN | Elite M | SLO | |
33 | BAVDAž | Rok | KK ČRN TRN | Elite M | SLO | |
34 | MODRIJAN | Jan | ENERGIJATEAM.COM | Elite M | SLO | |
35 | ŠTUCIN | Jan | PEDAL RACING TEAM | Elite M | SLO | |
36 | HUTH | Nejc | ENERGIJATEAM.COM | Elite M | SLO | |
37 | GAMSJAEGER | Sarah | KOLIKO 100 | Ženske (absolutno) | AUT | |
38 | MARIč | Alja | GOLOVEC TRAILS | Ženske (absolutno) | SLO | |
39 | VOJSKA | Maja | MBK ČRNI VRH | Ženske (absolutno) | SLO | |
40 | SMRDEL | Tina | MBK ČRNI VRH | Ženske (absolutno) | SLO | |
41 | ECKERT | Alexandra | Ženske (absolutno) | AUT | ||
42 | HOMAR | Tamara | ENERGIJATEAM.COM | Ženske (absolutno) | SLO | |
43 | PATE | Jana | ŠD SUPERSNURF | Ženske (absolutno) | SLO | |
44 | šTEKAR | Jan | ŠKTD AVčE | U19 M | SLO | |
45 | JUREčIč | Jakob | ŠD SUPERSNURF | U19 M | SLO | |
46 | SMRDEL | Miha | MBK ČRNI VRH | U19 M | SLO | |
47 | BAVčER | Urban | KAMPLC RACING TEAM | U19 M | SLO | |
48 | GRABLJEVEC | Rok | KD ZVERINICE | U19 M | SLO | |
49 | SACHSE | Simeon | ALTIS THE BIKE TEAM | U19 M | AUT | |
50 | SVETE | Rok | GOLOVEC TRAILS | U19 M | SLO | |
51 | ZUPAN | Tilen | KD ZVERINICE | U19 M | SLO | |
52 | KAVčIč | Jernej | MBK ČRNI VRH | U19 M | SLO | |
53 | RESMAN | Lenart | KK ZAVRŠNICA | U19 M | SLO | |
54 | ZUPAN | Benjamin | KK ZAVRŠNICA | U19 M | SLO | |
55 | PANTA | Vlad | BIKEPOINT RACING | U19 M | ROU | |
56 | JERKIč | Miha | KK ČRN TRN | U19 M | SLO | |
57 | RIGELNIK | Marvin | U19 M | AUT | ||
58 | EICHLER | Filip | TRETORIA RACING | U19 M | AUT | |
59 | KOSELJ | Anže | KK ZAVRŠNICA | U19 M | SLO | |
60 | POLOVšAK | Blaž | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U19 M | SLO | |
61 | POLOVSAK | Jan | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U19 M | SLO | |
62 | PIRIH | Marsel | PEDAL RACING TEAM | U17 M | SLO | |
63 | TROšT | Patrik | KAMPLC RACING TEAM | U17 M | SLO | |
64 | OBLAK | Maks | ŠD SUPERSNURF | U17 M | SLO | |
65 | KOFJAč | Anže | RAJD LJUBLJANA | U17 M | SLO | |
66 | VAJNHANDL | Urban | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U17 M | SLO | |
67 | SELAN | Matjaž Franci | ŠD SUPERSNURF | U17 M | SLO | |
68 | ŠUšTAR | Nik | GOLOVEC TRAILS | U17 M | SLO | |
69 | PROSENIK | Van | GOLOVEC TRAILS | U17 M | SLO | |
70 | BROZNIć | Antonio | ADRENALINA MTB TEAM | U17 M | CRO | |
71 | MILAR | Martin Mark | RAJD LJUBLJANA | U17 M | SLO | |
72 | FANTINI | Enrico | U.C. CAPRIVESI | U17 M | ITA | |
73 | LORENZI | Leonardo | U.C. CAPRIVESI | U17 M | SLO | |
74 | KOCINA | Andrea | U.C. CAPRIVESI | U17 M | ITA | |
75 | KALTNEKAR | Nejc | ŠKTD AVčE | U17 M | SLO | |
76 | AžMAN | Juš | KK ZAVRŠNICA | U17 M | SLO | |
77 | KOJZEK | Lovro | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U17 M | SLO | |
78 | ZAPUšEK | Gašper | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
79 | BOGATAJ | Aljaž | U17 M | SLO | ||
80 | HATHAZI | Arthur | BIKEPOINT RACING | U17 M | ROU | |
81 | ZINGG | Severin | RV ERSIGEN | U17 M | CHE | |
82 | PAHOR | Kevin | U17 M | ITA | ||
83 | PERšAK | Nik | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
84 | žNIDARIč | Nejc | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
85 | LORBER | Jakob | KK ZAVRŠNICA | U17 M | SLO | |
86 | GOSTINČAR PETRE | Jaka | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
87 | STRUNA | Maks | KK ZAVRŠNICA | U17 M | SLO | |
88 | BERLOT | Vid | KK ZAVRŠNICA | U17 M | SLO | |
89 | OSOLIN | Matej | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
90 | BABAčIč | Maj | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
91 | BERGINC | Kaja | RAJD LJUBLJANA | U17 W | SLO | |
92 | MLINAR | Lucija | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U17 W | SLO | |
93 | CEHNER | Florjan | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | Amaterji | SLO | |
94 | čUK | Blaž | MBK ČRNI VRH | Amaterji | SLO | |
95 | BIDER | David | MTB TRBOVLJE | Amaterji | SLO | |
96 | šIKMAN | Nejc | LEVELUP TRENING CENTER | Amaterji | SLO | |
97 | VARNERIN | Stefano | A.S.D. FEDERCLUB TRST | Amaterji | ITA | |
98 | ŠEMROV | Žiga | Amaterji | SLO | ||
99 | KUMER | Filip | Amaterji | SLO | ||
100 | KOS | Denis | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | Amaterji | SLO | |
101 | KRIVONOG | Nace | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | Amaterji | SLO | |
102 | ZAVRšNIK | Karel | MTB TRBOVLJE | Master 1 M | SLO | |
103 | FINK | Marko | KD ZVERINICE | Master 1 M | SLO | |
104 | GRUBER | Markus | MUDDYTEAMBIKERS | Master 1 M | AUT | |
105 | OBREZA | Aleš | GOLOVEC TRAILS | Master 1 M | SLO | |
106 | ČERNIGOJ | Blaž | KAMPLC RACING TEAM | Master 1 M | SLO | |
107 | ŠPANJOL | Luka | ADRENALINA MTB TEAM | Master 1 M | CRO | |
108 | PRAčEK | Janez | KAMPLC RACING TEAM | Master 1 M | SLO | |
109 | LIVIU MIHAI | Olar | Master 1 M | ROU | ||
110 | SPRUK | Miha | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 M | SLO | |
111 | IVANOV | Boyko | ROLLING BEARS | Master 1 M | BGR | |
112 | BAčNAR | Janko | PEDAL RACING TEAM | Master 1 M | SLO | |
113 | STRES | Sebastjan | KAMPLC RACING TEAM | Master 1 M | SLO | |
114 | PESKAR | Luka | GOLOVEC TRAILS | Master 2 M | SLO | |
115 | STROHMAYER | Michael | ASKÖ MK FACTORY RACING TEAM | Master 2 M | AUT | |
116 | ŠTRANCAR | Primož | ORBEA FOX ENDURO TEAM | Master 2 M | SLO | |
117 | LENZ | Matthias | TEAM DORRONG | Master 2 M | AUT | |
118 | PROSEN | Marko | KAMPLC RACING TEAM | Master 2 M | SLO | |
119 | MAIERHOFER | Cri | TEAM DORRONG | Master 2 M | AUT | |
120 | PELCAR | Aleš | ENERGIJATEAM.COM | Master 2 M | SLO | |
121 | NAGODE | Grega | ENERGIJATEAM.COM | Master 2 M | SLO | |
122 | KARB | Ingo | BMCC | Master 2 M | DEU | |
123 | NEGOVETTI | Stefano | A.S.D. FEDERCLUB TRST | Master 3 M | ITA | |
124 | BRUS | Martin | KAMPLC RACING TEAM | Master 3 M | SLO | |
125 | MEKIš | Milan | GOLOVEC TRAILS | Master 3 M | SLO | |
126 | RADULOVIć | Darko | ŠD SUPERSNURF | Master 3 M | SLO | |
127 | ZUPAN | Tine | SCOTT TEAM | Master 3 M | SLO | |
128 | PODVORNIK | Sven | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U15 M | SLO | |
129 | LAHARNAR | Ian | KAMPLC RACING TEAM | U15 M | SLO | |
130 | NAGODE | Mark | GOLOVEC TRAILS | U15 M | SLO | |
131 | FERJANčIč | Matija | KAMPLC RACING TEAM | U15 M | SLO | |
132 | BAJT | Jurij | GOLOVEC TRAILS | U15 M | SLO | |
133 | MARGON | Izak | KAMPLC RACING TEAM | U15 M | SLO | |
134 | ŠTRUBELJ | Izak | BIKEHANIC LUMAR | U15 M | SLO | |
135 | žVEGLA | Max | BIKEHANIC LUMAR | U15 M | SLO | |
136 | GRAčNER | Tine | GOLOVEC TRAILS | U15 M | SLO | |
137 | KALINšEK | Ažbe | BIKEHANIC LUMAR | U15 M | SLO | |
138 | RESMAN | Florjan | KK ZAVRŠNICA | U15 M | SLO | |
139 | ŠAV | Aljaž | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
140 | RAJHER | Filip | U15 M | SLO | ||
141 | PROSEN | Aljaž | KAMPLC RACING TEAM | U15 M | SLO | |
142 | HOčEVAR | Maj | KK ZAVRŠNICA | U15 M | SLO | |
143 | STRAžAR | Anže | RAJD LJUBLJANA | U15 M | SLO | |
144 | STRES | Blaž | KAMPLC RACING TEAM | U15 M | SLO | |
145 | TABAJ | Loris | KAMPLC RACING TEAM | U15 M | SLO | |
146 | JAKOPIč | Florian | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U15 M | SLO | |
147 | LAčEN | Matija | KK ČRN TRN | U15 M | SLO | |
148 | LIBNIK | Nežka | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | U15 W | SLO | |
149 | INKRET | Ana | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | SLO | |
150 | STERGAR | Eva Zala | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U15 W | SLO | |
151 | ŽIVIC | Jaka | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U13 M&W | SLO | |
152 | BIZJAK | Izak | KAMPLC RACING TEAM | U13 M&W | SLO | |
153 | PRAčEK | Jakob | KAMPLC RACING TEAM | U13 M&W | SLO | |
154 | PODVORNIK | Eva | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U13 M&W | SLO | |
155 | MAL | Miha | KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA | U13 M&W | SLO | |
156 | KRAšOVIC | Gal | GOLOVEC TRAILS | U13 M&W | SLO | |
157 | STRES | Tjaž | KAMPLC RACING TEAM | U13 M&W | SLO | |
158 | VUKOJEVIč | Nikolaj | GOLOVEC TRAILS | U13 M&W | SLO | |
159 | MATIJEVEC JERMAN | Kostja | GOLOVEC TRAILS | U13 M&W | SLO | |
160 | BERGINC | Jure | U13 M&W | SLO | ||
161 | ENCI | Maj | U13 M&W | SLO | ||
162 | SLIšKO | Max | ŠKD BSX RACING TEAM MARIBOR | U13 M&W | SLO | |
163 | GOSNIK | Jakob | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U13 M&W | SLO | |
164 | PALčIč | Gal | RAJD LJUBLJANA | U13 M&W | SLO | |
165 | MUNIH | Žiga | PEDAL RACING TEAM | U13 M&W | SLO | |
166 | NOVAK | Gal | RAJD LJUBLJANA | U13 M&W | SLO | |
167 | JUSTIN | Erazem | KK ČRN TRN | U13 M&W | SLO | |
168 | NOVAK | Gaber | RAJD LJUBLJANA | U13 M&W | SLO | |
169 | OBID | Marko | ŠD SUPERSNURF | 4Fun - kratka proga | SLO | |
170 | SAGADIN | Tomaž | GOLOVEC TRAILS | 4Fun - kratka proga | SLO | |
171 | KOZAMURNIK | Tamara | ENDURO RAVNE | 4Fun - kratka proga | SLO | |
172 | ČERNEC | Matic | 4Fun - kratka proga | SLO | ||
173 | SMOLEJ | Aleš Emlyn | 4Fun - kratka proga | SLO | ||
174 | KOZAMURNIK | Boris | 4Fun - kratka proga | SLO | ||
175 | KAPUN | Tomaž | MTB KLUB BOSHK | 4Fun - kratka proga | SLO | |
176 | EICHLER | Johann | 4Fun - kratka proga | AUT | ||
177 | MUNIH | Damjana | 4Fun - dolga proga | SLO | ||
178 | APREUTESEI | Daniel | 4Fun - dolga proga | AUT | ||
179 | HOPF | Felix | 4Fun - dolga proga | DEU | ||
180 | ROTOVNIK | Tine | KK RAVNE NA KOROŠKEM | 4Fun - dolga proga | SLO | |
181 | DöLLER | Philipp | 4Fun - dolga proga | AUT | ||
182 | TEKAVčIč | Andraž | GOLOVEC TRAILS | 4Fun - dolga proga | SLO | |
183 | RESNIK | Matic | GOLOVEC TRAILS | 4Fun - dolga proga | SLO | |
184 | KIMOVEC | Matej | 4Fun - dolga proga | SLO | ||
185 | TEKAVčIč | Tadej | GOLOVEC TRAILS | 4Fun - dolga proga | SLO | |
186 | VUKOJEVIC | Denis | GOLOVEC TRAILS | 4Fun - dolga proga | SLO | |
187 | TISCHHART | Niklas | 4Fun - dolga proga | AUT | ||
188 | RADULOVIć | Filip | 4Fun - dolga proga | CRO | ||
189 | SMRTNIK | Andraž | 4Fun - dolga proga | SLO | ||
190 | UCMAN | Nejc | 4Fun - dolga proga | SLO | ||
191 | POžAR | Matevž | 4Fun - dolga proga | SLO | ||
192 | MUNIH | Marko | 4Fun - dolga proga | SLO | ||
193 | LEMETTINEN | Jori | RSV ARBö ASKö VILLACH | 4Fun - dolga proga | FIN | |
194 | LIPUščEK | Tadej | 4Fun - dolga proga | SLO | ||
195 | MARZIDOšEK | Tilen | 4Fun - dolga proga | SLO | ||
196 | KONEčNIK | Luka | 4Fun - dolga proga | SLO |