Kamnik, 14.06.2014
Youth Cup - SloXcup,Slowenisch-Cup - SloXcup
KOLESARSKO DRUŠTVO CALCIT KAMNIK telefon : 0 email : info@calcit-bike.com
14, Jun. ( SA ) , 2014 - 08:00 h
Kamnik - Kamnik ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|
Vorname | Name | Club | Kategorie | Land | Fertig | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | HAIMY | Shlomi | ISRAEL NATIONAL TEAM | ELITE (ME) | ISR | |
2 | DANIEL | Eliad | ISRAEL NATIONAL TEAM | ELITE (ME) | ISR | |
3 | VUJASIN | Lionel | BBK ISTRA BIKE | ELITE (ME) | BEL | |
4 | BUONO | Vito | BI&ESSE | ELITE (ME) | ITA | |
5 | OLIVA | Vittorio | BI&ESSE | ELITE (ME) | ITA | |
6 | FLION | Jorgen | ENDURANCE JUNKIE | ELITE (ME) | BEL | |
7 | PENNA | Mattia | BI&ESSE | ELITE (ME) | ITA | |
8 | PRISTOVNIK | Blaž | MBK ČRNI VRH | ELITE (ME) | SLO | |
9 | BUDIN | Matjaž | MBK ČRNI VRH | ELITE (ME) | SLO | |
10 | MARIć | Aleksa | NATIONAL TEAM OF SERBIA | ELITE (ME) | SRB | |
11 | ĐURđIć | Bojan | NATIONAL TEAM OF SERBIA | ELITE (ME) | SRB | |
12 | PREIMANIS | Matiss | ELITE (ME) | LVA | ||
13 | RYSENKO | Sergii | UKRAINE NATIONAL TEAM | ELITE (ME) | UKR | |
14 | PIKOVNIK | Matej | MTB TRBOVLJE | ELITE (ME) | SLO | |
15 | LAMI | Michal | SLOVAK NATIONAL TEAM | ELITE (ME) | SVK | |
16 | HARING | Martin | SLOVAK NATIONAL TEAM | ELITE (ME) | SVK | |
17 | GARRIGAN | Mike | VAN DESSEL/ SHIMANO | ELITE (ME) | CAN | |
18 | VODOPIVEC | Luka | MBK ČRNI VRH | ELITE (ME) | SLO | |
19 | HRIBOVšEK | Boštjan | CALCIT BIKE TEAM | ELITE (ME) | SLO | |
20 | JERAM | Damjan | KD SLOGA 1902 IDRIJA | ELITE (ME) | SLO | |
21 | RAUTER | Samo | GANESHA TEAM | ELITE (ME) | SLO | |
22 | LAVTAR | Boštjan | CALCIT BIKE TEAM | ELITE (ME) | SLO | |
23 | MODIC | Aleš | CALCIT BIKE TEAM | ELITE (ME) | SLO | |
24 | BARBEN | Emilien | ZIMMERMANN BMC MATHIEU SA | ELITE (ME) | SWZ | |
25 | BELAK | Jure | ENERGIJATEAM.COM | ELITE (ME) | SLO | |
26 | NOč | Lenart | UNI TEAM | ELITE (ME) | SLO | |
27 | ROGINA | Domen | GANESHA TEAM | ELITE (ME) | SLO | |
28 | TANCIK | Mitja | ENERGIJATEAM.COM | ELITE (ME) | SLO | |
29 | PESSE | Michael | BI&ESSE CARRERA | ELITE (ME) | ITA | |
30 | DEI TOS | Andrea | G.S. CICLI OLYMPIA | ELITE (ME) | ITA | |
31 | HOCHENWARTER | Uwe | FOCUS XC TEAM | ELITE (ME) | AUT | |
32 | CURK | Benjamin | KK PANTAL | ELITE (ME) | SLO | |
33 | SCHEIBER | Simon | ÖTZTAL SCOTT RACING TEAM | ELITE (ME) | SLO | |
34 | GEHBAUER | Robert | RC ARBÖ ASKÖ KLAGENFURT | ELITE (ME) | AUT | |
35 | NIV | Guy | ISRAEL NATIONAL TEAM | U23 M | ISR | |
36 | SESSLER | Guy | ISRAEL NATIONAL TEAM | U23 M | ISR | |
37 | ZAVOLOKIN | Oleksii | UKRAINE NATIONAL TEAM | U23 M | UKR | |
38 | SHUBI | Omer | ISRAEL NATIONAL TEAM | U23 M | ISR | |
39 | LAMI | Frantisek | SLOVAK NATIONAL TEAM | U23 M | SVK | |
40 | TEPINA | Rok | ENERGIJATEAM.COM | U23 M | SLO | |
41 | JéRéMY | Martin | ROCKY MOUNTAIN FACTORY TEAM | U23 M | CAN | |
42 | DIMIC | Gregor | ENERGIJATEAM.COM | U23 M | SLO | |
43 | KRAJNC | Gregor | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | SLO | |
44 | COSTA | Fabian | HAI POWERBIKE TEAM HAIMING | U23 M | AUT | |
45 | NOBLE | Steven | OPUS/OGC | U23 M | CAN | |
46 | GAFINOVITZ | Rotem | ISRAEL NATIONAL TEAM | U23+Elite W | ISR | |
47 | TEL PAZ | Moran | ISRAEL NATIONAL TEAM | U23+Elite W | ISR | |
48 | BELTZER | Meaghan | ISRAEL NATIONAL TEAM | U23+Elite W | ISR | |
49 | KINDLHOFER | Tina | BIKE ZEIT | U23+Elite W | AUT | |
50 | CRNOGORAC | Jovana | NATIONAL TEAM OF SERBIA | U23+Elite W | SRB | |
51 | KOSTIC | Ivana | NATIONAL TEAM OF SERBIA | U23+Elite W | SRB | |
52 | HOMOVEC | Nina | MBK ČRNI VRH | U23+Elite W | SLO | |
53 | POPOVA | Iryna | CYCLING CLUB ROMA MTB TEAM | U23+Elite W | UKR | |
54 | PICHETTE | Andréanne | OPUS/OGC | U23+Elite W | CAN | |
55 | MALARIKOVá | Michaela | U23+Elite W | SVK | ||
56 | PERšE | Tina | CALCIT BIKE TEAM | U23+Elite W | SLO | |
57 | BENKO | Barbara | FOCUS XC TEAM | U23+Elite W | HUN | |
58 | ŽAKELJ | Tanja | RAJD TREK / UNIOR TOOLS TEAM | U23+Elite W | SLO | |
59 | NAGLIč | Rok | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U19 M | SLO | |
60 | PIRNAT | Tomaž | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U19 M | SLO | |
61 | LASKIN | Evgen | CYCLING CLUB ROMA MTB TEAM | U19 M | UKR | |
62 | NYZYTSKYI | Vladyslav | UKRAINE NATIONAL TEAM | U19 M | UKR | |
63 | ČIBEJ | Simon | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U19 M | SLO | |
64 | SKLENARIK | Filip | SLOVAK NATIONAL TEAM | U19 M | SVK | |
65 | TRATNIK BAJC | Miha | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U19 M | SLO | |
66 | ČUK | Žiga | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U19 M | SLO | |
67 | SVETEK | Domen | ENERGIJATEAM.COM | U19 M | SLO | |
68 | BERGER | Matej | ENERGIJATEAM.COM | U19 M | SLO | |
69 | ERJAVEC | Simon | ENERGIJATEAM.COM | U19 M | SLO | |
70 | ZUPANčIč | Peter | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | SLO | |
71 | VRANKAR | Matej | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | SLO | |
72 | PAHOR | Patrik | DEŠ FLEŠ | Amater | SLO | |
73 | ČIBEJ | Aleš | KK RAVNE NA KOROŠKEM | Amater | SLO | |
74 | KOROšEC | Martin | CALCIT BIKE TEAM | Amater | SLO | |
75 | PODGORNIK | Tadej | MBK ČRNI VRH | Amater | SLO | |
76 | KUMAR | Tim | DEŠ FLEŠ | Amater | SLO | |
77 | VRTAčNIK | Blaž | B.V.G. GULČ | Amater | SLO | |
78 | MIHALIč | Luka | ENERGIJATEAM.COM | Amater | SLO | |
79 | STARMAN | Jan | CALCIT BIKE TEAM | Amater | SLO | |
80 | KRIžAN | Borut | ENERGIJATEAM.COM | Amater | SLO | |
81 | PEVEC | Evgen | ENERGIJATEAM.COM | Amater | SLO | |
82 | GLOBOčNIK | Uroš | ENERGIJATEAM.COM | Amater | SLO | |
83 | VRHOVNIK | Mohor | CALCIT BIKE TEAM | Amater | SLO | |
84 | BELAJ | Vojko | KK RAVNE NA KOROŠKEM | Master 1 | SLO | |
85 | ČERNE | Mitja | DEŠ FLEŠ | Master 1 | SLO | |
86 | BOšKIN | Aleš | DEŠ FLEŠ | Master 1 | SLO | |
87 | JERAM | Damjan | KD SLOGA 1902 IDRIJA | Master 1 | SLO | |
88 | ČERNE | Aljaž | SCOTT TEAM | Master 1 | SLO | |
89 | KUčAN | Tomaž | RAJD LJUBLJANA | Master 1 | SLO | |
90 | TUšAR | Boris | KD SLOGA 1902 IDRIJA | Master 1 | SLO | |
91 | DEJAK | Janez | ENERGIJATEAM.COM | Master 1 | SLO | |
92 | MIKLIč | Gregor | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 | SLO | |
93 | PIRC | Tomaž | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 | SLO | |
94 | MIKELJ | Uroš | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 | SLO | |
95 | KUKOVIč | Jure | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 | SLO | |
96 | ŠINIGOJ | Jernej | KK RAVNE NA KOROŠKEM | Master 2 | SLO | |
97 | NEMEčEK | Dejan | UNI TEAM | Master 2 | SLO | |
98 | URBANčIč | Milan | SCOTT TEAM | Master 2 | SLO | |
99 | SUšNIK | Andrej | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | SLO | |
100 | SVETEK | Robert Franc | ENERGIJATEAM.COM | Master 2 | SLO | |
101 | TOMšIč | Valter | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | SLO | |
102 | ŠKARJA | Marko | ENERGIJATEAM.COM | Master 2 | SLO | |
103 | ŽAGAR | Luka | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | SLO | |
104 | ZUPAN | Tine | SCOTT TEAM | Master 3 | SLO | |
105 | RAUTER | Mirko | GANESHA TEAM | Master 3 | SLO | |
106 | KEMPERL | Bojan | CALCIT BIKE TEAM | Master 3 | SLO | |
107 | RAUH | Jernej | KK ZAVRŠNICA | U17 M | SLO | |
108 | BOSMAN | Luka | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U17 M | SLO | |
109 | TRATNIK | Aljaž | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U17 M | SLO | |
110 | KASAPOVIć | Marko | NATIONAL TEAM OF SERBIA | U17 M | SRB | |
111 | GOVEKAR | Blaž | MBK ČRNI VRH | U17 M | SLO | |
112 | MIHALIč | Anže | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
113 | DRAGAR | Blaž | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
114 | ZUPAN | Ciril | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
115 | KOšIR | Luka | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
116 | IVARTNIK | David | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
117 | TKACHEVA | Daryna | CYCLING CLUB ROMA MTB TEAM | Mladinke | UKR | |
118 | JAGODIč | Eva | CALCIT BIKE TEAM | Mladinke | SLO | |
119 | IELLINA | Michele | ASD TEAM GRANZON | Mladinke | ITA | |
120 | KRANJEC | Katja | CALCIT BIKE TEAM | Mladinke | SLO | |
121 | JANUšIKOVA | Nina | Mladinke | SVK | ||
122 | MOVRIN | Ana | ENERGIJATEAM.COM | Mladinke | SLO | |
123 | RUPNIK | Robi | MBK ČRNI VRH | U15 M | SLO | |
124 | BINDONI | Paolo | BI&ESSE | U15 M | ITA | |
125 | LOZAR | Matjaž | MBK ČRNI VRH | U15 M | SLO | |
126 | POLZER | David | RSC MCDONALDS KLOPEINER SEE | U15 M | AUT | |
127 | GOVEKAR | Matevž | MBK ČRNI VRH | U15 M | SLO | |
128 | ŠINIGOJ | Tomaž | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U15 M | SLO | |
129 | TERLICHER | Stefano | ASD TEAM GRANZON | U15 M | ITA | |
130 | HABE | Johan | MBK ČRNI VRH | U15 M | SLO | |
131 | KLEMENčIč | Miha | MBK ČRNI VRH | U15 M | SLO | |
132 | KRANJEC | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
133 | OREHEK | Žan | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
134 | PRELOVšEK | Gašper | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
135 | SMOLNIKAR | Jakob | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
136 | KERžAN | Žiga | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
137 | JAGODIč | Tilen | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
138 | PETERNEL | Sergej | KK ZAVRŠNICA | U15 M | SLO | |
139 | LAHAJNAR | Matej | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U15 M | SLO | |
140 | SKOK | Anže | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U15 M | SLO | |
141 | HIRCI | Jernej | KK ZAVRŠNICA | U15 M | SLO | |
142 | DEčMAN | Nika | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | SLO | |
143 | MOVRIN | Vita | ENERGIJATEAM.COM | U15 W | SLO | |
144 | JANEžIč | Šana | ENERGIJATEAM.COM | U15 W | SLO | |
145 | ŽNIDAR | Aljaž | KK ZAVRŠNICA | U13 M | SLO | |
146 | FELC | Maj | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U13 M | SLO | |
147 | GNEZDA | Nace | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U13 M | SLO | |
148 | DOLENšEK | Anže | KK ZAVRŠNICA | U13 M | SLO | |
149 | ŠTERN | Nejc | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U13 M | SLO | |
150 | KLEMENčIč | Jakob | MBK ČRNI VRH | U13 M | SLO | |
151 | BELAJ | Žan | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U13 M | SLO | |
152 | PEčNIK | Teo | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U13 M | SLO | |
153 | NOVAK | David Svit | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U13 M | SLO | |
154 | KALAN VRHOVNIK | Gal | KK ZAVRŠNICA | U13 M | SLO | |
155 | JERAK | Matej | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
156 | MALI | Grega | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
157 | SKOK | Aleš | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U13 M | SLO | |
158 | VOVK | Peter | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
159 | PRELOVšEK | Jure | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
160 | STARMAN | Jaka | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
161 | KONCILJA | Urban | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
162 | TRATNIK | Jakob | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U13 M | SLO | |
163 | KRANJEC ŽAGAR | Matic | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
164 | ČIBEJ | Jure | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 M | SLO | |
165 | FELC | Vit | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 M | SLO | |
166 | KENDA | Jan | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 M | SLO | |
167 | ROBIč | Nal Jure | KK ZAVRŠNICA | U11 M | SLO | |
168 | SMRDEL | Miha | MBK ČRNI VRH | U11 M | SLO | |
169 | SKOK | Marcel | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 M | SLO | |
170 | RUS | Jure | MBK ČRNI VRH | U11 M | SLO | |
171 | SVETE | Rok | BICIKEL.COM | U11 M | SLO | |
172 | KEREC | Matej | KK ZAVRŠNICA | U11 M | SLO | |
173 | VOVK | Ambrož | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
174 | PAHOR | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
175 | STARMAN | Gal | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
176 | SVETLIčIč | Jošt | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 M | SLO | |
177 | JAGODIč | David | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
178 | JANEžIč | Luka | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
179 | BABNIK | Gašper | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
180 | INKRET | Jan | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
181 | BOJKOVIč | Luka | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
182 | DEčMAN | Jaka | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
183 | MLAKAR | Daša | MBK ČRNI VRH | U11 W | SLO | |
184 | MIKUž | Lara | MBK ČRNI VRH | U11 W | SLO | |
185 | KLEMENčIč | Ivana | MBK ČRNI VRH | U11 W | SLO | |
186 | SMRDEL | Tina | MBK ČRNI VRH | U11 W | SLO | |
187 | KRANJEC ŽAGAR | Hana | CALCIT BIKE TEAM | U11 W | SLO | |
188 | ČUK | Špela | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 W | SLO | |
189 | MOVRIN | Ema | ENERGIJATEAM.COM | U11 W | SLO | |
190 | ŠKARJA | Eva | ENERGIJATEAM.COM | U11 W | SLO | |
191 | KRANJEC | Zoja | CALCIT BIKE TEAM | U11 W | SLO | |
192 | PEčNIK | Tian | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U9 M | SLO | |
193 | BOšKIN | Filip | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U9 M | SLO | |
194 | RUPNIK | Maks | MBK ČRNI VRH | U9 M | SLO | |
195 | GNEZDA | Žan | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U9 M | SLO | |
196 | TERPIN | Tine | MBK ČRNI VRH | U9 M | SLO | |
197 | LOPATIč | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | SLO | |
198 | JERAM LEBAN | Nace | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U9 M | SLO | |
199 | GROJZDEK | Enej | ENERGIJATEAM.COM | U9 M | SLO | |
200 | BRECELJ | Job | ENERGIJATEAM.COM | U9 M | SLO | |
201 | BOLTAR | Jan | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | SLO | |
202 | MIKUž | Nika | MBK ČRNI VRH | U9 W | SLO | |
203 | NOVAK | Ivana Rosa | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U9 W | SLO | |
204 | GNEZDA | Hana | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U9 W | SLO | |
205 | JANEžIč | Meta | CALCIT BIKE TEAM | U9 W | SLO | |
206 | ŠKARJA | Sabina | ENERGIJATEAM.COM | U9 W | SLO | |
207 | LANGUS | Ana | CALCIT BIKE TEAM | U9 W | SLO | |
208 | TOMINšEK | Jaka | CALCIT BIKE TEAM | U7 M | SLO | |
209 | PRELEC | Žiga | CALCIT BIKE TEAM | U7 M | SLO | |
210 | DEJAK | Lenart | ENERGIJATEAM.COM | U7 M | SLO | |
211 | TERPIN | Eva | MBK ČRNI VRH | U7 W | SLO | |
212 | BABNIK | Živa | CALCIT BIKE TEAM | U7 W | SLO | |
213 | KRIžAN | Mia | ENERGIJATEAM.COM | U7 W | SLO | |
214 | TANCIK | Meta | ENERGIJATEAM.COM | U7 W | SLO | |
215 | INKRET | Ana | CALCIT BIKE TEAM | U7 W | SLO |
UCI C.1,
SLOVENIAN CUP
17th XCO KAMNIK
DATE: June 14th 2014 ORGANIZER: CALCIT BIKE TEAM VENUE: Kamnik, center (Google maps) DISCIPLINE: OLYMPIC CROSS/ XCO STARTING FEE:
- Athletes without a license have to pay one-day insurance for a race. Price is €22.00. - Starting fee for registration after June 11th 2014 is €5 more than in pre-registration. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
PRE-REGISTRATION UNTIL June 11th 2014 via application: www.prijavim.se If your team wants a place in the team area, please send us an e-mail by Friday June 6th 2014 on: info@calcit-bike.com. Use of tents on the parking area is forbidden. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Prize money: according to UCI and Slovenian Cycling Federation | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Race directors: CIRIL GRKMAN (president – tel: +386 31 385 079) PRIMOŽ BABNIK (tel: +386 31 673 252) LUKA ŽAGAR (tel: 041 843 222) MOHOR VRHOVNIK (tel: +386 31 388 998) Address of the organizer: Cankarjeva cesta 3, 1241 Kamnik, Slovenia. E-mail: info@calcit-bike.com Website: http://calcit-bike.com
|
XC Kamnik 2013
XC Kamnik 2011
XC Kamnik 2011
XC Kamnik 2010
XC Kamnik 2009
XC Kamnik 2008
XC Kamnik 2007