Selo pri Vodicah, 19.09.2020
OMR cestna,OCK - Dečki,OCK - mladinci,OCK - ženske
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NOVAK | Katarina | BIKEREPUBLIC | Ženske A | ||
2 | REMIC | Kaja | KD LPP | Ženske A | ||
3 | ZAJEC | Maja | ŠD BAM.BI | Ženske A | ||
4 | OPEKA | Ajda | KD BRANIK MARIBOR | Ženske B | ||
5 | NASTRAN BRANK | Joži | KD LPP | Ženske B | ||
6 | ŠEME | Suzana | KD LPP | Ženske C | ||
7 | RAKOš | Ivica | ŠD TURBO M | Ženske D | ||
8 | UšENIčNIK | Tina | ŠD BAM.BI | Ženske D | ||
9 | ŠMID | Jakob | KD LPP | Amaterji | ||
10 | BERGER MLAKAR | Rok | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | ||
11 | POVIRK | Anže | KD LPP | Amaterji | ||
12 | HRIBLJAN | Matjaž | KK POSTOJNA | Amaterji | ||
13 | GRBEC | Gašper | KK POSTOJNA | Amaterji | ||
14 | JANC | Jure | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | ||
15 | BREZNIK | Gašper | KD LPP | Amaterji | ||
16 | VIEZZI | Tommaso | ASD TEAM GRANZON | Amaterji | ||
17 | KOLAR | Matic | GANESHA TEAM | Amaterji | ||
18 | KOVAčIč | Miran | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | ||
19 | TROTOVšEK | Jan | TANIN SEVNICA | Amaterji | ||
20 | JERINA | Andraž | KD ALPE SIS | Amaterji | ||
21 | MERCINA | Matej | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | ||
22 | BRIšNIK | Matic | Amaterji | |||
23 | PAJEK | Rok | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | ||
24 | ROVANI | Andre | ASD CICLISTI EUROVELO | Master A | ||
25 | GRBEC | Gregor | KK POSTOJNA | Master A | ||
26 | GRUšOVNIK | Matjaž | ARCONT SELCE | Master A | ||
27 | DRAKSLER | Andrej | ŠD KOLOKA | Master A | ||
28 | ALIč | Miha | KD LPP | Master A | ||
29 | KLOBASA | Darjan | ARCONT SELCE | Master A | ||
30 | BOžNAR | Kristijan | IZVIR VIPAVA | Master A | ||
31 | MESARIč | Mitja | TUŠ T.E.A.M. | Master A | ||
32 | KOčNIK | Simon | ARCONT SELCE | Master A | ||
33 | STIBILJ | Jernej | ŠD TURBO M | Master B | ||
34 | BOGšA | Uroš | KD LPP | Master B | ||
35 | POLAK | Marko | ARCONT SELCE | Master B | ||
36 | VIDUSSI | Emiliano | ASD TEAM GRANZON | Master B | ||
37 | KRANJEC | Robert | KD LPP | Master B | ||
38 | PAPEž | Rok | Master B | |||
39 | HANžIč | Tadej | KD BRANIK MARIBOR | Master C | ||
40 | MELIHEN | Miha | KD BRDA DOBROVO | Master C | ||
41 | GOLOB | Jože | KD BRANIK MARIBOR | Master C | ||
42 | POGAčAR | Bogdan | Master C | |||
43 | FILIPIč | Grega | KD ALPE SIS | Master C | ||
44 | SMOLEJ | Uroš | ŠD BAM.BI | Master C | ||
45 | HREN | Aleš | KD LPP | Master D | ||
46 | KONC | Gorazd | KD BRDA DOBROVO | Master D | ||
47 | JERAJ | Sebastijan | BREZ KLUBA | Master D | ||
48 | DANEVčIč | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master E | ||
49 | ŠESEK | Uroš | TEAM TURBO TROPOVCI | Master E | ||
50 | ŠEME | Tomaž | KD LPP | Master E | ||
51 | PITTACOLO | Michele | ASD PITTABIKE | Master E | ||
52 | ISKRA | Tomislav | KD BRDA DOBROVO | Master E | ||
53 | VODOPIVEC | Borut | KD BRDA DOBROVO | Master E | ||
54 | MELANšEK | Iztok | TUŠ T.E.A.M. | Master E | ||
55 | CRUDELE | Pierluigi | Master E | |||
56 | CESAR | Igor | KD PAPEŽ PODGORJE | Master E | ||
57 | BOGATAJ | Igor | POGI TEAM UAE GENERALI | Master F | ||
58 | DEBELJAK | Janez | KD LPP | Master F | ||
59 | ČERNIGOJ | Milan | KD LPP | Master F | ||
60 | ČIBEJ | Bruno | IZVIR VIPAVA | Master F | ||
61 | BAUMAN | Robert | KD BRDA DOBROVO | Master F | ||
62 | HVALA | Oskar | KD BRDA DOBROVO | Master F | ||
63 | PRPAR | Vlado | TUŠ T.E.A.M. | Master F | ||
64 | JUG | Sergej | KD BRDA DOBROVO | Master F | ||
65 | RAKOš | Dragan | ŠD TURBO M | Master G | ||
66 | SKUBIC | Borislav | KD LPP | Master G | ||
67 | ČUDEN | Marjan | TEAM BTS COMPANY | Master G | ||
68 | STANKOVIč | Dragan | KD SPRINT | Master G | ||
69 | BRATINA | Marjan | KD BRDA DOBROVO | Master G | ||
70 | ČUK | Tomislav | ŠD BAM.BI | Master G | ||
71 | KIRIč | Avgust | KD BRDA DOBROVO | Master G | ||
72 | ŽAVBI | Andrej | TUŠ T.E.A.M. | Master G | ||
73 | CAR | Ljubo | KD BRANIK MARIBOR | Master H | ||
74 | BRANCELJ | Franci | ŠD TURBO M | Master H | ||
75 | VEHAR | Danijel | KD BRDA DOBROVO | Master H | ||
76 | KASTELIC | Ivan | B.V.G. GULČ | Master H | ||
77 | BLAžIč | Jožef | KD BRDA DOBROVO | Master H | ||
78 | LAMPE | Bojan | ŠD TURBO M | Master I | ||
79 | RAVBAR | Rudi | KD SPRINT | Master I | ||
80 | PREšEREN | Janez | TEAM BTS COMPANY | Master I | ||
81 | MIHOVILOVIć | Ivan | IZVIR VIPAVA | Master I | ||
82 | CIGOJ | Zorko | KD BRDA DOBROVO | Master I | ||
83 | UčANJšEK | Edvard | KD HRASTNIK | Master J | ||
84 | KONčINA | Rafael | KD HRASTNIK | Master J | ||
85 | NOGRAšEK | Bor | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
86 | MUBI | Jan | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
87 | KOMELJ | Jurij | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
88 | KALAN | Urban | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
89 | PREVC | Oto | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
90 | JORDAN | Nil | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
91 | KUNTARIč ŽIBERT | Vanja | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
92 | KLUN | Gal | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
93 | JUVAN | Juš | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
94 | KALAN | Matic | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
95 | GREGORčIč | Filip | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
96 | GONZA | Tomaž | KK TBP LENART | DEČKI C (U13) | ||
97 | REMON | Marcos | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
98 | MERNIK | Osskar | KD KNEžJEGA MESTA CELJE | DEČKI C (U13) | ||
99 | WROLICH | Santiago | RC KAC | DEČKI C (U13) | ||
100 | SCHOBY | Jonas | RC KAC | DEČKI C (U13) | ||
101 | PONDELAK | Dino | KK TBP LENART | DEČKI C (U13) | ||
102 | ESTERL | Severin | JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ | DEČKI C (U13) | ||
103 | GAšPERLIN | Tine | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
104 | MUHIČ | Grega | TANIN SEVNICA | DEČKI C (U13) | ||
105 | SIEBER | Jakob | JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ | DEČKI C (U13) | ||
106 | ORTHACKER | Casimir | JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ | DEČKI C (U13) | ||
107 | HAFNER | Marcel | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
108 | BOšNIK | Miha | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
109 | PETJE | Jure | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
110 | ŠTEMBAL | David | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
111 | KOVAčIč | Urban | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
112 | KOBE | Val | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
113 | PREVEJšEK | Mai | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
114 | VIDNAR | Žanej | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
115 | ŠERKEZI | Joža Matjaž | DEČKI C (U13) | |||
116 | ZUPANC ANCLIN | Kristjan | ENERGIJATEAM.COM | DEČKI C (U13) | ||
117 | MAJNIK | Maks | CALCIT BIKE TEAM | DEČKI C (U13) | ||
118 | PREZELJ | Jakob | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEČKI C (U13) | ||
119 | JAKŠE | Žiga | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
120 | NOVAK | Maj | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
121 | KIRBIš | Jan | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
122 | BOHAK | Maj | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
123 | DERGANC | Anton | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
124 | ZAJC | Gašper | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
125 | MURšEC | Nik | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
126 | ADAM | David | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
127 | NAHBERGER | Tai | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
128 | ANTOLIč | Bor | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
129 | AVSEC | Aljaž | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
130 | VIDOVIč | Nik | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
131 | STARE | Gal | RIBNO ALPINE RESORT BLED | DEČKI C (U13) | ||
132 | KRIžMAN | Miha | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
133 | EBNER | Bor | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
134 | JUVAN | Domen | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
135 | POLANščEK | Matic | KK TROPOVCI | DEČKI B (U15/1) | ||
136 | MORITZ | Markitz | RC KAC | DEČKI B (U15/1) | ||
137 | GORITSCHNIG | David | RC KAC | DEČKI B (U15/1) | ||
138 | ESTERL | Matthias | JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ | DEČKI B (U15/1) | ||
139 | KAUčIč | Gal | KK TROPOVCI | DEČKI B (U15/1) | ||
140 | KOREN | Marko | KK TROPOVCI | DEČKI B (U15/1) | ||
141 | GRADIšNIK | Jošt | PERUTNINA PTUJ | DEČKI B (U15/1) | ||
142 | VRTAR | Žan | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
143 | LOPATIč | Žan | CALCIT BIKE TEAM | DEČKI B (U15/1) | ||
144 | šKOF | Aleks | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
145 | PETJE | Gašper | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
146 | ŠTAJNAR | Gašper | CALCIT BIKE TEAM | DEČKI B (U15/1) | ||
147 | ŠLIBAR | Jakob | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
148 | BEVC | Žan | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
149 | MERVAR | Tim | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
150 | ŽIDO | Gal | KK TROPOVCI | DEČKI A (U15/2) | ||
151 | MOHAR | Jan | KK TROPOVCI | DEČKI A (U15/2) | ||
152 | BEšTER | Gašper | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | ||
153 | JENKO | Tine | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
154 | KETIš | Tristan | KK TROPOVCI | DEČKI A (U15/2) | ||
155 | GREGORčIč | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
156 | SOKLIč | Maj | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | ||
157 | MERNIK | Sven Aleksander | KD KNEžJEGA MESTA CELJE | DEČKI A (U15/2) | ||
158 | KREDAR | Rok | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
159 | WROLICH | Manolo | RC KAC | DEČKI A (U15/2) | ||
160 | ŠKORNIK | Aljaž | KD KNEžJEGA MESTA CELJE | DEČKI A (U15/2) | ||
161 | GJURA MEKE | Tadej | KK TBP LENART | DEČKI A (U15/2) | ||
162 | GOLOB | Nik | KK TBP LENART | DEČKI A (U15/2) | ||
163 | JAKLITSCH | Michael | JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ | DEČKI A (U15/2) | ||
164 | VERWEJ | Leander | JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ | DEČKI A (U15/2) | ||
165 | OMRZEL | Jakob | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
166 | OMAHEN | Miha | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
167 | PETERLIN | Nejc | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
168 | PšENIčNIK | Matic | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
169 | PREDOJEVIČ-BENDA | Žan | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
170 | TISOVEC | Kristian | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
171 | JERE | Jakob | CALCIT BIKE TEAM | DEČKI A (U15/2) | ||
172 | ROZMAN | Nik | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
173 | MURN | Vid | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
174 | VIDIC | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
175 | žUMER | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
176 | ZAJC | Matevž | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
177 | PRITRžNIK | Jon | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | ||
178 | PETERKA | Jan | KK GORJE | DEČKI A (U15/2) | ||
179 | PEčNIK | Rene | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | ||
180 | GROšELJ | Martin | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
181 | ERžEN | Martin | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
182 | BOžNAR PROSEN | Enej | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
183 | KLOPčIč | Leon | TANIN SEVNICA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
184 | KALAN | Žiga | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
185 | PODLESNIK | Grega | TANIN SEVNICA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
186 | PETEK | Aljaž | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
187 | JANčIč | Klemen | TANIN SEVNICA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
188 | BERLEC | Mark Bor | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
189 | SAGADIN | Jakob | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
190 | LEšNIK | Jan | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
191 | KOšIR | Vid | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
192 | SERTIC | Jakob | LRV STEIERMARK | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
193 | KUMMERER | Kilian | RC KAC | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
194 | HAMPTON | Cian | LRV STEIERMARK | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
195 | GORITSCHNIG | Marco | RC KAC | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
196 | DOLGAN | Tjaž | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
197 | ČUK | Enej | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
198 | PICHLER | Stephan | LRV STEIERMARK | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
199 | STOCKER | Marco | LRV STEIERMARK | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
200 | POBERAJ | Mark | KK TBP LENART | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
201 | SUžNIK | Julijan | KK TBP LENART | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
202 | MEGLIč | Glynn | KK TBP LENART | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
203 | KREVS | Marcel | KK TBP LENART | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
204 | FEKONJA | Sergej | KK TBP LENART | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
205 | RUS | Jure | MBK ČRNI VRH | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
206 | COPOT | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
207 | NOVAK | Črt | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
208 | OMRZEL | Jurij | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
209 | KAFERLE | Gaj | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
210 | ERžEN | Zak | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
211 | VALENKO | Lovro | PERUTNINA PTUJ | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
212 | RAVBAR | Anže | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
213 | TURK | Aljaz | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
214 | JAGODIč | David | CALCIT BIKE TEAM | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
215 | DEBEVEC | Jakob | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
216 | KAVčIč | Jernej | KD SLOGA 1902 IDRIJA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
217 | ŽEFRAN | Aljaž | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
218 | VRTAR | Andraž | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
219 | KIRBIš | Primož | PERUTNINA PTUJ | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
220 | MAJNIK | Jure | PERUTNINA PTUJ | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
221 | MUHA | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
222 | KELNER | Žiga | PERUTNINA PTUJ | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
223 | MIšKULIN | Bine | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
224 | KAVčIč | Jurij | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
225 | GREGORčIč | Natan | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
226 | JUVAN | Jakob | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
227 | PALMER | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
228 | OBLAK | Domen | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
229 | SKOK | Marcel | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
230 | ZUPAN | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
231 | BOHAK | Marsel | PERUTNINA PTUJ | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
232 | ŽAGAR | Matic | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
233 | VIDRIH | Teodor | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
234 | MEHLE | Lina | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE C (WU13) | ||
235 | BUKOVEC | Zara | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE C (WU13) | ||
236 | GONZA | Rebeka | KK TBP LENART | DEKLICE C (WU13) | ||
237 | SPRINGER | Zoja | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE C (WU13) | ||
238 | KOSTANJšEK | Ina | KK TBP LENART | DEKLICE C (WU13) | ||
239 | šPRINGER | Olja | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE C (WU13) | ||
240 | PETERLIN | Laura | KK ADRIA MOBIL | DEKLICE C (WU13) | ||
241 | COLNAR | Iva | KK ADRIA MOBIL | DEKLICE C (WU13) | ||
242 | JEROMEL | Hana | PERUTNINA PTUJ | DEKLICE C (WU13) | ||
243 | GNEZDA | Hana | MBK ČRNI VRH | DEKLICE B (WU15/1) | ||
244 | MIKUž | Nika | MBK ČRNI VRH | DEKLICE B (WU15/1) | ||
245 | TOMPA | Julija | KK TBP LENART | DEKLICE B (WU15/1) | ||
246 | NOVAK | Ivana Rosa | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEKLICE B (WU15/1) | ||
247 | POTOčNIK | Vesna | SAVA KRANJ CYCLING | DEKLICE B (WU15/1) | ||
248 | MEHLE | Taja | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE B (WU15/1) | ||
249 | SUšNIK | Tjaša | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE A (WU15/2) | ||
250 | GORTAN | Ajda | SAVA KRANJ CYCLING | DEKLICE A (WU15/2) | ||
251 | PODBERšIč | Ema | SAVA KRANJ CYCLING | DEKLICE A (WU15/2) | ||
252 | ŽVAN | Katja | KK GORJE | DEKLICE A (WU15/2) | ||
253 | HOčEVAR | Lucija | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
254 | ŠPRINGER | Tia | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
255 | PRüNSTER | Florentina | JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
256 | MARTINI | Johanna | RC KAC | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
257 | GALOF | Pija | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
258 | KOSTELEC | Tina | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
259 | JANčIč | Katarina | TANIN SEVNICA | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
260 | MOROZ | Nuša | KD SLOGA 1902 IDRIJA | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
261 | KRANJEC ŽAGAR | Hana | CALCIT BIKE TEAM | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
262 | ZUPANIč | Neža | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
263 | COLNAR | Špela | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
264 | ČEMAžAR | Klara | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | ||
265 | MIKUž | Metka | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | ||
266 | PILIH | Vita | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | ||
267 | AHAčIč | Ana | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | ||
268 | SUšNIK | Tjaša | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | ||
269 | TUšAR | Patricija | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | ||
270 | ROTAR | Rebeka | RIBNO ALPINE RESORT BLED | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | ||
271 | ŽIBERT | Ema | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | ||
272 | ARH | Lucija | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | ČLANICE (WE) | ||
273 | HAUPTMAN | Anamarija | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | ČLANICE (WE) | ||
274 | MOHORIč | Tajda | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | ČLANICE (WE) | ||
275 | MARETIč | Lara | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | ČLANICE (WE) |
DKSS
Kolesarsko Društvo ROG
telefon : 051-666-707
email : info@kdrog.si site : http://www.kdrog.si/domov.html
19, Sep. ( SO ) , 2020 - 10:00 h
Selo pri Vodicah - Selo pri Vodicah ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|