TRIATLON KLUB TRISPORT KAMNIK telefon : +386 41 641 527 email : miro.kregar@siol.net
02, Sep. ( SA ) , 2023 - 09:00 h
Bled - Bled ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
|
---|---|---|---|---|
Ljubljana Aleja šiška ( SLOVENIJA ) | 02.09. 09:45 | več |
Vorname | Name | Club | Kategorie | Land | Fertig | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | HRIBAR | Anže | TK LJUBLJANA | CM | SLO | |
2 | HRIBAR | Jure | TK LJUBLJANA | CM | SLO | |
3 | TOMINC | Juš | TK LJUBLJANA | CM | SLO | |
4 | KOROšEC | Luka | TK INLES RIKO RIBNICA | CM | SLO | |
5 | IVANEž | Vitan | TK NOVO MESTO | CM | SLO | |
6 | RAUSCH | Sebastian | AC DONAU CHEMIE ST. VEIT AN DER GLAN | CM | AUT | |
7 | PROCTOR | Corban | CM | SLO | ||
8 | MOSSHAMMER | Mike | HSV TRIATHLON KAERNTEN | CM | AUT | |
9 | ROMšAK | Nik | TK UTRIP | CM | SLO | |
10 | RAUSCH | Philipp | AC DONAU CHEMIE ST. VEIT AN DER GLAN | CM | AUT | |
11 | FURLAN | Leon | TK AJDOVščINA | CM | SLO | |
12 | TRAMTE | Bine | TK UTRIP | CM | SLO | |
13 | SIMEUNOVIč | Šimen | TK TRISPORT LELOSI | CM | SLO | |
14 | URH | Urban | TK TRISPORT LELOSI | CM | SLO | |
15 | FEGAC | Samuel Lorenzo | CM | ITA | ||
16 | BRADEšKO | Frane | TK TRISPORT LELOSI | CM | SLO | |
17 | SIMEUNOVIč | Nace | TK TRISPORT LELOSI | CM | SLO | |
18 | PROCTOR | Judah | CM | SLO | ||
19 | PROSEN | Noah | TK TRISPORT LELOSI | CM | SLO | |
20 | NOVAK | Bine | TK TRISPORT LELOSI | CM | SLO | |
21 | PANčUR | Nejc | TK TRISPORT LELOSI | CM | SLO | |
22 | PROSEN | Lukas | TK TRISPORT LELOSI | CM | SLO | |
23 | SCHUSSMANN | Isabella | HSV TRIATHLON KAERNTEN | CF | AUT | |
24 | MOSSHAMMER | Mia | HSV TRIATHLON KAERNTEN | CF | AUT | |
25 | HABINGER | Dunja | TK 3LIFE | CF | SLO | |
26 | BELTRAM | Zala | GO TRI TEAM | CF | ITA | |
27 | OSET | Alisa | TK 3LIFE | CF | SLO | |
28 | TORKAR | Neja | TK UTRIP | CF | SLO | |
29 | JERAS | Jona | TK UTRIP | CF | SLO | |
30 | OREHEK | Klara | TK TRISPORT LELOSI | CF | SLO | |
31 | NOVAK | Tinkara | TK TRISPORT LELOSI | CF | SLO | |
32 | MAJDIč | Ajda | TK LOGATEC | CF | SLO | |
33 | TORKAR | Hana | TK UTRIP | CF | SLO | |
34 | JERAS | Lan | TK UTRIP | D1M | SLO | |
35 | EIRICH | Jakob | AC DONAU CHEMIE ST. VEIT AN DER GLAN | D1M | AUT | |
36 | DUCA | Francesco | GO TRI TEAM | D1M | ITA | |
37 | DOKL | Jakob | TK LJUBLJANA | D1M | SLO | |
38 | OSET | Filip | TK 3LIFE | D1M | SLO | |
39 | ŠOLAJA | Maxim | TK 3LIFE | D1M | SLO | |
40 | CICHIN | Nathan | GO TRI TEAM | D1M | ITA | |
41 | MEH | Tevž | TK NOVO MESTO | D1M | SLO | |
42 | PETEK | David | TK TRISPORT LELOSI | D1M | SLO | |
43 | SUšNIK | Nik | TK TRISPORT LELOSI | D1M | SLO | |
44 | KOBAL | Kristjan | TK AJDOVščINA | D1M | SLO | |
45 | OREHEK | Matic | TK TRISPORT LELOSI | D1M | SLO | |
46 | BRECELJ | Val | TK AJDOVščINA | D1M | SLO | |
47 | MAJDIč | Jure | TK INLES RIKO RIBNICA | D1M | SLO | |
48 | KRIžAN | Bor | TK INLES RIKO RIBNICA | D1M | SLO | |
49 | TOSOLINI | Melissa | GO TRI TEAM | D1F | ITA | |
50 | TOSOLINI | Beatrice | GO TRI TEAM | D1F | ITA | |
51 | GASPARDIS | Benedetta | GO TRI TEAM | D1F | ITA | |
52 | TRONCAR | Barbara | GO TRI TEAM | D1F | ITA | |
53 | RONACHER | Lena | AC DONAU CHEMIE ST. VEIT AN DER GLAN | D1F | AUT | |
54 | MINCU | Elena | AMS BEAGLE | D1F | SLO | |
55 | PETERCA ŠVIGELJ | Frida | TK TRISPORT LELOSI | D1F | SLO | |
56 | VUčKO | Ana | TK TRISPORT LELOSI | D1F | SLO | |
57 | ERžEN | Jerca | TK TRISPORT LELOSI | D1F | SLO | |
58 | PODOBNIK | Ajda | TK LJUBLJANA | D1F | SLO | |
59 | TRONCAR | Francesco | GO TRI TEAM | D2M | ITA | |
60 | MLAKAR | Jaka | TK UTRIP | D2M | SLO | |
61 | PAJEK | Ažbe | TK UTRIP | D2M | SLO | |
62 | NARDUZZI | Sasa | GO TRI TEAM | D2M | ITA | |
63 | DOBROWOLSKI | Mikolaj | SPORTWISE | D2M | POL | |
64 | LOVRENčIč | Marko | TK NOVO MESTO | D2M | SLO | |
65 | OSAK | Kacper | SPORTWISE | D2M | POL | |
66 | ŠIšKA | Adam | TRIATHLON TEAM TáBOR Z.S. | D2M | CZE | |
67 | SLAPNIčAR | Matija | TK TRISPORT LELOSI | D2M | SLO | |
68 | MAKKOS | Szabolcs | PéCSI SPORT NONPROFIT ZRT | D2M | HUN | |
69 | BRENčIč | Mark | TK LJUBLJANA | D2M | SLO | |
70 | MINCU | Jon | AMS BEAGLE | D2M | SLO | |
71 | PREGELJ | Jaša | TK TRISPORT LELOSI | D2M | SLO | |
72 | IZSáK | Csaba | TISZAúJVáROSI TRIATLON KLUB | D2M | HUN | |
73 | VUK | Bastijan | TK INLES RIKO RIBNICA | D2M | SLO | |
74 | SLANIč | Nino | TK LJUBLJANA | D2M | SLO | |
75 | ŽGAVC | Tobija | TK AJDOVščINA | D2M | SLO | |
76 | MOSTAR | Nadja | TK LJUBLJANA | D2F | SLO | |
77 | SRAKA | Lora | TK LJUBLJANA | D2F | SLO | |
78 | KRIžAN | Ela | TK INLES RIKO RIBNICA | D2F | SLO | |
79 | MARTINšEK | Enja | TK LJUBLJANA | D2F | SLO | |
80 | KUTEJ | Jasmin | HSV TRIATHLON KAERNTEN | D2F | AUT | |
81 | KUKUCZ-LEGIEN | Magdalena | SPORTWISE | D2F | POL | |
82 | MIHELIč | Maša | TK INLES RIKO RIBNICA | D2F | SLO | |
83 | HRENKO | Gaja | TK LJUBLJANA | D2F | SLO | |
84 | IVANEž | Zarja | TK NOVO MESTO | D2F | SLO | |
85 | PROCTOR | Eva | D2F | SLO | ||
86 | HAJDU | Gréta | TISZAúJVáROSI TRIATLON KLUB | D2F | SLO | |
87 | BRECELJ | Julija | TK AJDOVščINA | D2F | SLO | |
88 | DINJAR | Helena | D2F | CRO | ||
89 | MOHOR | Katrin | D2F | AUT | ||
90 | ČEBRON | Lia | TK AJDOVščINA | D2F | SLO | |
91 | SIMIČAK | Lara | TK TRISPORT LELOSI | D2F | SLO | |
92 | VALIč | Lia | TK AJDOVščINA | D2F | SLO | |
93 | KOROšEC | Eva | TK TRISPORT LELOSI | D2F | SLO | |
94 | MLAKAR | Nace | TK UTRIP | KM | SLO | |
95 | KLEMEN | Jakob | TK UTRIP | KM | SLO | |
96 | OGRIN | Juš | TK UTRIP | KM | SLO | |
97 | MEDVED | Aleš | TK UTRIP | KM | SLO | |
98 | ČAMPA | Matevž | TK NOVO MESTO | KM | SLO | |
99 | GAšPERIč | Jakob | TK UTRIP | KM | SLO | |
100 | CVELBAR | Jakob | TK NOVO MESTO | KM | SLO | |
101 | BAJEC | Črt | TK NOVO MESTO | KM | SLO | |
102 | PUSAR | David | AC DONAU CHEMIE ST. VEIT AN DER GLAN | KM | AUT | |
103 | FLORIAN | Luca | HSV TRIATHLON KAERNTEN | KM | AUT | |
104 | ŠIšKA | Matěj | TRIATHLON TEAM TáBOR Z.S. | KM | CZE | |
105 | KUKUCZ-LEGIEN | Maksymilian | SPORTWISE | KM | POL | |
106 | MOTTA | Federico | CUS PRO PATRIA MILANO | KM | ITA | |
107 | GRABIć | Vid | TK NOVO MESTO | KM | SLO | |
108 | GRüN | Moritz | HSV TRIATHLON KAERNTEN | KM | AUT | |
109 | ALESSANDRI | Achille | TDRIMINI | KM | ITA | |
110 | OSSO | Jacopo | GO TRI TEAM | KM | ITA | |
111 | MOSSHAMMER | Maximilian | HSV TRIATHLON KAERNTEN | KM | AUT | |
112 | PAESANI | Giulio | TDRIMINI | KM | ITA | |
113 | GIGLI | Alessandro | CUS PRO PATRIA MILANO | KM | ITA | |
114 | IVANTSCHITSCH | Leon | AVC TRI TEAM KLAGENFURT | KM | AUT | |
115 | DINJAR | Patrik | TK RUDOLF PEREšIN GORNJA STUBICA | KM | CRO | |
116 | ZUPANčIč | Izak | TK TRISPORT LELOSI | KM | SLO | |
117 | KOROšEC | Žiga | TK TRISPORT LELOSI | KM | SLO | |
118 | KRáTKý | Marek | TRIATLON PLZEň | KM | CZE | |
119 | KUBIAS | Matěj | TRIATLON PLZEň | KM | CZE | |
120 | ZAMIDA | Mark | TK NOVO MESTO | KM | SLO | |
121 | ZATLOUKAL | Filip | 2BWINNER TEAM | KM | SLO | |
122 | PLIC | Ondřej | 2BWINNER TEAM | KM | CZE | |
123 | DEŽMAN | Luka | TK TRISPORT LELOSI | KM | SLO | |
124 | TATAI | Csanád | PéCSI SPORT NONPROFIT ZRT | KM | HUN | |
125 | MARTINšEK | Tian | TK LJUBLJANA | KM | SLO | |
126 | BRECELJ | Brin | TK AJDOVščINA | KM | SLO | |
127 | ISTENIč | Luka | TK LJUBLJANA | KM | SLO | |
128 | JARC | Tine | TK LOGATEC | KM | SLO | |
129 | MORI | Maks | TK LJUBLJANA | KM | SLO | |
130 | LUčOVNIK | Gaber | TK LJUBLJANA | KM | SLO | |
131 | PRELESNIK | France | TK INLES RIKO RIBNICA | KM | SLO | |
132 | RIHAR | Val | TK LJUBLJANA | KM | SLO | |
133 | PODOBNIK | Jakob | TK LJUBLJANA | KM | SLO | |
134 | KIRBIš | Anina | TK 3LIFE | KF | SLO | |
135 | KERN | Maya | AVC TRI TEAM KLAGENFURT | KF | AUT | |
136 | BEZLAJ | Anja | TK 3LIFE | KF | SLO | |
137 | ACRI | Iris | CUS PRO PATRIA MILANO | KF | ITA | |
138 | BELLETTI | Allegra | TDRIMINI | KF | ITA | |
139 | KOVACS | Milena | SPORTATHLON | KF | HUN | |
140 | DI BERNARDO | Sophie | AVC TRI TEAM KLAGENFURT | KF | AUT | |
141 | HREN | Kiara | TRIATLON KLUB RUDOLF PEREšIN | KF | CRO | |
142 | MOHOR | Kerstin | KF | SLO | ||
143 | VERDIR | Ana | KF | SLO | ||
144 | VERDE | Carlotta | TDRIMINI | KF | ITA | |
145 | MAHKOVEC | Klara | TK AJDOVščINA | KF | SLO | |
146 | PETRA | Bán | TISZAúJVáROSI TRIATLON KLUB | KF | SLO | |
147 | SLANIč | Iva | TK LJUBLJANA | KF | SLO | |
148 | HRENKO | Erin | TK LJUBLJANA | KF | SLO | |
149 | BUCHATSCHEK | Lani | AC DONAU CHEMIE ST. VEIT AN DER GLAN | KF | AUT | |
150 | GODNIč | Nejc | TK NOVO MESTO | M1M | SLO | |
151 | KOZOJED | Ondřej | TRIATHLON TEAM TáBOR Z.S. | M1M | CZE | |
152 | HOMOLA | Matej | TRIATHLON TEAM TáBOR Z.S. | M1M | CZE | |
153 | NOTHEISZ | Csongor | JáSZBERéNYI TRIATLON SPORTEGYESüLET | M1M | HUN | |
154 | ŽAGAR | Matic | TK INLES RIKO RIBNICA | M1M | SLO | |
155 | MAJDIč | Luka | TK TRISPORT LELOSI | M1M | SLO | |
156 | DOLIć | Dorian | TK RUDOLF PEREšIN | M1M | CRO | |
157 | SALAZAR URVAY | Francesco | M1M | SVK | ||
158 | ŽAGAR | Jurij | TK INLES RIKO RIBNICA | M1M | SLO | |
159 | DEŽMAN | Anže | TK TRISPORT LELOSI | M1M | SLO | |
160 | TOMAžIč | Valentin | TK AJDOVščINA | M1M | SLO | |
161 | ZANONI | Chiara | CUS PRO PATRIA MILANO | M1F | ITA | |
162 | GOSPOčIć | Ema | TRIATLON KLUB RUDOLF PEREšIN | M1F | CRO | |
163 | NONN | Krisztina | SPORTATHLON | M1F | HUN | |
164 | HREN | Jana | TK RUDOLF PEREšIN | M1F | CRO | |
165 | BAJEC | Nina | TK NOVO MESTO | M1F | SLO | |
166 | CAMORANI | Valentina | TDRIMINI | M1F | ITA | |
167 | ČOP | Andrej | E3M | SLO | ||
168 | BAJIč | Bor | TK GORENJSKA | E3M | SLO | |
169 | GORBUNOV | Ivan | E3M | RUS | ||
170 | SCHROTTNER | Rene | AVC TRI TEAM KLAGENFURT | E3M | AUT | |
171 | GUNDERSON | Lee | E3M | GBR | ||
172 | SONCINI | Leonardo | E3M | ITA | ||
173 | RICHARD | Clément | E3M | SLO | ||
174 | BLAYLOCK | Susan | E3F | GBR | ||
175 | PREMK | Petra | TK UTRIP | E3F | SLO | |
176 | BRAND | Anna | E3F | NLD | ||
177 | CHAN | Stephanie | E3F | GBR | ||
178 | HRIBAR | Ajda | E3F | AUT | ||
179 | FAJFAR | Sergej | TK INLES RIKO RIBNICA | E4M | SLO | |
180 | ROBINIK | Primož | WIDEX TEAM | E4M | SLO | |
181 | GULICH | Danijel | - | E4M | ITA | |
182 | KOREN | Rok | ŠD TURBO M | E4M | SLO | |
183 | KRUšIč | Matevž | TK TRISPORT LELOSI | E4M | SLO | |
184 | VIZIO | Enrico | CUNEO 1198 A.S.D. | E4M | ITA | |
185 | KOPITAR | Klemen | E4M | SLO | ||
186 | KOROšEC | Tanja | TK TRISPORT LELOSI | E4F | SLO | |
187 | PESENTI | Monica | GO TRI TEAM | E4F | SLO | |
188 | LOTRIč DOLINAR | Aleša | TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA | E4F | SLO | |
189 | BRAVO-HERMSDORFF | Gecia | E4F | GBR | ||
190 | MINCU | Anamarija | AMS BEAGLE | E4F | SLO | |
191 | SAYGUSHINSKAYA | Larisa | E4F | SLO | ||
192 | JELENC | Ursa | E4F | SLO | ||
193 | MONTANARI | Mauro | GO TRI TEAM | E5M | ITA | |
194 | MARIZZA | Edi | GO TRI TEAM | E5M | ITA | |
195 | COLOMBO | Cristiano | GO TRI TEAM | E5M | ITA | |
196 | TABAI | Robert | GO TRI TEAM | E5M | ITA | |
197 | KOJC | Jože | TK 3LIFE | E5M | SLO | |
198 | SLAPNIčAR | Jošt | E5M | SLO | ||
199 | KROMAR | Damijan | TK INLES RIKO RIBNICA | E5M | SLO | |
200 | RAUSCH | Wolfgang | TRISPOAT | E5M | AUT | |
201 | MINCU | Alex | E5M | SLO | ||
202 | RAUCH | Robert | / | E5M | SLO | |
203 | PARUZZI | Cristina | GO TRI TEAM | E5F | ITA | |
204 | PRAPROTNIK | Damjana | E5F | SLO | ||
205 | GERIč | Nataša | TK TRISPORT LELOSI | E5F | SLO | |
206 | POHLEN | Boštjan | TK TRISPORT LELOSI | Medicus | SLO | |
207 | HORVAT | Gašper | / | Medicus | SLO | |
208 | ŠEKORANJA | Janez | ŠD AKSON | Medicus | SLO | |
209 | šEKORANJA | Marija | ŠD AKSON | Medicus | SLO | |
210 | MAHKOVIč | Tina | Medicus | SLO | ||
211 | LUčOVNIK | Miha | 3K ŠPORT | Medicus | SLO | |
212 | MAHKOVIč | Marko | Medicus | SLO | ||
213 | RIGLER | Igor | Medicus | SLO | ||
214 | KOSMAčIN | Ivo | Medicus | SLO | ||
215 | DENšA | Ul | TK LJUBLJANA | M2M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
216 | KRETSCHMER | Leo | HSV TRIATHLON KAERNTEN | M2M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | AUT | |
217 | DOLGAN | Tjaž | TK LJUBLJANA | M2M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
218 | GERGő | Soós | PéCSI SPORT NONPROFIT ZRT | M2M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | HUN | |
219 | VIMOS KOCBEK | Nevan | TK LJUBLJANA | M2M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
220 | DOLINAR | Lenart | M2M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | ||
221 | PECORARI | Iris | GO TRI TEAM | M2F - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | ITA | |
222 | ALAUF | Danaja | TK TRISPORT LELOSI | M2F - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
223 | KISS | Viktória Krisztina | PéCSI SPORT NONPROFIT ZRT | M2F - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | HUN | |
224 | KOSOVEL | Luka | TK AJDOVščINA | E1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
225 | MIKUž | Patrik | TK AJDOVščINA | E1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
226 | FLAJNIK | Bine | TK TRISPORT LELOSI | E1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
227 | DEčMAN | Matej | TK INLES RIKO RIBNICA | E1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
228 | PODGORšEK | Nejc | TK UTRIP | E1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
229 | LUKACS | Peter | SPORTATHLON | E1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | HUN | |
230 | MANDIć | Mark | TK UTRIP | E1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
231 | LIPOVšEK | Jan | TK TRISPORT LELOSI | E1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
232 | ROZMAN | Marko | TK NOVO MESTO | E1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
233 | SZALKA | Zsolt | BUDAORSI TRIATLON KLUB | E1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | HUN | |
234 | POGAčAR | Žan | E1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | ||
235 | ŠIMEC | Paskal | E1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | ||
236 | VREčEK | Matej | TK TRISPORT LELOSI | E1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
237 | PLEVčAK | Gašper | E1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | ||
238 | MEDVECZKY | Matej | E1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SVK | ||
239 | PéTER | Benedek | PéCSI SPORT NONPROFIT ZRT | E1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | HUN | |
240 | FINZGAR | Luka | E1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | ||
241 | DANKO | Vladimir | TRIOGY RACING | E1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SRB | |
242 | KOVáCS | Márton Soma | PSN ZRT. TRIATLON | E1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | HUN | |
243 | KOVACS | Fruzsina | BUDAORSI TRIATLON KLUB | E1F | HUN | |
244 | HANGYA | Adrienn | BUDAORSI TRIATLON KLUB | E1F | HUN | |
245 | GRADIšEK | Neža | TK UTRIP | E1F | SLO | |
246 | SARCIA | Borbala | SPORTATHLON | E1F | HUN | |
247 | REICHT | Carina | OMNI-BIOTIC® POWERTEAM | E1F | AUT | |
248 | KLEMENC | Maruša | TK UTRIP | E1F | SLO | |
249 | HERVET | Manon | RMA | E1F | FRA | |
250 | PETERKA | Monika | TK TRISPORT LELOSI | E1F | SLO | |
251 | STARMAN | Gorazd | TK GORENJSKA | E2M | SLO | |
252 | SKOK | Domen | TK GORENJSKA | E2M | SLO | |
253 | TUš | Andraž | TUŠ T.E.A.M. | E2M | SLO | |
254 | STRNIšA | Filip | 3K ŠPORT | E2M | SLO | |
255 | KOžUH | Žiga | ŠRK CELJE | E2M | SLO | |
256 | VRHUNC | Tilen | TK GORENJSKA | E2M | SLO | |
257 | DESTALLES | Andrea | GO TRI TEAM | E2M | ITA | |
258 | RADOJčIč | Nejc | PLAJA TEAM | E2M | SLO | |
259 | KRAJNC | Danijel | ŠD 3ŠPORT | E2M | SLO | |
260 | BOCCATO | Alberto | A3 TRIATHON | E2M | ITA | |
261 | PETELINšEK | Amadej | TK UTRIP | E2M | SLO | |
262 | DOLINAR | Grega | TK INLES RIKO RIBNICA | E2M | SLO | |
263 | WINDSCHNURER | Enej | ŠD 3ŠPORT | E2M | SLO | |
264 | PONIKVAR | Jure | E2M | SLO | ||
265 | PAGANI | Nardo | E2M | ITA | ||
266 | REDIGOLO | Fabio | A3 TRIATHON | E2M | ITA | |
267 | ZACCARIA | Rok | E2M | ITA | ||
268 | DOMJANIč | Žiga | E2M | SLO | ||
269 | MIKLAVEC | Anže | EQUA | E2M | SLO | |
270 | žILAVEC | Gašper | GOZILLA.SI | E2M | SLO | |
271 | JANEž | Naško | E2M | SLO | ||
272 | HARBERS | Thije | HANZESPORT | E2M | NLD | |
273 | MARUšIč | Jurij | E2M | SLO | ||
274 | KRIžAN | Peter | E2M | SLO | ||
275 | LAMB | Daniel | E2M | GBR | ||
276 | LEITING | Marvin | E2M | DEU | ||
277 | VANCETA | Kristina | TK AJDOVščINA | E2F - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
278 | ROBEžNIK | Zala | PLAJA TEAM | E2F - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
279 | DJURDJEVIC | Mirela | A3 TRIATHLON | E2F - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | ITA | |
280 | FELTRIN | Jenny | A3 TRIATHON | E2F - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | ITA | |
281 | PUFFER | Kelly | E2F - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | ITA | ||
282 | MAJDIč | Jure | TK LOGATEC | V1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
283 | RESNIK | Borut | TK TRISPORT LELOSI | V1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
284 | MEH | Jure | TK NOVO MESTO | V1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
285 | SCHUSSMANN | Christian | HSV TRIATHLON KAERNTEN | V1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | AUT | |
286 | SMRKE | Igor | TK TRISPORT LELOSI | V1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
287 | PREGELJ | Matej | PLAJA TEAM | V1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
288 | SAMAR | Daniele | GO TRI TEAM | V1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | ITA | |
289 | LEPOJIč | Sašo | TEAM BTS COMPANY | V1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
290 | RYCHLY | Primož | V1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | ||
291 | URBANIJA | Boštjan | TK TRISPORT LELOSI | V1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
292 | MIHIć | Božidar | V1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | CRO | ||
293 | BRATUN | Tomaž | V1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | ||
294 | MARTINčIč | Darjan | 3K ŠPORT | V1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
295 | ČESEN | Grega | TK GORENJSKA | V1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
296 | SCHOCH | Christian | VIC RUNNERS | V1M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | AUT | |
297 | KOMPAN | Tanja | TK TRISPORT LELOSI | V1F - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
298 | ŽNIDAR | Tjaša | TK TRISPORT LELOSI | V1F - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
299 | MARK | Lauren | V1F - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | ||
300 | PETERCA | Dina | ŠD 3ŠPORT | V1F - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
301 | PROCTOR | Larissa | V1F - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | ||
302 | PACAK | Lukas | ŠD TURBO M | V2M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
303 | PLANINC | Matjaž | ŠD TURBO M | V2M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
304 | PICHLER-KLARY | Christian | HSV TRIATHLON KAERNTEN | V2M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | AUT | |
305 | MAJDIč | Tomaž | TK INLES RIKO RIBNICA | V2M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
306 | PLAHUTNIK | Jaka | PLAJA TEAM | V2M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
307 | HVASTA | Matijas | TV MARKGRöNINGEN | V2M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | DEU | |
308 | NOTHEISZ | János | JáSZBERéNYI TRIATLON SPORTEGYESüLET | V2M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | HUN | |
309 | HERMAN | Samo | V2M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | ||
310 | MEH | Primož | KEPIčI | V2M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
311 | LONčAR | Goran | V2M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SRB | ||
312 | KOCJANčIč | Simon | SD CENTAVER | V2M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
313 | PILIH | Jana | TK TRISPORT LELOSI | V2F - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
314 | BARAN | Alexandra | JáSZBERéNYI TRIATLON SPORTEGYESüLET | V2F - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | HUN | |
315 | ALDRIGO | Fabio | GO TRI TEAM | V3M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | ITA | |
316 | CETTOLO | Claudio | GO TRI TEAM | V3M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | ITA | |
317 | ZARA | Davide | GO TRI TEAM | V3M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | ITA | |
318 | VIRGILIO | Paolo | BORA MULTISPORTRIESTE | V3M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | ITA | |
319 | ZAJC | Robert Peter | ŠD TURBO M | V3M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
320 | GOSTINčAR | Robert | TK 3LIFE | V3M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
321 | DIRKES | Martin | HSV TRIATHLON KAERNTEN | V3M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | AUT | |
322 | FLORIAN | Gerald | HSV TRIATHLON KAERNTEN | V3M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | AUT | |
323 | REMS | Toni | V3M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | ||
324 | HABIč | Aleš | V3M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | ||
325 | LEITINGER | Luka | ŠD TRIS | V3M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
326 | PILIH | Tomaž | TK TRISPORT LELOSI | V3M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
327 | FEGAC | Maurizio | V3M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | ITA | ||
328 | HOELZER | Siegfried | V3M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | DEU | ||
329 | DOLINAR | Gregor | GRS KRANJ | V3M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
330 | DEMETER | Gábor | JáSZBERéNYI TRIATLON SPORTEGYESüLET | V3M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | HUN | |
331 | CAPUTI | Fabrizio | V3M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | ITA | ||
332 | KOCIć | Aleksandra | 3K ŠPORT | V3F - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
333 | TUNIZ | Andrea | GO TRI TEAM | V4M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | ITA | |
334 | OBERLUGGAUER | Ewald | HSV TRIATHLON KAERNTEN | V4M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
335 | DENHOF | John | TK 3LIFE | V4M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
336 | JAKLIč | Boštjan | TEAM BTS COMPANY | V4M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
337 | SAGADIN | Miran | TK 3LIFE | V4M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
338 | ROMšAK | Matija | TK TRISPORT LELOSI | V4M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
339 | NADVEžNIK | Robert | TK VELENJE | V4M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
340 | PRAH | Andrej | TK NOVO MESTO | V4M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
341 | KOMPAN | Zlatko | TK TRISPORT LELOSI | V4M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
342 | TERAN | Aleš | TK GORENJSKA | V4M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
343 | EGART | Janez | DISCOGROUP | V4M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
344 | JANKOVIć | Dušan | PULZ šPORT | V5M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
345 | KNAP | Bojan | TK TRISPORT LELOSI | V5M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
346 | EXNER | Rudolf | HSV TRIATHLON KAERNTEN | V5M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | AUT | |
347 | MARTIč | Zvezdan | TK TRISPORT LELOSI | V5M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
348 | KREGAR | Miro | TK TRISPORT LELOSI | V5M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
349 | LIBANORA | Luca | A3ASD | V5M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | ITA | |
350 | ČERNEKA | Zvonko | ŠD 3ŠPORT | V6M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
351 | TROJAR | Bojan | TK LOGATEC | V6M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
352 | BRAJNIK | Damjan | TK LJUBLJANA | V7M - STANDARD TRIATLON - AKVABIKE | SLO | |
353 | MIKLIč | Pia | DE3F | SLO | ||
354 | BASTIč | Damjan | WIDEX TEAM | DE4M | SLO | |
355 | HAFNER | Uroš | TK UTRIP | DE4M | SLO | |
356 | VIDMAR | Gaj | TK LOGATEC | DE5M | SLO | |
357 | KOZOJED | Martin | TRIATHLON TEAM TáBOR Z.S. | M3M - Starejši mladinci | CZE | |
358 | KOJC | Mark | TK 3LIFE | M3M - Starejši mladinci | SLO | |
359 | ČERNELIč | Maks | TK TRISPORT LELOSI | M3M - Starejši mladinci | SLO | |
360 | VIZIO | Gregorio | M3M - Starejši mladinci | ITA | ||
361 | MIšVELJ | Saš | TK TRISPORT LELOSI | M3M - Starejši mladinci | SLO | |
362 | JANOUšEK | Ondřej | TRIATLON PLZEň | M3M - Starejši mladinci | CZE | |
363 | HRDLIčKA | Matěj | TRIATLON PLZEň | M3M - Starejši mladinci | CZE | |
364 | KUHTA | Nika | TRIATLON KLUB RUDOLF PEREšIN | M3F - Starejše mladinke | CRO | |
365 | RAVNIHAR | Emma | M3F - Starejše mladinke | SLO | ||
366 | MINCU | Mia | AMS BEAGLE | M3F - Starejše mladinke | SLO |