Selo pri Vodicah, 22.09.2018
OMR cestna,OCK - Dečki,OCK - ženske
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SELAN | Dunja | TUŠ T.E.A.M. | Ženske A | ||
2 | GALUF | Lucija | JB TEAM NOVO MESTO | Ženske A | ||
3 | GREGORIč | Manca | PICIBICI | Ženske A | ||
4 | ZAJEC | Maja | ŠD BAM.BI | Ženske A | ||
5 | ZUPANC | Nusa | PICIBICI | Ženske A | ||
6 | ROTAR | Melita | Ženske B | |||
7 | RAKOš | Ivica | ŠD TURBO M | Ženske C | ||
8 | CEGLAR | Vida | ŠD BAM.BI | Ženske C | ||
9 | VERšNIK | Zdenka | JB TEAM NOVO MESTO | Ženske C | ||
10 | TREJIć | Đulaga | BK BIHAć | Amaterji | ||
11 | HOMAN | Gregor | BAM.BI | Amaterji | ||
12 | MURKO | Vid | ARCONT SELCE | Amaterji | ||
13 | POLAJNAR | Klemen | TEAM TURBO TROPOVCI | Amaterji | ||
14 | AVGUšTIN | Simon | ŠD RIKITEAM | Amaterji | ||
15 | ALIč | Miha | KD LPP | Amaterji | ||
16 | KURNIK | Michael | Amaterji | |||
17 | BOžNAR | Kristijan | IZVIR VIPAVA | Amaterji | ||
18 | VRHOVNIK | Luka | Amaterji | |||
19 | MESARIč | Mitja | TUŠ T.E.A.M. | Amaterji | ||
20 | JERINA | Andraž | KD ALPE SIS | Amaterji | ||
21 | BOGšA | Uroš | ŠD TURBO M | Master A | ||
22 | BOšNJAK | Miha | B.V.G. GULČ | Master A | ||
23 | GRUšOVNIK | Matjaž | ŠD RIKITEAM | Master A | ||
24 | RIHTARIČ | David | ŠD RIKITEAM | Master B | ||
25 | JACKSON | Simon Peter | JB TEAM NOVO MESTO | Master B | ||
26 | MIKUš | Tomaž | IZVIR VIPAVA | Master B | ||
27 | HANžIč | Tadej | KD BRANIK MARIBOR | Master C | ||
28 | LEVSTIK | Robert | ŠD METEK | Master C | ||
29 | ROTAR | Tomaž | 3 GENERACIJE | Master D | ||
30 | KOVAč | Marjan | ŠD TURBO M | Master D | ||
31 | ISKRA | Tomislav | KD BRDA DOBROVO | Master D | ||
32 | KOVAč | Matjaž | IZVIR VIPAVA | Master D | ||
33 | VODOPIVEC | Borut | KD BRDA DOBROVO | Master D | ||
34 | JERAJ | Sebastijan | ŠD BAM.BI | Master D | ||
35 | ŠESEK | Uroš | TEAM TURBO TROPOVCI | Master E | ||
36 | ŠKERGET | Lovrenc | ARCONT SELCE | Master E | ||
37 | ŠEME | Tomaž | IZVIR VIPAVA | Master E | ||
38 | BAJEC | Franc | KK POSTOJNA | Master E | ||
39 | ČERNIGOJ | Milan | KD LPP | Master E | ||
40 | DANEVčIč | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master E | ||
41 | MELANšEK | Iztok | TUŠ T.E.A.M. | Master E | ||
42 | GORJANEC | Dušan | KD PAPEŽ PODGORJE | Master E | ||
43 | HVALA | Oskar | KD BRDA DOBROVO | Master E | ||
44 | PRPAR | Vlado | TUŠ T.E.A.M. | Master E | ||
45 | DEBELJAK | Janez | KD LPP | Master F | ||
46 | BRATINA | Marjan | KD BRDA DOBROVO | Master F | ||
47 | BOGATAJ | Igor | POGI TEAM UAE GENERALI | Master F | ||
48 | ČUK | Tomislav | ŠD BAM.BI | Master F | ||
49 | ZUPANčIč | Mirko | KD PAPEŽ PODGORJE | Master F | ||
50 | ŽAVBI | Andrej | TUŠ T.E.A.M. | Master F | ||
51 | RAKOš | Dragan | ŠD TURBO M | Master G | ||
52 | CAR | Ljubo | KD BRANIK MARIBOR | Master G | ||
53 | SKUBIC | Borislav | KD LPP | Master G | ||
54 | KIRIč | Avgust | KD BRDA DOBROVO | Master G | ||
55 | BLAžIč | Jožef | KD BRDA DOBROVO | Master G | ||
56 | ČUDEN | Marjan | B.V.G. GULČ | Master G | ||
57 | REVEN | Dare | ŠD BAM.BI | Master G | ||
58 | HAFNER | Franc | ŠD BAM.BI | Master H | ||
59 | MIHOVILOVIć | Ivan | IZVIR VIPAVA | Master H | ||
60 | VEHAR | Danijel | KD BRDA DOBROVO | Master H | ||
61 | KASTELIC | Ivan | B.V.G. GULČ | Master H | ||
62 | KERMAVNAR | Miloš | 3 GENERACIJE | Master H | ||
63 | PREšEREN | Janez | B.V.G. GULČ | Master H | ||
64 | LAMPE | Bojan | ŠD TURBO M | Master I | ||
65 | CIGOJ | Zorko | KD BRDA DOBROVO | Master I | ||
66 | BAHAR | Milan Sr. | KK POSTOJNA | Master I | ||
67 | SAKSIDA | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master I | ||
68 | KONčINA | Rafael | KD HRASTNIK | Master I | ||
69 | SPASIć | Ian | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
70 | KRIžMAN | Miha | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
71 | KREDAR | Rok | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
72 | VIDIC | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
73 | ZAJC | Matevž | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
74 | JENKO | Tine | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
75 | KIRBIš | Jan | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
76 | JAKOMINI | Tilen | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
77 | PONDELAK | Dino | KK TBP LENART | DEČKI C (U13) | ||
78 | GONZA | Tomaž | KK TBP LENART | DEČKI C (U13) | ||
79 | GOLOB | Nik | KK TBP LENART | DEČKI C (U13) | ||
80 | MAKUC | Maks | KK TBP LENART | DEČKI C (U13) | ||
81 | MURšEC | Nik | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
82 | VALJAVEC | Erazem | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
83 | MUHIČ | Grega | TANIN SEVNICA | DEČKI C (U13) | ||
84 | GREGORčIč | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
85 | URBANC | Gašper | KK TBP LENART | DEČKI C (U13) | ||
86 | PšENIčNIK | Matic | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
87 | PREVEJšEK | Mai | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
88 | PETERLIN | Nejc | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
89 | ROZMAN | Nik | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
90 | SKRABL | Roko | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
91 | PEčNIK | Rene | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
92 | TISOVEC | Kristian | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
93 | OMRZEL | Jakob | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
94 | ŠKRBEC | Lukas | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
95 | BEVC | Žan | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
96 | AMBROžIč | Tadej | RIBNO ALPINE RESORT BLED | DEČKI C (U13) | ||
97 | NOVAK | Maj | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
98 | JAKŠE | Žiga | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
99 | MERNIK | Sven Aleksander | BIKEREPUBLIC | DEČKI C (U13) | ||
100 | NOVAK | Janez | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
101 | KOVAčIč | Urban | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
102 | MERVAR | Tim | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
103 | ZORNADA | Marcel | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI B (U15/1) | ||
104 | UVODIč | Jan | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI B (U15/1) | ||
105 | SUšNIK | Nejc | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI B (U15/1) | ||
106 | ČUK | Enej | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
107 | JUVAN | Jakob | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
108 | LEšNIK | Jan | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI B (U15/1) | ||
109 | BEVC | Jakob | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
110 | SCHÖNHERR | Florian | FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM | DEČKI B (U15/1) | ||
111 | MOHARIč | Dino | KK TBP LENART | DEČKI B (U15/1) | ||
112 | OBLAK | Domen | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
113 | SUžNIK | Julijan | KK TBP LENART | DEČKI B (U15/1) | ||
114 | SERTIC | Jakob | FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM | DEČKI B (U15/1) | ||
115 | BOžNAR PROSEN | Enej | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI B (U15/1) | ||
116 | WALCHER | Georg | FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM | DEČKI B (U15/1) | ||
117 | FLAJS | Maj | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI B (U15/1) | ||
118 | VIDRIH | Teodor | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
119 | NOVAK | Črt | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
120 | KAFERLE | Gaj | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
121 | SKOK | Marcel | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEČKI B (U15/1) | ||
122 | PETERLIN | Luka | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
123 | VRTAR | Andraž | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
124 | RAVBAR | Anže | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
125 | ERžEN | Zak | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
126 | OMRZEL | Jurij | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
127 | ŽAGAR | Matic | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
128 | ČERNE | Ožbej | KK GORJE | DEČKI B (U15/1) | ||
129 | KELNER | Žiga | PERUTNINA PTUJ | DEČKI B (U15/1) | ||
130 | ZUPAN | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
131 | KREVS | Marcel | PERUTNINA PTUJ | DEČKI B (U15/1) | ||
132 | MAJNIK | Jure | PERUTNINA PTUJ | DEČKI B (U15/1) | ||
133 | COPOT | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
134 | PETEK | Aljaž | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | ||
135 | KRIžNAR | Žan | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | ||
136 | DEBEVEC | Jakob | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
137 | MUHA | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
138 | JERAJ | Nikolas | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
139 | JAGARINEC | Žan | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
140 | GREGORčIč | Natan | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
141 | KLOPčIč | Leon | TANIN SEVNICA | DEČKI A (U15/2) | ||
142 | PODLESNIK | Grega | TANIN SEVNICA | DEČKI A (U15/2) | ||
143 | MUTEC | Martin | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
144 | POBERAJ | Mark | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | DEČKI A (U15/2) | ||
145 | DOLINšEK | Jaka | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | ||
146 | ERžEN | Martin | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | ||
147 | KALAN | Žiga | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | ||
148 | GROšELJ | Martin | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | ||
149 | KOšIR | Vid | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | ||
150 | AMBROžIč | Jan | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
151 | LUMPERT | Nejc | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
152 | POLJANEC | Jon | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
153 | IVNIK | Tilen | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
154 | MIHALIč | Erik | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
155 | TURK | Aljaz | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
156 | KENDA | Jan | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEČKI A (U15/2) | ||
157 | KAVčIč | Jernej | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEČKI A (U15/2) | ||
158 | BADOVINAC | Jošt | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
159 | KOGOVšEK | Črt | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
160 | ROBIč | Nal Jure | RIBNO ALPINE RESORT BLED | DEČKI A (U15/2) | ||
161 | KIRBIš | Primož | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | ||
162 | RUTNIK | Matevž | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | ||
163 | KOVAčEC | Blaž | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | ||
164 | SVENšEK | Jan | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | ||
165 | KOLAR | Matej | KK GORJE | DEČKI A (U15/2) | ||
166 | VALENKO | Lovro | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | ||
167 | SPRINGER | Zoja | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE C (WU13) | ||
168 | TOMPA | Julija | KK TBP LENART | DEKLICE C (WU13) | ||
169 | BRUS | Ana | KK TBP LENART | DEKLICE C (WU13) | ||
170 | GONZA | Rebeka | KK TBP LENART | DEKLICE C (WU13) | ||
171 | TOMPA | Veronika | KK TBP LENART | DEKLICE C (WU13) | ||
172 | JEROMEL | Hana | PERUTNINA PTUJ | DEKLICE C (WU13) | ||
173 | NOVAK | Ivana Rosa | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEKLICE C (WU13) | ||
174 | ŽVAN | Katja | KK GORJE | DEKLICE C (WU13) | ||
175 | GNEZDA | Hana | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEKLICE C (WU13) | ||
176 | PETERLIN | Laura | KK ADRIA MOBIL | DEKLICE C (WU13) | ||
177 | KOTNIK | Lia | KK ADRIA MOBIL | DEKLICE C (WU13) | ||
178 | LISIĆ | Hana | KK ADRIA MOBIL | DEKLICE C (WU13) | ||
179 | SMRDEL | Tina | MBK ČRNI VRH | DEKLICE B (WU15/1) | ||
180 | HOčEVAR | Lucija | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE B (WU15/1) | ||
181 | GRILJ | Ema | DEKLICE B (WU15/1) | |||
182 | ŠPRINGER | Tia | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE B (WU15/1) | ||
183 | HORVAT | Lea | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE A (WU15/2) | ||
184 | GALOF | Pija | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE A (WU15/2) | ||
185 | KALAN | Neja | SAVA KRANJ CYCLING | DEKLICE A (WU15/2) | ||
186 | ČUK | Špela | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEKLICE A (WU15/2) | ||
187 | KOSTELEC | Tina | SAVA KRANJ CYCLING | DEKLICE A (WU15/2) | ||
188 | MOROZ | Nuša | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEKLICE A (WU15/2) | ||
189 | ČEMAžAR | Klara | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
190 | HAMLER | Tajda | KK TBP LENART | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
191 | AHAčIč | Ana | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
192 | WALCHER | Viktoria | FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
193 | SUšNIK | Tjaša | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
194 | ROTAR | Rebeka | RIBNO ALPINE RESORT BLED | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
195 | ŽIBERT | Ema | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
196 | PREVC | Eva | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠE MLADINKE (WU17) |
Kolesarsko Društvo ROG telefon : 051-666-707 email : info@kdrog.si
22, Sep. ( SO ) , 2018 - 10:00 h
Selo pri Vodicah - Selo pri Vodicah ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|