Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SELAN | Dunja | TUŠ T.E.A.M. | Ženske A | ||
2 | ŠIMENC | Laura | BK UMAG | Ženske A | ||
3 | LOGAR | Kaja | ROSE-HUNGARY | Ženske A | ||
4 | OPEKA | Ajda | KD BRANIK MARIBOR | Ženske B | ||
5 | ROTAR | Melita | Ženske B | |||
6 | CEGLAR | Vida | ŠD BAM.BI | Ženske C | ||
7 | RAKOš | Ivica | ŠD TURBO M | Ženske C | ||
8 | PREšEREN | Matejka | KK ZAVRŠNICA | Ženske C | ||
9 | šARC | Leon | KK NOVA GORICA | Amaterji | ||
10 | POLAJNAR | Klemen | TEAM TURBO TROPOVCI | Amaterji | ||
11 | SEDAR | Tadej | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | ||
12 | PETERNELJ | Žan | / | Amaterji | ||
13 | GRBEC | Gašper | KK POSTOJNA | Amaterji | ||
14 | BOžNAR | Kristijan | IZVIR VIPAVA | Amaterji | ||
15 | PAJEK | Rok | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | ||
16 | FRLAN | Antonio | BK DINAMO | Amaterji | ||
17 | KURSON | Aljaz | Amaterji | |||
18 | MALIć | Dejan | IZVIR VIPAVA | Amaterji | ||
19 | KURNIK | Michael | Amaterji | |||
20 | KURSON | Aljaz | Amaterji | |||
21 | DOLAR | Urban | KK ZAVRŠNICA | Amaterji | ||
22 | FRIM | Davorin | GANESHA TEAM | Amaterji | ||
23 | JERINA | Andraž | KD ALPE SIS | Amaterji | ||
24 | VODOPIVEC | Luka | MBK ČRNI VRH | Master A | ||
25 | KOčNIK | Simon | ARCONT SELCE | Master A | ||
26 | GRBEC | Gregor | KK POSTOJNA | Master A | ||
27 | KUNAVER | Tom | KD ALPE SIS | Master A | ||
28 | DRAKSLER | Andrej | ŠD KOLOKA | Master A | ||
29 | MARIč | Robi | TEAM TURBO TROPOVCI | Master A | ||
30 | KOMAC | Jernej | Master A | |||
31 | KREGAR | Matjaž | B.V.G. GULČ | Master A | ||
32 | KOSMAč | Miha | KK ZAVRŠNICA | Master A | ||
33 | KOKALJ | Matija | KK ZAVRŠNICA | Master A | ||
34 | EJUP | Damir | KK ZAVRŠNICA | Master A | ||
35 | STIBILJ | Jernej | ŠD TURBO M | Master B | ||
36 | MIHOVEC | Luka | ŠD TURBO M | Master B | ||
37 | ŠINKOVEC | Andrej | JB TEAM NOVO MESTO | Master B | ||
38 | KRAMBERGER | Miha | KK BIKE-EK HALOZE 2002 | Master B | ||
39 | JEZERšEK | Andrej | KD ALPE SIS | Master B | ||
40 | MELIHEN | Miha | KD BRDA DOBROVO | Master C | ||
41 | VERčIč | Uroš | ŠD BAM.BI | Master C | ||
42 | CANKAR | Janez | ŠD POLJANE | Master C | ||
43 | PREVODNIK | Izidor | ŠD KOLOKA | Master C | ||
44 | FERJANčIč | Boštjan | IZVIR VIPAVA | Master C | ||
45 | FILIPIč | Grega | KD ALPE SIS | Master C | ||
46 | PREšEREN | Jani | B.V.G. GULČ | Master C | ||
47 | BERANIC | Maksi | BIKE EK PTUJ | Master C | ||
48 | POGAčAR | Bogdan | Master C | |||
49 | BRATUš | Dean | TUŠ T.E.A.M. | Master C | ||
50 | SMUK | Boštjan | ŠD TURBO M | Master D | ||
51 | ŠABEC | Matej | KK POSTOJNA | Master D | ||
52 | HAJDINJAK | Dušan | TEAM TURBO TROPOVCI | Master D | ||
53 | KAMPUš | Boris | IZVIR VIPAVA | Master D | ||
54 | PRISTAVEC | Miran | KK ZAVRŠNICA | Master D | ||
55 | GOVEJšEK | Erik | Master D | |||
56 | PLANINšEK | Borut | KD ALPE SIS | Master D | ||
57 | DANEVčIč | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master E | ||
58 | ŠESEK | Uroš | TEAM TURBO TROPOVCI | Master E | ||
59 | PERTL | Gebhard | ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE | Master E | ||
60 | ISKRA | Tomislav | KD BRDA DOBROVO | Master E | ||
61 | ŽNIDARIč | Franci | Master E | |||
62 | PRPAR | Vlado | TUŠ T.E.A.M. | Master E | ||
63 | HIRCI | Uroš | KK ZAVRŠNICA | Master E | ||
64 | DOLAR | Tomaž | KK ZAVRŠNICA | Master E | ||
65 | PINTER | Andrej | ŠENTJUR POWER | Master F | ||
66 | ŽBONTAR | Sašo | ŠD TURBO M | Master F | ||
67 | MESOJEDEC | Matjaž | ŠD TURBO M | Master F | ||
68 | DEBELJAK | Janez | KD LPP | Master F | ||
69 | ČUK | Tomislav | ŠD BAM.BI | Master F | ||
70 | BOGATAJ | Igor | POGI TEAM UAE GENERALI | Master F | ||
71 | MULEJ | Robert | KD BRDA DOBROVO | Master F | ||
72 | ŽAVBI | Andrej | TUŠ T.E.A.M. | Master F | ||
73 | HVALA | Oskar | KD BRDA DOBROVO | Master F | ||
74 | BRATINA | Marjan | KD BRDA DOBROVO | Master G | ||
75 | RAKOš | Dragan | ŠD TURBO M | Master G | ||
76 | SESAR | Vlatko | BK DINAMO | Master G | ||
77 | KIRIč | Avgust | KD BRDA DOBROVO | Master G | ||
78 | REVEN | Dare | ŠD BAM.BI | Master G | ||
79 | KLEMENC | Tone | KAMNIK | Master G | ||
80 | PREšEREN | Branko | KK ZAVRŠNICA | Master G | ||
81 | ČUDEN | Marjan | B.V.G. GULČ | Master G | ||
82 | MIHOVEC | Matej | ŠD TURBO M | Master H | ||
83 | POPOVIč | Ivan | B.V.G. GULČ | Master H | ||
84 | MIHOVILOVIć | Ivan | IZVIR VIPAVA | Master I | ||
85 | CIGOJ | Zorko | KD BRDA DOBROVO | Master I | ||
86 | SAKSIDA | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master I | ||
87 | KRAšOVEC | Samo | KGK VOLJA | e-bike do 250W |
KK GORJE telefon : 041 662 691 email : andrej.golcman@gmail.com
28, Jul. ( NE ) , 2019 - 11:30 h
Zgornje Gorje - Zgornje Gorje ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|