Novo mesto, 03.09.2023
SloEnduro serija
Kolesarsko društvo Zverinice telefon : 040 871 620 email : info@drustvo-zverinice.si
03, Sep. ( NE ) , 2023 - 10:00 h
Novo mesto - Novo mesto ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KAVčIč | Jernej | MBK ČRNI VRH | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
2 | SMRDEL | Miha | MBK ČRNI VRH | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
3 | TRATNIK BAJC | Miha | MBK ČRNI VRH | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
4 | MARKIč | Jan | ŠKTD AVčE | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
5 | FEJER | Max | TEAM DORRONG | Elite M (obvezna licenca) | AUT | |
6 | LEBAN | Tilen | KD DEš FLEš | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
7 | MAIER | Lukas | RADCLUB BIKESPEAK | Elite M (obvezna licenca) | AUT | |
8 | MODRIJAN | Jan | ŠKD SUPER POTENCIAL | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
9 | IVARTNIK | David | GOLOVEC TRAILS | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
10 | SVETE | Rok | GOLOVEC TRAILS | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
11 | šTEKAR | Jan | ŠKTD AVčE | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
12 | ZALETELJ | Luka | KD ZVERINICE | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
13 | SACHSE | Simeon | ALTIS THE BIKE TEAM | Elite M (obvezna licenca) | AUT | |
14 | BAVDAž | Rok | KK ČRN TRN | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
15 | KOčEVAR | Miha | KK ČRN TRN | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
16 | BOšNJAK | Fran | BBK ŠIŠMIŠ | Elite M (obvezna licenca) | CRO | |
17 | DUNCAN | Keira | SOUT | Elite M (obvezna licenca) | ZAF | |
18 | VOVK | Nace | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
19 | KRAšOVEC | Tim | WOLF RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
20 | KVAS | Matic | DGK POHORJE - SPANK TEAM | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
21 | GUTMAN KASJAK | Jaša | DGK POHORJE - SPANK TEAM | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
22 | BLAZNIK | Matevž | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
23 | LEEB | Lisa | DO-BIKER BRUCK | Ženske (absolutno) | AUT | |
24 | HOMAR | Tamara | ŠKD SUPER POTENCIAL | Ženske (absolutno) | SLO | |
25 | SMRDEL | Tina | MBK ČRNI VRH | Ženske (absolutno) | SLO | |
26 | KOMEL | Maša | KK ČRN TRN | Ženske (absolutno) | SLO | |
27 | VOJSKA | Maja | MBK ČRNI VRH | Ženske (absolutno) | SLO | |
28 | MLINAR | Lucija | KK RAVNE | Ženske (absolutno) | SLO | |
29 | MUNIH | Damjana | PEDAL RACING TEAM | Ženske (absolutno) | SLO | |
30 | POLOVSAK | Jan | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
31 | VETERNIK | Val | KK ZAGORSKA DOLINA | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
32 | ZUPAN | Tilen | KD ZVERINICE | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
33 | BROZNIć | Antonio | ADRENALINA MTB TEAM | U19 M (obvezna licenca) | CRO | |
34 | VAJNHANDL | Urban | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
35 | ŠUšTAR | Nik | GOLOVEC TRAILS | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
36 | OBLAK | Maks | ŠD SUPERSNURF | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
37 | JERKIč | Miha | KK ČRN TRN | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
38 | KOMPARA | Jakob | KAMPLC RACING TEAM | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
39 | TOLAR | Gašper | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
40 | JUREčIč | Jakob | ŠD SUPERSNURF | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
41 | STOJANOVIć PEVC | Lovro | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
42 | ŠTURM | Vid | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
43 | ŽIžEK | Žiga | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
44 | RUPNIK | Ožbe | MBK ČRNI VRH | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
45 | VELIć | Ivan Benedikt | BK OPUšTENO | U17 M (obvezna licenca) | CRO | |
46 | LAHARNAR | Ian | KAMPLC RACING TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
47 | TABAJ | Loris | KAMPLC RACING TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
48 | BOGATAJ | Aljaž | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
49 | STRUGA | Bor | GOLOVEC TRAILS | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
50 | STRES | Blaž | KAMPLC RACING TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
51 | MARGON | Izak | KAMPLC RACING TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
52 | VODAN | Vincent | UR TEAM | U17 M (obvezna licenca) | DEU | |
53 | ŠTRUBELJ | Izak | BIKEHANIC LUMAR | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
54 | KERšMANC | Domen | KD RAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
55 | DAGARIN | Nejc | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
56 | KOSTEN | Ažbe | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
57 | LAZAR | Jaš | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
58 | GRAčNER | Tine | GOLOVEC TRAILS | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
59 | BAJT | Jurij | GOLOVEC TRAILS | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
60 | ŠOšKO | Jaka | TEAM BAJK DOKTOR | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
61 | PROSENIK | Van | GOLOVEC TRAILS | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
62 | OSOLIN | Matej | CALCIT BIKE TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
63 | HOčEVAR | Maj | KK ZAVRŠNICA | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
64 | BERLOT | Vid | KK ZAVRŠNICA | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
65 | AžMAN | Juš | KK ZAVRŠNICA | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
66 | PODVORNIK | Sven | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
67 | KOFJAč | Anže | KK ZAVRŠNICA | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
68 | KALINšEK | Ažbe | WOLF RACING BY WHEELBASE | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
69 | PETRUšIć | Tristan | CALCIT BIKE TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
70 | STRUNA | Maks | KK ZAVRŠNICA | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
71 | LAPANJA | Maks | KK RAVNE | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
72 | KNAFELJ | Aljaž | KK ZAVRŠNICA | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
73 | PREMRL | Matic | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
74 | PREMRL | Tevž | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
75 | KOJZEK | Lovro | KK RAVNE | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
76 | GRUDEN | Nik | KK ČRN TRN | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
77 | HVALIč | Anej | KK ČRN TRN | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
78 | MILAR | Martin Mark | RAJD LJUBLJANA | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
79 | SELIšNIK | Lukas | KK ČRN TRN | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
80 | LAčEN | Matija | KK ČRN TRN | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
81 | LIBNIK | Nežka | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | U17 W (obvezna licenca) | SLO | |
82 | STERGAR | Eva Zala | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U17 W (obvezna licenca) | SLO | |
83 | INKRET | Ana | CALCIT BIKE TEAM | U17 W (obvezna licenca) | SLO | |
84 | ŠTERN | Neža | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U17 W (obvezna licenca) | SLO | |
85 | MUHA | Nejc | KK POSTOJNA | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | |
86 | POžAR | Matevž | KK POSTOJNA | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | |
87 | ŠEMROV | Žiga | ŠKD SUPER POTENCIAL | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | |
88 | STRAšEK | Blaž | ŠPORTNO DRUšTVO BATT | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | |
89 | šIKMAN | Nejc | ŠD GRABIT | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | |
90 | šTUHEC | Vid | ŠD GRABIT | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | |
91 | OCEPEK | Jan | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | Amaterji (obvezna licenca) | AUT | |
92 | RADULOVIć | Filip | BK OPUšTENO | Amaterji (obvezna licenca) | CRO | |
93 | POLOVšAK | Blaž | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | |
94 | čUK | Blaž | MBK ČRNI VRH | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | |
95 | MOčILNIK | Jaka | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | |
96 | ARL | Žan | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | |
97 | STEFANIC | Dusan | TEAM BAJK DOKTOR | Master 1 M (obvezna licenca) | SLO | |
98 | MESEC | Rožle | GOLOVEC TRAILS | Master 1 M (obvezna licenca) | SLO | |
99 | MEIER | Benjamin | DO-BIKER BRUCK | Master 1 M (obvezna licenca) | AUT | |
100 | UCMAN | Nejc | ŠKD SUPER POTENCIAL | Master 1 M (obvezna licenca) | SLO | |
101 | ZALOžNIK | Dragomir | GOLOVEC TRAILS | Master 1 M (obvezna licenca) | SLO | |
102 | ŠPANJOL | Luka | ADRENALINA MTB TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | CRO | |
103 | ČERNILOGAR | Nejc | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | SLO | |
104 | SIMIč | Slađan | KK RAVNE | Master 1 M (obvezna licenca) | SLO | |
105 | SPRUK | Miha | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | SLO | |
106 | DEU | Miha | RAJD LJUBLJANA | Master 1 M (obvezna licenca) | SLO | |
107 | ROT | Patrik | PEDAL RACING TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | SLO | |
108 | FINK | Marko | KD ZVERINICE | Master 1 M (obvezna licenca) | SLO | |
109 | BOLčINA | Matjaž | KAMPLC RACING TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | SLO | |
110 | BELINGAR | Branko | ŠKTD AVčE | Master 2 M (obvezna licenca) | SLO | |
111 | LENZ | Matthias | TEAM DORRONG | Master 2 M (obvezna licenca) | AUT | |
112 | MUNIH | Marko | PEDAL RACING TEAM | Master 2 M (obvezna licenca) | SLO | |
113 | NAGODE | Grega | ENERGIJATEAM.COM | Master 2 M (obvezna licenca) | SLO | |
114 | PROSEN | Marko | KAMPLC RACING TEAM | Master 2 M (obvezna licenca) | SLO | |
115 | BRUS | Martin | KAMPLC RACING TEAM | Master 3 M (obvezna licenca) | SLO | |
116 | RADULOVIć | Darko | ŠD SUPERSNURF | Master 3 M (obvezna licenca) | SLO | |
117 | FOšNARIč | Maks | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
118 | PEPELNIK | Jon | KD ZVERINICE | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
119 | ŽIVIC | Jaka | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
120 | LIčEN | Anže | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
121 | PRAčEK | Jakob | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
122 | ŽUPANEC | Patrik | GOLOVEC TRAILS | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
123 | BIZJAK | Izak | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
124 | MATIJEVEC JERMAN | Kostja | GOLOVEC TRAILS | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
125 | LAZAR | Vitan | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
126 | ZORC | Jakob | ŠKD SUPER POTENCIAL | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
127 | šOLAJA | Luka | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
128 | KRAšOVIC | Gal | GOLOVEC TRAILS | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
129 | NAGODE | Mark | GOLOVEC TRAILS | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
130 | OSREDKAR | Drejc | GOLOVEC TRAILS | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
131 | PROSEN | Aljaž | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
132 | RESMAN | Florjan | KK ZAVRŠNICA | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
133 | POTOčAN | Nik | KK RAVNE | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
134 | NOSAN | Gabriel | CALCIT BIKE TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
135 | ROJC | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
136 | KUNAVER SMOLKOVIč | Svit | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
137 | ŠAV | Aljaž | CALCIT BIKE TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
138 | NOVAK | Gaber | RAJD LJUBLJANA | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
139 | MIHELIč | Miha | CALCIT BIKE TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
140 | MUNIH | Žiga | PEDAL RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
141 | ROZMAN | Jakob | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
142 | ANTLER | Jurij | KK ČRN TRN | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
143 | MAVEC | Urh | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
144 | MOZETIč | Nejc | KK ČRN TRN | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
145 | BUČAN | Filip | KK ČRN TRN | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
146 | GRAčNER | Maj | RAJD LJUBLJANA | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
147 | KREčIč | Zala | KAMPLC RACING TEAM | U15 W (obvezna licenca) | SLO | |
148 | STRES | Tjaž | KAMPLC RACING TEAM | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
149 | JUSTIN | Erazem | KK ČRN TRN | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
150 | KORON | Rene | KK ČRN TRN | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
151 | KOVAč | Rene | KAMPLC RACING TEAM | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
152 | DOLER | Maks Franc | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
153 | KETE | Leo | KAMPLC RACING TEAM | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
154 | VUKOJEVIč | Nikolaj | GOLOVEC TRAILS | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
155 | PALčIč | Gal | RAJD LJUBLJANA | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
156 | GLEŠČIČ | Rok | KK RAVNE | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
157 | SEMENIč | Vili | KK ČRN TRN | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
158 | BIZJAK | Tai | KK RAVNE | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
159 | VUJASIN | Jaka | RAJD LJUBLJANA | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
160 | BERGINC | Jure | RAJD LJUBLJANA | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
161 | NOVAK | Gal | RAJD LJUBLJANA | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
162 | TURK | Matija | RAJD LJUBLJANA | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
163 | PODVORNIK | Eva | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U13 W (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
164 | DEBELJAK | Domen | MTB ŽELEZNIKI | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
165 | PINTAR | Mario | MTB ŽELEZNIKI | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
166 | TRATAR | Gregor | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | SLO | ||
167 | KASTELEC | Svit | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | SLO | ||
168 | OVEN | Nace | DRUšTVO ZVERINICE | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
169 | OBOLNAR | Anže | GOLOVEC TRAILS | E-bike moški (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
170 | JANEZIC | Denis | ŠD GRABIT | E-bike moški (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
171 | BLATNIK | Peter | E-bike moški (licenca ali dnevna licenca) | SLO | ||
172 | PADARSIC | Ales | E-bike moški (licenca ali dnevna licenca) | SLO | ||
173 | TEKAVčIč | Tadej | GOLOVEC TRAILS | E-bike moški (licenca ali dnevna licenca) | SLO |