Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SCHRYERS | Sebastien | BBC BROKEN BICYCLE CLUB | Master-2 | ||
2 | HLADNIK | Uroš | KAMPLC RACING TEAM | Mladinci U19 | ||
3 | LULIK | Blaž | Master-1 | |||
4 | ČERNILOGAR | Nejc | KK ČRN TRN | Elite M (obvezna licenca) | ||
5 | DUNDOVIć | Saša | BK OPATIJA-2010 | Master-1 | ||
6 | BRUS | Martin | KAMPLC RACING TEAM | Master-2 | ||
7 | BIDDIRI | Davide | Master-1 | |||
8 | FERK | Gregor | ENERGIJATEAM.COM | Elite M (obvezna licenca) | ||
9 | HUTH | Nejc | ENERGIJATEAM.COM | Elite M (obvezna licenca) | ||
10 | CSER | Mate | Master-1 | |||
11 | STRES | Sebastjan | KAMPLC RACING TEAM | Master-1 | ||
12 | PRAčEK | Janez | KAMPLC RACING TEAM | Master-1 | ||
13 | FURLAN | Jona | KAMPLC RACING TEAM | Mladinci U19 | ||
14 | VOGRIN | Domen | CALCIT BIKE TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
15 | KRESNIK | Rok | Elite M (obvezna licenca) | |||
16 | MEDVEščEK | Kristijan | KK ČRN TRN | Elite M (obvezna licenca) | ||
17 | VIžIN | Boštjan | ŠD SUPERSNURF | Master-1 | ||
18 | VOGRIN | David | KD SLOGA 1902 IDRIJA | Elite M (obvezna licenca) | ||
19 | PREMRN | Jakob | KAMPLC RACING TEAM | Mladinci U19 | ||
20 | BEVK | Saša | PEDAL RACING TEAM | Ženske (17 let in starejše) | ||
21 | MARCINA | Boštjan | PEDAL RACING TEAM | Master-1 | ||
22 | KOROšEC | Damijan | PEDAL RACING TEAM | Master-1 | ||
23 | TRATNIK BAJC | Miha | KD SLOGA 1902 IDRIJA | Mladinci U19 | ||
24 | SABADIN | Pietro | Master-1 | |||
25 | TRATNIK | Aljaž | KD SLOGA 1902 IDRIJA | Mladinci U19 | ||
26 | ŽABJEK | Anže | RAJD TREK / UNIOR TOOLS TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
27 | RUTAR | Nejc | RAJD TREK / UNIOR TOOLS TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
28 | ZUPANC | Timotej | RAJD LJUBLJANA | Elite M (obvezna licenca) | ||
29 | JURCA | Žan | RAJD LJUBLJANA | Elite M (obvezna licenca) | ||
30 | GOLMAJER | Janez | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | Master-2 | ||
31 | FURLANI | Alberto | ASD 360 MTB | Elite M (obvezna licenca) | ||
32 | VARNERIN | Stefano | ASD 360 MTB | Elite M (obvezna licenca) | ||
33 | BOLE | Miran | ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE | Elite M (obvezna licenca) | ||
34 | GRASSI | Paolo | ASD 360 MTB | Master-2 | ||
35 | KORDEž | Mohor | ŠD SUPERSNURF | Elite M (obvezna licenca) | ||
36 | ŠTUCIN | Jan | PEDAL RACING TEAM | Mladinci U19 | ||
37 | CIZERLE | Uroš | KD SEVNICA | Mladinci U19 | ||
38 | KACIN | Davor | PEDAL RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
39 | LEGNER | Tomi | KK RAVNE | Elite M (obvezna licenca) | ||
40 | RAZPET | Tadej | PEDAL RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
41 | BERNOT | Grega | CALCIT BIKE TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
42 | SADOCH | Davide | Master-1 | |||
43 | CEKIč | Luka | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | Master-1 | ||
44 | MERHAR | Jure | Master-1 | |||
45 | PAPLER | Žiga | KK ZAVRŠNICA | Master-1 | ||
46 | HOBIč | Tiln | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
47 | SZECSKAY | András | Master-1 | |||
48 | KRIZSáK | János | Master-1 | |||
49 | VASILENKO | Miha | SPECIALIZED RUSSIA | Master-1 | ||
50 | HREN | Gašper | KK RIBN'čAN | Elite M (obvezna licenca) | ||
51 | KRšANAC | Vjekoslav | BK OPATIJA-2010 | Elite M (obvezna licenca) | ||
52 | BELKO | Đani | BK VELI VRH | Master-1 | ||
53 | MARKUš | Klemen | ENERGIJATEAM.COM | Elite M (obvezna licenca) | ||
54 | ZUPAN | Ciril | ENERGIJATEAM.COM | Mladinci U19 | ||
55 | TANCIK | Ana | ENERGIJATEAM.COM | Ženske (17 let in starejše) | ||
56 | TANCIK. | Jaka | ENERGIJATEAM.COM | Master-1 | ||
57 | STANIšA | Bojan | Elite M (obvezna licenca) | |||
58 | BROđANAC | Tomislav | BBK GROŽNJAN | Elite M (obvezna licenca) | ||
59 | ĐURđEVIć | Andrea | BBK GROŽNJAN | Elite M (obvezna licenca) | ||
60 | JURJEVIć | Alen | BBK GROŽNJAN | Master-2 | ||
61 | KORDEž | Robert | MBK ČRNI VRH | Master-1 | ||
62 | KRIVONOG | Luka | MBK ČRNI VRH | Elite M (obvezna licenca) | ||
63 | GAMS | Primož | MBK ČRNI VRH | Elite M (obvezna licenca) | ||
64 | ŽVAN | Grega | MBK ČRNI VRH | Mladinci U19 | ||
65 | KRAJNIK | Valter | MBK ČRNI VRH | Elite M (obvezna licenca) | ||
66 | BAJD | Blaž | ŠD SUPERSNURF | Master-1 | ||
67 | RUPNIK | Nina | MBK ČRNI VRH | Ženske (17 let in starejše) | ||
68 | KRIžAJ | Miha | Elite M (obvezna licenca) | |||
69 | ČERNIGOJ | Blaž | KAMPLC RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
70 | TRAVEN | Rok | CALCIT BIKE TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
71 | FILIPOVIć | David | KAMPLC RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
72 | BOžNAR | Kristijan | PEDAL RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
73 | BRUS | Matjaž | Elite M (obvezna licenca) | |||
74 | KORSIč | Jaš | Elite M (obvezna licenca) | |||
75 | DEMSAR | Boris | MTB ŽELEZNIKI | Elite M (obvezna licenca) | ||
76 | BRATINA | Andrej | Elite M (obvezna licenca) | |||
77 | ISTENIč | Matjaž | Mladinci U19 | |||
78 | APREUTESEI | Daniel | Master-1 | |||
79 | SANDRIN | Stefano | ASD 360 MTB | Master-2 | ||
80 | ROZMAN | Mitja | Elite M (obvezna licenca) | |||
81 | KOVáCS-GOMBOS | Ádám | FRO RACING | Master-1 | ||
82 | SLAPNIK | Iztok | ENERGIJATEAM.COM | Master-1 | ||
83 | SEBESTYéN | Krisztián | Master-1 | |||
84 | VEBER | Matevž | MTB ŽELEZNIKI | Elite M (obvezna licenca) | ||
85 | ZAMAN | Jost | MTB ŽELEZNIKI | Elite M (obvezna licenca) | ||
86 | GARTNER | Klemen | MTB ŽELEZNIKI | Elite M (obvezna licenca) | ||
87 | NAGODE | Domen | KAMPLC RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
88 | IVARTNIK | David | ENERGIJATEAM.COM | Mladinci U19 | ||
89 | BAJEC | AleŠ | Master-1 | |||
90 | MLINAR | Peter | KK ČRN TRN | Elite M (obvezna licenca) | ||
91 | FERK | Tilen | ENERGIJATEAM.COM | Elite M (obvezna licenca) | ||
92 | VIDMAR | Denis | Master-1 | |||
93 | MAURER | Markus | Master-1 | |||
94 | SPRUK | Miha | CALCIT BIKE TEAM | Master-1 | ||
95 | KOVACIC | Andrej | PEDAL RACING TEAM | Master-1 | ||
96 | ANDRáS | Salamon | VERES ÖRDöGöK SE | Master-1 | ||
97 | PAKRAC | Vladimir | RAJD LJUBLJANA | Elite M (obvezna licenca) | ||
98 | BOBEN | Anze | ENERGIJATEAM.COM | Master-1 | ||
99 | RIBIč | Jasmina | Ženske (17 let in starejše) | |||
100 | KNEZ | Vasja | SPRINGWORKS | Master-1 | ||
101 | PELCAR | Aleš | ENERGIJATEAM.COM | Master-2 | ||
102 | SLATINEK | Anže | RAJD LJUBLJANA | Mladinci U19 | ||
103 | VIZDAK | Janos | Master-1 | |||
104 | GOVEKAR | Blaž | MBK ČRNI VRH | Mladinci U19 | ||
105 | KASTELIC | Neic | MTB TRBOVLJE | Elite M (obvezna licenca) | ||
106 | PIKOVNIK | Matej | MTB TRBOVLJE | Elite M (obvezna licenca) | ||
107 | PLEšKO | Erik | KAMPLC RACING TEAM | Mladinci U19 | ||
108 | ÖRDöG | Dániel | A.S.D. FREE SPIRIT TEA | Master-1 | ||
109 | CASTELLANI | David | TEAM MAGLIA NERA | Mladinci U19 | ||
110 | PETRIS | Gianpiero | Master-2 | |||
111 | PREšEREN | Jure | KK ZAVRŠNICA | Elite M (obvezna licenca) | ||
112 | DERMETA | Goran | Master-1 | |||
113 | PODRIčNIK | Blaž | MBK ČRNI VRH | Elite M (obvezna licenca) | ||
114 | RAJAKOVIC | Goran | Elite M (obvezna licenca) |
Not selected telefon : demo email : info@prijavim.se site : http://www.sloenduro.com
07, Jun. ( SO ) , 2014 - 08:00 h
Javornik - Javornik ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|