Vrtojba, 24.03.2019
Youth Cup - SloXcup,Slovenski kup - SloXcup
KOLESARSKO DRUŠTVO DEŠ FLEŠ telefon : +38640882750 email : desfles@gmail.com site : https://grici.desfles.si
24, Mar. ( NE ) , 2019 - 09:00 h
Vrtojba - Vrtojba ,SLOVENIJA
Ideš na natjecanje/utrku? Imaš mjesta u vozilu? Želiš li suputnika? Pošalji svoje podatke.
Trebaš prijevoz na natjecanje/utrku? Objavi svoju lokaciju i planirano vrijeme odlaska i čekaj na poziv.
od: | vrijeme: | broj slobodnih mjesta: | Mogu pokupiti usput: |
---|
od: | vrijeme: | broj slobodnih mjesta: |
Mogu pokupiti usput: |
---|
Prezime | Ime | Klub | Kategorija | Država | Plaćeno | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BULIS | Roman | 4EVER CYKLO BULIS BYSTŘICE P. H. | ELITE (ME) | CZE | |
2 | RAGGL | Gregor | MöBEL MäRKI MTB PRO TEAM | ELITE (ME) | AUT | |
3 | MARKT | Karl | MöBEL MäRKI MTB PRO TEAM | ELITE (ME) | AUT | |
4 | KUBíN | Filip | GT OPPORTUNITY BRNO | ELITE (ME) | CZE | |
5 | DAL PIVA | Lorenzo | TEAM RUDY PROJECT XCR | ELITE (ME) | ITA | |
6 | BRAIDOT | Daniele | C.S. CARABINIERI | ELITE (ME) | ITA | |
7 | BRAIDOT | Luca | C.S. CARABINIERI | ELITE (ME) | ITA | |
8 | BONETTO | Edoardo | VITTORIA-BRIGHT RACING SHOCKS | ELITE (ME) | ITA | |
9 | LIEVORE | Daniele | KTM TORRE BIKE | ELITE (ME) | ITA | |
10 | TOLJAN | Josip | BBK ORLOV KRUG | ELITE (ME) | CRO | |
11 | WAWAK | Bartłomiej | ELITE (ME) | POL | ||
12 | COLLEDANI | Nadir | BIANCHI COUNTERVAIL | ELITE (ME) | ITA | |
13 | TEMPIER | Stephane | BIANCHI COUNTERVAIL | ELITE (ME) | FRA | |
14 | PEZZIN | Federico | ASD ACIDO LATTICO TEAM | ELITE (ME) | ITA | |
15 | WAYER | Benjamin | CYCLING TEAM FRIULI | ELITE (ME) | ITA | |
16 | PETTINA | Nicholas | C.S. CARABINIERI | ELITE (ME) | ITA | |
17 | TABACCHI | Mirko | KTM PROTEK DAMA | ELITE (ME) | ITA | |
18 | BELL | Tom | ELITE (ME) | GBR | ||
19 | DIMIC | Gregor | ENERGIJATEAM.COM | ELITE (ME) | SLO | |
20 | FOIDL | Max | ELITE (ME) | AUT | ||
21 | KOBES | Lukáš | ELITE (ME) | CZE | ||
22 | PELLEGRINI | Lorenzo | VALLERBIKE ASD | ELITE (ME) | ITA | |
23 | KOROšEC | Rok | ELITE (ME) | SLO | ||
24 | NAGLIč | Rok | CALCIT BIKE TEAM | ELITE (ME) | SLO | |
25 | CASTELLANI | Mattia | ELITE (ME) | ITA | ||
26 | KERSCHBAUMER | Gerhard | TORPADO URSUS | ELITE (ME) | ITA | |
27 | KRAJNC | Gregor | CALCIT BIKE TEAM | ELITE (ME) | SLO | |
28 | ROLLAND | Bastien | SC BRIANCON | ELITE (ME) | FRA | |
29 | CAMPAGNOLO | Marcello | A.S.D. FEDERCLUB TRST | ELITE (ME) | ITA | |
30 | FLORIAN | Trigo | TEAM MERIDA WALLONIE MTB | ELITE (ME) | FRA | |
31 | HRIBOVšEK | Boštjan | CALCIT BIKE TEAM | ELITE (ME) | SLO | |
32 | BELAK | Jure | CALCIT BIKE TEAM | ELITE (ME) | SLO | |
33 | BARBERINI | Alessandro | VALLERBIKE ASD | U23 M | ITA | |
34 | FEDRIGO | Elia | FOUR ES PROJECT | U23 M | ITA | |
35 | TVAROG | Martin | HEAD PRO TEAM OPAVA | U23 M | CZE | |
36 | FONTANA | Filippo | C.S. CARABINIERI | U23 M | ITA | |
37 | OLIVETTI | Simone | VALLERBIKE ASD | U23 M | ITA | |
38 | VLAD | Pacurar | ACS SPORT COMPETITION | U23 M | ROU | |
39 | TAUCERI | Federico | ASD SALESE FACTORY TEAM | U23 M | ITA | |
40 | HOřáK | Radek | HEAD PRO TEAM OPAVA | U23 M | CZE | |
41 | JIROUS | Samuel | CESKA SPORITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | U23 M | CZE | |
42 | TRABALZA | Alessio | VALLERBIKE ASD | U23 M | ITA | |
43 | SIFFREDI | Andrea | VALLERBIKE ASD | U23 M | ITA | |
44 | VANTAGGIATO | Ramon | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U23 M | ITA | |
45 | TOPóR | Michał | POLISH NATIONAL TEAM | U23 M | POL | |
46 | MARTINUZZI | Christian | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U23 M | ITA | |
47 | BERTON | Alessandro | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U23 M | ITA | |
48 | TAFFAREL | Nicola | TORPADO URSUS | U23 M | ITA | |
49 | BANDINI | Giacomo | TORPADO-SÜDTIROL MTB PRO TEAM | U23 M | ITA | |
50 | ROTA | Luciano | SCUOLA MTB SAN PAOLO D'ARGON | U23 M | ITA | |
51 | BONETTO | Francesco | VITTORIA-BRIGHT RACING SHOCKS | U23 M | ITA | |
52 | ELIPANNI | Lorenzo | KTM TORRE BIKE | U23 M | ITA | |
53 | ZEťáK | Michael | EXPRES CZ-TUFO TEAM KOLíN | U23 M | CZE | |
54 | TOMášEK | Alvin | EXPRES CZ-TUFO TEAM KOLíN | U23 M | CZE | |
55 | PRUDEK | Matej | GAPP SYSTEM - CABTECH MTB RACING TEAM | U23 M | CZE | |
56 | HELTA | Filip | POLISH NATIONAL TEAM | U23 M | POL | |
57 | CASPANI | Riccardo | U23 M | ITA | ||
58 | CANAL | Adolfo | U23 M | ITA | ||
59 | KERžAN | Žiga | ENERGIJATEAM.COM | U23 M | SLO | |
60 | IVARTNIK | David | ENERGIJATEAM.COM | U23 M | SLO | |
61 | FURLANI | Gianluca | U23 M | ITA | ||
62 | JELíNEK | Josef | U23 M | CZE | ||
63 | ZANOTTI | Juri | TORPADO URSUS | U23 M | ITA | |
64 | VELLO | Damiano | U23 M | ITA | ||
65 | VAIRETTI | Oscar | U23 M | ITA | ||
66 | TOCCOLI | Zaccaria | U23 M | ITA | ||
67 | GALIC | Jan | ENERGIJATEAM.COM | U23 M | SLO | |
68 | VíCH | Michal | U23 M | CZE | ||
69 | GOVEKAR | Matevž | MBK ČRNI VRH | U23 M | SLO | |
70 | AGOSTINELLI | Alessio | SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM | U23 M | ITA | |
71 | DRAGAR | Blaž | ENERGIJATEAM.COM | U23 M | SLO | |
72 | BRAIDA | Edoardo | TRIVIUM FROGGY TEAM | U23 M | ITA | |
73 | KLEMENčIč | Miha | MBK ČRNI VRH | U23 M | SLO | |
74 | BRANCATI | Alberto | U.C. CAPRIVESI | U23 M | ITA | |
75 | LOZAR | Matjaž | MBK ČRNI VRH | U23 M | SLO | |
76 | MANCU | Benjamin | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | SLO | |
77 | JAGODIč | Tilen | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | SLO | |
78 | ŠTAJNAR | Mihael | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | SLO | |
79 | MARTINELLI | Andrea | ARCOBALENO CARRARO - TRENTINO MTB | U23 M | ITA | |
80 | KRUPOVá | Lucie | EXPRES CZ-TUFO TEAM KOLíN | U23+Elite W | CZE | |
81 | KUCEROVA | Monika | HEAD PRO TEAM OPAVA | U23+Elite W | CZE | |
82 | PASTEINER | Lisa | GHOST FACTORY RACING TEAM | U23+Elite W | AUT | |
83 | BOLZAN | Matilde | G.S WINNERBIKE | U23+Elite W | ITA | |
84 | KOLLER | Nicole | MöBEL MäRKI MTB PRO TEAM | U23+Elite W | CHE | |
85 | SOSNA | Katazina | TORPADO-SÜDTIROL MTB PRO TEAM | U23+Elite W | LTU | |
86 | KALENTYEVA | Irina | MöBEL MäRKI MTB PRO TEAM | U23+Elite W | RUS | |
87 | TOVO | Marika | GHOST FACTORY RACING TEAM | U23+Elite W | ITA | |
88 | WOJTYłA | Gabriela | POLISH NATIONAL TEAM | U23+Elite W | POL | |
89 | TEOCCHI | Chiara | BIANCHI COUNTERVAIL | U23+Elite W | ITA | |
90 | PAGOTTO | Gaia | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U23+Elite W | ITA | |
91 | JEžKOVá | Hana | GT OPPORTUNITY BRNO | U23+Elite W | CZE | |
92 | ZIELIńSKA | Magdalena | POLISH NATIONAL TEAM | U23+Elite W | POL | |
93 | DRUML | Corina | KTM MTB FACTORY TEAM | U23+Elite W | AUT | |
94 | CALVETTI | Serena | KTM PROTEK DAMA | U23+Elite W | ITA | |
95 | SPIELMANN | Anna | KTM MTB FACTORY TEAM | U23+Elite W | AUT | |
96 | LECHNER | Eva | TORPADO-SÜDTIROL MTB PRO TEAM | U23+Elite W | ITA | |
97 | CABELICKA | Jitka | GAPP SYSTEM - CABTECH MTB RACING TEAM | U23+Elite W | CZE | |
98 | BELOMOINA | Yana | U23+Elite W | UKR | ||
99 | NAGLIč | Maruša | CALCIT BIKE TEAM | U23+Elite W | SLO | |
100 | MOSSER | Nina | ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR | U23+Elite W | AUT | |
101 | PODGóRSKA | Aleksandra | U23+Elite W | POL | ||
102 | SACCU | Francesca | U23+Elite W | ITA | ||
103 | VESELá | Lucie | GT OPPORTUNITY BRNO | U23+Elite W | CZE | |
104 | ŽAKELJ | Tanja | U23+Elite W | SLO | ||
105 | EMELINE | Detilleux | TEAM MERIDA WALLONIE MTB | U23+Elite W | SLO | |
106 | MOVRIN | Vita | ENERGIJATEAM.COM | U23+Elite W | SLO | |
107 | PILAT | Noemi | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U23+Elite W | ITA | |
108 | SPECIA | Giada | TEAM RUDY PROJECT XCR | U23+Elite W | ITA | |
109 | BERTA | Martina | TORPADO URSUS | U23+Elite W | ITA | |
110 | PIANA | Federica | VALLERBIKE ASD | U23+Elite W | ITA | |
111 | STEGAGNOLO | Giorgia | FOUR ES PROJECT | U23+Elite W | ITA | |
112 | VERRANDO | Alessia | VALLERBIKE ASD | U23+Elite W | ITA | |
113 | SASKOVA | Tereza | CESKA SPORITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | U23+Elite W | CZE | |
114 | MARCHET | Giorgia | TEAM RUDY PROJECT XCR | U23+Elite W | ITA | |
115 | REVELCHIONE | Matteoi | VITTORIA-BRIGHT RACING SHOCKS | U19 M | ITA | |
116 | TRINCHERI | Lorenzo | UCLA1991 | U19 M | ITA | |
117 | CAMPANA | Daniele | U.S. LITEGOSA | U19 M | ITA | |
118 | FIORIO | Nicolas | TEAM VERONA MTB SCHOOL A.S.D. | U19 M | ITA | |
119 | POSCH | Erik | LRV STEIERMARK | U19 M | AUT | |
120 | ROSSO | Mattias | U.S. LITEGOSA | U19 M | ITA | |
121 | KUčERA | Jakub | EXPRES CZ-TUFO TEAM KOLíN | U19 M | CZE | |
122 | CANDEAGO | Andrea | BETTINI BIKE TEAM | U19 M | ITA | |
123 | GASPERIN | Simone | BETTINI BIKE TEAM | U19 M | ITA | |
124 | FAORO | Lorenzo | TEAM RUDY PROJECT XCR | U19 M | ITA | |
125 | PONIZIL | Karel | 4EVER CYKLO BULIS BYSTŘICE P. H. | U19 M | CZE | |
126 | VINKLáREK | František | 4EVER CYKLO BULIS BYSTŘICE P. H. | U19 M | CZE | |
127 | LäSSER | Franz-josef | LRV STEIERMARK | U19 M | AUT | |
128 | VíTEK | Tomáš | HEAD PRO TEAM OPAVA | U19 M | CZE | |
129 | ŠINDELář | Jan | HEAD PRO TEAM OPAVA | U19 M | CZE | |
130 | CHERCHI | Dario | BICICAMOGLI | U19 M | ITA | |
131 | BOHDALOVSKý | Jiří | HEAD PRO TEAM OPAVA | U19 M | CZE | |
132 | PIETROň | Filip | HEAD PRO TEAM OPAVA | U19 M | CZE | |
133 | VUERICH | Luca | U.S. LITEGOSA | U19 M | ITA | |
134 | GHILARDI | Cristian | SCUOLA MTB SAN PAOLO D'ARGON | U19 M | ITA | |
135 | TONEATTI | Davide | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U19 M | ITA | |
136 | LAZZARETTI | Lorenzo | SSD PEDALE FELTRINO | U19 M | ITA | |
137 | BERETTA | Mattia | KTM PROTEK DAMA | U19 M | ITA | |
138 | MECCHIA | Lorenzo | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U19 M | ITA | |
139 | BERGAGNA | Tommaso | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U19 M | ITA | |
140 | MAZZUCCO | Loris | TEAM RUDY PROJECT XCR | U19 M | ITA | |
141 | CHIUMENTI | Giacomo | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U19 M | ITA | |
142 | FABRETTI | Matteo | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U19 M | ITA | |
143 | HUEZ | Emanuele | KTM PROTEK DAMA | U19 M | ITA | |
144 | GAVARDI | Luca | SCUOLA MTB SAN PAOLO D'ARGON | U19 M | ITA | |
145 | BRUNNER | Dominik | LRV STEIERMARK | U19 M | AUT | |
146 | ERTL | Marco | LRV STEIERMARK | U19 M | AUT | |
147 | FIGOUTZ | Matthias | LRV STEIERMARK | U19 M | AUT | |
148 | ZANETTE | Alessandro | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U19 M | ITA | |
149 | SANCASSANI | Matteo | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U19 M | ITA | |
150 | BIASUTTO | Mattia | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U19 M | ITA | |
151 | PIRAS | Matteo | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U19 M | ITA | |
152 | HATZ | Lukas | LRV STEIERMARK | U19 M | AUT | |
153 | LEWIS | William | HEAD PRO TEAM OPAVA | U19 M | SWE | |
154 | CANCELLIER | Davide | U19 M | ITA | ||
155 | CHURFüRST | Daniel | U19 M | AUT | ||
156 | DAL FARRA | Loris | U19 M | LIE | ||
157 | BAIR | Mario | U19 M | AUT | ||
158 | ATTWENGER | Moritz | U19 M | AUT | ||
159 | VOVK | Peter | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | SLO | |
160 | ŽLE | Blaž | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | SLO | |
161 | SMOLNIKAR | Jakob | ENERGIJATEAM.COM | U19 M | SLO | |
162 | DE NARDI | Jury | U19 M | ITA | ||
163 | JUNG | Théo | U19 M | FRA | ||
164 | SULC | David | U19 M | CZE | ||
165 | SZABO | Levente | U19 M | AUT | ||
166 | PEDERIVA | Simone | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U19 M | ITA | |
167 | RIGANO | Marco | U19 M | ITA | ||
168 | RABENSTEINER | Alex | U19 M | ITA | ||
169 | LANTHALER | Jonas | U19 M | AUT | ||
170 | MANTINGER | Peter | U19 M | ITA | ||
171 | MENON | Catalin | U19 M | ITA | ||
172 | PAVLIč | Gal | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | SLO | |
173 | SøLVHøJ | Oliver Vedersø | U19 M | DNK | ||
174 | BERNARDI | Cristian | MTB CLUB GAERNE | U19 M | ITA | |
175 | KRANJEC ŽAGAR | Matic | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | SLO | |
176 | KOVAC | Luka | BK OSIJEK 2010 | U19 M | CRO | |
177 | SASKA | Jan | CESKA SPORITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | U19 M | CZE | |
178 | VARNI | Niccolò | VALLERBIKE ASD | U19 M | ITA | |
179 | CASASOLA | Manuel | ASD LIBERTAS CERESETTO | U19 M | ITA | |
180 | ROSSI | Giovanni | FOUR ES PROJECT | U19 M | ITA | |
181 | VAZZOLA | Gianni | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U19 M | ITA | |
182 | ANDRIOLLO | Elia | G.S. LAGORAI BIKE | U19 M | ITA | |
183 | THIERRY | Grivel | U19 M | ITA | ||
184 | PEčNIK | Teo | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U19 M | SLO | |
185 | CAPRA | Manuel | G.S. LAGORAI BIKE | U19 M | ITA | |
186 | HRIBAR | Jernej | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | SLO | |
187 | HUNJAK | Stjepan | BK MURA AVANTURA | U19 M | CRO | |
188 | DOLENšEK | Anže | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | SLO | |
189 | KLEMENčIč | Jakob | MBK ČRNI VRH | U19 M | SLO | |
190 | IACOLETTIG | Francesco | ASD TEAM GRANZON | U19 M | ITA | |
191 | GRANZIERA | Matteo | ASD TEAM GRANZON | U19 M | ITA | |
192 | JEREB | Jan | MBK ČRNI VRH | U19 M | SLO | |
193 | WAGNER | Anna Lena | LRV STEIERMARK | U19 W | AUT | |
194 | FILIPOVIć | Jana | BK BIKER | U19 W | CRO | |
195 | HöLLER | Lena | LRV STEIERMARK | U19 W | AUT | |
196 | ZONTONE | Asia | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U19 W | ITA | |
197 | CASSOL | Camilla | SSD PEDALE FELTRINO | U19 W | ITA | |
198 | ZANGA | Marta | KTM PROTEK DAMA | U19 W | ITA | |
199 | ESPOSITO | Rachele | BICICAMOGLI | U19 W | ITA | |
200 | VELLO | Margherita | U19 W | ITA | ||
201 | PRCHALOVá | Libuše | 4EVER CYKLO BULIS BYSTŘICE P. H. | U19 W | CZE | |
202 | JUNG | Rosine | U19 W | FRA | ||
203 | PESSE | Nicole | U19 W | ITA | ||
204 | JANEžIč | Ana | ENERGIJATEAM.COM | U19 W | SLO | |
205 | HOMAR | Tamara | ENERGIJATEAM.COM | U19 W | SLO | |
206 | BOšNJAK | Larisa | BBK ŠIŠMIŠ | U19 W | CRO | |
207 | VOGRIG | Flavio | VALCHIARÓ | Amater | ITA | |
208 | SLáMA | Michal | 4EVER CYKLO BULIS BYSTŘICE P. H. | Amater | CZE | |
209 | LAVRENčIč | Mihael | CYCLING TEAM FRIULI | Amater | ITA | |
210 | URšIč | Blaž | KK PANTAL | Amater | SLO | |
211 | DA ROS | Ivo | LA ROCCIA TEAM | Amater | ITA | |
212 | ŽELIMORSKI | Luka | KD CELJE - 2SIMPL | Amater | SLO | |
213 | GERGOLET | Gregor | KK DJAK | Amater | SLO | |
214 | CELEGHIN | Davide | Amater | ITA | ||
215 | PETRUSSA | Davide | Amater | ITA | ||
216 | RAZINGAR | Matej | KK ZAVRŠNICA | Amater | SLO | |
217 | ERJAVEC | Simon | CALCIT BIKE TEAM | Amater | SLO | |
218 | BRAVIN | Andrea | U.C. CAPRIVESI | Master 1 | ITA | |
219 | PODGORNIK | Tadej | MBK ČRNI VRH | Master 1 | SLO | |
220 | JAZBEC | Matic | KD CELJE - 2SIMPL | Master 1 | SLO | |
221 | MACAN | Stefano | TRIVIUM FROGGY TEAM | Master 1 | ITA | |
222 | JURAK | Primož | KD CELJE - 2SIMPL | Master 1 | SLO | |
223 | FLORIO | Marco | LA ROCCIA TEAM | Master 1 | ITA | |
224 | STRASEK | Ales | KK BIKE-EK HALOZE 2002 | Master 1 | SLO | |
225 | ARMELLIN | Stefano | LA ROCCIA TEAM | Master 1 | ITA | |
226 | PAVAN | Valerio | LA ROCCIA TEAM | Master 1 | ITA | |
227 | BRUNA | Diego | ASD ACIDO LATTICO TEAM | Master 1 | ITA | |
228 | SVITIć | Dean | ADRENALINA MTB TEAM | Master 1 | CRO | |
229 | MIKELJ | Uroš | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 | SLO | |
230 | DEBELJAK | Miha | ENERGIJATEAM.COM | Master 1 | SLO | |
231 | DEJAK | Janez | ENERGIJATEAM.COM | Master 1 | SLO | |
232 | VODOPIVEC | Luka | Master 1 | SLO | ||
233 | PREšEREN | Jure | KK ZAVRŠNICA | Master 1 | SLO | |
234 | ZAGOZDA | Miha | KK BIKE-EK HALOZE 2002 | Master 1 | SLO | |
235 | KAVčIč | Jure | KK ZAVRŠNICA | Master 1 | SLO | |
236 | ROBIč | Matic | KD BIKE EK HALOZE 2002 | Master 1 | SLO | |
237 | ČRETNIK | Marko | GANESHA TEAM | Master 1 | SLO | |
238 | BLATNIK | Žiga | KK ZAVRŠNICA | Master 1 | SLO | |
239 | UTRANKER | Damjan | KD CELJE - 2SIMPL | Master 2 | SLO | |
240 | DAKSKOBLER | Matej | KK PANTAL | Master 2 | SLO | |
241 | ČERNE | Mitja | DEŠ FLEŠ | Master 2 | SLO | |
242 | BOšKIN | Aleš | MBK ČRNI VRH | Master 2 | SLO | |
243 | LOčNIKAR | Bojan | BIKEREPUBLIC | Master 2 | SLO | |
244 | TOMAT | Loris | A.S.D. VALCHIARO' | Master 2 | ITA | |
245 | ERJAVEC | Rok | GANESHA TEAM | Master 2 | SLO | |
246 | LOVINO | Marcello | ASD ACIDO LATTICO TEAM | Master 2 | ITA | |
247 | KALTAK | Sanel | G.S WINNERBIKE | Master 2 | ITA | |
248 | KOVAč | Tihomir | BK OSIJEK 2010 | Master 2 | CRO | |
249 | BLAZNIK | Robert | MBK ČRNI VRH | Master 2 | SLO | |
250 | MIKLIč | Gregor | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | SLO | |
251 | KOSELNIK | Ludvik | KK ZAVRŠNICA | Master 2 | SLO | |
252 | RIJAVEC | Aleš | ENERGIJATEAM.COM | Master 2 | SLO | |
253 | COCEANO | Lorenzo | Master 2 | ITA | ||
254 | CZARNOTA | Bogdan | Master 2 | POL | ||
255 | DAPRETTO | Gianpiero | Master 2 | ITA | ||
256 | PEVEC | Evgen | ENERGIJATEAM.COM | Master 2 | SLO | |
257 | TANCIK | Mitja | ENERGIJATEAM.COM | Master 2 | SLO | |
258 | KERžAN | Peter | ENERGIJATEAM.COM | Master 2 | SLO | |
259 | PIRC | Tomaž | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | SLO | |
260 | MARTINJAš | Aljoša | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | SLO | |
261 | STARMAN | Jan | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | SLO | |
262 | CATTARUZZI | Paolo | A.S.D. FEDERCLUB TRST | Master 3 | ITA | |
263 | ZUPAN | Tine | SCOTT TEAM | Master 3 | SLO | |
264 | BRANCATI | Giuliano | U.C. CAPRIVESI | Master 3 | ITA | |
265 | ROLLAND | Christian | SC BRIANCON | Master 3 | FRA | |
266 | BELLANTE | Dario | U.S. LITEGOSA | Master 3 | ITA | |
267 | KEMPERL | Bojan | CALCIT BIKE TEAM | Master 3 | SLO | |
268 | BRAIDOT | Mauro | U.C. CAPRIVESI | Master 3 | ITA | |
269 | BOLZAN | Riccardo | G.S WINNERBIKE | Master 3 | ITA | |
270 | VELLO | Francesco | Master 3 | ITA | ||
271 | VOVK | Janez | CALCIT BIKE TEAM | Master 3 | SLO | |
272 | PENDINI | Andrea | Master 3 | ITA | ||
273 | LEWIS | Clive | Master 3 | SWE | ||
274 | BARILANI | Gianluca | Master 3 | ITA | ||
275 | FINOTTO | Fabio | Master 3 | ITA | ||
276 | FONTANA | Giorgio | Master 3 | ITA | ||
277 | PEZZIN | Claudio | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | Veterani 4 | ITA | |
278 | SELVA | Chiara | SPEZZOTTO BIKE TEAM | Veteranke | ITA | |
279 | KRANJEC ŽAGAR | Mira | CALCIT BIKE TEAM | Veteranke | SLO | |
280 | UTRANKER | Martina | KD CELJE - 2SIMPL | Veteranke | SLO | |
281 | PODPEčAN | Ana | CALCIT BIKE TEAM | Veteranke | SLO | |
282 | ROCCA | Valentina | Veteranke | ITA | ||
283 | PAGANO | Matteo | MBC TRIESTE | Hobi - moški | ITA | |
284 | GRIGOLINI | Andrea | Hobi - moški | ITA | ||
285 | KOLLER | Šimon | HEAD PRO TEAM OPAVA | U17 M | CZE | |
286 | SZCZEPANSKI | Lukáš | HEAD PRO TEAM OPAVA | U17 M | CZE | |
287 | FLOCCO | Kevin | ASD TEAM GRANZON | U17 M | ITA | |
288 | VOžENíLEK | Martin | HEAD PRO TEAM OPAVA | U17 M | CZE | |
289 | CROCé | Nicolò Mattia | ASD TEAM BRAMATI | U17 M | ITA | |
290 | GIURIATO | Andrea | HELLAS MONTEFORTE | U17 M | ITA | |
291 | RICCARDO | Bertagnin | HELLAS MONTEFORTE | U17 M | ITA | |
292 | BOLZAN | Edoardo | G.S WINNERBIKE | U17 M | ITA | |
293 | DOLIANA | Lorenzo | U.S. LITEGOSA | U17 M | ITA | |
294 | PAšKVAN | Matija | BK GROBNIK | U17 M | CRO | |
295 | MARGETIć | Matko | BK GROBNIK | U17 M | CRO | |
296 | TURINA | Davide | TEAM VERONA MTB SCHOOL A.S.D. | U17 M | ITA | |
297 | DI GASPERO | Cristiano | ASD TEAM GRANZON | U17 M | ITA | |
298 | BUDISELIć | Sandro | BK GROBNIK | U17 M | CRO | |
299 | PADOIN | Telemaco | FOUR ES PROJECT | U17 M | ITA | |
300 | CHOVANEC | Tomáš | 4EVER CYKLO BULIS BYSTŘICE P. H. | U17 M | CZE | |
301 | DUBčáK | Pavel | 4EVER CYKLO BULIS BYSTŘICE P. H. | U17 M | CZE | |
302 | PIAN | Kirill | TEAM RUDY PROJECT XCR | U17 M | ITA | |
303 | KALTAK | Giorgio | G.S WINNERBIKE | U17 M | ITA | |
304 | RENNA | Edoardo | TEAM BRAMATI PIEMONTE | U17 M | ITA | |
305 | DRUSIN | Fabio | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U17 M | ITA | |
306 | RIVA | Manuel | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U17 M | ITA | |
307 | TONEATTI | Luca | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U17 M | ITA | |
308 | DELLA MEA | Assi | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U17 M | ITA | |
309 | ROSSI | Lorenzo | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U17 M | ITA | |
310 | BUONOCORE | Alessandro | CONEGLIANO BIKE TEAM | U17 M | ITA | |
311 | SACCON | Federico | CONEGLIANO BIKE TEAM | U17 M | ITA | |
312 | ZAVAN | Martino | CONEGLIANO BIKE TEAM | U17 M | ITA | |
313 | KUMMERER | Kilian | RC KAC | U17 M | AUT | |
314 | REINBACHER | Valentin | AUTOHOME RACING TEAM | U17 M | AUT | |
315 | SPORYSCH | Daniel | EXPRES CZ-TUFO TEAM KOLíN | U17 M | CZE | |
316 | MAZZUCCO | Gabriele | BETTINI BIKE TEAM | U17 M | ITA | |
317 | DAL BEN | Enrico | TEAM VERONA MTB SCHOOL A.S.D. | U17 M | ITA | |
318 | HAUSER | Theo | LRV STEIERMARK | U17 M | AUT | |
319 | CURIDORI | Simone | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U17 M | ITA | |
320 | BASSIGNANA | Fabio | TEAM BRAMATI PIEMONTE | U17 M | ITA | |
321 | SOLENNE | Gioele | TEAM BRAMATI PIEMONTE | U17 M | ITA | |
322 | MENEGATTI | Matteo | TEAM VERONA MTB SCHOOL A.S.D. | U17 M | ITA | |
323 | BRUS | Jakob | IZVIR VIPAVA | U17 M | SLO | |
324 | AHAčIč | Gašper | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
325 | JANEžIč | Luka | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
326 | SPAHIč | Aljaž | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
327 | JAGODIč | David | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
328 | DEčMAN | Jaka | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
329 | KAVčIč | Jernej | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U17 M | SLO | |
330 | AUER | Nal | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
331 | BREZAR | Vid | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
332 | BARAZZUOL | Enrico | U17 M | ITA | ||
333 | FERRONI | Lorenzo | U17 M | ITA | ||
334 | PIVATO | Riccardo | U17 M | ITA | ||
335 | ZANELLA | Alberto | U17 M | ITA | ||
336 | MIANI | Pietro | ASD TEAM GRANZON | U17 M | ITA | |
337 | PERIN | Fabrizio | U17 M | ITA | ||
338 | NEUGEBAUER | Michal | U17 M | CZE | ||
339 | FREY | Valentin | U17 M | AUT | ||
340 | LEPKA | Filip | U17 M | AUT | ||
341 | ZUPAN | Benjamin | KK ZAVRŠNICA | U17 M | SLO | |
342 | VERLINŠEK | Žiga | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
343 | SMRDEL | Miha | MBK ČRNI VRH | U17 M | SLO | |
344 | AHOLA | Ruben | BBK ŠIŠMIŠ | U17 M | CRO | |
345 | BOšNJAK | Fran | BBK ŠIŠMIŠ | U17 M | CRO | |
346 | RUS | Jure | MBK ČRNI VRH | U17 M | SLO | |
347 | MARKELJ | Tim | KK ZAVRŠNICA | U17 M | SLO | |
348 | OLIOSI | Enrico Leon | ASD TEAM GRANZON | U17 M | ITA | |
349 | GNEZDA | Nace | MBK ČRNI VRH | U17 M | SLO | |
350 | JEREB | Tine | MBK ČRNI VRH | U17 M | SLO | |
351 | MARKOVINA | Dominic | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U17 M | CRO | |
352 | MRAK | Matevž | MBK ČRNI VRH | U17 M | SLO | |
353 | GREINER | Ivan | BGK TUŠKANAC | U17 M | CRO | |
354 | BAKOS | Matej | KK ZAVRŠNICA | U17 M | SLO | |
355 | RNJAK | Toma | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U17 M | CRO | |
356 | SACHSE | Simeon | ALTIS THE BIKE TEAM | U17 M | AUT | |
357 | ŠTERN | Nejc | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U17 M | SLO | |
358 | KROBOT | Mihael | BK MURA AVANTURA | U17 M | CRO | |
359 | SVILOKOS | Jakov | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U17 M | CRO | |
360 | MENGHINI | Alessio | GCD PEDALE MANZANESE | U17 M | ITA | |
361 | ARICI | Sofia | ASD TEAM BRAMATI | U17 W | ITA | |
362 | GRUBER | Valentina | LRV STEIERMARK | U17 W | AUT | |
363 | BRAMATI | Lucia | ASD TEAM BRAMATI | U17 W | ITA | |
364 | BINDEROVA | Petra | HEAD PRO TEAM OPAVA | U17 W | CZE | |
365 | HOLOUBKOVá | Silvie | HEAD PRO TEAM OPAVA | U17 W | CZE | |
366 | RUMAC | Elisa | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U17 W | ITA | |
367 | ROSSO | Arianna | U.S. LITEGOSA | U17 W | ITA | |
368 | TOMASELLA | Elena | CONEGLIANO BIKE TEAM | U17 W | ITA | |
369 | D'ESTE | Camilla | CONEGLIANO BIKE TEAM | U17 W | ITA | |
370 | BRTNíčKOVá | Michaela | 4EVER CYKLO BULIS BYSTŘICE P. H. | U17 W | CZE | |
371 | BORGHESE | Chiara Martina | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U17 W | ITA | |
372 | CANCIANI | Lisa | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U17 W | ITA | |
373 | MICHELETTO | Victoria | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U17 W | ITA | |
374 | PAPO | Alice | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U17 W | ITA | |
375 | BARDELLE | Anna | TEAM RUDY PROJECT XCR | U17 W | ITA | |
376 | MOVRIN | Ema | ENERGIJATEAM.COM | U17 W | SLO | |
377 | MOROZ | Nuša | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U17 W | SLO | |
378 | FONTANA | Beatrice | U17 W | ITA | ||
379 | KREBS | Sarah | U17 W | AUT | ||
380 | SADNIK | Katharina | U17 W | AUT | ||
381 | LACKNER | Annabell | RC ARBÖ GRIFFEN | U17 W | AUT | |
382 | FONTANA | Camilla | U17 W | ITA | ||
383 | PILčIć | Valentina | BK GROBNIK | U17 W | CRO | |
384 | JACOB | Klara | ALTIS THE BIKE TEAM | U17 W | AUT | |
385 | BRAIDA | Lucrezia | ASD TEAM GRANZON | U17 W | ITA | |
386 | MLAKAR | Daša | MBK ČRNI VRH | U17 W | SLO | |
387 | NADU | Anja | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U17 W | CRO | |
388 | TEPIć | Klara | BBK ŠIŠMIŠ | U17 W | CRO | |
389 | BRAMATI | Marco | ASD TEAM BRAMATI | U15 M | ITA | |
390 | BELLANTE | Dominik | U.S. LITEGOSA | U15 M | ITA | |
391 | DALLA GASPERINA | Alessandro | G.S WINNERBIKE | U15 M | ITA | |
392 | BRAMATI | Alessandro | ASD TEAM BRAMATI | U15 M | ITA | |
393 | DE GASPARI | Andrea | HELLAS MONTEFORTE | U15 M | ITA | |
394 | MARES | Elia | G.S WINNERBIKE | U15 M | ITA | |
395 | PANDIAN | Kevin Angelo | HELLAS MONTEFORTE | U15 M | ITA | |
396 | PRA' | Ettore | HELLAS MONTEFORTE | U15 M | ITA | |
397 | ARICI | Riccardo | ASD TEAM BRAMATI | U15 M | ITA | |
398 | TOMASELLI | Stefano | G.S. LAGORAI BIKE | U15 M | ITA | |
399 | DA PARè | Alessandro | TRIVIUM FROGGY TEAM | U15 M | ITA | |
400 | PEDRETTI | Tommaso | TEAM VERONA MTB SCHOOL A.S.D. | U15 M | ITA | |
401 | AZZINI | Leonardo Maria | ASD TEAM GRANZON | U15 M | ITA | |
402 | VORKAPIć | Erik | BK GROBNIK | U15 M | CRO | |
403 | PAVUšEK | Bartol | BK GROBNIK | U15 M | CRO | |
404 | GRUBIšIć | Patrik | BK GROBNIK | U15 M | CRO | |
405 | IVANOVIć | Neo | BK GROBNIK | U15 M | CRO | |
406 | VIEZZI | Stefano | ASD LIBERTAS CERESETTO | U15 M | ITA | |
407 | TORCUTTI | Matteo | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 M | ITA | |
408 | BORGOBELLO | Tommaso | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 M | ITA | |
409 | LOVO | Michele | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 M | ITA | |
410 | MONINO | Riccardo | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 M | ITA | |
411 | BASSI | Federico | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 M | ITA | |
412 | ADRIANO | Massimiliano | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 M | ITA | |
413 | CASETTA | Giacomo | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U15 M | ITA | |
414 | GEROTTO | Alessio | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U15 M | ITA | |
415 | SCHIAVINATO | Francesco | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U15 M | ITA | |
416 | SCHIFFO | Massimiliano | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 M | ITA | |
417 | SERAFINI | Micholas | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 M | ITA | |
418 | SIST | Andrea | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U15 M | ITA | |
419 | TESOLAT | Matteo | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U15 M | ITA | |
420 | SACCHET | Stefano | BETTINI BIKE TEAM | U15 M | ITA | |
421 | LOVINO | Marco | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U15 M | ITA | |
422 | CAFUERI | Tommaso | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U15 M | ITA | |
423 | FLOCCO | Alan | ASD TEAM GRANZON | U15 M | ITA | |
424 | URSELLA | Leonardo | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 M | ITA | |
425 | SETTIN | Mattia | BETTINI BIKE TEAM | U15 M | ITA | |
426 | LIPOVšEK | Matic | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
427 | FELICIJAN | Vid | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
428 | GOMBAč | Jure | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
429 | GUTMAN | Ožbej | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
430 | DOLINSEK | Lovro Luka | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
431 | SDRAULIG | Andrea | ASD TEAM GRANZON | U15 M | ITA | |
432 | BABAčIč | Maj | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
433 | INKRET | Jan | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
434 | STARMAN | Gal | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
435 | KERžAN | Žan | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
436 | MUšIč | Marko | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
437 | GORITSCHNIG | Marco | U15 M | AUT | ||
438 | KOSCH | Matthias | U15 M | AUT | ||
439 | STEFFAN | Lorenzo | U15 M | ITA | ||
440 | FANTUZ | Matteo | U15 M | ITA | ||
441 | BONETTO | Carlo | U15 M | ITA | ||
442 | PAHOR | Žan | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
443 | SEMPRIMOžNIK | Matic | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
444 | ZUPAN | Julij | KK ZAVRŠNICA | U15 M | SLO | |
445 | VOVK | Ambrož | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
446 | UTRANKER | Filip | KD CELJE - 2SIMPL | U15 M | SLO | |
447 | MAROLT | Jaka | KK ZAVRŠNICA | U15 M | SLO | |
448 | IVAN | Borisz | FEMAT-ZKSE | U15 M | HUN | |
449 | ARALICA | Marin | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U15 M | CRO | |
450 | TERPIN | Tine | MBK ČRNI VRH | U15 M | SLO | |
451 | GLADEK | Marcel | MBK ČRNI VRH | U15 M | SLO | |
452 | SVETLIčIč | Jošt | MBK ČRNI VRH | U15 M | SLO | |
453 | ANTOLOVIć | Noa | BGK TUŠKANAC | U15 M | CRO | |
454 | MALISAN | Luca | GCD PEDALE MANZANESE | U15 M | ITA | |
455 | KAVčIč | Blaž | KK ZAVRŠNICA | U15 M | SLO | |
456 | KOSELJ | Anže | KK ZAVRŠNICA | U15 M | SLO | |
457 | KRANJC | Alex | KK ZAVRŠNICA | U15 M | SLO | |
458 | POTOčNIK | Vid | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U15 M | SLO | |
459 | ŠTRIKER | Tine | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U15 M | SLO | |
460 | PEčNJAK | Filip | BGK TUŠKANAC | U15 M | CRO | |
461 | MAVROVIć | Mirko | BGK TUŠKANAC | U15 M | CRO | |
462 | KOŠELJNIK | Nace | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U15 M | SLO | |
463 | DAL BEN | Elena | TEAM VERONA MTB SCHOOL A.S.D. | U15 W | ITA | |
464 | TURINA | Matilde | TEAM VERONA MTB SCHOOL A.S.D. | U15 W | ITA | |
465 | KLEMENčIč | Ivana | MBK ČRNI VRH | U15 W | SLO | |
466 | PODO | Gaia | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U15 W | ITA | |
467 | MENGOTTI | Giorgia | CONEGLIANO BIKE TEAM | U15 W | ITA | |
468 | SMRDEL | Tina | MBK ČRNI VRH | U15 W | SLO | |
469 | SANTIN | Gaia | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U15 W | ITA | |
470 | SABATINO | Alice | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 W | ITA | |
471 | REINBACHER | Helene | AUTOHOME RACING TEAM | U15 W | AUT | |
472 | LIPOVAC | Amelie | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U15 W | CRO | |
473 | KRANJEC | Zoja | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | SLO | |
474 | SUšNIK | Tjaša | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | SLO | |
475 | ČOGA SPASOVSKI | Dora | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U15 W | CRO | |
476 | VITKOVICS | Vanda | FEMAT-ZKSE | U15 W | HUN | |
477 | KRANJEC ŽAGAR | Hana | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | SLO | |
478 | BRUCHNER | Regina | FEMAT-ZKSE | U15 W | HUN | |
479 | PUšEC | Mirta | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U15 W | CRO | |
480 | LIPOVAC | Amelie | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U15 W | CRO | |
481 | PERUSIN | Bianca | GCD PEDALE MANZANESE | U15 W | ITA | |
482 | KUNC | Ambrož | MBK ČRNI VRH | U13 M | SLO | |
483 | MOHORIč | Urban | MBK ČRNI VRH | U13 M | SLO | |
484 | GRIGOLINI | Filippo | ASD TEAM GRANZON | U13 M | ITA | |
485 | MIKULIčIć | Nikola | BK GROBNIK | U13 M | CRO | |
486 | JUGOVIć | Dominik | BK GROBNIK | U13 M | CRO | |
487 | RUDOLF | Jernej | MBK ČRNI VRH | U13 M | SLO | |
488 | PEčNIK | Tian | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U13 M | SLO | |
489 | BOZANIć | Ivano | BK GROBNIK | U13 M | CRO | |
490 | ANTOLOVIć | Erik | BGK TUŠKANAC | U13 M | CRO | |
491 | SADNIK | Johannes | RC ARBÖ GRIFFEN | U13 M | AUT | |
492 | UTRANKER | Jaka | KD CELJE - 2SIMPL | U13 M | SLO | |
493 | RUPNIK | Ožbe | MBK ČRNI VRH | U13 M | SLO | |
494 | CARMINATI | Mirko | ASD TEAM BRAMATI | U13 M | ITA | |
495 | LEO | Simone | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U13 M | ITA | |
496 | PODO | Massimo | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U13 M | ITA | |
497 | TONIZZO | Joele | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U13 M | ITA | |
498 | SABATINO | Jacopo | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U13 M | ITA | |
499 | FIOR | Federico | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U13 M | ITA | |
500 | ZAMBON | Giovanni | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U13 M | ITA | |
501 | AžMAN | Juš | KK ZAVRŠNICA | U13 M | SLO | |
502 | TURčIć | Marko | BK NOVIGRAD | U13 M | CRO | |
503 | SAETTONE | Christian | BICICAMOGLI | U13 M | ITA | |
504 | CUNEO | Stefano | BICICAMOGLI | U13 M | ITA | |
505 | FRIEDL | Anatol | GIANT STATTEGG FEDERLEICHT | U13 M | AUT | |
506 | BAN | Adrien | BK GROBNIK | U13 M | CRO | |
507 | KNAFELJ | Aljaž | KK ZAVRŠNICA | U13 M | SLO | |
508 | JAGODIč | Ažbe | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
509 | KOBAL | Ažbe | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
510 | BENDA | Gal | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
511 | BERLOT | Vid | KK ZAVRŠNICA | U13 M | SLO | |
512 | TOMINšEK | Jaka | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
513 | ZUPANIČ | Jurij | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
514 | CARRARO | Nicolò | U13 M | ITA | ||
515 | MUšáLEK | Jakub | U13 M | CZE | ||
516 | PLETZER | Benjamin | U13 M | AUT | ||
517 | GRANZOTTO | Simone | U13 M | ITA | ||
518 | GORITSCHNIG | David | U13 M | AUT | ||
519 | DISPENSA | Flavio | U13 M | ITA | ||
520 | ŠTAJNAR | Gašper | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
521 | ZGONC | Jakob | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
522 | ZUPAN | Urban | KK ZAVRŠNICA | U13 M | SLO | |
523 | PRELEC | Žiga | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
524 | KOROšEC | Aljaž | KK ZAVRŠNICA | U13 M | SLO | |
525 | BLAžIč | Juš | KK ZAVRŠNICA | U13 M | SLO | |
526 | BOšKIN | Filip | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U13 M | SLO | |
527 | KOšELNIK | Anže | KK ZAVRŠNICA | U13 M | SLO | |
528 | OSOLIN | Matej | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
529 | AUER | Nik | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
530 | MAKSIMOVIć | Luka | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
531 | GOLOB | Nik | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
532 | JUTERšEK | Nejc | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
533 | TERPIN | Eva | MBK ČRNI VRH | U13 W | SLO | |
534 | NADU | Lena | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U13 W | CRO | |
535 | SZABó | Léna | FEMAT-ZKSE | U13 W | HUN | |
536 | BASSI | Giulia | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U13 W | ITA | |
537 | SADNIK | Theresa | RC ARBÖ GRIFFEN | U13 W | AUT | |
538 | PLETZER | Lina | RC KAC | U13 W | AUT | |
539 | TAMBOSCO | Ilaria | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U13 W | ITA | |
540 | TANCIK | Meta | ENERGIJATEAM.COM | U13 W | SLO | |
541 | GNEZDA | Hana | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U13 W | SLO | |
542 | AHAčIč | Nastja | ENERGIJATEAM.COM | U13 W | SLO | |
543 | JANEžIč | Meta | ENERGIJATEAM.COM | U13 W | SLO | |
544 | NOVAK | Ivana Rosa | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U13 W | SLO | |
545 | ŠERKEZI | Maruša Tereza | CALCIT BIKE TEAM | U13 W | SLO | |
546 | KRAPEž | Kaja | CALCIT BIKE TEAM | U13 W | SLO | |
547 | KLEMENčIč | Urban | MBK ČRNI VRH | U11 M | SLO | |
548 | DAKSKOBLER | Miha | MBK ČRNI VRH | U11 M | SLO | |
549 | CIGALE | Amadej | MBK ČRNI VRH | U11 M | SLO | |
550 | LAMPE | Urban | MBK ČRNI VRH | U11 M | SLO | |
551 | TOFFUL | Riccardo | GCD PEDALE MANZANESE | U11 M | ITA | |
552 | ANTLER | Jurij | MBK ČRNI VRH | U11 M | SLO | |
553 | RUPNIK | Luka | MBK ČRNI VRH | U11 M | SLO | |
554 | MLAKAR | Jakob | MBK ČRNI VRH | U11 M | SLO | |
555 | SIST | Samuele | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U11 M | ITA | |
556 | TOMASI | Mattia | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U11 M | ITA | |
557 | MASCHIO | Lorenzo | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U11 M | ITA | |
558 | RENCELJ VRHUNC | Jakob | CYCLING TEAM FRIULI | U11 M | SLO | |
559 | PETAč | Nejc | KK ZAVRŠNICA | U11 M | SLO | |
560 | FRIEDL | Ruben | GIANT STATTEGG FEDERLEICHT | U11 M | AUT | |
561 | ZAMBON | Massimo | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U11 M | ITA | |
562 | ABRAMOVIć | Pavel | BK GROBNIK | U11 M | CRO | |
563 | TAMBOSCO | Cristian | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U11 M | ITA | |
564 | ZUPANC ANCLIN | Kristjan | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
565 | ŽONTA | Vid | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
566 | ŠERKEZI | Joža Matjaž | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
567 | DEJAK | Lenart | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | SLO | |
568 | GUTMAN | Lovro | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | SLO | |
569 | BOšKIN | Aljaž | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 M | SLO | |
570 | CROCè | Marco | U11 M | ITA | ||
571 | ŠAV | Aljaž | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
572 | KOVAčIč | Patrik | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | SLO | |
573 | GAšPERLIN | Jaka | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
574 | MOčNIK | Tomaž | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 M | SLO | |
575 | BERLEC | Oskar | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
576 | ROJC | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
577 | GOLOB | Jon | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
578 | KOKALJ | David | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
579 | MAJNIK | Maks | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
580 | KRAPEž | Jakob | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
581 | MRAK | Metka | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 W | SLO | |
582 | CAFUERI | Rachele | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U11 W | ITA | |
583 | ŠOšTARKO | Tajda | CALCIT BIKE TEAM | U11 W | SLO | |
584 | KOBAL | Neža | ENERGIJATEAM.COM | U11 W | SLO | |
585 | MARANI | Valentina | U11 W | ITA | ||
586 | MLEčNIK | Aljaž | MBK ČRNI VRH | U9 M | SLO | |
587 | VOJSKA | Patrik | MBK ČRNI VRH | U9 M | SLO | |
588 | HORVAT | Jan | BBK ŠIŠMIŠ | U9 M | CRO | |
589 | RUPNIK | Lan | MBK ČRNI VRH | U9 M | SLO | |
590 | MIKUž | Filip | MBK ČRNI VRH | U9 M | SLO | |
591 | URSELLA | Federico | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U9 M | ITA | |
592 | CALLIGARO | Gabriele | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U9 M | ITA | |
593 | LAMPE | Ožbej | MBK ČRNI VRH | U9 M | SLO | |
594 | MLAKAR | Tine | MBK ČRNI VRH | U9 M | SLO | |
595 | BOžIč | Enej | ENERGIJATEAM.COM | U9 M | SLO | |
596 | KOKOLE | Marko | U9 M | SLO | ||
597 | ZIDEJ | Tobias | U9 M | AUT | ||
598 | KOROšEC JANUšIč | David | KK ZAVRŠNICA | U9 M | SLO | |
599 | GRUDEN | Žiga | ENERGIJATEAM.COM | U9 M | SLO | |
600 | TOMAZINI | Blaž | ENERGIJATEAM.COM | U9 M | SLO | |
601 | PREZELJ | Jakob | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U9 M | SLO | |
602 | DEJAK | Urban | ENERGIJATEAM.COM | U9 M | SLO | |
603 | HAFNER | Matija | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | SLO | |
604 | ŠEKORANJA | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | SLO | |
605 | MLEčNIK | Anika | MBK ČRNI VRH | U9 W | SLO | |
606 | UTRANKER | Neža | KD CELJE - 2SIMPL | U9 W | SLO | |
607 | FRIEDL | Lola | GIANT STATTEGG FEDERLEICHT | U9 W | AUT | |
608 | BASSI | Aurora | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U9 W | ITA | |
609 | KOBAL | Eva | ENERGIJATEAM.COM | U9 W | SLO | |
610 | ČEBRON | Lia | KK ČRN TRN | U9 W | SLO | |
611 | TANCIK | Ema | ENERGIJATEAM.COM | U9 W | SLO | |
612 | PEVEC | Kaja | ENERGIJATEAM.COM | U9 W | SLO | |
613 | KOSEC | Anamarija | CALCIT BIKE TEAM | U9 W | SLO | |
614 | GLADEK | Patrik | MBK ČRNI VRH | U7 M | SLO | |
615 | ČEBRON | Enej | KK ČRN TRN | U7 M | SLO | |
616 | RUPNIK | Tilen | MBK ČRNI VRH | U7 M | SLO | |
617 | MARKIč | Urška | CALCIT BIKE TEAM | SPORT – AMATERI (Ž) | SLO | |
618 | RUCCO | Tamara | SPORT – AMATERI (Ž) | ITA |