Visit Goodplace d.o.o. telefon : 0 email : info@soca-outdoor.com site : https://soca-outdoor.com/
25, Jun. ( NE ) , 2023 - 10:00 h
Kobarid - Kobarid ,SLOVENIJA
Ideš na natjecanje/utrku? Imaš mjesta u vozilu? Želiš li suputnika? Pošalji svoje podatke.
Trebaš prijevoz na natjecanje/utrku? Objavi svoju lokaciju i planirano vrijeme odlaska i čekaj na poziv.
od: | vrijeme: | broj slobodnih mjesta: | Mogu pokupiti usput: |
---|
od: | vrijeme: | broj slobodnih mjesta: |
Mogu pokupiti usput: |
---|
Prezime | Ime | Klub | Kategorija | Država | Plaćeno | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPESSOT | Federica | A.S.D. C-BIKE TEAM | Ženske A | ITA | |
2 | MOHORIč | Matejka | ŠD TURBO M | Ženske B | SLO | |
3 | OPEKA | Ajda | KD BRANIK MARIBOR | Ženske B | SLO | |
4 | TOROS | Daniela | BEERBANTY FACTORY RACING | Ženske B | ITA | |
5 | ŠKRAJNAR | Špela | GANESHA TEAM | Ženske B | SLO | |
6 | FACCHIN | Michela | SC COTTUR ASD | Ženske C | ITA | |
7 | FERARI | Tamara | Ženske C | CRO | ||
8 | ZAPLOTNIK | Darja | ŠD BAM.BI | Ženske C | SLO | |
9 | HABJAN | Dragica | ŠD KOLOKA | Ženske D | SLO | |
10 | ANžEL | Jožefa | ŠD BAM.BI | Ženske D | SLO | |
11 | RAKOš | Ivica | ŠD TURBO M | Ženske D | SLO | |
12 | KROMAR | Matej | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | SLO | |
13 | RADEJ | Mitja | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | SLO | |
14 | DERžIč | Sebastijan | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | SLO | |
15 | HRIBLJAN | Matjaž | KK JAN SPORT | Amaterji | SLO | |
16 | AHLIN | Filip | ŠD GRMADA | Amaterji | SLO | |
17 | JAMBROšIč | Nik | KD OBALA | Amaterji | SLO | |
18 | KRAVANJA | Jan | KK SOČA | Amaterji | SLO | |
19 | POLAJNAR | Klemen | TEAM TURBO TROPOVCI | Amaterji | SLO | |
20 | PODGORNIK | Jure | Amaterji | SLO | ||
21 | ZANON | Alessio | Amaterji | ITA | ||
22 | FRAS PEčLIN | Samo | Amaterji | SLO | ||
23 | KEJžAR | Nejc | CAMBRIDGE UNIVERSITY CC | Amaterji | SLO | |
24 | FIGAR | Matteo | ASD CHIARCOSSO HELP HAITI | Amaterji | ITA | |
25 | BAVEC | Timotej | IZVIR VIPAVA | Amaterji | SLO | |
26 | KOREN | Gašper | KK SOČA | Master A | SLO | |
27 | KOROšEC | Robert | TEAM BTS COMPANY | Master A | SLO | |
28 | BOžNAR | Kristijan | ŠD VITALGO.SI | Master A | SLO | |
29 | KURNIčIč | Rok | KK SOČA | Master A | SLO | |
30 | SPECOGNA | Davide | Master A | ITA | ||
31 | BEGUš | Matic | Master A | SLO | ||
32 | HRAST | Emil | Master A | SLO | ||
33 | TRENTA | Aljaž | Master A | SLO | ||
34 | LAHARNAR | Rok | KK SOČA | Master B | SLO | |
35 | ČRNE | Mitja | KD OBALA | Master B | SLO | |
36 | KURINčIč | Nejc | KK SOČA | Master B | SLO | |
37 | ZACHARIAS | Tadej | KOŠTRUNI | Master B | SLO | |
38 | KOMAC | Jernej | Master B | SLO | ||
39 | HANSEN | Stale | Master B | NOR | ||
40 | MELINC | Matevž | KK SOČA | Master C | SLO | |
41 | DOLENC | Marko | KD BELAUNCE | Master C | SLO | |
42 | ŠTOKELJ | Miha | IZVIR VIPAVA | Master C | SLO | |
43 | MLEKUž | Davor | KK SOČA | Master C | SLO | |
44 | DOGšA | Iztok | GANESHA TEAM | Master C | SLO | |
45 | GRAHELJ | Luka | Master C | SLO | ||
46 | SIMONCIC | Simon | Master C | SLO | ||
47 | BAN | Istvan | Master C | HUN | ||
48 | MIšTRAFOVIć | Danilo | BAM.BI | Master D | SLO | |
49 | OTONIčAR | Domen | KK POSTOJNA | Master D | SLO | |
50 | KONC | Gorazd | KD BRDA DOBROVO | Master D | SLO | |
51 | BELTRAMINI | Marco | ASD AMIIS DI ADORGNAN | Master D | ITA | |
52 | FILIPIč | Grega | KD ALPE SIS | Master D | SLO | |
53 | ŠEšOK | Klemen | ISKRA 75 | Master D | SLO | |
54 | ŠABEC | Igor | KK POSTOJNA | Master E | SLO | |
55 | BOžIč | Bruno | ITW APPLIANCE TOLMIN | Master E | SLO | |
56 | VOLARIč | Milko | KK SOČA | Master E | SLO | |
57 | LIKAR | Robert | IZVIR VIPAVA | Master E | SLO | |
58 | ŠESEK | Uroš | TEAM TURBO TROPOVCI | Master F | SLO | |
59 | ČIBEJ | Bruno | IZVIR VIPAVA | Master F | SLO | |
60 | DANEVčIč | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master F | SLO | |
61 | BAUMAN | Robert | KD BRDA DOBROVO | Master F | SLO | |
62 | HVALA | Oskar | KD BRDA DOBROVO | Master F | SLO | |
63 | MULEJ | Robert | KD BRDA DOBROVO | Master G | SLO | |
64 | BRATINA | Marjan | KD BRDA DOBROVO | Master G | SLO | |
65 | CALZA | Paolo | Master G | ITA | ||
66 | HABJAN | Andrej | ŠD KOLOKA | Master H | SLO | |
67 | ČUDEN | Marjan | TEAM BTS COMPANY | Master H | SLO | |
68 | PAPIč | Milivoj | ŠD TURBO M | Master H | SLO | |
69 | RAKOš | Dragan | ŠD TURBO M | Master H | SLO | |
70 | MIHOVEC | Matej | ŠD KOLOKA | Master I | SLO | |
71 | JOSEF | Priessnig | SC-MIRNOCK | Master I | AUT | |
72 | MIHOVILOVIć | Ivan | IZVIR VIPAVA | Master I | SLO | |
73 | OTONIčAR | Janez | KK POSTOJNA | Master J | SLO | |
74 | SAKSIDA | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master J | SLO | |
75 | CIGOJ | Zorko | KD BRDA DOBROVO | Master J | SLO |