Trg 4. aprila 4, 14.05.2023
SloEnduro serija
ŠPORTNO DRUŠTVO MTB KOROŠKA telefon : (+386) 70 929950 email : dkalci@gmail.com
14, May. ( NE ) , 2023 - 09:30 h
Mežica - Trg 4. aprila 4 ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ARL | Žan | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
2 | SMRDEL | Miha | MBK ČRNI VRH | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
3 | CRNOGORAC | Luka | BK OPUšTENO | Elite M (obvezna licenca) | CRO | |
4 | MARUšEVEC | Rene | BK OPUšTENO | Elite M (obvezna licenca) | CRO | |
5 | KRAšOVEC | Tim | WOLF RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
6 | AUER | Julian | UNION VERTICALRACING VILLACH | Elite M (obvezna licenca) | AUT | |
7 | KAVčIč | Jernej | MBK ČRNI VRH | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
8 | MATEJčIć | Tomislav | BBK TEAM RODEO | Elite M (obvezna licenca) | CRO | |
9 | MODRIJAN | Jan | ŠKD SUPER POTENCIAL | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
10 | STONIG | Matthias | RS RADWERKWER | Elite M (obvezna licenca) | AUT | |
11 | PODLIPNIK | Enej | BIKEHANIC LUMAR | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
12 | PERšAK | Vid | ORBEA FOX ENDURO TEAM | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
13 | IVARTNIK | David | GOLOVEC TRAILS | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
14 | JUREčIč | Gašper | DGK POHORJE - SPANK TEAM | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
15 | TRATNIK BAJC | Miha | MBK ČRNI VRH | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
16 | FOCKENBERGER | Timmy | RADWERKER.AT | Elite M (obvezna licenca) | AUT | |
17 | HUTH | Nejc | ENERGIJATEAM.COM | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
18 | MAIER | Lukas | RADCLUB BIKESPEAK | Elite M (obvezna licenca) | AUT | |
19 | MIHALKOVITS | Peter | BOLD CYCLES | Elite M (obvezna licenca) | AUT | |
20 | ČERNIGOJ | Aljaž | KAMPLC RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
21 | PIRKER | Sebastian | Elite M (obvezna licenca) | AUT | ||
22 | KOčEVAR | Miha | KK ČRN TRN | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
23 | TOMSIč | Andraž | KK ČRN TRN | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
24 | SACHSE | Simeon | ALTIS THE BIKE TEAM | Elite M (obvezna licenca) | AUT | |
25 | JEž | Tim | KAMPLC RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
26 | SKANT | Gerd | BIKECLUB GIANT STATTEGG | Elite M (obvezna licenca) | AUT | |
27 | STEINWENDER | David | ALTIS THE BIKE TEAM | Elite M (obvezna licenca) | AUT | |
28 | BAVDAž | Rok | KK ČRN TRN | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
29 | RYYNäNEN | Tarmo | SPECIALIZED NORDICS | Elite M (obvezna licenca) | FIN | |
30 | SMRDEL | Tina | MBK ČRNI VRH | Ženske (absolutno) | SLO | |
31 | HOMAR | Tamara | ŠKD SUPER POTENCIAL | Ženske (absolutno) | SLO | |
32 | VOJSKA | Maja | MBK ČRNI VRH | Ženske (absolutno) | SLO | |
33 | BERGINC | Kaja | RAJD LJUBLJANA | Ženske (absolutno) | SLO | |
34 | KOMEL | Maša | KK ČRN TRN | Ženske (absolutno) | SLO | |
35 | ECKERT | Alexandra | BIKECLUB GIANT STATTEGG | Ženske (absolutno) | AUT | |
36 | CSEH | Veronika | ALPINBIKE TEAM ENDURA | Ženske (absolutno) | HUN | |
37 | POLOVSAK | Jan | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
38 | KOMPARA | Jakob | KAMPLC RACING TEAM | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
39 | DEVčIć | Carlo | BBK TEAM RODEO | U19 M (obvezna licenca) | CRO | |
40 | VAJNHANDL | Urban | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
41 | ŠUšTAR | Nik | GOLOVEC TRAILS | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
42 | TROšT | Patrik | KAMPLC RACING TEAM | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
43 | BROZNIć | Antonio | ADRENALINA MTB TEAM | U19 M (obvezna licenca) | CRO | |
44 | ZUPAN | Tilen | KD ZVERINICE | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
45 | EICHLER | Filip | TRETORIA RACING | U19 M (obvezna licenca) | AUT | |
46 | STOJANOVIć PEVC | Lovro | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
47 | RESMAN | Lenart | KK ZAVRŠNICA | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
48 | BABAčIč | Maj | CALCIT BIKE TEAM | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
49 | JERKIč | Miha | KK ČRN TRN | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
50 | KENDA | Arne | KK ČRN TRN | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
51 | OBLAK | Maks | ŠD SUPERSNURF | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
52 | ŠTURM | Vid | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
53 | TOLAR | Gašper | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
54 | BOGATAJ | Aljaž | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
55 | TABAJ | Loris | KAMPLC RACING TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
56 | MARGON | Izak | KAMPLC RACING TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
57 | STRES | Blaž | KAMPLC RACING TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
58 | HVALIč | Anej | KK ČRN TRN | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
59 | LAHARNAR | Ian | KAMPLC RACING TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
60 | PREMRL | Tevž | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
61 | PREMRL | Matic | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
62 | KOS | Nace | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
63 | DAGARIN | Nejc | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
64 | GRAčNER | Tine | GOLOVEC TRAILS | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
65 | KOSTEN | Ažbe | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
66 | ŠTRUBELJ | Izak | BIKEHANIC LUMAR | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
67 | JAZBAR | Maxim | KK ČRN TRN | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
68 | LAZAR | Jaš | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
69 | LIčEN | Vid | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
70 | RUPNIK | Ožbe | MBK ČRNI VRH | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
71 | STRUGA | Bor | GOLOVEC TRAILS | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
72 | PROSENIK | Van | GOLOVEC TRAILS | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
73 | HORVATH | Erik | FRO RACING | U17 M (obvezna licenca) | HUN | |
74 | SOóS-NáDOR | Sebestyén | U17 M (obvezna licenca) | HUN | ||
75 | STRUNA | Maks | KK ZAVRŠNICA | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
76 | LORBER | Jakob | KK ZAVRŠNICA | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
77 | KOFJAč | Anže | KK ZAVRŠNICA | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
78 | OSOLIN | Matej | CALCIT BIKE TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
79 | PETRUšIć | Tristan | CALCIT BIKE TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
80 | ODER | Žan | ODER | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
81 | KALINšEK | Ažbe | WOLF RACING BY WHEELBASE | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
82 | LAčEN | Matija | KK ČRN TRN | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
83 | KNAFELJ | Aljaž | KK ZAVRŠNICA | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
84 | BABó | Áron | U17 M (obvezna licenca) | HUN | ||
85 | MILAR | Martin Mark | RAJD LJUBLJANA | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
86 | šIRCA | Nejc | KK ČRN TRN | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
87 | SELIšNIK | Lukas | KK ČRN TRN | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
88 | HOčEVAR | Maj | KK ZAVRŠNICA | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
89 | KOJZEK | Lovro | KK RAVNE | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
90 | BERLOT | Vid | KK ZAVRŠNICA | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
91 | LAPANJA | Maks | KK RAVNE | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
92 | AžMAN | Juš | KK ZAVRŠNICA | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
93 | PEčNIK | Tian | KK RAVNE | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
94 | MAčEK | Neža | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | U17 W (obvezna licenca) | SLO | |
95 | LIBNIK | Nežka | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | U17 W (obvezna licenca) | SLO | |
96 | STERGAR | Eva Zala | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U17 W (obvezna licenca) | SLO | |
97 | ŠTERN | Neža | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U17 W (obvezna licenca) | SLO | |
98 | INKRET | Ana | CALCIT BIKE TEAM | U17 W (obvezna licenca) | SLO | |
99 | čUK | Blaž | MBK ČRNI VRH | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | |
100 | CEHNER | Florjan | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | |
101 | STRAšEK | Blaž | ŠPORTNO DRUšTVO BATT | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | |
102 | KOKOLE | Jakob | ŠKTD AVčE | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | |
103 | GOMBAč | Nejc | GKD BOROVCI | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | |
104 | HORVAT | Miha | ŠD GRABIT | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | |
105 | ŠEMROV | Žiga | ŠKD SUPER POTENCIAL | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | |
106 | POžAR | Matevž | KK POSTOJNA | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | |
107 | GOMBAč | Matej | GKD BOROVCI | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | |
108 | KOS | Denis | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | |
109 | šIKMAN | Nejc | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | ||
110 | STALLER | Ricardo | GSRAD | Amaterji (obvezna licenca) | AUT | |
111 | MOčILNIK | Jaka | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | |
112 | RIGELNIK | Marvin | Amaterji (obvezna licenca) | AUT | ||
113 | šTUHEC | Vid | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | ||
114 | OCEPEK | Jan | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | Amaterji (obvezna licenca) | AUT | |
115 | POLOVšAK | Blaž | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | |
116 | RADULOVIć | Filip | BK OPUšTENO | Amaterji (obvezna licenca) | CRO | |
117 | HUBER | Tino | TEAM DORRONG | Master 1 M (obvezna licenca) | AUT | |
118 | MOHR | Ludwig | RADLAGER RACING DIVISION | Master 1 M (obvezna licenca) | AUT | |
119 | FINK | Marko | KD ZVERINICE | Master 1 M (obvezna licenca) | SLO | |
120 | STOYANOV | Aleksander | GENESISEPIC | Master 1 M (obvezna licenca) | BGR | |
121 | SEBESTYéN | Krisztián | FRO RACING | Master 1 M (obvezna licenca) | HUN | |
122 | HEIMEL | Paul | ASKÖ MK FACTORY RACING TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | AUT | |
123 | MESEC | Rožle | GOLOVEC TRAILS | Master 1 M (obvezna licenca) | SLO | |
124 | ŠPANJOL | Luka | ADRENALINA MTB TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | CRO | |
125 | ÖRDöG | Dániel | ALPINBIKE TEAM ENDURA | Master 1 M (obvezna licenca) | HUN | |
126 | SPRUK | Miha | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | SLO | |
127 | KRISCHE | Lukas | Master 1 M (obvezna licenca) | AUT | ||
128 | ROT | Patrik | PEDAL RACING TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | SLO | |
129 | PRAčEK | Janez | KAMPLC RACING TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | SLO | |
130 | BOLčINA | Matjaž | KAMPLC RACING TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | SLO | |
131 | PILIH | Kristijan | KAMPLC RACING TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | SLO | |
132 | MUNIH | Marko | PEDAL RACING TEAM | Master 2 M (obvezna licenca) | SLO | |
133 | ŠTRANCAR | Primož | ORBEA FOX ENDURO TEAM | Master 2 M (obvezna licenca) | SLO | |
134 | NAGODE | Grega | ENERGIJATEAM.COM | Master 2 M (obvezna licenca) | SLO | |
135 | BRUS | Martin | KAMPLC RACING TEAM | Master 3 M (obvezna licenca) | SLO | |
136 | RADULOVIć | Darko | ŠD SUPERSNURF | Master 3 M (obvezna licenca) | SLO | |
137 | FRANK | Tamás | FRO RACING | U15 M (obvezna licenca) | HUN | |
138 | ENCI | Maj | MTB TRBOVLJE | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
139 | FOšNARIč | Maks | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
140 | PRAčEK | Jakob | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
141 | PIšOT | Izak | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
142 | LIčEN | Anže | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
143 | BIZJAK | Izak | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
144 | ZORC | Jakob | ŠKD SUPER POTENCIAL | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
145 | LAZAR | Vitan | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
146 | PUšNIK STARC | Voranc | ŠKD SUPER POTENCIAL | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
147 | PROSEN | Aljaž | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
148 | šOLAJA | Luka | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
149 | KRAšOVIC | Gal | GOLOVEC TRAILS | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
150 | NAGODE | Mark | GOLOVEC TRAILS | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
151 | MATIJEVEC JERMAN | Kostja | GOLOVEC TRAILS | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
152 | OSREDKAR | Drejc | GOLOVEC TRAILS | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
153 | ŽUPANEC | Patrik | GOLOVEC TRAILS | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
154 | ŠAV | Aljaž | CALCIT BIKE TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
155 | PRISTOVNIK | Jakob | KK RAVNE | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
156 | NOVAK | Gaber | RAJD LJUBLJANA | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
157 | FEIMUTH | Caspar | RC ARBÖ PETZEN | U15 M (obvezna licenca) | AUT | |
158 | JAKOB | Erjavec | RC PETZEN ARBÖ | U15 M (obvezna licenca) | AUT | |
159 | KOS | Bine | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
160 | LAPANJA | Jaka | ŠKK PENDALNA | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
161 | MRAK | Mitja | RAJD LJUBLJANA | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
162 | MIHELIč | Miha | CALCIT BIKE TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
163 | ROZMAN | Jakob | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
164 | NOVAK | Matic | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
165 | MUNIH | Žiga | PEDAL RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
166 | ANTLER | Jurij | KK ČRN TRN | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
167 | BUČAN | Filip | KK ČRN TRN | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
168 | KUNAVER SMOLKOVIč | Svit | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
169 | MOZETIč | Nejc | KK ČRN TRN | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
170 | VANER | Vita | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U15 W (obvezna licenca) | SLO | |
171 | KORON | Rene | KK ČRN TRN | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
172 | SEMENIč | Vili | KK ČRN TRN | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
173 | JUSTIN | Erazem | KK ČRN TRN | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
174 | STRES | Tjaž | KAMPLC RACING TEAM | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
175 | VUKOJEVIč | Nikolaj | GOLOVEC TRAILS | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
176 | BERGINC | Jure | RAJD LJUBLJANA | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
177 | DOLER | Maks Franc | BLACK HOLE BIKE TEAM | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
178 | KOVAč | Rene | KAMPLC RACING TEAM | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
179 | GOSNIK | Jakob | KK RAVNE | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
180 | SUPANTSCHITSCH | Tobias | RC PETZEN ARBÖ | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | AUT | |
181 | NOVAK | Gal | RAJD LJUBLJANA | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
182 | BIZJAK | Tai | KK RAVNE | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
183 | KOBOLTSCHNIG | Lennart Kjell | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | AUT | ||
184 | TURK | Matija | RAJD LJUBLJANA | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
185 | PALčIč | Gal | RAJD LJUBLJANA | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
186 | VUJASIN | Jaka | RAJD LJUBLJANA | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
187 | PODVORNIK | Eva | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U13 W (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
188 | KAPELLER | Chiara | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | AUT | ||
189 | LOžAR | Špela | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | SLO | ||
190 | DLOPST | Ina | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | AUT | ||
191 | ZISKó | Liza | FRO RACING | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | HUN | |
192 | MARčIč | Simon | ŠD GRABIT | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
193 | BRUECHNER | Nathan | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | DEU | ||
194 | JAMIN | Ange | GOLOVEC TRAILS | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | FRA | |
195 | RESNIK | Matic | GOLOVEC TRAILS | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
196 | SZLáVICH | Olivér | FRO RACING | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | HUN | |
197 | ÖRDöG | Ákos | ALPINBIKE TEAM ENDURA | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
198 | JEMINAJ | Adrian | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | AUT | ||
199 | RAUTAR | Luka | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | SLO | ||
200 | GUMZEJ | Marko | KD BREZ ZAVOR | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
201 | SVETINA BART | David | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | SLO | ||
202 | ZISKó | Balázs | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | HUN | ||
203 | RADMAN | Nik | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | SLO | ||
204 | REYMEYER | Zétény | FRO RACING | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | HUN | |
205 | POTOčAN | Nik | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | SLO | ||
206 | KOROKNAI | Gergő | FRO RACING | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | HUN | |
207 | HVALC | Jan | CELJE TRAILS | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
208 | KRIVIC | Klemen | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | SLO | ||
209 | SLAPNIK | Iztok | GOLOVEC TRAILS | E-bike moški (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
210 | OBOLNAR | Anže | GOLOVEC TRAILS | E-bike moški (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
211 | JANEZIC | Denis | SD GRABIT | E-bike moški (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
212 | ROPOTAR | David | CELJE TRAILS | E-bike moški (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
213 | PLANKO | Vid | E-bike moški (licenca ali dnevna licenca) | SLO | ||
214 | KOLAR | Michael | OKOEVERYWHERE RACING | E-bike moški (licenca ali dnevna licenca) | SVK |