Gabrje, 02.06.2019
OMR cestna,OCK boys,OCK - womens
KD Papež Podgorje telefon : 041697 897 email : dusan.gorjanec@kdpapež-podgorje.si
02, Jun. ( NE ) , 2019 - 10:00 h
Gabrje - Gabrje ,SLOVENIJA
Ideš na trku ? Imaš mesta u vozilu? Da li bi primio saputnika? Ostavi svoje podatke.
Tražiš prevoz trku? Objavi svoju lokaciju i predviđeno vreme polaska i sačekaj poziv.
od: | Sat: | Br. praznih mesta: | Usput : |
---|
od: | Sat: | Br. praznih mesta: |
Usput : |
---|
Prezime | Ime | Klub | Kategorija | Država | Plaćano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NOVAK | Katarina | BIKEREPUBLIC | Ženske A | SLO | |
2 | BOJANC | Nika | KD SPRINT | Ženske A | SLO | |
3 | ŠIMENC | Laura | BK UMAG | Ženske A | SLO | |
4 | ZAJEC | Maja | ŠD BAM.BI | Ženske A | SLO | |
5 | OPEKA | Ajda | KD BRANIK MARIBOR | Ženske B | SLO | |
6 | BRELIH | Tina | KD ALPE SIS | Ženske B | SLO | |
7 | NASTRAN BRANK | Joži | KD LPP | Ženske B | SLO | |
8 | RAKOš | Ivica | ŠD TURBO M | Ženske C | SLO | |
9 | VERšNIK | Zdenka | JB TEAM NOVO MESTO | Ženske C | SLO | |
10 | CEGLAR | Vida | ŠD BAM.BI | Ženske C | SLO | |
11 | UšENIčNIK | Tina | ŠD BAM.BI | Ženske C | SLO | |
12 | KLOBASA | Darjan | ARCONT SELCE | Amaterji | SLO | |
13 | MURKO | Vid | ARCONT SELCE | Amaterji | SLO | |
14 | BLAž | Berlič | ARCONT SELCE | Amaterji | SLO | |
15 | HRIBLJAN | Matjaž | KK POSTOJNA | Amaterji | SLO | |
16 | GRBEC | Gašper | KK POSTOJNA | Amaterji | SLO | |
17 | ALIč | Miha | KD LPP | Amaterji | SLO | |
18 | SEDAR | Tadej | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | SLO | |
19 | KOVAčIč | Miran | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | SLO | |
20 | OBLAK | Blaž | Amaterji | SLO | ||
21 | POLAJNAR | Klemen | TEAM TURBO TROPOVCI | Amaterji | SLO | |
22 | BOžNAR | Kristijan | IZVIR VIPAVA | Amaterji | SLO | |
23 | PODLESNIK | Anže | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | SLO | |
24 | MERCINA | Matej | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | SLO | |
25 | BUKVIč | Davorin | ARCONT SELCE | Master A | SLO | |
26 | JAVORNIK | Gašper | ARCONT SELCE | Master A | SLO | |
27 | ADEMOVIĆ | Tadej | ARCONT SELCE | Master A | SLO | |
28 | RAčEčIč | Ožbej | KK POSTOJNA | Master A | SLO | |
29 | KRAMAR | Miha | BK UMAG | Master A | SLO | |
30 | DRAKSLER | Andrej | ŠD KOLOKA | Master A | SLO | |
31 | BRULC | Srečko | KK MASTER TEAM | Master A | SLO | |
32 | ZLATANOVIC | Simon | Master A | SLO | ||
33 | EJUP | Damir | KK ZAVRŠNICA | Master A | SLO | |
34 | MESARIč | Mitja | TUŠ T.E.A.M. | Master A | SLO | |
35 | KRAVOS | Matej | TUŠ T.E.A.M. | Master A | SLO | |
36 | KUNAVER | Tom | KD ALPE SIS | Master A | SLO | |
37 | POLAK | Marko | ARCONT SELCE | Master B | SLO | |
38 | GOLOB | Jože | KD BRANIK MARIBOR | Master B | SLO | |
39 | GOLOB | Rok | JB TEAM NOVO MESTO | Master B | SLO | |
40 | JEZERšEK | Andrej | KD ALPE SIS | Master B | SLO | |
41 | VENE | Uroš | KD PAPEŽ PODGORJE | Master B | SLO | |
42 | SIKOšEK | Gregor | JB TEAM NOVO MESTO | Master B | SLO | |
43 | VERčIč | Uroš | ŠD BAM.BI | Master C | SLO | |
44 | FILIPIč | Grega | KD ALPE SIS | Master C | SLO | |
45 | JORDAN | Dejan | KD PAPEŽ PODGORJE | Master C | SLO | |
46 | BRATUš | Dean | TUŠ T.E.A.M. | Master C | SLO | |
47 | PREšEREN | Jani | B.V.G. GULČ | Master C | SLO | |
48 | VESEL | Jože | KD PAPEŽ PODGORJE | Master C | SLO | |
49 | HREN | Aleš | KD LPP | Master D | SLO | |
50 | PUKšIč | Franc | ARCONT SELCE | Master D | SLO | |
51 | KONC | Gorazd | SAVA KRANJ CYCLING | Master D | SLO | |
52 | ČANžELJ | Andrej | JB TEAM NOVO MESTO | Master D | SLO | |
53 | SUčEVIć | Niko | KD PAPEŽ PODGORJE | Master D | SLO | |
54 | JELIć | Borja | TUŠ T.E.A.M. | Master D | SLO | |
55 | CESAR | Igor | KD PAPEŽ PODGORJE | Master D | SLO | |
56 | ŠESEK | Uroš | TEAM TURBO TROPOVCI | Master E | SLO | |
57 | ŠPANDL | Mirko | ARCONT SELCE | Master E | SLO | |
58 | ŠEME | Tomaž | KK POSTOJNA | Master E | SLO | |
59 | ČIBEJ | Bruno | IZVIR VIPAVA | Master E | SLO | |
60 | ŠKERGET | Lovrenc | ARCONT SELCE | Master E | SLO | |
61 | PRPAR | Vlado | TUŠ T.E.A.M. | Master E | SLO | |
62 | LIKAR | Robert | IZVIR VIPAVA | Master E | SLO | |
63 | MELANšEK | Iztok | TUŠ T.E.A.M. | Master E | SLO | |
64 | GORJANEC | Dušan | KD PAPEŽ PODGORJE | Master E | SLO | |
65 | VODOPIVEC | Borut | KD BRDA DOBROVO | Master E | SLO | |
66 | DANEVčIč | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master E | SLO | |
67 | MESOJEDEC | Matjaž | ŠD TURBO M | Master F | SLO | |
68 | DETIčEK | Edvard | ŠD TURBO M | Master F | SLO | |
69 | BOJANC | Branko | KD SPRINT | Master F | SLO | |
70 | DEBELJAK | Janez | KD LPP | Master F | SLO | |
71 | ŽAVBI | Andrej | TUŠ T.E.A.M. | Master F | SLO | |
72 | NOVAK | Branko | ŠD BAM.BI | Master F | SLO | |
73 | HVALA | Oskar | KD BRDA DOBROVO | Master F | SLO | |
74 | RAKOš | Dragan | ŠD TURBO M | Master G | SLO | |
75 | STANKOVIč | Dragan | KD SPRINT | Master G | SLO | |
76 | COLNARIč | Slavko | ŠD TURBO M | Master G | SLO | |
77 | MIKULETIč | Andrej | KK POSTOJNA | Master G | SLO | |
78 | SKUBIC | Borislav | KD LPP | Master G | SLO | |
79 | BRANCELJ | Franci | ŠD TURBO M | Master G | SLO | |
80 | KOZJEK | Anton | Master G | SLO | ||
81 | ČUDEN | Marjan | B.V.G. GULČ | Master G | SLO | |
82 | BRATINA | Marjan | KD BRDA DOBROVO | Master G | SLO | |
83 | ZUPANčIč | Mirko | KD PAPEŽ PODGORJE | Master G | SLO | |
84 | REVEN | Dare | ŠD BAM.BI | Master G | SLO | |
85 | KIRIč | Avgust | KD BRDA DOBROVO | Master G | SLO | |
86 | KASTELIC | Ivan | B.V.G. GULČ | Master H | SLO | |
87 | BLAžIč | Jožef | KD BRDA DOBROVO | Master H | SLO | |
88 | POPOVIč | Ivan | B.V.G. GULČ | Master H | SLO | |
89 | PREšEREN | Janez | B.V.G. GULČ | Master H | SLO | |
90 | BAHAR | Milan Sr. | KK POSTOJNA | Master I | SLO | |
91 | RAVBAR | Rudi | KD SPRINT | Master I | SLO | |
92 | LAMPE | Bojan | ŠD TURBO M | Master I | SLO | |
93 | SAKSIDA | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master I | SLO | |
94 | CIGOJ | Zorko | KD BRDA DOBROVO | Master I | SLO | |
95 | JUVAN | Domen | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | SLO | |
96 | PREVC | Oto | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | SLO | |
97 | KRIžMAN | Miha | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | SLO | |
98 | GREGORčIč | Filip | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | SLO | |
99 | ZUPET BEDNARIK | Aljaž | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | SLO | |
100 | BENDER | Daniel Josia | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | SLO | |
101 | LIčAR | Miha | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | SLO | |
102 | šKOF | Aleks | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | SLO | |
103 | KUNTARIč ŽIBERT | Vanja | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | SLO | |
104 | GAšPERLIN | Tine | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | SLO | |
105 | KOREN | Marko | KK TROPOVCI | DEČKI C (U13) | SLO | |
106 | PONDELAK | Dino | KK TBP LENART | DEČKI C (U13) | SLO | |
107 | GONZA | Tomaž | KK TBP LENART | DEČKI C (U13) | SLO | |
108 | POLANščEK | Matic | KK TROPOVCI | DEČKI C (U13) | SLO | |
109 | MUHIČ | Grega | TANIN SEVNICA | DEČKI C (U13) | SLO | |
110 | GRADIšNIK | Jošt | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | SLO | |
111 | KALAN | Urban | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | SLO | |
112 | KRIžNAR | Vid | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | SLO | |
113 | NOVAK | Maj | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
114 | PREVEJšEK | Mai | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
115 | PETJE | Gašper | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
116 | PETJE | Jure | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
117 | SKRABL | Roko | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
118 | ŠKRBEC | Lukas | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
119 | GRUBELNIK | Tin | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | SLO | |
120 | VIDNAR | Žanej | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
121 | NOVAK | Janez | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
122 | SELIšKAR | Lovro | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
123 | AVSEC | Aljaž | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
124 | MURšEC | Nik | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | SLO | |
125 | MILANOVIć | Pavle | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
126 | BEVC | Žan | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
127 | KIRBIš | Jan | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | SLO | |
128 | KOVAčIč | Urban | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
129 | MERVAR | Tim | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
130 | JAKŠE | Žiga | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | SLO | |
131 | SOKLIč | Maj | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
132 | VALJAVEC | Erazem | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
133 | VIDIC | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
134 | ŽIDO | Gal | KK TROPOVCI | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
135 | KREDAR | Rok | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
136 | GOLOB | Nik | KK TBP LENART | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
137 | MERNIK | Sven Aleksander | KD KNEžJEGA MESTA CELJE | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
138 | ŠKORNIK | Aljaž | KD KNEžJEGA MESTA CELJE | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
139 | ZAJC | Matevž | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
140 | MAKUC | Maks | KK TBP LENART | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
141 | PEčNIK | Rene | PERUTNINA PTUJ | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
142 | PETERLIN | Nejc | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
143 | ROZMAN | Nik | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
144 | JAKOMINI | Tilen | PERUTNINA PTUJ | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
145 | TISOVEC | Kristian | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
146 | OMRZEL | Jakob | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
147 | PšENIčNIK | Matic | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
148 | PRITRžNIK | Jon | PERUTNINA PTUJ | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
149 | OMAHEN | Miha | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
150 | MURN | Vid | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | SLO | |
151 | OBLAK | Domen | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
152 | BULJAN | Tomaž | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
153 | BEVC | Jakob | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
154 | ČUK | Enej | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
155 | ZORNADA | Marcel | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
156 | JUVAN | Jakob | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
157 | SUžNIK | Julijan | KK TBP LENART | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
158 | KREVS | Marcel | KK TBP LENART | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
159 | ŽAGAR | Matic | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
160 | MOHARIč | Dino | KK TBP LENART | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
161 | BOžNAR PROSEN | Enej | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
162 | LEšNIK | Jan | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
163 | FLAJS | Maj | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
164 | UVODIč | Jan | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
165 | ERžEN | Zak | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
166 | ZUPAN | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
167 | PETERLIN | Luka | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
168 | TEPAVčEVIć | Nikola | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
169 | VRTAR | Andraž | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
170 | SKOK | Marcel | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
171 | OMRZEL | Jurij | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
172 | RAVBAR | Anže | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
173 | KELNER | Žiga | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
174 | NOVAK | Črt | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
175 | MAJNIK | Jure | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
176 | ERJAVEC | Matic | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
177 | ČERNE | Ožbej | KK GORJE | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
178 | KAFERLE | Gaj | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | SLO | |
179 | SPRINGER | Zoja | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
180 | POTOčNIK | Vesna | SAVA KRANJ CYCLING | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
181 | MEHLE | Taja | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
182 | TOMPA | Julija | KK TBP LENART | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
183 | GONZA | Rebeka | KK TBP LENART | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
184 | MEHLE | Lina | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
185 | JEROMEL | Hana | PERUTNINA PTUJ | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
186 | GNEZDA | Hana | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
187 | NOVAK | Ivana Rosa | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
188 | KOLARIč SLUGA | Maša | PERUTNINA PTUJ | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
189 | PETERLIN | Laura | KK ADRIA MOBIL | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
190 | LISIĆ | Hana | KK ADRIA MOBIL | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
191 | KOTNIK | Lia | KK ADRIA MOBIL | DEKLICE C (WU13) | SLO | |
192 | ŽVAN | Katja | KK GORJE | DEKLICE B (WU15/1) | SLO | |
193 | SMRDEL | Tina | MBK ČRNI VRH | DEKLICE A (WU15/2) | SLO | |
194 | HOčEVAR | Lucija | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE A (WU15/2) | SLO | |
195 | KRANJEC ŽAGAR | Hana | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE A (WU15/2) | SLO | |
196 | ŠPRINGER | Tia | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE A (WU15/2) | SLO | |
197 | PILIH | Vita | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | SLO | |
198 | ČEMAžAR | Klara | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | SLO | |
199 | KOSTELEC | Tina | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | SLO | |
200 | HORVAT | Lea | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | SLO | |
201 | ROTAR | Rebeka | RIBNO ALPINE RESORT BLED | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | SLO | |
202 | MOROZ | Nuša | KD SLOGA 1902 IDRIJA | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | SLO | |
203 | ČUK | Špela | KD SLOGA 1902 IDRIJA | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | SLO | |
204 | PREVC | Eva | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | SLO |