Mežica, 16.06.2024
SloEnduro series
Športno kolesarski klub Pendalna telefon : 040 848 749 email : kkpendalna@gmail.com site : http://www.sloenduro.com
16, Jun. ( NE ) , 2024 - 10:00 h
Mežica - Mežica ,SLOVENIJA
Ideš na trku ? Imaš mesta u vozilu? Da li bi primio saputnika? Ostavi svoje podatke.
Tražiš prevoz trku? Objavi svoju lokaciju i predviđeno vreme polaska i sačekaj poziv.
od: | Sat: | Br. praznih mesta: | Usput : |
---|
od: | Sat: | Br. praznih mesta: |
Usput : |
---|
Prezime | Ime | Klub | Kategorija | Država | Plaćano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | PFUISI | Michael | RADLAGER RACING DIVISION | Elite M (obvezna licenca) | AUT | |
2 | DöLLER | Philipp | RADLAGER RACING DIVISION | Elite M (obvezna licenca) | AUT | |
3 | BELINGAR | Črt | ŠKTD AVčE | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
4 | PERšAK | Vid | UNIOR SINTER | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
5 | HUTMAN | Omer | ISRAEL NATIONAL TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ISR | |
6 | SZICS | Serge | ALPINBIKE TEAM ENDURA | Elite M (obvezna licenca) | HUN | |
7 | SMRDEL | Miha | MBK ČRNI VRH | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
8 | KAVčIč | Jernej | MBK ČRNI VRH | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
9 | POLOVSAK | Jan | ŠPORTNO KOLESARSKI KLUB PENDALNA | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
10 | ZüGN | Oliver | CROSSINGWAVES TEAM | Elite M (obvezna licenca) | HUN | |
11 | IVARTNIK | David | GOLOVEC TRAILS | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
12 | BREGAR | Rok | MTB TRBOVLJE | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
13 | PIRNOVAR | Jan | MTB TRBOVLJE | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
14 | SHPANOF | Elad | ISRAEL NATIONAL TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ISR | |
15 | TRATNIK BAJC | Miha | MBK ČRNI VRH | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
16 | HUTH | Nejc | ENERGIJATEAM.COM | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
17 | VOVK | Peter | CALCIT BIKE TEAM | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
18 | KRAšOVEC | Tim | WOLF RACING BY WHEELBASE | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
19 | STONIG | Matthias | RADWERKER | Elite M (obvezna licenca) | AUT | |
20 | KASJAK GUTMAN | Jaša | DGK POHORJE - SPANK TEAM | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
21 | STROMBERGER | Lukas | RS RADWERKER | Elite M (obvezna licenca) | AUT | |
22 | TISCHHART | Florian | TREK STORE WIEN | Elite M (obvezna licenca) | AUT | |
23 | LEBAN | Tilen | DEŠ FLEŠ | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
24 | JEž | Tim | KAMPLC RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
25 | KVAS | Matic | DGK POHORJE - SPANK TEAM | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
26 | SKANT | Gerd | BIKECLUB GIANT STATTEGG | Elite M (obvezna licenca) | AUT | |
27 | PERDIH | Erik | PEDAL RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
28 | BAVDAž | Rok | KK ČRN TRN | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
29 | JERKIč | Miha | KK ČRN TRN | Elite M (obvezna licenca) | SLO | |
30 | VOJSKA | Maja | MBK ČRNI VRH | Ženske (absolutno) | SLO | |
31 | KODRIč | Darja | MTB TRBOVLJE | Ženske (absolutno) | SLO | |
32 | LEEB | Lisa | DO-BIKER BRUCK | Ženske (absolutno) | AUT | |
33 | EBERHARD | Sabrina | RADLAGER RACING DIVISION | Ženske (absolutno) | AUT | |
34 | MLINAR | Lucija | KK RAVNE NA KOROŠKEM | Ženske (absolutno) | SLO | |
35 | KOMEL | Maša | KK ČRN TRN | Ženske (absolutno) | SLO | |
36 | ECKERT | Alexandra | BIKECLUB GIANT STATTEGG | Ženske (absolutno) | AUT | |
37 | MUNIH | Damjana | PEDAL RACING TEAM | Ženske (absolutno) | SLO | |
38 | VAJNHANDL | Urban | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
39 | HVALC | Jan | ŠD SUPERSNURF | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
40 | BABó | Áron | FRO RACING | U19 M (obvezna licenca) | HUN | |
41 | PREMRL | Tevž | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
42 | ŠUšTAR | Nik | GOLOVEC TRAILS | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
43 | MILAR | Martin Mark | RAJD LJUBLJANA | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
44 | PROSENIK | Van | GOLOVEC TRAILS | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
45 | BOšKIN | Filip | MBK ČRNI VRH | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
46 | DAGARIN | Nejc | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
47 | OSOLIN | Matej | CALCIT BIKE TEAM | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
48 | KLEIBNER | David | RS RADWERKER | U19 M (obvezna licenca) | AUT | |
49 | PEčNIK | Tian | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
50 | STRUNA | Maks | KK ZAVRŠNICA | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
51 | SVETINA BART | David | U19 M (obvezna licenca) | SLO | ||
52 | AžMAN | Juš | KK ZAVRŠNICA | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
53 | KOFJAč | Anže | KK ZAVRŠNICA | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
54 | BERLOT | Vid | KK ZAVRŠNICA | U19 M (obvezna licenca) | SLO | |
55 | VEZONIK | Filip | U19 M (obvezna licenca) | SLO | ||
56 | SZALAY | Boldizsar | CUBE-CSöMöR UCI MTB TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
57 | OSREDKAR | Drejc | GOLOVEC TRAILS | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
58 | HORVáTH | Erik | FRO RACING | U17 M (obvezna licenca) | HUN | |
59 | RINK | Taj | KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
60 | LIčEN | Anže | KAMPLC RACING TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
61 | NAGODE | Mark | GOLOVEC TRAILS | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
62 | MARGON | Izak | KAMPLC RACING TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
63 | LAHARNAR | Ian | KAMPLC RACING TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
64 | ŠTRUBELJ | Izak | BIKEHANIC LUMAR | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
65 | FORGAč | Matej | MEDVEDICA | U17 M (obvezna licenca) | SVK | |
66 | PODVORNIK | Sven | 427 SAVAGE SQUAD | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
67 | LAPANJA | Maks | ŠPORTNO KOLESARSKI KLUB PENDALNA | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
68 | SOMI | Adam | ŠKTD APAČE-MLINARJI | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
69 | KOSTEN | Ažbe | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
70 | GRAčNER | Tine | GOLOVEC TRAILS | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
71 | šOLAJA | Luka | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
72 | LIčEN | Vid | GOLOVEC TRAILS | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
73 | PROSEN | Aljaž | KAMPLC RACING TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
74 | MAROLT | Jernej | CALCIT BIKE TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
75 | POTOčAN | Nik | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
76 | JAMNIK | Jernej | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
77 | TABAJ | Loris | KAMPLC RACING TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
78 | PETRUšIć | Tristan | CALCIT BIKE TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
79 | ŠAV | Aljaž | CALCIT BIKE TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
80 | ROJC | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
81 | ADAM | Marcel | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
82 | NOSAN | Gabriel | CALCIT BIKE TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
83 | PEZDEVšEK | Liam | ŠD SUPERSNURF | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
84 | PREMRL | Matic | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
85 | KUNAVER SMOLKOVIč | Svit | RAJD LJUBLJANA | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
86 | ANTLER | Jurij | KK ČRN TRN | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
87 | BUČAN | Filip | KK ČRN TRN | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
88 | SEVER | Lenart | KK ČRN TRN | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
89 | LAčEN | Matija | KK ČRN TRN | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
90 | GRUDEN | Nik | KK ČRN TRN | U17 M (obvezna licenca) | SLO | |
91 | OREMUSOVA | Olivia | MEDVEDICA | U17 W (obvezna licenca) | SVK | |
92 | TERPIN | Eva | RAJD LJUBLJANA | U17 W (obvezna licenca) | SLO | |
93 | LIBNIK | Nežka | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U17 W (obvezna licenca) | SLO | |
94 | STERGAR | Eva Zala | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U17 W (obvezna licenca) | SLO | |
95 | KUZMA | Lana | KK ČRN TRN | U17 W (obvezna licenca) | SLO | |
96 | STRAšEK | Blaž | ŠPORTNO DRUšTVO BATT | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | |
97 | čUK | Blaž | MBK ČRNI VRH | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | |
98 | KAPOCSI | Zalán | FRO RACING | Amaterji (obvezna licenca) | HUN | |
99 | šIKMAN | Nejc | ŠD GRABIT | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | |
100 | LőRINCZ | János | BIKE-ZONE GöDöLLő | Amaterji (obvezna licenca) | HUN | |
101 | MUHA | Nejc | KK POSTOJNA | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | |
102 | ŠONC | Jaša | KD BREZ ZAVOR | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | |
103 | SZABADOS | Lajos | Amaterji (obvezna licenca) | HUN | ||
104 | RADULOVIć | Filip | Amaterji (obvezna licenca) | CRO | ||
105 | ARL | Žan | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | |
106 | WINKLER | Blaž | DEŠ FLEŠ | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | |
107 | KOKOLE | Jakob | DEŠ FLEŠ | Amaterji (obvezna licenca) | SLO | |
108 | ZAVRšNIK | Karel | MTB TRBOVLJE | Master 1 M (obvezna licenca) | SLO | |
109 | GRUBER | Markus | MUDDYTEAMBIKERS | Master 1 M (obvezna licenca) | AUT | |
110 | OBLAK | Jernej | GOLOVEC TRAILS | Master 1 M (obvezna licenca) | SLO | |
111 | MEIER | Bastian | DO-BIKER BRUCK | Master 1 M (obvezna licenca) | AUT | |
112 | KODRIč | Simon | MTB TRBOVLJE | Master 1 M (obvezna licenca) | SLO | |
113 | ŠPANJOL | Luka | ADRENALINA MTB TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | CRO | |
114 | MEIER | Benjamin | DO-BIKER BRUCK | Master 1 M (obvezna licenca) | AUT | |
115 | MOHR | Ludwig | RADLAGER RACING DIVISION | Master 1 M (obvezna licenca) | AUT | |
116 | HUBER | Tino | TEAM DORRONG | Master 1 M (obvezna licenca) | AUT | |
117 | HENSE-LINTSCHNIG | Philipp | TEAM JANGER | Master 1 M (obvezna licenca) | AUT | |
118 | MARZIDOšEK | Tilen | Master 1 M (obvezna licenca) | SLO | ||
119 | GLANZ | Reiner | BIKECLUB GIANT STATTEGG | Master 1 M (obvezna licenca) | AUT | |
120 | SPRUK | Miha | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | SLO | |
121 | LIPUščEK | Tadej | PEDAL RACING TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | SLO | |
122 | ČERNILOGAR | Nejc | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | SLO | |
123 | NAGODE | Grega | GOLOVEC TRAILS | Master 2 M (obvezna licenca) | SLO | |
124 | ZEIDLER | Walter | DO-BIKER BRUCK | Master 2 M (obvezna licenca) | AUT | |
125 | MAIERHOFER | Cri | TEAM DORRONG | Master 2 M (obvezna licenca) | AUT | |
126 | GRAHOVAC | Dane | ŠPORTNO KOLESARSKI KLUB PENDALNA | Master 2 M (obvezna licenca) | SLO | |
127 | ZISKó | Balázs | FRO RACING | Master 2 M (obvezna licenca) | HUN | |
128 | BELINGAR | Branko | ŠKTD AVčE | Master 2 M (obvezna licenca) | SLO | |
129 | MUNIH | Marko | PEDAL RACING TEAM | Master 2 M (obvezna licenca) | SLO | |
130 | HERCOG | Jani | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | Master 2 M (obvezna licenca) | SLO | |
131 | GAVRAN | Blaž | MTB POSTOJNA | Master 2 M (obvezna licenca) | SLO | |
132 | RADULOVIć | Darko | ČRNUčE TRAILS | Master 3 M (obvezna licenca) | SLO | |
133 | BRUS | Martin | KAMPLC RACING TEAM | Master 3 M (obvezna licenca) | SLO | |
134 | STROHMAYER | Michael | ASKÖ MK FACTORY RACING TEAM | Master 3 M (obvezna licenca) | AUT | |
135 | NOVAK | Jaka | GOLOVEC TRAILS | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
136 | VUKOJEVIč | Nikolaj | GOLOVEC TRAILS | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
137 | BOžIč | Domen | ŠKTD AVčE | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
138 | PRAčEK | Jakob | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
139 | SLUGA | Tine | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
140 | MATIJEVEC JERMAN | Kostja | GOLOVEC TRAILS | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
141 | BIZJAK | Izak | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
142 | FOšNARIč | Maks | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
143 | ROZMAN | Staš | ČRNUčE TRAILS | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
144 | DOLER | Maks Franc | 427 SAVAGE SQUAD | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
145 | BRAčKO | Matevž | 427 SAVAGE SQUAD | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
146 | ROZMAN | Jakob | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
147 | LORENCI | Luka | 427 SAVAGE SQUAD | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
148 | PESERL | Val | 427 SAVAGE SQUAD | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
149 | LAZAR | Vitan | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
150 | VACARU | Simon | MEDVEDICA | U15 M (obvezna licenca) | SVK | |
151 | KRAšOVIC | Gal | GOLOVEC TRAILS | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
152 | MOHAR | Loren | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
153 | BIZJAK | Tai | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
154 | TURK | Matija | RAJD LJUBLJANA | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
155 | PAVLIč | Rok | RAJD LJUBLJANA | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
156 | PRISTOVNIK | Jakob | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
157 | TITOVšEK | Max | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
158 | MUNIH | Žiga | PEDAL RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
159 | LAPANJA | Jaka | ŠKK PENDALNA | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
160 | KRUNIC | Theodor | EST INSANE | U15 M (obvezna licenca) | BIH | |
161 | NOVAK | Gaber | RAJD LJUBLJANA | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
162 | GLEŠČIČ | Rok | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
163 | JUSTIN | Erazem | KK ČRN TRN | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
164 | FURLAN | Tine | KK ČRN TRN | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
165 | MUčIć | Maksimiljan | RAJD LJUBLJANA | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
166 | KOKOLE | Marko | KK ČRN TRN | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
167 | KRANJC | Matic | KK ČRN TRN | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
168 | MAVEC | Urh | RAJD LJUBLJANA | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
169 | MOZETIč | Nejc | KK ČRN TRN | U15 M (obvezna licenca) | SLO | |
170 | REINWALD | Matthias | ALTIS THE BIKE TEAM | U15 M (obvezna licenca) | AUT | |
171 | PODVORNIK | Eva | 427 SAVAGE SQUAD | U15 W (obvezna licenca) | SLO | |
172 | KREčIč | Zala | KAMPLC RACING TEAM | U15 W (obvezna licenca) | SLO | |
173 | VYHLIDALOVA | Maria | MEDVEDICA | U15 W (obvezna licenca) | SVK | |
174 | FUJAN | Jaka | GOLOVEC TRAILS | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
175 | STRES | Tjaž | KAMPLC RACING TEAM | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
176 | SLADEK | Martin | MEDVEDICA | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SVK | |
177 | PRUšA | Šimon | MEDVEDICA | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SVK | |
178 | ADAM | Tin | 427 SAVAGE SQUAD | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
179 | SLIšKO | Max | 427 SAVAGE SQUAD | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
180 | KOVAč | Rene | KAMPLC RACING TEAM | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
181 | VUJASIN | Jaka | RAJD LJUBLJANA | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
182 | CURK | Aleks | KK ČRN TRN | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
183 | NOVAK | Gal | RAJD LJUBLJANA | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
184 | PALčIč | Gal | RAJD LJUBLJANA | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
185 | DJINOVSKI | Lev | RAJD LJUBLJANA | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
186 | SEMENIč | Vili | KK ČRN TRN | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
187 | KORON | Rene | KK ČRN TRN | U13 M (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
188 | KOS | Nace | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
189 | ŠTUCIN | Jan | PEDAL RACING TEAM | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
190 | BARUT | Luka | KK ČRN TRN | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
191 | PRAčEK | Janez | KAMPLC RACING TEAM | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
192 | KOMPAN | Andrej | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | SLO | ||
193 | TOMSIč | Andraž | KK ČRN TRN | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
194 | BRELIH | Dante | ALLIANCE ASE RACING TEAM | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
195 | RINK | Gašper | KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
196 | OCEPEK | Jan | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | AUT | |
197 | BURNIK | Sven | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | SLO | ||
198 | SMOLEJ | Aleš Emlyn | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | SLO | ||
199 | FUJAN | Žiga | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | SLO | ||
200 | ŠOBAK | David Llewelyn | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | SLO | ||
201 | RIGELNIK | Marvin | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | AUT | ||
202 | SáNTA | Kevin | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | HUN | ||
203 | KOVAč | Gregor | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | SLO | ||
204 | LOVIć | Denis | CELJE TRAILS | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
205 | PETEK | Hannes | RADWERKER | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | AUT | |
206 | OBOLNAR | Anže | GOLOVEC TRAILS | E-bike moški (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
207 | MALUS | Domen | MTB LISCA | E-bike moški (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
208 | FINK | Marko | KD ZVERINICE | E-bike moški (licenca ali dnevna licenca) | SLO | |
209 | RAPAC | Peter | E-bike moški (licenca ali dnevna licenca) | SLO | ||
210 | PLANKO | Vid | E-bike moški (licenca ali dnevna licenca) | SLO | ||
211 | PAHOR | Marko | E-bike moški (licenca ali dnevna licenca) | SLO | ||
212 | IVANOV | Boyko | ROLLING BEARS | E-bike moški (licenca ali dnevna licenca) | BGR |