Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | GALUF | Lucija | JB TEAM NOVO MESTO | Ženske A | ||
2 | NOVAK | Katarina | BIKEREPUBLIC | Ženske A | ||
3 | ROGLIč | Mateja | TEAM EPPINGER | Ženske A | ||
4 | MAčEK | Tina | KD LPP | Ženske A | ||
5 | ZAJEC | Maja | ŠD BAM.BI | Ženske A | ||
6 | ZRIMšEK | Petra | ŠD BAM.BI | Ženske A | ||
7 | MOHORIč | Matejka | BAM.BI | Ženske B | ||
8 | OPEKA | Ajda | KD BRANIK MARIBOR | Ženske B | ||
9 | PATAJAC KOSMAC | Julija | IZVIR VIPAVA | Ženske B | ||
10 | BRELIH | Tina | KD ALPE SIS | Ženske B | ||
11 | VERšNIK | Zdenka | JB TEAM NOVO MESTO | Ženske C | ||
12 | URšIč | Vida | ŠD BAM.BI | Ženske C | ||
13 | RAKOš | Ivica | ŠD TURBO M | Ženske C | ||
14 | UšENIčNIK | Tina | ŠD BAM.BI | Ženske C | ||
15 | CEGLAR | Vida | BICIKEL.COM | Ženske C | ||
16 | GALUN | Dejan | ŠD RIKITEAM | Amaterji | ||
17 | AVGUšTIN | Simon | ŠD RIKITEAM | Amaterji | ||
18 | MURKO | Vid | ARCONT SELCE | Amaterji | ||
19 | KRžMANC | Miha | KAMEN KOCIPER | Amaterji | ||
20 | OSVALD | Florjan | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | ||
21 | HOMAN | Gregor | BAM.BI | Amaterji | ||
22 | KUNAVER | Tom | KD ALPE SIS | Amaterji | ||
23 | LIKAR | Anej | Amaterji | |||
24 | AMBROžIč | Aljaž | IZVIR VIPAVA | Amaterji | ||
25 | POLAJNAR | Klemen | TEAM TURBO TROPOVCI | Amaterji | ||
26 | ŠILAK | Jernej | ŠD TURBO M | Master A | ||
27 | BOGšA | Uroš | ŠD TURBO M | Master A | ||
28 | KLAVORA | Mitja | JB TEAM NOVO MESTO | Master A | ||
29 | ROZMAN | Anže | ŠD KOLOKA | Master A | ||
30 | GRUšOVNIK | Matjaž | ŠD RIKITEAM | Master A | ||
31 | KRAVOS | Matej | TUŠ T.E.A.M. | Master A | ||
32 | BOšNJAK | Miha | B.V.G. GULČ | Master A | ||
33 | KREGAR | Matjaž | B.V.G. GULČ | Master A | ||
34 | ARTENJAK | Andrej | KK BIKE-EK HALOZE 2002 | Master A | ||
35 | ŠALAMUN | Darko | KD LPP | Master B | ||
36 | RIBIč | Zoran | ŠD RIKITEAM | Master B | ||
37 | RIHTARIČ | David | ŠD RIKITEAM | Master B | ||
38 | MAčEK | Marjan | KD LPP | Master B | ||
39 | BERGANT | Rok | ŠD KOLOKA | Master B | ||
40 | GOLOB | Jože | KD BRANIK MARIBOR | Master B | ||
41 | ZAVODNIK | Boris | BAM.BI | Master B | ||
42 | MIHOVEC | Luka | ŠD TURBO M | Master B | ||
43 | KAPš | Miha | ŠPICA ŠPORT TEAM | Master B | ||
44 | VELIčKI | Trajče | ŠD RIKITEAM | Master B | ||
45 | LOVšE | Matej | TUŠ T.E.A.M. | Master B | ||
46 | KRAMBERGER | Miha | KK BIKE-EK HALOZE 2002 | Master B | ||
47 | KARIDI | Jurij | Master B | |||
48 | PUST | Tine | KK KAMEN KOCIPER | Master B | ||
49 | DEčKO | Denis | BIKEREPUBLIC | Master B | ||
50 | BABIć | Đulijano | Master B | |||
51 | JUVANčIč | Gregor | ŠD BAM.BI | Master B | ||
52 | STIBILJ | Jernej | PICIBICI | Master B | ||
53 | NOVAK | Bine | PICIBICI | Master B | ||
54 | GREGORčIč | Peter | ŠD BAM.BI | Master B | ||
55 | BERNARD | Omar | TEAM TURBO TROPOVCI | Master C | ||
56 | FERJANčIč | Boštjan | IZVIR VIPAVA | Master C | ||
57 | DRAšKIč | Tine | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | Master C | ||
58 | KONC | Gorazd | SAVA KRANJ CYCLING | Master C | ||
59 | OTONIčAR | Domen | KK POSTOJNA | Master C | ||
60 | OTER | Mitja | KK POSTOJNA | Master C | ||
61 | BRATUš | Dean | MBK ČRNI VRH | Master C | ||
62 | VERSTOVŠEK | Stanko | JB TEAM NOVO MESTO | Master C | ||
63 | DACAR | Boštjan | ŠD BAM.BI | Master C | ||
64 | MORI | Mitja | GANESHA TEAM | Master C | ||
65 | ŽGAVC | Boštjan | IZVIR VIPAVA | Master C | ||
66 | TRčEK | Marjan | BREZ KLUBA | Master C | ||
67 | LEVSTIK | Robert | Master C | |||
68 | FILIPIč | Grega | KD ALPE SIS | Master C | ||
69 | PREšEREN | Jani | B.V.G. GULČ | Master C | ||
70 | JELIć | Borja | TUŠ T.E.A.M. | Master C | ||
71 | KETIš | Dominik | TEAM TURBO TROPOVCI | Master D | ||
72 | RAC | Radovan | TEAM TURBO TROPOVCI | Master D | ||
73 | HAJDINJAK | Dušan | TEAM TURBO TROPOVCI | Master D | ||
74 | KOVAč | Marjan | ŠD TURBO M | Master D | ||
75 | KOVAč | Matjaž | IZVIR VIPAVA | Master D | ||
76 | VERBIč | Roman | KD LPP | Master D | ||
77 | ŽGAVEC | Milan | IZVIR VIPAVA | Master D | ||
78 | LIKAR | Robert | IZVIR VIPAVA | Master D | ||
79 | MARINKO | Grega | Master D | |||
80 | BREZNIK | Edvin | BREZ KLUBA | Master D | ||
81 | GRILJ | Jernej | Master D | |||
82 | CESAR | Igor | KD PAPEŽ PODGORJE | Master D | ||
83 | KODERMAN | Marjan | KD ALPE SIS | Master D | ||
84 | KREJAN | Simon | KK MASTER TEAM | Master E | ||
85 | ŠESEK | Uroš | TEAM TURBO TROPOVCI | Master E | ||
86 | BALOH | Marko | KOLESARSKI KLUB BTT | Master E | ||
87 | BAJEC | Franc | KK POSTOJNA | Master E | ||
88 | GRUDEN | Gregor | IZVIR VIPAVA | Master E | ||
89 | ČERNIGOJ | Milan | KD LPP | Master E | ||
90 | KEPIC | Anton | SD TRZIN | Master E | ||
91 | DANEVčIč | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master E | ||
92 | MELANšEK | Iztok | TUŠ T.E.A.M. | Master E | ||
93 | PRPAR | Vlado | TUŠ T.E.A.M. | Master E | ||
94 | GORJANEC | Dušan | KD PAPEŽ PODGORJE | Master E | ||
95 | HVALA | Oskar | KD BRDA DOBROVO | Master E | ||
96 | DEBELJAK | Janez | KD LPP | Master F | ||
97 | ŽBONTAR | Sašo | ŠD TURBO M | Master F | ||
98 | DETIčEK | Edvard | ŠD TURBO M | Master F | ||
99 | JUG | Sergej | KK DJAK-ŠD SENG | Master F | ||
100 | MULEJ | Robert | KD BRDA DOBROVO | Master F | ||
101 | ŽAVBI | Andrej | TUŠ T.E.A.M. | Master F | ||
102 | BOGATAJ | Igor | POGI TEAM UAE GENERALI | Master F | ||
103 | NOVAK | Branko | ŠD BAM.BI | Master F | ||
104 | BRATINA | Marjan | KD BRDA DOBROVO | Master F | ||
105 | RAKOš | Dragan | ŠD TURBO M | Master G | ||
106 | CAR | Ljubo | KD BRANIK MARIBOR | Master G | ||
107 | SKUBIC | Borislav | KD LPP | Master G | ||
108 | REVEN | Dare | ŠD BAM.BI | Master G | ||
109 | KIRIč | Avgust | KD BRDA DOBROVO | Master G | ||
110 | ČUDEN | Marjan | B.V.G. GULČ | Master G | ||
111 | MIHOVILOVIć | Ivan | IZVIR VIPAVA | Master H | ||
112 | GOVEKAR | Anton | ŠD TURBO M | Master H | ||
113 | MIHOVEC | Matej | ŠD TURBO M | Master H | ||
114 | VEHAR | Danijel | KD BRDA DOBROVO | Master H | ||
115 | PREšEREN | Janez | B.V.G. GULČ | Master H | ||
116 | KASTELIC | Ivan | B.V.G. GULČ | Master H | ||
117 | OTONIčAR | Janez | KK POSTOJNA | Master I | ||
118 | BAHAR | Milan Sr. | KK POSTOJNA | Master I | ||
119 | LAMPE | Bojan | ŠD TURBO M | Master I | ||
120 | SAKSIDA | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master I | ||
121 | KONčINA | Rafael | KD HRASTNIK | Master I | ||
122 | CIGOJ | Zorko | KD BRDA DOBROVO | Master I |
ŠPORTNO DRUŠTVO B.V.G.GULČ telefon : 041 772 794 email : ivan.popovic@iskrasistemi.si
06, May. ( NE ) , 2018 - 10:00 h
Podpeč - Podpeč ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|