Kamnik, 30.06.2013
XCO Pokal mladi - SloXcup,XCO Pokal Slovenije - SloXcup
KOLESARSKO DRUŠTVO CALCIT KAMNIK telefon : 0 email : info@calcit-bike.com
30, Jun. ( NE ) , 2013 - 08:00 h
Kamnik - Kamnik ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BABNIK | Primož | CALCIT BIKE TEAM | Open - moški | SLO | |
2 | BOGáR | Gábor | WABERERS AREUS CUBE MTB TEAM | ELITE (ME) | HUN | |
3 | LAMASTRA | Giuseppe | ARCOBALENO CARRARO - TRENTINO MTB | ELITE (ME) | ITA | |
4 | DEI TOS | Andrea | G.S. CICLI OLYMPIA | ELITE (ME) | ITA | |
5 | PARTI | András | WABERERS AREUS CUBE MTB TEAM | ELITE (ME) | HUN | |
6 | VIDOVIC | Sasa | BK KEINDL-SPORT | ELITE (ME) | CRO | |
7 | RABENSTEINER | Fabian | FOCUS XC ITALY TEAM | ELITE (ME) | ITA | |
8 | PLANK | Christoph | MTB CLUB OBERWART | ELITE (ME) | AUT | |
9 | VODOPIVEC | Luka | MBK ČRNI VRH | ELITE (ME) | SLO | |
10 | PRISTOVNIK | Blaž | MBK ČRNI VRH | ELITE (ME) | SLO | |
11 | RYSENKO | Sergii | UKRAINE NATIONAL TEAM | ELITE (ME) | UKR | |
12 | BATSUTSA | Mykhaylo | UKRAINE NATIONAL TEAM | ELITE (ME) | UKR | |
13 | NEMET | Tomislav | BK OSIJEK 2010 | ELITE (ME) | CRO | |
14 | BUDIN | Matjaž | MBK ČRNI VRH | ELITE (ME) | SLO | |
15 | PODRIčNIK | Blaž | MBK ČRNI VRH | ELITE (ME) | SLO | |
16 | KRIVONOG | Luka | MBK ČRNI VRH | ELITE (ME) | SLO | |
17 | ČONKAš | Velimir | BK MURA AVANTURA | ELITE (ME) | CRO | |
18 | GEHBAUER | Alexander | TX ACTIVE BIANCHI | ELITE (ME) | AUT | |
19 | HRIBOVšEK | Boštjan | CALCIT BIKE TEAM | ELITE (ME) | SLO | |
20 | VOGRIN | David | KD SLOGA 1902 IDRIJA | ELITE (ME) | SLO | |
21 | RAUTER | Samo | GANESHA TEAM | ELITE (ME) | SLO | |
22 | LAVTAR | Boštjan | CALCIT BIKE TEAM | ELITE (ME) | SLO | |
23 | HOCHMüLLER | Christoph | RC ARBÖ GRIFFEN | ELITE (ME) | AUT | |
24 | SCHUERMANS | Jens | ELITE (ME) | BEL | ||
25 | HALZER | Miha | ENERGIJATEAM.COM | ELITE (ME) | SLO | |
26 | KATALENIć | Tomislav | UNI TEAM | ELITE (ME) | CRO | |
27 | BELAK | Jure | ENERGIJATEAM.COM | ELITE (ME) | SLO | |
28 | GEHBAUER | Robert | RC ARBÖ ASKÖ KLAGENFURT | ELITE (ME) | AUT | |
29 | BONELLI | Efrem | KM BOTTECHIA PRO TEAM | ELITE (ME) | ITA | |
30 | SIMčIć | Đani | BGK TUŠKANAC | ELITE (ME) | CRO | |
31 | BELOKRYLOV | Alexey | FORWARD-UDMURTIA TEAM | ELITE (ME) | RUS | |
32 | FINETTO | Davide | KM BOTTECHIA PRO TEAM | ELITE (ME) | ITA | |
33 | PILSKI | Milo | BGK TUŠKANAC | ELITE (ME) | CRO | |
34 | PECHENIN | Evgeniy | FORWARD-UDMURTIA TEAM | ELITE (ME) | RUS | |
35 | ZWIEHOFF | Ben | BERGAMONT RACING TEAM | U23 M | DEU | |
36 | CSIELKA | Márk | WABERERS AREUS CUBE MTB TEAM | U23 M | HUN | |
37 | FERRAZZO | Nicolò | TEAM RUDY PROJECT PEDALI DI MARCA | U23 M | ITA | |
38 | FREY | Martin | TEAM BULLS | U23 M | DEU | |
39 | OLIVA | Vittorio | BI&ESSE LEECOUGAN INFOTRE | U23 M | ITA | |
40 | TAšIć | Mario | BK DUGO SELO | U23 M | CRO | |
41 | PESSE | Michael | CICLI LUCCHINI.COM | U23 M | ITA | |
42 | TOMAC | Silvije | BK CIKLUS | U23 M | CRO | |
43 | SHEPEL | Mykola | UKRAINE NATIONAL TEAM | U23 M | UKR | |
44 | SCHERER | Julian | THE AUSTRIAN MUSKETEERS | U23 M | SLO | |
45 | SHEVTSOV | Artem | UKRAINE NATIONAL TEAM | U23 M | UKR | |
46 | MEGGYESI | Gergo | ROSE-HUNGARY | U23 M | HUN | |
47 | BATS | Didier | TOKA PRINT MTB TEAM | U23 M | BEL | |
48 | FONSECA | Andrey | BI&ESSE CARRERA | U23 M | CRI | |
49 | CAMACHO | Luis | BI&ESSE CARRERA | U23 M | CRI | |
50 | ROGINA | Domen | GANESHA TEAM | U23 M | SLO | |
51 | TEPINA | Rok | ENERGIJATEAM.COM | U23 M | SLO | |
52 | FERENčAK | Urban | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | SLO | |
53 | KOROšEC | Rok | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | SLO | |
54 | HOCHMüLLER | Stephan | RC ARBÖ GRIFFEN | U23 M | AUT | |
55 | DIMIC | Gregor | ENERGIJATEAM.COM | U23 M | SLO | |
56 | FUCHS | Andreas | TEAM PROTEK | U23 M | AUT | |
57 | DRAšLER | Aleš | UNI TEAM | U23 M | SLO | |
58 | RIGO | Paolo | BGK TUŠKANAC | U23 M | CRO | |
59 | EDELSBRUNNER | Martin | BIKECLUB GIANT STATTEGG | U23 M | AUT | |
60 | KOROLEV | Anton | FORWARD-UDMURTIA TEAM | U23 M | RUS | |
61 | ERIC | Polansek | RSC MCDONALDS KLOPEINER SEE | U23 M | AUT | |
62 | MUZAFAROV | Ruslan | FORWARD-UDMURTIA TEAM | U23 M | RUS | |
63 | PONOMAREV | Sergey | FORWARD-UDMURTIA TEAM | U23 M | RUS | |
64 | INNERHOFER | Julia | MTB-PRO TEAM COLNAGO SUDTIROL | U23+Elite W | ITA | |
65 | RABENSTEINER | Lisa | MTB-PRO TEAM COLNAGO SUDTIROL | U23+Elite W | AUT | |
66 | BELOMOINA | Yana | UKRAINE NATIONAL TEAM | U23+Elite W | UKR | |
67 | BENKO | Barbara | FOCUS XC TEAM | U23+Elite W | HUN | |
68 | TERESHCHUK | Marta | UKRAINE NATIONAL TEAM | U23+Elite W | UKR | |
69 | RUSZKOWSKI | Iva | BGK TUŠKANAC | U23+Elite W | CRO | |
70 | GUTIERREZ ORTEGA | Ines Carolina | U23+Elite W | ARG | ||
71 | POPOVA | Iryna | CYCLING CLUB ROMA MTB TEAM | U23+Elite W | UKR | |
72 | PERšE | Tina | CALCIT BIKE TEAM | U23+Elite W | SLO | |
73 | PINTARIČ | Blaža | CALCIT BIKE TEAM | U23+Elite W | SLO | |
74 | KONOVALOVA | Anna | FORWARD-UDMURTIA TEAM | U23+Elite W | RUS | |
75 | BERTETIć | Marko | BK KEINDL-SPORT | U19 M | CRO | |
76 | BIONDANI | Simone | FOCUS XC ITALY TEAM | U19 M | ITA | |
77 | VUKADIN | Tomislav | BK DUGO SELO | U19 M | CRO | |
78 | BAžON | Sandi | BK KEINDL-SPORT | U19 M | CRO | |
79 | ANDLAR | David | BK CIKLUS | U19 M | CRO | |
80 | FILIPOZZI | Kevin | FOCUS XC ITALY TEAM | U19 M | ITA | |
81 | GRUJIć | Matko | ADRENALINA MTB TEAM | U19 M | CRO | |
82 | PRYKHODKO | Kostyantyn | UKRAINE NATIONAL TEAM | U19 M | UKR | |
83 | TOMASEV | Alen | BK CRIKVENICA | U19 M | CRO | |
84 | MEGGYESI | Bercel | ROSE-HUNGARY | U19 M | HUN | |
85 | VODENIK | Žiga | KD HRASTNIK | U19 M | SLO | |
86 | KRAJNC | Gregor | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | SLO | |
87 | KADIVEC | Blaž | ENERGIJATEAM.COM | U19 M | SLO | |
88 | MIHALIč | Luka | ENERGIJATEAM.COM | U19 M | SLO | |
89 | POPOVIć | Eugen | KK JASTREBARSKO - WD40 BIKE | U19 M | CRO | |
90 | PUšNIK | Luka | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U19 M | SLO | |
91 | ZUPANčIč | Peter | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | SLO | |
92 | PIRNAT | Tomaž | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U19 M | SLO | |
93 | NYZYTSKYI | Vladyslav | CYCLING CLUB ROMA MTB TEAM | U19 M | UKR | |
94 | ANTONOV | Stanislav | FORWARD-UDMURTIA TEAM | U19 M | RUS | |
95 | NAGLIč | Rok | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U19 M | SLO | |
96 | RUžMAN | Ivan | BK MURA AVANTURA | Amater | CRO | |
97 | VRTAčNIK | Blaž | B.V.G. GULČ | Amater | SLO | |
98 | SVITIć | Dean | ADRENALINA MTB TEAM | Amater | CRO | |
99 | BELAJ | Vojko | KK RAVNE NA KOROŠKEM | Amater | SLO | |
100 | PODGORNIK | Tadej | MBK ČRNI VRH | Amater | SLO | |
101 | BRAJKOVIć | Robert Pierino | BK MTB ISTRA PAZIN | Amater | CRO | |
102 | KOROšEC | Martin | CALCIT BIKE TEAM | Amater | SLO | |
103 | PEčNIK | Matej | KK RAVNE NA KOROŠKEM | Amater | SLO | |
104 | GLOBOčNIK | Uroš | ENERGIJATEAM.COM | Amater | SLO | |
105 | SVETEK | Robert Franc | ENERGIJATEAM.COM | Amater | SLO | |
106 | MODIC | Aleš | CALCIT BIKE TEAM | Amater | SLO | |
107 | VRHOVNIK | Mohor | CALCIT BIKE TEAM | Amater | SLO | |
108 | ČERNE | Aljaž | SCOTT TEAM | Master 1 | SLO | |
109 | ČERNE | Mitja | DEŠ FLEŠ | Master 1 | SLO | |
110 | BOšKIN | Aleš | DEŠ FLEŠ | Master 1 | SLO | |
111 | BALENOVIć | Goran | BKK OTOK KRK | Master 1 | CRO | |
112 | HABUš | Ivan | BK CIKLUS | Master 1 | CRO | |
113 | BABIć | Dalibor | BK BUZET | Master 1 | CRO | |
114 | OREL | Daniel | BK KEINDL-SPORT | Master 1 | CRO | |
115 | VOLčIč | Tomaž | KK PANTAL | Master 1 | SLO | |
116 | KUčAN | Tomaž | RAJD LJUBLJANA | Master 1 | SLO | |
117 | TANCIK | Mitja | ENERGIJATEAM.COM | Master 1 | SLO | |
118 | TANCIK. | Jaka | ENERGIJATEAM.COM | Master 1 | SLO | |
119 | KLANčIč | Borut | DEŠ FLEŠ | Master 1 | SLO | |
120 | MOVRIN | Karel | ENERGIJATEAM.COM | Master 1 | SLO | |
121 | DEJAK | Janez | ENERGIJATEAM.COM | Master 1 | SLO | |
122 | VISOčNIK | Matevž | GANESHA TEAM | Master 1 | SLO | |
123 | MIKLIč | Gregor | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 | SLO | |
124 | MIKELJ | Uroš | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 | SLO | |
125 | STARMAN | Jan | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 | SLO | |
126 | GULIN | Primož | DEŠ FLEŠ | Master 2 | SLO | |
127 | URBANčIč | Milan | SCOTT TEAM | Master 2 | SLO | |
128 | ŠINIGOJ | Jernej | KK RAVNE NA KOROŠKEM | Master 2 | SLO | |
129 | NEMEčEK | Dejan | UNI TEAM | Master 2 | SLO | |
130 | MARTINJAš | Aljoša | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | SLO | |
131 | ŽAVBI | Iztok | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | SLO | |
132 | TOMšIč | Valter | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | SLO | |
133 | NOVAK | Rajko | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | SLO | |
134 | BOBEN | Aleš | MTB TRBOVLJE | Master 3 | SLO | |
135 | VRBAN | Milan | BK CRIKVENICA | Master 3 | CRO | |
136 | PODSEDNIK | Richard | BGK TUŠKANAC | Master 3 | CRO | |
137 | ZUPAN | Tine | SCOTT TEAM | Master 3 | SLO | |
138 | KEMPERL | Bojan | CALCIT BIKE TEAM | Master 3 | SLO | |
139 | ZORKO | Marin | BK KEINDL-SPORT | U17 M | CRO | |
140 | GOVEKAR | Blaž | MBK ČRNI VRH | U17 M | SLO | |
141 | TOMAS | Filip | BK FESTUNG | U17 M | CRO | |
142 | ŽGALIN | Matej | BK DUGO SELO | U17 M | CRO | |
143 | ČIčIN ŠAIN | Tonko | BBK ORLOV KRUG | U17 M | CRO | |
144 | KOšIR | Luka | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
145 | ZUPAN | Ciril | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
146 | RUSZKOWSKI | Jan | BGK TUŠKANAC | U17 M | CRO | |
147 | TRATNIK BAJC | Miha | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U17 M | SLO | |
148 | MRAK | Nejc | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U17 M | SLO | |
149 | HORDIIUK | Dina | UKRAINE NATIONAL TEAM | Mladinke | UKR | |
150 | ČERNILOGAR | Katja | PEDAL RACING TEAM | Mladinke | SLO | |
151 | GORLOVA | Alisa | FORWARD-UDMURTIA TEAM | Mladinke | RUS | |
152 | SITAR | Tamara | CALCIT BIKE TEAM | Mladinke | SLO | |
153 | JAGODIč | Eva | CALCIT BIKE TEAM | Mladinke | SLO | |
154 | VESEL | Urban | UNI TEAM | U15 M | SLO | |
155 | BOSMAN | Luka | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U15 M | SLO | |
156 | LAHAJNAR | Klara | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U15 M | SLO | |
157 | FILIPOVIć | Ema | BGK TUŠKANAC | U15 M | CRO | |
158 | ŠINIGOJ | Tomaž | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U15 M | SLO | |
159 | IVANINIć | Nino | BK MTB ISTRA PAZIN | U15 M | CRO | |
160 | GOVEKAR | Matevž | MBK ČRNI VRH | U15 M | SLO | |
161 | BRAJKOVIć | Karlo | BK MTB ISTRA PAZIN | U15 M | CRO | |
162 | HVALA | Mark | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U15 M | SLO | |
163 | POLZER | David | RSC MCDONALDS KLOPEINER SEE | U15 M | AUT | |
164 | NEMEčEK | Bine | UNI TEAM | U15 M | SLO | |
165 | IVARTNIK | David | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
166 | MIHALIč | Anže | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
167 | SKOK | Anže | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U15 M | SLO | |
168 | SKALA | Tilen | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
169 | MOVRIN | Ana | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
170 | PRUSNIK LOTRIč | Ema | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
171 | MOVRIN | Vita | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
172 | KRANJEC | Katja | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
173 | JANEžIč | Šana | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
174 | JAGODIč | Tilen | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
175 | FILIPOVIć | Jana | BGK TUŠKANAC | U13 M | CRO | |
176 | PEKETZ | Simon | RSC MCDONALDS KLOPEINER SEE | U13 M | AUT | |
177 | BELAJ | Žan | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U13 M | SLO | |
178 | UDIR | Maks | PEDAL RACING TEAM | U13 M | SLO | |
179 | PEčNIK | Teo | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U13 M | SLO | |
180 | DOLENšEK | Anže | KK ZAVRŠNICA | U13 M | SLO | |
181 | GOVEKAR | Martin | MBK ČRNI VRH | U13 M | SLO | |
182 | PETERNEL | Sergej | KK ZAVRŠNICA | U13 M | SLO | |
183 | ŽGALIN | Andrej | BK DUGO SELO | U13 M | CRO | |
184 | HUNJAK | Stjepan | BK MURA AVANTURA | U13 M | CRO | |
185 | KOCEN | Timotej | BK MURA AVANTURA | U13 M | CRO | |
186 | ŠINKOVEC | David | PEDAL RACING TEAM | U13 M | SLO | |
187 | POTOčNIK | Žan | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
188 | VOVK | Peter | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
189 | MALI | Grega | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
190 | SMOLNIKAR | Jakob | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
191 | ŽNIDAR | Aljaž | KK ZAVRŠNICA | U13 M | SLO | |
192 | STARMAN | Jaka | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
193 | PRELOVšEK | Gašper | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
194 | ČIBEJ | Barbara | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U13 M | SLO | |
195 | KRANJEC ŽAGAR | Matic | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
196 | GANTAR | Gašper | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U13 M | SLO | |
197 | LAHAJNAR | Matej | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U13 M | SLO | |
198 | KRANJEC | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
199 | FELC | Maj | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 M | SLO | |
200 | GNEZDA | Nace | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 M | SLO | |
201 | ČUK | Špela | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 M | SLO | |
202 | NOVAK | David Svit | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 M | SLO | |
203 | RUS | Jure | MBK ČRNI VRH | U11 M | SLO | |
204 | SKOK | Aleš | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 M | SLO | |
205 | MLAKAR | Daša | MBK ČRNI VRH | U11 M | SLO | |
206 | SMRDEL | Miha | MBK ČRNI VRH | U11 M | SLO | |
207 | TRSTENJAK | Matija | BK MURA AVANTURA | U11 M | CRO | |
208 | ŠKARJA | Eva | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | SLO | |
209 | SMOLNIKAR | Alja | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | SLO | |
210 | TRATNIK | Jakob | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 M | SLO | |
211 | MOVRIN | Ema | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | SLO | |
212 | PRELOVšEK | Jure | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | SLO | |
213 | CAR | Mark | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
214 | LANGUS | Luka | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
215 | JAGODIč | David | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
216 | KONCILJA | Urban | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
217 | SVETLIčIč | Jošt | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U9 M | SLO | |
218 | KRANJEC | Zoja | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | SLO | |
219 | SKOK | Marcel | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U9 M | SLO | |
220 | ČUK | Staš | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U9 M | SLO | |
221 | KRANJEC ŽAGAR | Hana | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | SLO | |
222 | KEREC | Matej | KK ZAVRŠNICA | U9 M | SLO | |
223 | FELC | Vit | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U9 M | SLO | |
224 | GNEZDA | Žan | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U9 M | SLO | |
225 | BABNIK | Gašper | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | SLO | |
226 | VOVK | Ambrož | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | SLO | |
227 | LANGUS | Ana | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | SLO | |
228 | STARMAN | Gal | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | SLO | |
229 | KOBAL | Marcel | ENERGIJATEAM.COM | U9 M | SLO | |
230 | PAHOR | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | SLO | |
231 | BOJKOVIč | Luka | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | SLO | |
232 | BOLTAR | Jan | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | SLO | |
233 | GNEZDA | Hana | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U7 M | SLO | |
234 | UDOVIčIć | Mario | ADRENALINA MTB TEAM | U7 M | CRO | |
235 | NOVAK | Ivana Rosa | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U7 M | SLO | |
236 | ŠKARJA | Sabina | ENERGIJATEAM.COM | U7 M | SLO | |
237 | BRECELJ | Job | ENERGIJATEAM.COM | U7 M | SLO | |
238 | LOPATIč | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U7 M | SLO |