Škofja Loka, 18.11.2018
Ciklokros Pokal Slovenije
Športno društvo Koloka telefon : 041 288 978 email : info@cxloka.si
18, Nov. ( NE ) , 2018 - 10:00 h
Škofja Loka - Škofja Loka ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | HOMAN | Gregor | BAM.BI | ČLANI (Licence ELITE in U23) | SLO | |
2 | ČEMAžAR | Nik | SAVA KRANJ CYCLING | ČLANI (Licence ELITE in U23) | SLO | |
3 | MIKLIč | Blaž | OSM FILMS | ČLANI (Licence ELITE in U23) | SLO | |
4 | RAJKOVIć | Marko | BK CIKLUS | ČLANI (Licence ELITE in U23) | CRO | |
5 | ZAJC | Robert | ČLANI (Licence ELITE in U23) | SLO | ||
6 | JENKO | Robi | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | ČLANI (Licence ELITE in U23) | SLO | |
7 | ČOTAR | Luka | SAVA KRANJ CYCLING | ČLANI (Licence ELITE in U23) | SLO | |
8 | KOSTELEC | Aljaž | SAVA KRANJ CYCLING | ČLANI (Licence ELITE in U23) | SLO | |
9 | ŠTAJNAR | Mihael | CALCIT BIKE TEAM | ČLANI (Licence ELITE in U23) | SLO | |
10 | ZUPANčIč | Peter | CALCIT BIKE TEAM | ČLANI (Licence ELITE in U23) | SLO | |
11 | SKOK | Anže | POGI TEAM UAE GENERALI | ČLANI (Licence ELITE in U23) | SLO | |
12 | SVETLIčIč | Andraž | SAVA KRANJ CYCLING | ČLANI (Licence ELITE in U23) | SLO | |
13 | LAKOTA | Luka | SAVA KRANJ CYCLING | ČLANI (Licence ELITE in U23) | SLO | |
14 | PIRIH | Aleš | SAVA KRANJ CYCLING | ČLANI (Licence ELITE in U23) | SLO | |
15 | PRIMOžIč | Jaka | SAVA KRANJ CYCLING | ČLANI (Licence ELITE in U23) | SLO | |
16 | CAPRA | Manuel | G.S. LAGORAI BIKE | STAREJŠI MLADINCI (MU19) | ITA | |
17 | MEDVED | Jakob | TK LJUBLJANA | STAREJŠI MLADINCI (MU19) | SLO | |
18 | AVBELJ | Blaž | POGI TEAM UAE GENERALI | STAREJŠI MLADINCI (MU19) | SLO | |
19 | ZIHERL | Luka | SAVA KRANJ CYCLING | STAREJŠI MLADINCI (MU19) | SLO | |
20 | KRANJEC ŽAGAR | Matic | CALCIT BIKE TEAM | STAREJŠI MLADINCI (MU19) | SLO | |
21 | RAVBAR | Jan | KK ADRIA MOBIL | STAREJŠI MLADINCI (MU19) | SLO | |
22 | ZALAR | Gašper | POGI TEAM UAE GENERALI | STAREJŠI MLADINCI (MU19) | SLO | |
23 | RUS | Jure | MBK ČRNI VRH | MLAJŠI MLADINCI (MU17) | SLO | |
24 | KRALJ | Fabijan | KK PANTAL | MLAJŠI MLADINCI (MU17) | SLO | |
25 | PETEK | Aljaž | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (MU17) | SLO | |
26 | ŽAVBI KUNAVER | Saša | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | ŽENSKE | SLO | |
27 | MARKIč | Urška | ŽENSKE | SLO | ||
28 | KRANJEC ŽAGAR | Mira | CALCIT BIKE TEAM | ŽENSKE | SLO | |
29 | BITENC | Jure | KD ŠENČUR | MASTERS 1 | SLO | |
30 | OMAN | Matic | KD ŠENČUR | MASTERS 1 | SLO | |
31 | VALJAVEC | Tadej | SAVA KRANJ CYCLING | MASTERS 1 | SLO | |
32 | DAKSKOBLER | Matej | KK PANTAL | MASTERS 1 | SLO | |
33 | POLAJNAR | Klemen | TEAM TURBO TROPOVCI | MASTERS 1 | SLO | |
34 | OTER | Mitja | KK POSTOJNA | MASTERS 1 | SLO | |
35 | URšIč | Blaž | KK PANTAL | MASTERS 1 | SLO | |
36 | HABUš | Ivan | BK CIKLUS | MASTERS 1 | CRO | |
37 | GRUšOVNIK | Matjaž | ŠD RIKITEAM | MASTERS 1 | SLO | |
38 | NERAD | Primož | TK OLIMPIJA | MASTERS 1 | SLO | |
39 | OMAHEN | Blaž | JB TEAM NOVO MESTO | MASTERS 1 | SLO | |
40 | SUšNIK | Blaž | KD ŠENČUR | MASTERS 1 | SLO | |
41 | LAZAR | Aleš | CYCLING UNITED LJUBLJANA | MASTERS 1 | SLO | |
42 | UDOVIC | Ales | MASTERS 1 | SLO | ||
43 | VOGRIN | Aljoša | ŠD T-2 | MASTERS 1 | SLO | |
44 | PERIC | Marko | KD BRDA DOBROVO | MASTERS 1 | SLO | |
45 | BANDEL | Mitja | MASTERS 1 | SLO | ||
46 | JANčAR | Željko | MASTERS 1 | SLO | ||
47 | ERJAVEC | Simon | CALCIT BIKE TEAM | MASTERS 1 | SLO | |
48 | ROPAS | Nejc | BIKEREPUBLIC | MASTERS 1 | SLO | |
49 | KRAVOS | Matej | TUŠ T.E.A.M. | MASTERS 1 | SLO | |
50 | JEZERšEK | Andrej | KD ALPE SIS | MASTERS 1 | SLO | |
51 | LOVšE | Matej | TUŠ T.E.A.M. | MASTERS 1 | SLO | |
52 | GAJSER | Leon | KOŠTRUNI | MASTERS 2 | SLO | |
53 | ŠESEK | Uroš | TEAM TURBO TROPOVCI | MASTERS 2 | SLO | |
54 | BAJEC | Franc | KK POSTOJNA | MASTERS 2 | SLO | |
55 | KOVAč | Matjaž | IZVIR VIPAVA | MASTERS 2 | SLO | |
56 | ZUPAN | Tine | SCOTT TEAM | MASTERS 2 | SLO | |
57 | MUHIč | Zvone | MASTERS 2 | SLO | ||
58 | PREMRN | Lucjan | IZVIR VIPAVA | MASTERS 2 | SLO | |
59 | MORI | Mitja | GANESHA TEAM | MASTERS 2 | SLO | |
60 | CORNACCHINI | Igor | SCOTT TEAM | MASTERS 2 | SLO | |
61 | SUšNIK | Nejc | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI | SLO | |
62 | LEšNIK | Jan | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI | SLO | |
63 | KALAN | Urban | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI | SLO | |
64 | BOžNAR PROSEN | Enej | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI | SLO | |
65 | UVODIč | Jan | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI | SLO | |
66 | GLADEK | Marcel | MBK ČRNI VRH | DEČKI | SLO | |
67 | FLAJS | Maj | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI | SLO | |
68 | FURLAN NERAD | Jure | NGS | DEČKI | SLO | |
69 | HAJNRIHAR | Gaber | DEČKI | SLO | ||
70 | VALJAVEC | Erazem | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI | SLO | |
71 | FURLAN NERAD | Jaka | NGS | DEČKI | SLO | |
72 | SKOK | Marcel | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEČKI | SLO | |
73 | ZORNADA | Marcel | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI | SLO | |
74 | KOVAč | Pij | IZVIR VIPAVA | DEČKI | SLO | |
75 | RAVBAR | Anže | KK ADRIA MOBIL | DEČKI | SLO | |
76 | KALAN | Neja | SAVA KRANJ CYCLING | Girls | SLO | |
77 | KRANJEC | Zoja | CALCIT BIKE TEAM | Girls | SLO | |
78 | KRANJEC ŽAGAR | Hana | CALCIT BIKE TEAM | Girls | SLO | |
79 | SUšNIK | Tjaša | CALCIT BIKE TEAM | Girls | SLO | |
80 | KORDEž | Mohor | DRUšTVO LUZ | CX za vse | SLO | |
81 | BUCIK | Gregor | DRUšTVO LUZ | CX za vse | SLO | |
82 | MILOVANOVIč | Klemen | DRUšTVO LUZ | CX za vse | SLO | |
83 | PACEK | Nejc | DRUšTVO LUZ | CX za vse | SLO | |
84 | BATKOVIč | Tanja | CX za vse | SLO | ||
85 | ORTYNSKI | Aleksandar | BK CIKLUS | CX za vse | CRO |