Kolesarsko društvo Branik Maribor Slovenija telefon : 041 416 772 email : info.kdbranik@gmail.com site : http://www.kd-branik.com/
11, Jul. ( SO ) , 2020 - 10:00 h
Hoče - Maribor ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: | |
---|---|---|---|---|
Ljubljana ( SLOVENIJA ) | 11.07. 07:00 | 7 | da | več |
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZAJEC | Maja | ŠD BAM.BI | Ženske A | SLO | |
2 | GLAMOčAK | Tajda | Ženske A | SLO | ||
3 | GORIčAN | Patricija | BIKEREPUBLIC | Ženske A | SLO | |
4 | NOVAK | Katarina | BIKEREPUBLIC | Ženske A | SLO | |
5 | SELAN | Dunja | TUŠ T.E.A.M. | Ženske A | SLO | |
6 | OPEKA | Ajda | KD BRANIK MARIBOR | Ženske B | SLO | |
7 | ŠKRAJNAR | Špela | GANESHA TEAM | Ženske B | SLO | |
8 | KAčIčNIK | Nataša | BIKEREPUBLIC | Ženske B | SLO | |
9 | CEGLAR | Vida | ŠD BAM.BI | Ženske C | SLO | |
10 | PREšEREN | Matejka | KK ZAVRŠNICA | Ženske C | SLO | |
11 | ANžEL | Jožefa | ŠD BAM.BI | Ženske D | SLO | |
12 | RAKOš | Ivica | ŠD TURBO M | Ženske D | SLO | |
13 | UšENIčNIK | Tina | ŠD BAM.BI | Ženske D | SLO | |
14 | MERCINA | Matej | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | SLO | |
15 | KOVAčIč | Miran | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | SLO | |
16 | POLAJNAR | Klemen | TEAM TURBO TROPOVCI | Amaterji | SLO | |
17 | JANC | Jure | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | SLO | |
18 | KANGLER | Matej | KOŠTRUNI | Amaterji | SLO | |
19 | TRAMšEK | Jakob | KOŠTRUNI | Amaterji | SLO | |
20 | GALUN | Dejan | ŠD RIKITEAM | Amaterji | SLO | |
21 | BERLIČ | Blaž | ARCONT SELCE | Amaterji | SLO | |
22 | HRIBLJAN | Matjaž | KK POSTOJNA | Amaterji | SLO | |
23 | KREVS | Marcel | KK TBP LENART | Amaterji | SLO | |
24 | BREZNIK | Gašper | KD LPP | Amaterji | SLO | |
25 | HRIBAR | Jernej | POGI TEAM UAE GENERALI | Amaterji | SLO | |
26 | PETERNELJ | Žan | KK SOČA | Amaterji | SLO | |
27 | GORZA | Gaj | KK TBP LENART | Amaterji | SLO | |
28 | RENAT | Jure | GANESHA TEAM | Amaterji | SLO | |
29 | FRIM | Davorin | GANESHA TEAM | Amaterji | SLO | |
30 | GLAMOčAK | Anže | Amaterji | SLO | ||
31 | OBLAK | Blaž | Amaterji | SLO | ||
32 | KOVAč | Štefan | POGI TEAM UAE GENERALI | Amaterji | SLO | |
33 | JERINA | Andraž | KD ALPE SIS | Amaterji | SLO | |
34 | KOLAR | Matic | GANESHA TEAM | Amaterji | SLO | |
35 | DEžMAN | Nejc | KD BRDA DOBROVO | Amaterji | SLO | |
36 | SEDAR | Tadej | BIKEREPUBLIC | Amaterji | SLO | |
37 | MALIć | Dejan | IZVIR VIPAVA | Amaterji | SLO | |
38 | SLUGA | Matevž | ADRIA MOBIL (ADR) | Amaterji | SLO | |
39 | KLEMENC | Anže | BIKEREPUBLIC | Amaterji | SLO | |
40 | PFEIFER | Benjamin | BIKEREPUBLIC | Amaterji | SLO | |
41 | ZRIM | Primož | TEAM TURBO TROPOVCI | Master A | SLO | |
42 | BOžNAR | Kristijan | IZVIR VIPAVA | Master A | SLO | |
43 | ČERNIGOJ | Matjaž | IZVIR VIPAVA | Master A | SLO | |
44 | SIRK | Tadej | KD LITIJSKI TEMPOMAT | Master A | SLO | |
45 | GORIčAR | Blaž | BIKEREPUBLIC | Master A | SLO | |
46 | KOčNIK | Simon | ARCONT SELCE | Master A | SLO | |
47 | ALIč | Miha | KD LPP | Master A | SLO | |
48 | GOLENAč | Luka | ŠD RIKITEAM | Master A | SLO | |
49 | MIKO | Dejan | ŠKD AJM | Master A | SLO | |
50 | KRIVEC | Bojan | BIKEREPUBLIC | Master A | SLO | |
51 | KORITNIK | Žiga | Master A | SLO | ||
52 | čURMAN | Tomo | Master A | SLO | ||
53 | KUNAVER | Tom | KD ALPE SIS | Master A | SLO | |
54 | JESIH | Martin | B.V.G. GULČ | Master A | SLO | |
55 | MESARIč | Mitja | TUŠ T.E.A.M. | Master A | SLO | |
56 | BOGšA | Uroš | KD LPP | Master B | SLO | |
57 | POLAK | Marko | ARCONT SELCE | Master B | SLO | |
58 | POLJANEC | Dejan | MBK ČRNI VRH | Master B | SLO | |
59 | HRAšOVEC | Simon | TEAM TURBO TROPOVCI | Master B | SLO | |
60 | PLANK | Marko | BIKEREPUBLIC | Master B | SLO | |
61 | KRAJNC | Boštjan | Master B | SLO | ||
62 | RIBIč | Zoran | ŠD RIKITEAM | Master C | SLO | |
63 | VELIčKI | Trajče | ŠD RIKITEAM | Master C | SLO | |
64 | STRANJAK | Robert | KD LPP | Master C | SLO | |
65 | GOLOB | Jože | KD BRANIK MARIBOR | Master C | SLO | |
66 | JUVANčIč | Gregor | ŠD BAM.BI | Master C | SLO | |
67 | HANžIč | Tadej | KD BRANIK MARIBOR | Master C | SLO | |
68 | ERJAVEC | Rok | GANESHA TEAM | Master C | SLO | |
69 | DOGšA | Iztok | GANESHA TEAM | Master C | SLO | |
70 | GUčEK | Andrej | BIKEREPUBLIC | Master C | SLO | |
71 | ČRETNIK | Marko | GANESHA TEAM | Master C | SLO | |
72 | BRATUš | Dean | TUŠ T.E.A.M. | Master C | SLO | |
73 | FILIPIč | Grega | KD ALPE SIS | Master C | SLO | |
74 | HAJDINJAK | Dušan | TEAM TURBO TROPOVCI | Master D | SLO | |
75 | KRAšOVEC | Gregor | KD BRANIK MARIBOR | Master D | SLO | |
76 | ZEMLJIč | Damjan | KD BRANIK MARIBOR | Master D | SLO | |
77 | KAMPUš | Boris | IZVIR VIPAVA | Master D | SLO | |
78 | PUKšIč | Franc | Master D | SLO | ||
79 | KONC | Gorazd | KD BRDA DOBROVO | Master D | SLO | |
80 | VERčIč | Uroš | ŠD BAM.BI | Master D | SLO | |
81 | GAJSER | Leon | KOŠTRUNI | Master E | SLO | |
82 | ŠESEK | Uroš | TEAM TURBO TROPOVCI | Master E | SLO | |
83 | SODERžNIK | Stojan | KD BRANIK MARIBOR | Master E | SLO | |
84 | LIKAR | Robert | IZVIR VIPAVA | Master E | SLO | |
85 | STROJIN | Robert | BAM.BI | Master E | SLO | |
86 | DANEVčIč | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master E | SLO | |
87 | HRIBAR | Mihael | CALCIT BIKE TEAM | Master E | SLO | |
88 | čAVS | Aleš | Master E | SLO | ||
89 | CVET | Miran | KD HRASTNIK | Master E | SLO | |
90 | BUDIMIR | David | Master E | SLO | ||
91 | VODOPIVEC | Borut | KD BRDA DOBROVO | Master E | SLO | |
92 | ISKRA | Tomislav | KD BRDA DOBROVO | Master E | SLO | |
93 | BOGATAJ | Igor | POGI TEAM UAE GENERALI | Master F | SLO | |
94 | DEBELJAK | Janez | KD LPP | Master F | SLO | |
95 | BOJANC | Branko | KD SPRINT | Master F | SLO | |
96 | ČIBEJ | Bruno | IZVIR VIPAVA | Master F | SLO | |
97 | ČERNIGOJ | Milan | KD LPP | Master F | SLO | |
98 | PRPAR | Vlado | TUŠ T.E.A.M. | Master F | SLO | |
99 | BAUMAN | Robert | KD BRDA DOBROVO | Master F | SLO | |
100 | MULEJ | Robert | KD BRDA DOBROVO | Master F | SLO | |
101 | KUTNAR | Frančišek Brane | ŠD BAM.BI | Master F | SLO | |
102 | HVALA | Oskar | KD BRDA DOBROVO | Master F | SLO | |
103 | ZUPANčIč | Mirko | KD SPRINT | Master G | SLO | |
104 | SESAR | Vlatko | BK DINAMO | Master G | CRO | |
105 | STANKOVIč | Dragan | KD SPRINT | Master G | SLO | |
106 | BRATINA | Marjan | KD BRDA DOBROVO | Master G | SLO | |
107 | ČUDEN | Marjan | TEAM BTS COMPANY | Master G | SLO | |
108 | RAKOš | Dragan | ŠD TURBO M | Master G | SLO | |
109 | FRANK | Franjo | KD BRANIK MARIBOR | Master G | SLO | |
110 | PREšEREN | Branko | KK ZAVRŠNICA | Master G | SLO | |
111 | KIRIč | Avgust | KD BRDA DOBROVO | Master G | SLO | |
112 | ŽAVBI | Andrej | TUŠ T.E.A.M. | Master G | SLO | |
113 | PAPIč | Milivoj | Master G | SLO | ||
114 | BOKALIč | Marko | B.V.G. GULČ | Master G | SLO | |
115 | ČUK | Tomislav | ŠD BAM.BI | Master G | SLO | |
116 | ALEš | Miran | B.V.G. GULČ | Master G | SLO | |
117 | CAR | Ljubo | KD BRANIK MARIBOR | Master H | SLO | |
118 | BLAžIč | Jožef | KD BRDA DOBROVO | Master H | SLO | |
119 | VEHAR | Danijel | KD BRDA DOBROVO | Master H | SLO | |
120 | POPOVIč | Ivan | B.V.G. GULČ | Master H | SLO | |
121 | PREšEREN | Janez | TEAM BTS COMPANY | Master I | SLO | |
122 | MIHOVILOVIć | Ivan | IZVIR VIPAVA | Master I | SLO | |
123 | RAVBAR | Rudi | KD SPRINT | Master I | SLO | |
124 | CIGOJ | Zorko | KD BRDA DOBROVO | Master I | SLO | |
125 | MIKULIN | Zvezdan | KD BRDA DOBROVO | Master I | SLO | |
126 | HAFNER | Franc | ŠD BAM.BI | Master I | SLO | |
127 | KONčINA | Rafael | KD HRASTNIK | Master J | SLO | |
128 | MENTES | Attila | OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | HUN | |
129 | DOVNIK | Miran | ŠD RIKITEAM | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | SLO | |
130 | MAčEK | Mateja | ŠD PULZ | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | SLO | |
131 | HORVAT | Damijan | KOLESARSKI KLUB LENDAVA | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | SLO | |
132 | SENEKOVIč | Niko | ŠD PULZ | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | SLO | |
133 | HOZJAN | Robert | OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | SLO | |
134 | ZNDIARSIC | Zmago | A.S.D. VALCHIARO' | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | SLO | |
135 | FORšTNER | Robert | GAMSI CC | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | SLO | |
136 | CERAR | Igor | GAMSI CC | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | SLO | |
137 | GRAšIč | Miran | GAMSI CC | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | SLO | |
138 | KURNIK | Vili | GAMSI CC | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | SLO | |
139 | ANTOLIN | Zoran | TEAM TURBO TROPOVCI | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | SLO | |
140 | PINTER | Andrej | ŠENTJUR POWER | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | SLO | |
141 | RAMšAK | Borut | SUPRADOM D.O.O | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | SLO | |
142 | ŠKAPER | Uroš | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | SLO | ||
143 | PAHER | Marko | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | SLO | ||
144 | šORI | Jernej | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | SLO | ||
145 | VERčKO | Janko | ŠD OžBALT OB DRAVI | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | SLO | |
146 | ŽAVCER | Tadej | FLYING LIZARDS | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | SLO | |
147 | MURN | Matic | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | SLO | ||
148 | KOLAR | Matjaž | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | SLO | ||
149 | GOREčAN | Renato | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | SLO | ||
150 | FEGUš | Jernej | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | SLO | ||
151 | GOREčAN | Luka | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | SLO | ||
152 | GOVEJšEK | Erik | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | SLO | ||
153 | JOšT | Jaka | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | SLO | ||
154 | čUš | Blaž | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | SLO |