SP Ponferrada: cestna dirka v kategoriji mlajših članov u23
Med Slovenci se je najbolje odrezal Luka Pibernik, ki je z odlično vožnjo pripeljal na 15. mesto. Zelo se je pribilžal medalji, saj je sodeloval v sprintu skupine za drugo mesto. Gašper Katrašnik je končal na 91., Matej Razingar 94. in Domen Novak na 98. mestu, Rok Korošec pa se je uvrstil na 110. mesto.
Ekipa je složno delovala skozi celotno dirko, zato je bil selektor Martin Hvastija zadovoljen s prikazanim.
Rezultati:
1 Sven Erik Bystrom (Norway) 4:32:39
2 Caleb Ewan (Australia) 0:00:07
3 Kristoffer Skjerping (Norway)
4 Tiesj Benoot (Belgium)
5 Sondre Holst Enger (Norway)
6 Iuri Filosi (Italy)
7 Bohorquez Sanchez (Colombia)
8 Ilya Davidenok (Kazakhstan)
9 Silvio Herklotz (Germany)
10 Mathieu Van Der Poel (Netherlands)
11 Dion Smith (New Zealand)
12 Fabian Lienhard (Switzerland)
13 Tanner Putt (United States Of America)
14 Timo Roosen (Netherlands)
15 Luka Pibernik (Slovenia)
16 Joaquim Silva (Portugal)
17 Odd Christian Eiking (Norway)
18 Miguel Angel Benito Diez (Spain)
19 Owain Doull (Great Britain)
20 Fernando Gaviria Rendon (Colombia)
21 Mike Teunissen (Netherlands)
22 Magnus Cort Nielsen (Denmark)
23 Artem Nych (Russian Federation)
24 Markus Hoelgaard (Norway)
25 Merhawi Kudus Ghebremedhin (Eritrea)
26 Miguel Angel Lopez (Colombia)
27 Thomas Boudat (France)
28 Louis Meintjes (South Africa)
29 Dylan Teuns (Belgium)
30 Sam Oomen (Netherlands)
31 James Oram (New Zealand)
32 Sindre Skjoestad Lunke (Norway)
33 Jasper De Buyst (Belgium)
34 Scott Davies (Great Britain)
35 Robert Power (Australia)
36 Brayan Stiven Ramirez Chacon (Colombia)
37 Gregor Muhlberger (Austria)
38 Loic Vliegen (Belgium)
39 Floris De Tier (Belgium)
40 Mikel Iturria Segurola (Spain) 0:00:20
41 Emanuel Buchmann (Germany) 0:00:22
42 Luca Chirico (Italy) 0:00:36
43 Simon Pellaud (Switzerland) 0:00:42
44 Anasse Ait El Abdia (Morocco)
45 Oleg Zemlyakov (Kazakhstan)
46 Rafael Ferreira Reis (Portugal) 0:01:03
47 Bakhtiyar Kozhatayev (Kazakhstan)
48 Felix Grossschartner (Austria)
49 Mario Gonzalez Salas (Spain)
50 Michael Carbel Svendgaard (Denmark) 0:01:11
51 Gianni Moscon (Italy) 0:01:13
52 Luis Enrique Davila (Mexico) 0:02:01
53 Federico Zurlo (Italy)
54 Roniel Campos (Venezuela)
55 Yonder Godoy (Venezuela)
56 Alexander Foliforov (Russian Federation)
57 Robin Carpenter (United States Of America) 0:02:31
58 Caio Godoy Ormenese (Brazil)
59 Alexey Vermeulen (United States Of America) 0:02:48
60 Iltjan Nika (Albania) 0:03:46
61 Lukas Spengler (Switzerland)
62 Davide Martinelli (Italy)
63 Ryan Mullen (Ireland)
64 Mario Vogt (Germany)
65 Thery Schir (Switzerland)
66 Marc Soler Gimenez (Spain)
67 Jack Haig (Australia)
68 Maxat Ayazbayev (Kazakhstan)
69 Quentin Jauregui (France)
70 Jeremy Leveau (France)
71 Michael Gogl (Austria)
72 Conor Dunne (Ireland) 0:05:11
73 Krists Neilands (Latvia) 0:06:10
74 Logan Owen (United States Of America)
75 Ruben Guerreiro (Portugal)
76 Aleksey Rybalkin (Russian Federation)
77 Milos Borisavljevic (Serbia)
78 Samuel Spokes (Australia) 0:08:34
79 Kevin Ledanois (France) 0:08:42
80 Ricardo Ferreira (Portugal) 0:09:18
81 Jan Dieteren (Germany)
82 Alex Kirsch (Luxembourg) 0:10:34
83 Stefan Kueng (Switzerland)
84 Erik Baska (Slovakia)
85 Arakdiusz Owsian (Poland)
86 Aliaksandr Riabushenko (Belarus)
87 Sebastian Schonberger (Austria) 0:11:48
88 Roman Kustadinchev (Russian Federation)
89 Metkel Eyob (Eritrea)
90 Samir Jabrayilov (Azerbaijan)
91 Gasper Katrasnik (Slovenia)
92 Bartosz Warchol (Poland)
93 Lukas Postlberger (Austria)
94 Matej Razingar (Slovenia)
95 Aleksandr Komin (Russian Federation)
96 Pierre-Roger Latour (France)
97 Ignacio Prado (Mexico)
98 Domen Novak (Slovenia)
99 Carlos Ramirez (Colombia)
100 Przemyslaw Kasperkiewicz (Poland)
101 Jack Wilson (Ireland)
102 Ruben Zepuntke (Germany)
103 Tao Geoghegan Hart (Great Britain)
104 Lennard Hofstede (Netherlands)
105 Alex Peters (Great Britain)
106 Matti Manninen (Finland)
107 Soren Kragh Andersen (Denmark)
108 Vadim Galeyev (Kazakhstan) 0:11:54
109 Meron Teshome Hagos (Eritrea) 0:18:24
110 Rok Korosec (Slovenia) 0:19:07
111 Serkan Balkan (Turkey) 0:20:24
112 Jeison Elias Vega Solano (Costa Rica)
113 Nikolai Shumov (Belarus) 0:20:47
114 Willem Jakobus Smit (South Africa)
115 Salaheddine Mraouni (Morocco)
116 Abderrahmane Mansouri (Algeria) 0:21:27
117 Abdenour Yahmi (Algeria)
Foto: Aleš Kalan
Objavljeno: 26.09.2014
Vir/avtor: Prijavim.se
Galerija
Sorodne novice
JANI ŽELEZNIKAR V SVOJI KATEGORIJI DVAKRAT NA ZMAGOVALNEM ODRU, V KROS TRIATLONU CELO EVROPSKI PRVAK
Gardsko jezero z okolico je bilo drugi septembrski konec tedna prizorišče evropskega prvenstva v kros duatlonu in kros triatlonu...
VN Šenčurja: Mihael Štajnar zmagovalec kriterija članov
23. izvedba dirke
SP Glasgow: Kros mlajših članov in vrhunci kratkega krosa
V gozdu Glentress včeraj z le enim Slovencem na dirki. Zmagi na Novo Zelandijo in v Veliko Britanijo. Danes na SP Glasgow še dir...
POMEN VEČJE OSREDOTOČENOSTI NA RAZVOJNI PROCES V ODNOSU NA REZULTAT ŠPORTNIKA V MLADINSKI KATEGORIJI.
Triatlon je, v primerjavi z drugimi vzdržljivostnimi športi, specifičen, ne le ker vključuje tri športe, ampak tudi zaradi de...
Žak Eržen postal evropski podprvak v dirki na izpadanje v kategoriji mladincev
XCC Sor'ca: V kategoriji do 17 let najhitrejša Štajnar in Šerkezi
SloXcup mladi, veterani
Komentarji
Najbolj brano
HIGHLANDER Pohodniški dan z gosti in prikazom preživetja v naravi
HIGHLANDER je največja veriga večdnevnih pohodniških dogodkov na svetu.
Na Češkem Urša Pintar tretja, Urška Žigart do petega mesta
Gracia Orlova
Jakob Omrzel zmagal na prestižni dirki Coppa Montes
69. izvedba dirke Coppa Montes
Scottov kolesarski vzpon na Jošt
Prva sobota v maju bo zopet rezervirana za kolesarski vzpon na Jošta.
Članica BTC City Ljubljana na stopničkah, uspešna tudi Nika Bobnar
Giro Mediterraneo Rosa