Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Najboljši amaterski kolesarji v Pokalu Slovenije 2021

Najboljši amaterski kolesarji 2021

Tokrat so se najboljši amaterski kolesarji sezone 2021 srečali v Vodicah, kjer je ob prijetnem druženju potekala zaključna prireditev za Pokal Slovenije za amaterske kategorije.

Nagradi za posebne tekmovalne dosežke v letošnji sezoni sta z odličnimi dosežki skozi celotno sezono prejela Tina Ušeničnik in Andrej Žavbi. Oba sta se udeležila tudi amaterskega svetovnega prvenstva v Sarajevu, kjer je Ušeničnikova v kategoriji W70-74 osvojila naslov svetovne prvakinje, Andrej Žavbi pa je bil del štafete, ki je premagala vso konkurenco ter suvereno osvojila prvo mesto pred ekipama Kanade in Češke. V aprilu je presegel lasten svetovni rekord v vožnji na eno uro v kategoriji 60+, ki ga je lani postavil na velodromu v Varšavi na Poljskem in prevozil kar 46.255 metrov. V avgustu pa je na svetovnem prvenstvu s starejšimi kolesi - Vintage World Championship že tretjič postal svetovni prvak.

Pokale oziroma diplome so prejeli najboljši trije v vzponu in točkovanju cestnih dirk, najboljših pet v skupnem točkovanju in najboljši trije klubi.

Med klubi je bil najbolj uspešen ŠD BAM.BI, ki je zbral 2463 točk, drugo mesto je osvojil KD LPP s 2352. točkami, tretje pa KD BRDA DOBROVO, kjer so člani kluba zbrali 2136 točk.

Podelitev OMR 2021

Pokale so prejeli:

VZPON                                         

Ženske A                        

1.          ERJAVEC Martina           KK Izvir Vipava

2.          NOVAK Katarina             TUŠ T.E.A.M.

3.          GORIČAN Patricija          KK ROGLA

Ženske B                        

1.          OPEKA Ajda       KD BRANIK MARIBOR

2.          ŠKRAJNAR Špela             GANESHA TEAM

3.          DOLENC Vesna  KD LPP

Ženske C                        

1.          PREŠEREN Matejka        KK ZAVRŠNICA

2.          KAČIČNIK Nataša            KK ROGLA

3.          ŠEME Suzana     KD LPP

Ženske D                        

1.          RAKOŠ Ivica       ŠD TURBO M

2.          ANŽEL Jožica     ŠD BAM.BI

3.          UŠENIČNIK Tina ŠD BAM.BI

Amaterji                         

1.          BOŽIČ žiga         JB TEAM NOVO MESTO

2.          MERCINA Matej             JB TEAM NOVO MESTO

3.          HRIBLJAN Matjaž            KD LPP

Master A                        

1.          GORIČAR Blaž    KK Pocinkovalnica Celje

2.          JERINA Andraž   KK Pocinkovalnica

3.          DRAKSLER Andrej           ŠD Koloka

Master B                        

1.          KURINČIČ Nejc  KK SOČA

2.          ČUČEK Niko       KD BRANIK MARIBOR

3.          PLANK Marko    KK Pocinkovalnica Celje

Master C                        

1.          BRATUŠ Dean    TUŠ T.E.A.M.

2.          DOGŠA Iztok      GANESHA TEAM

3.          HANŽIČ Tadej    KD BRANIK MARIBOR

Master D                        

1.          FILIPIČ Grega     KD ALPE SiS

2.          VERČIČ Uroš      ŠD BAM.BI

3.          PREŠEREN Jani  Team BTS Company

Master E                        

1.          LIKAR Robert     IZVIR VIPAVA

2.          VODOPIVEC Borut          KD BRDA DOBROVO

3.          ISKRA Tomi        KD BRDA DOBROVO

Master F                        

1.          DANEVČIČ Marko           KD BRDA DOBROVO

2.          BOJANC Branko KD SPRINT

3.          ČIBEJ Bruno       IZVIR VIPAVA

Master G                        

1.          MULEJ Robert   KD BRDA DOBROVO

2.          BOKALIČ Marko B.V.G. GULČ

3.          ŽAVBI Andrej     TUŠ T.E.A.M.

Master H                        

1.          PAPIČ Milivoj    ŠD TURBO M

2.          RAKOŠ Dragan  ŠD TURBO M

3.          GOLČMAN Andrej          KK GORJE

Master I                         

1.          KASTELIC Ivan   B.V.G. GULČ

2.          RAVBAR Rudi    KD SPRINT

3.          HAFNER Franc   ŠD BAM.BI

Master J                         

1.          KOŽELJ Franci    ŠD BAM.BI

2.          KONČINA Rafael             KD HRASTNIK

3.          UČANJŠEK Edvard           KD HRASTNIK

CESTNA DIRKA                                                       

Ženske A                                      

1.          NOVAK Katarina             TUŠ team          

2.          PASAR Petra      KK Soča Kobarid            

3.          ERJAVEC Martina           IZVIR VIPAVA    

Ženske B                                      

1.          OPEKA Ajda       KD BRANIK       

2.          NASTRAN JOŽI Brank     KD LPP 

3.          DOLENC Vesna  KD LPP 

Ženske C                                      

1.          CEGLAR Vida     ŠD BAM.BI        

2.          ŠEME Suzana     KD LPP 

3.          KAČIČNIK Nataša            KK ROGLA         

Ženske D                                      

1.          RAKOŠ Ivica       ŠD Turbo M      

2.          HABJAN Dragica             ŠD Koloka         

3.          ANŽEL Jožica     ŠD BAM.BI        

Amaterji                                      

1.          HRIBLJAN Matjaž            KD LPP 

2.          SEDAR Tadej      KK Pocinkovalnica Celje

3.          FARAZIN Luka    Arcont Selce     

Master A                                     

1.          JESIH Martin      B.V.G. GULČ     

2.          MESARIČ Mitja  TUŠ T.E.A.M.    

3.          OBLAK Blaž        KD LPP 

Master B                                      

1.          ČUČEK Niko       KD Branik Maribor        

2.          BOGŠA Uroš      KD LPP 

3.          VENE Uroš         KD PAPEŽ PODGORJE    

Master C                                      

1.          BRATUŠ Dean    TUŠ team          

2.          GOLOB Joze       KD Branik          

3.          RIBIČ Zoran       Rikiteam           

Master D                                     

1.          HREN Aleš         KD LPP 

2.          HAJDINJAK Dušan           Team Turbo Tropovci   

3.          KOPŠE Igor        Team turbo Tropovci    

Master E                                      

1.          VODOPIVEC Borut          KOLESARSKO DRUŠTVO BRDA   

2.          ISKRA Tomi        KOLESARSKO DRUŠTVO BRDA   

3.          ŠEME Tomaž     KD LPP 

Master F                                      

1.          PRPAR Vlado     TUŠ team          

2.          DANEVČIČ Marko           KOLESARSKO DRUŠTVO BRDA   

3.          MELANŠEK Iztok             TUŠ team          

Master G                                     

1.          ŽAVBI Andrej     TUŠ team          

2.          STANKOVIČ Dragan        KD Sprint          

3.          SKUBIC Borislav KD LPP 

Podelitev OMR 2021

Master H                                     

1.          RAKOŠ Dragan  ŠD Turbo M      

2.          CAR Ljubo          KD BRANIK MARIBOR   

3.          GOLČMAN Andrej          KK Gorje           

Master I                                       

1.          KASTELIC Ivan   B.V.G. GULČ     

2.          HAFNER Franc   ŠD Bam.bi         

3.          RAVBAR Rudi    KD SPRINT        

Master J                                       

1.          KOŽELJ Franci    ŠD BAM.BI        

2.          KONČINA Rafael             KD Hrastnik      

 

NAJBOLJŠIH PET V SKUPNEM TOČKOVANJU:

Ženske A                        

1           NOVAK Katarina             TUŠ team

2           ERJAVEC Martina           IZVIR VIPAVA

3           PASAR Petra      KK SOČA

4           GORIČAN Patricija          KK ROGLA

5           ZORMAN Eva    KK Pocinkovalnica Celje

Ženske B                        

1           OPEKA Ajda       KD BRANIK MARIBOR

2           NASTRAN JOŽI Brank     KD LPP

3           DOLENC Vesna  KD LPP

4           ŠKRAJNAR Špela             GANESHA TEAM

5           MOHORIČ Matejka        ŠD TURBO M

Podelitev OMR 2021

Ženske C                        

1           ŠEME Suzana     KD LPP

2           CEGLAR Vida     ŠD BAM.BI

3           KAČIČNIK Nataša            KK ROGLA

4           PREŠEREN Matejka        KK ZAVRŠNICA

5           SAKSIDA Katarina           KD BRDA DOBROVO

Ženske D                        

1           RAKOŠ Ivica       ŠD TURBO M

2           ANŽEL Jožica     ŠD BAM.BI

3           UŠENIČNIK Tina ŠD BAM.BI

4           HABJAN Dragica             ŠD KOLOKA

Podelitev OMR 2021

Amaterji                         

1           HRIBLJAN Matjaž            KD LPP

2           SEDAR Tadej      KK POCINKOVALNICA CELJE

3           MERCINA Matej             JB TEAM NOVO MESTO

4           PETERNELJ Žan  KK SOČA

5           ROPAS Nejc       KK POCINKOVALNICA CELJE

Master A                        

1           DRAKSLER Andrej           ŠD KOLOKA

2           OBLAK Blaž        KD LPP

3           MESARIČ Mitja  TUŠ T.E.A.M.

4           JESIH Martin      B.V.G. GULČ

5           JERINA Andraž   KK POCINKOVALNICA CELJE

Master B                        

1           ČUČEK Niko       KD BRANIK MARIBOR

2           BOGŠA Uroš      KD LPP

3           PLANK Marko    KK POCINKOVALNICA CELJE

4           KLAVORA Mitja IZVIR VIPAVA

5           KURINČIČ Nejc  KK SOČA

Master C                        

1           BRATUŠ Dean    TUŠ T.E.A.M.

2           RIBIČ Zoran       RIKITEAM

3           GOLOB Jože       KD BRANIK MARIBOR

4           STIBILJ Jernej     ŠD TURBO M

5           HANŽIČ Tadej    KD BRANIK MARIBOR

Master D                        

1           HREN Aleš         KD LPP

2           KOPŠE Igor        TEAM TURBO TROPOVCI

3           GUČEK Andrej   KK POCINKOVALNICA CELJE

4           FILIPIČ Grega     KD ALPE SIS

5           PREŠEREN Jani  TEAM BTS COMPANY

Master E                        

1           ISKRA Tomi        KD BRDA DOBROVO

2           VODOPIVEC Borut          KD BRDA DOBROVO

3           LIKAR Robert     IZVIR VIPAVA

4           ŠEME Tomaž     KD LPP

5           KOGLER Saša     KD BRANIK MARIBOR

Master F                        

1           PRPAR Vlado     TUŠ T.E.A.M.

2           DANEVČIČ Marko           KD BRDA DOBROVO

3           DEBELJAK Janez  KD LPP

4           BOJANC Branko   KD SPRINT

5           MELANŠEK Iztok             TUŠ T.E.A.M.

Master G                        

1           ŽAVBI Andrej     TUŠ T.E.A.M.

2           SKUBIC Borislav              KD LPP

3           STANKOVIČ Dragan        KD SPRINT

4           BRATINA Marjan            KD BRDA DOBROVO

5           BOKALIČ Marko              B.V.G. GULČ

Master H                        

1           RAKOŠ Dragan  ŠD TURBO M

2           POPOVIČ Ivan   B.V.G. GULČ

3           GOLČMAN Andrej          KK GORJE

4           KOZJEK Anton   ŠD BAM.BI

5           PAPIČ Milivoj    ŠD TURBO M

Master I                         

1           KASTELIC Ivan   B.V.G. GULČ

2           RAVBAR Rudi    KD SPRINT

3           HAFNER Franc   ŠD BAM.BI

4           MIHOVEC Matej             ŠD KOLOKA

5           PREŠEREN Janez             TEAM BTS COMPANY

Podelitev OMR

Master J

1           KOŽELJ Franci    ŠD BAM.BI

2           KONČINA Rafael             KD HRASTNIK

3           UČANJŠEK Edvard           KD HRASTNIK

Podelitev OMR

Čestitke vsem nagrajencem!


Objavljeno: 24.10.2021

Vir/avtor:

Galerija

Deli
Vir:

Komentarji

Dodaj v košarico

Tekaška štartna številka A6, barvna
Spletna cena:

0.33 €

pri nakupu nad 400 0.31 €