Prijave in naročila (0)
×

Fotogalerija: Podelitev nagrad najboljšim gorskim kolesarjem

ogk in BMX

Po nekaj letih se je zaključna prireditev pod okriljem Odbora za gorsko kolesarstvo in BMX za najboljše gorske kolesarje v skupnih seštevkih pokalov ponovno odvila v Kranju. Nagrajeni so bili najboljši trije v posameznih disciplinah, med katerimi je bilo tudi nekaj tujih predstavnikov.

»V vseh pokalih delamo majhne, a zanesljive korake naprej,« je pred podelitvami poudaril predsednik odbora Jan Starman in nanizal nekaj sprememb po posameznih pokalih. SloXcup je na vseh dirkah izvedel prvič v letošnjem letu izvedel poligon za najmlajše, v BMX pokalu je bilo prvič izvedeno državno prvenstvo le za slovenske tekmovalce, novi sponzorji pa so se pridružili pokalom 20Chocolate Downhill Cup, SloEnduro in Pumpaj Slovenija.

Sloxcup

Člani in mlajši člani U23:

1. Rok Naglič (Calcit Bike Team)

2. Matic Kranjec Žagar (Calcit Bike Team)

3. Sam Fox  (Team Bridgelane)

Ženske U23 in članice:

1. Vita Movrin (Trinx Factory Team)

2. Tanja Žakelj (Gapp System-Kolofix)

3. Maruša Naglič (Calcit Bike Team)

Mlajši člani (U23):

1. Matic Kranjec Žagar (Calcit Bike Team)

2. Jakob Klemenčič (MBK Črni Vrh)

3. Fran Bošnjak (BBK Šišmiš)

Mladinci (U19):

1. Žan Pahor (Energijateam.com)

2. Blaž Kavčič (KK Završnica)

3. Filip Utranker (KD Celje-2Simpl)

Mladinke (U19):

1. Hana Kranjec Žagar (Rajd Ljubljana)

2. Anastasia Rubanenko (Ukrajina)

3. Maria Laurie (Team Talley's-MTB Collective)

Mlajši mladinci (U17):

1. Gašper Štajnar (Adria Mobil)

2. Jaka Tominšek (Calcit Bike Team)

3. Filip Boškin (MBK Črni Vrh)

Mlajše mladinke (U17):

1. Maruša Tereza Šerkezi (Rajd Ljubljana)

2. Meta Tancik (Misser Junior Team-Energija)

3. Eva Terpin (Rajd Ljubljana)

Dečki U15:

1. Lenart Dejak (MTB trail center Kočevje)

2. Maks Majnik (Calcit Bike Team)

3. Nik Hvala (KD Sloga 1902 Idrija)

Deklice U15:

1. Tajda Šoštarko (Calcit Bike Team)

2. Pina Šiler (KK Završnica)

3. Ula Bolčina Ravnikar (Calcit Bike Team)

Dečki U13:

1. Svit Mesojedec (MTB trail center Kočevje)

2. Bor Križan (MTB trail center Kočevje)

3. David Korošec Janušič (KK Završnica)

Deklice U13:

1. Neža Utranker (KD Celje-2Simpl)

2. Kaja Pevec (Energijateam.com)

3. Maša Gregorc (SD Strahovica)

Amaterji:

1. Timotej Bonifer (Calcit Bike Team)

2. Kristian Feresin (U.C. Caprivesi)

3. Daniel Pozzecco (ASD Flamme Rouge)

Veteranke:

1. Ana Podpečan (Energijateam.com)

2. Martina Utranker (KD Celje-2Simpl)

3. Ana Tancik (Energijateam.com)

Veterani 1:

1. Boštjan Hribovšek (Calcit Bike Team)

2. Jure Belak (Calcit Bike Team)

3. Matjaž Budin (MBK Črni Vrh)

Veterani 2:

1. Damjan Utranker (KD Celje-2Simpl)

2. Robert Blaznik (MBK Črni Vrh)

3. Aleš Boškin (MBK Črni Vrh)

Veterani 3:

1. Tine Zupan (MTB klub Kranj-Scott Team)

2. Bojan Kemperl (Calcit Bike Team)

3. Lucjan Premrn (Izvir Vipava)

Klubsko točkovanje:

Klubsko točkovanje

1. Calcit Bike Team

2. MBK Črni Vrh

3. Energijateam.com

Najbolj perspektivne ekipe:

Najbolj perspektivne ekipe

1. Calcit Bike Team

2. MTB trail center Kočevje

3. Energijateam.com

20Chocolate Downhill Cup

Člani:

1. Luka Berginc (DH Visit Pohorje)

2. Gašper Jurečič (DGK Pohorje-Spank Team)

3. Ivan Bašić (BBK Coast Riders)

Ženske:

1. Tina Smrdel (MBK Črni Vrh)

2. Hana Kranjec Žagar (Rajd Ljubljana)

3. Ana Inkret (Calcit Bike Team)

Mladinci (U19):

1. Maj Babačič (Calcit Bike Team)

2. Maks Oblak (ŠD Supersnurf)

3. Nino Popović (Rajd Ljubljana)

Mlajši mladinci (U17):

1. Matej Osolin (Calcit Bike Team)

2. Juš Ažman (KK Završnica)

3. Max Žvegla (Bikehanic Lumar)

Dečki (U15):

1. Jakob Praček (Kamplc Racing Team)

2. Gabriel Nosan (Calcit Bike Team)

3. Jurij Antler (KK Črn trn)

Dečki (U13):

1. Gal Palčič (Rajd Ljubljana)

2. Gal Novak (Rajd Ljubljana)

3. Tai Bizjak (KK Ravne)

Amaterji:

1. Boštjan Klinkon (ŠKTD Avče)

2. Andreas Vidovič (DGK Pohorje-Spank Team)

3. Grega Mali (Batt Team)

Veterani:

1. Boštjan Volf (Wolf Racing by Wheelbase)

2. Luka Španjol (Adrenalina MTB Team)

3. Matjaž Rupar (Rajd Ljubljana)

Klubsko točkovanje:

Najboljši kljubi

1. Rajd Ljubljana

2. DKG Pohorje - Spank Team

3. Calcit Bike Team 

SloEnduro

Moški absolutno:

1. Miha Smrdel (MBK Črni Vrh)

2. David Ivartnik (Golovec Trails)

3. Jernej Kavčič (MBK Črni Vrh)

Moški elite:

1. Miha Smrdel (MBK Črni Vrh)

2. David Ivartnik (Golovec Trails)

3. Jernej Kavčič (MBK Črni Vrh)

Ženske:

1. Tina Smrdel (MBK Črni Vrh)

2. Maša Komel (KK Črn trn)

3. Maja Vojska (MBK Črni Vrh)

Mladinci (U19):

1. Jan Polovšak (Bosch Black Hole Enduro Team)

2. Maj Babačič (Calcit Bike Team)

3. Miha Jerkič (KK Črn trn)

Mlajši mladinci (U17):

1. Ian Laharnar (Bikehanic Lumar)

2. Anže Kofjač (KK Završnica)

3. Juš Ažman (KK Završnica)

Mlajše mladinke (U17):

1. Nežka Libnik (Bosch Black Hole Enduro Team)

2. Ana Inkret (Calcit Bike Team)

3. Neža Štern (MTB klub Kranj)

Dečki (U15):

1. Jakob Praček (Kamplc Racing Team)

2. Aljaž Prosen (Kamplc Racing Team)

3. Jurij Antler (KK Črn trn)

Deklice (U15):

1. Vita Vaner (DGK Pohorje-Spank Team)

2. Zala Krečič (Kamplc Racing Team)

3. Maria Vyhlidalova (Medvedica)

Dečki (U13):

1. Tjaž Stres (Kamplc Racing Team)

2. Gal Palčič (Rajd Ljubljana)

3. Nikolaj Vukojevič (Golovec Trails)

Deklice (U13):

1. Eva Podvornik (DGK Pohorje-Spank Team)

Amaterji:

1. Žiga Šemrov (ŠKD Super Potencial)

2. Nejc Šikman (Športno društvo Grabit)

3. Blaž Polovšak (Bosch Black Hole Enduro Team)

Master 1:

1. Marko Fink (KD Zverinice)

2. Luka Španjol (Adrenalina MTB Team)

3. Patrik Rot (Pedal Racing Team)

Master 2:

1. Grega Nagode (Energijateam.com)

2. Marko Munih (Pedal Racing Team)

3. Marko Prosen (Kamplc Racing Team)

Master 3:

1. Martin Brus (Kamplc Racing Team)

2. Darko Radulović (ŠD Supersnurf)

3. Stefano Negovetti (A.S.D. Federclub Trst)

Klubsko točkovanje:

Klubsko točkovanje

1. Golovec Trails

2. MBK Črni Vrh

3. Kamplc Racing Team

Pumpaj Slovenija – Telekom Slovenije

Moški 17+:

1. Jan Modrijan (ŠKD Super potencial)

2. Nejc Heric (Bikehanic Lumar)

3. Luka Barut (KK Črn trn)

Ženske 17+:

1. Aleksandra Radosavac (ŠD Supersnurf)

2. Tamara Homar (ŠKD Super potencial)

3. Klara Podlogar (KK Zagorska dolina)

Mlajši mladinci (U17):

1. Jan Manfredo (KK Zagorska dolina)

2. Martin Mark Milar (Rajd Ljubljana)

3. Izak Štrubelj (Bikehanic Lumar)

Mlajše mladinke (U17):

1. Katja Stupar (BSX Racing Team Maribor)

Dečki (U15):

1. Jure Kuhar (Rajd Ljubljana)

2. Jure Dobravec (Rajd Ljubljana)

3. Tine Dovžak (KK Črn trn)

Deklice (U15):

1. Mila Lampič (Rajd Ljubljana)

Dečki (U13):

1. Gaber Kuhar (Rajd Ljubljana)

2. Matija Krečič (KK Črn trn)

3. Domen Vašl (Rajd Ljubljana)

Deklice (U13):

1. Neja Heric (Rajd Ljubljana)

2. Eva Pavšič Prezelj

Dečki (U11):

1. Oskar Lev Dovč (KD Rajd)

2. Dian Vašl (KD Rajd)

3. Aleksandar Gajić (KD Rajd)

Deklice (U11):

1. Taja Malavašič Šurca (ŠKD Super potencial)

2.  Lija Leber (ŠD Sveti Jurij)

3. Evelin Prinčič

Dečki (U9):

1. Sven Matevljič (KD Rajd)

2. Gaber Maslo (ŠKD Super potencial)

3. Gal Malavašič Šurca (ŠKD Super potencial)

Deklice (U9):

1. Loen Peress Višković (ŠKD Super potencial)

2. Lina Vuga (ŠKD Super potencial)

3. Manca Rožman (KD Rajd)

Klubsko točkovanje:

OGK

1. KD Rajd

2. KK Zagorska dolina

3. ŠKD Super potencial

BMX Race

Moški 17+:

1. Nejc Heric (Bikehanic Lumar)

2. Tim Rovtar (KK Črn trn)

3. Tim Bratuša (BSX Racing Team Maribor)

Dečki 15 in 16 let:

1. Gaj Palčnik (BSX Racing Team Maribor)

2. Katja Stupar (BSX Racing Team Maribor)

3. Val Trinle Lampič (Bikehanic Lumar)

Dečki 13 in 14 let:

1. Mak Breznik Falk (Bikehanic Lumar)

2. Nik Prek (KK Črn trn)

3. Lenart Sever (KK Črn trn)

Dečki 11 in 12 let:

1. Tine Gostenčnik (BSX Racing Team Maribor)

2. Maj Nanut (Rajd Ljubljana)

3. Max Sliško (BSX Racing Team Maribor)

Dečki 9 in 10:

1. Oto Heinrih (BSX Racing Team Maribor)

2. Aleksandar Gajić (Rajd Ljubljana)

3. Taja Malavašič Šurca (ŠKD Super potencial)

Dečki do vključno 8 let:

1. Gal Malavašič Šurca (ŠKD Super potencial)

2. Nejc Sever (KK Črn trn)

3. Tai Renar (KK Črn trn)

Cruiser do vključno 29 let:

1. Rok Bajc (KK Črn trn)

2. Gaj Palčnik (BSX Racing Team Maribor)

Cruiser 30+:

1. Gregor Palčnik (BSX Racing Team Maribor)

2. Peter Dovžak (KK Črn trn)

3. Kristjan Kocmut (BSX Racing Team Maribor).

Klubsko točkovanje:

Najboljši klubi

1. BSX Racing Team Maribor

2. Rajd Ljubljana

3. Črn trn


Objavljeno: 12.11.2023

Vir/avtor:

Galerija

Deli

Sorodne novice

31 May 2024
MTB

Nedeljski XCO Ketncug Kotečnik bo tretja dirka serije SloXcup

Tretjo dirko serije SloXcup v nedeljo 2. junija gosti Bike gverk Kotečnik pri Libojah. V natrpanem delu sezone krosa, ko si dirke...

17 May 2024
MTB

Kamnik gosti drugo dirko serije SloXcup

V nedeljo, 19. maja, se serija slovenskega pokala v krosu nadaljuje z drugo mednarodno dirko prve kategorije UCI C1. Na štartu...

17 May 2024
MTB

Kamnik gosti drugo dirko serije SloXcup

V nedeljo, 19. maja se serija slovenskega pokala v krosu nadaljuje z drugo mednarodno dirko prve kategorije UCI C1.

25 Apr 2024
MTB

Video 1/4ek: Pobudo spet prevzel SloEnduro z Borovci

3x Borovci, 1x Kamplc, planina Sleme, Jakob v Finalu, Gaber na Pohorju, Dragomer, Kočevje, Šentanc, Krvavec. https://www.yo...

Vir:

Komentarji

Najbolj brano

25 Jun 2024
MTB

Mednarodne dirkaške: Crans Montana in Crankworx Innsbruck

Video vrhunci vikend dirk svetovnega pokala in nekaj malega s festivala Crankworx izpred dobrega tedna dni. Svetovni pokal ...

24 Jun 2024
MTB

SloEnduro Gorjanci - Državni prvaki 2024 so …

Dolg dan dirkanja v vročini in na odličnih progah na Gorjancih. Tudi s hitrimi tujci, na koncu pa nov komplet državnih prvakov ...

24 Jun 2024
MTB

iXS EDC Lenzerheide: Na progi svetovnega pokala v ekstremnih razmerah

Evropski pokal v spustu v Švici v dežju, blatu in mrazu, tudi v toči. Berginc je hiter, če ne sreča dreves, Kalinšek v final...

23 Jun 2024
MTB

Crans Montana: Dvakrat Francija, po enkrat ZDA in Velika Britanija

Peta preizkušnja letošnjega svetovnega pokala v olimpijskem krosu je potekala na fizično in tehnično najtežji progi sezone. ...

23 Jun 2024
MTB

Sveže branje: Bicikel številka 118

Ne samo sveže, tudi poletno branje. Z aktualno številko revije Bicikel direktno na plažo ali pa v senco pod marelo in s hladnim...

Dodaj v košarico

VARNOSTNE SPONKE, SREBRNE 28mm 1000 KOS (knofce)
Spletna cena:

11.99 €

pri nakupu nad 5 11.50 €

Dodaj v košarico

Kolebnica 3m
Spletna cena:

6.99 €