Prijave in naročila (0)
×

Jan Jazbec z najboljšim časom na Grosupeljskem kronometru  

Krono

Kolesarsko društvo Grosuplje je v sodelovanju z Zavodom za turizem Grosuplje organiziral kronometer, ki šteje za Pokal Slovenije. Prvi kronometer za Memorial Franca Škerlja Grosuplje je odlično uspel. Najhitrejši čas je postavil Jan Jazbec, med ženskami pa je bila najhitrejša Teja Gulič.

Krono

Kolesarji so se pomerili na 5,6 km dolgi trasi s 135 višinskimi metri.

Prvi trije po kategorijah:


V kategoriji Amaterji je prvo mesto osvojil Jan Jazbec (JB TEAM NOVO MESTO), drugi je bil Peter Volk (KD OBALA) in tretji Filip Ahlin (ŠD GRMADA).

V kategoriji Master A je zmagal Jure Renat (GANESHA TEAM), drugi je bil Ivan Hotko in tretji Boštjan Prelc (IZVIR VIPAVA).

V kategoriji Master B je bil najhitrejši Patrik Mikac (KD OBALA), drugo mesto je osvojil Rok Laharnar (KK SOČA) ter tretje Tom Kunaver (KD ALPE SiS).

V kategoriji Master C je zmagal Jernej Stibilj (ŠD TURBO M), drugi je bil Anton Tiršek in tretji Boštjan Pervanje (B.V.G. GULČ).

V kategoriji Master D je prvo mesto osvojil Jani Prešeren (Team BTS Company), drugi je bil Roman Hubl (ŠD RIKITEAM) in tretji Boštjan Ferjančič (IZVIR VIPAVA).

V kategoriji Master E je bil najhitrejši Andrej Dolenc (POLYCOM RACING TEAM), drugo mesto je osvojil Gorazd Konc (KD BRDA DOBROVO) ter tretje Janez Kastelic (B.V.G. GULČ).

V kategoriji Master F je prvo mesto osvojil Robert Likar (IZVIR VIPAVA), drugi je bil Marko Danevčič (KD BRDA DOBROVO) in tretji Vlado Prpar (TUŠ T.E.A.M.).

V kategoriji Master G je zmagal Janez Debeljak (BAM.BI), drugi je bil Andrej Žavbi (TUŠ T.E.A.M.) in tretji Robert Mulej (KD BRDA DOBROVO).

V kategoriji Master H je bil najhitrejši Borislav Skubic (KD TIM VITA), drugo mesto je osvojil Marjan Bratina (KD BRDA DOBROVO) ter tretje Marjan Čuden (Team BTS Company).

V kategoriji Master I je zmagal Matej Mihovec (ŠD Koloka), drugi je bil Ivan Kastelic (B.V.G. GULČ) in tretji Ivan Popovič (B.V.G. GULČ).

V kategoriji Master J je prvo mesto osvojil Zorko Cigoj (KD BRDA DOBROVO), drugi je bil Ivan Mihovilović (IZVIR VIPAVA) in tretji Bojan Lampe (ŠD TURBO M).

V kategoriji Ženske A je prvo mesto osvojila Eva Goropečnik (ŠD Koloka), druga je bila Tina Vaupot.

V kategoriji Ženske B je prvo mesto osvojila Teja Gulič (KD BRDA DOBROVO), druga je bila Ajda Opeka (KD BRANIK MARIBOR).

V kategoriji Ženske C se je pomerila le Michela Facchin (SC Cottur ASD).

V kategoriji Ženske D je prvo mesto osvojila Vida Ceglar (ŠD BAM.BI), druga je bila Jožefa Anžel (ŠD BAM.BI) in tretja Dragica Habjan (ŠD Koloka).

V kategoriji IZVEN MOŠKI je bil najhitrejši Domen Kadunc (KK ADRIA MOBIL).

Krono


Objavljeno: 04.05.2024

Vir/avtor:

Galerija

Deli

Sorodne novice

Vir:

Komentarji

Dodaj v košarico

Kolebnica 3m
Spletna cena:

6.99 €


Dodaj v košarico

Kolesarska štartna številka MTB A6, barvna
Spletna cena:

0.52 €

pri nakupu nad 400 0.48 €