Prijave in naročila (0)
×

Aleš Hren in Andrej Žavbi najhitrejša na Krompirjevem pokalu

ŽAVBI

Po lanski izvedbi in prej nekajletnem premoru je bil v Voklem ponovno čas za izvedbo Krompirjevega pokala BAM.Bi, ki je že tradicionalno najboljšim kot nagrado prinesel vrečo krompirja z dodatki. Absolutni zmagovalec daljše razdalje je postal Aleš Hren, na krajši je to uspelo tudi lani najmočnejšemu Andreju Žavbiju.

BAMBI

V odličnih vremenskih pogojih so se na zahtevno progo s krogom 5,4 kilometra najprej podali amaterji in veterani A, B, C, D in F ter prevozili 15 krogov oziroma 81 kilometrov. V zaključku so se za zmago pomerili tekmovalci kategorije masters E, med katerimi je bil najhitrejši Aleš Hren (INDU team ŠD Poljane). Drugi je bil Borja Jelić (Tuš team) in tretji Andrej Dolinar (Polycom team). Ciljno črto so prevozili s časom 1,52:55. Tudi v zasledovalni skupini so se udarili v finalnem sprintu, ki ga je dobil Patrik Mikac (KD Obala). V ženski kategoriji je bila najhitrejša članica organizatorja Darja Zaplotnik Prešeren (Bam.bi).

Nato so se na dobrih 43 kilometrov dolgi dirki, ki so predstavljali 8 krogov, pomerili ženske kategorije in amaterji F, G, H, I in J. Tako kot lani je bil najmočnejši Andrej Žavbi (Tuš team) pred klubskim kolegom Iztokom Melanškom in Janezom Debeljakom (Bam.bi).

BAMBI

Prvi trije po kategorijah:

V kategoriji Amaterji je bil najhitrejši Filip Ahlin (ŠD GRMADA), drugo mesto je osvojil Nik Jambrošič (KD OBALA) ter tretje Rok Berger Mlakar (JB TEAM NOVO MESTO).

V kategoriji Master A je zmagal Jure Renat (GANESHA TEAM), drugi je bil Jan Arko (Team Granfondo Slovenija) in tretji Dani Pšajd (Arcont Selce).

V kategoriji Master B je prvo mesto osvojil Patrik Mikac (KD OBALA), drugi je bil Mitja Mesarič (TUŠ T.E.A.M.) in tretji Alexander Fritz (RC KAC).

V kategoriji Master C je bil najhitrejši Anton Tiršek, drugo mesto je osvojil Jože Golob (TUŠ T.E.A.M.) ter tretje Anže švab (BAM.BI).

V kategoriji Master D je prvo mesto osvojil Primož Kaučič (Arcont Selce), drugi je bil Jani Prešeren (Team BTS Company) in tretji Dean Bratuš (TUŠ T.E.A.M.).

V kategoriji Master E je zmagal Aleš Hren, drugi je bil Borja Jelić (TUŠ T.E.A.M.) in tretji Andrej Dolenc (POLYCOM RACING TEAM).

V kategoriji Master F je bil najhitrejši Iztok Melanšek (TUŠ T.E.A.M.), drugo mesto je osvojil Alois Sinzinjer (RC Raiffeisen Feldlsee) ter tretje Aleš Kalan (ŠD BAM.BI).

V kategoriji Master G je zmagal Andrej Žavbi (TUŠ T.E.A.M.), drugi je bil Janez Debeljak (BAM.BI) in tretji Tomislav Čuk (ŠD BAM.BI).

V kategoriji Master H je prvo mesto osvojil Vlatko Sesar (BK Dinamo), drugi je bil Borislav Skubic (KD TIM VITA) in tretji Marjan Bratina (KD BRDA DOBROVO).

V kategoriji Master I je bil najhitrejši Ivan Kastelic (B.V.G. GULČ), drugo mesto je osvojil Janez Prešeren (Team BTS Company).

V kategoriji Master J je bil najhitrejši Zorko Cigoj (KD BRDA DOBROVO), drugo mesto je osvojil Bojan Lampe (ŠD TURBO M) ter tretje Rudi Ravbar (KD SPRINT).

 

V kategoriji Ženske A je prvo mesto osvojila Eva Zaletel (BAM.BI), druga je bila Maja Zupanc (BAM.BI) in tretja Lucija Knez (ŠD BAM.BI).
V kategoriji Ženske B je bila najhitrejša Simona Dolinar, druga je bila Sabina Zupanc (BAM.BI).

V kategoriji Ženske C je bila najhitrejša Darja Zaplotnik Prešeren (ŠD BAM.BI), druga je bila Mateja Kalan (BAM.BI) in tretja Klavdija Šturm.

V kategoriji Ženske D je prvo mesto osvojila Dragica Habjan (ŠD Koloka), druga je bila Jožefa Anžel (ŠD BAM.BI) in tretja Ivica Rakoš (ŠD TURBO M).

V kategoriji Izven konkurence je bil najhitrejši Žan Predojevič-Benda (Pogi Team UAE Generali).


Objavljeno: 13.05.2024

Vir/avtor:

Galerija

Deli
Vir:

Komentarji

Dodaj v košarico

Kolesarska štartna številka MTB A6, barvna
Spletna cena:

0.52 €

pri nakupu nad 400 0.48 €

Dodaj v košarico

Kolebnica 3m
Spletna cena:

6.99 €