×

Jan Lukanič do prve medalje v Los Angelesu

Jan Lukanič do prve medalje

V Los Angelesu potekajo Olimpijske igre Specialne olimpijade. Jan Lukanič je danes ponoči osvojil tretje mesto! Prva od treh dirk je bila na sporedu danes po noči po našem času. Na 25 kilometrov dolgi dirki je Jan dosegel 3. čas in osvojil svojo prvo medaljo in tudi prvo za slovensko reprezentanco.

Jan in njegova družina, ki ga spremlja v Los Angelesu so bili medalje neizmerno veseli: “Zelo sem vesel prve medalje. Malo sem jo pričakoval in v naslednjih dveh dirkah se bom še bolj potrudil.”

Medalja je bila njegov veliki cilj in izpolnil ga je že na prvi dirki.

Jana čakata še dirki na 15 in 10 kilometrov, ki bosta danes in jutri.