Prijave in naročila (0)
×

Pokalna podelitev najboljšim gorskim kolesarjem

 

OGK podelitev

 

Kolesarska zveza Slovenije oz. odbor za gorsko kolesarstvo je v nedeljo nagradila najboljše gorske kolesarje discipline kros in spust.         

Prireditev v kamniški dvorani se je začela s podelitvijo pokalov najmlajšim v kategoriji bmx in nadaljevala s podelitvijo najboljšim v spustu in XC-ju. Kot vsako leto je bil povezovalec prireditve Andrej Dekleva, prireditev pa je popestril stand up komik Dule. 

Med najuspešnejšimi klubi je prvo mesto osvojil kamniški Calcit bike team, drugi najuspešnejši klub je bil domžalski Energijateam.com, tretji pa Mbk sportr.si.     

Prireditev se je zaključila ob prijetnem druženju nagrajencev.

 

XC

     
U 7 dečki    
1 Lenart Dejak ENERGIJATEAM.COM
2 Jakob Mlakar MBK sportR.si
3 Aljaž Boškin KD SLOGA 1902 IDRIJA
     
U 7 deklice    
1 Ela Križan ENERGIJATEAM.COM
2 Tajda ŠOŠTARKO CALCIT BIKE TEAM
2 Ajda GnezdA KD SLOGA 1902 IDRIJA
     
U 9 dečki    
1 Filip Boškin KD SLOGA 1902 IDRIJA
2 Žan Lopatič CALCIT BIKE TEAM
3 Job Brecelj ENERGIJATEAM.COM
     
U 9 deklice    
     
1 Meta Janežič CALCIT BIKE TEAM
2 Eva Terpin MBK sportR.si
3 Nika Mikuž MBK sportR.si
     
U 11 dečki    
1 Žan Pahor CALCIT BIKE TEAM
2 Ambrož Vovk CALCIT BIKE TEAM
3 Jan Boltar CALCIT BIKE TEAM
     
U 11 deklice    
1 Hana Kranjec Žagar CALCIT BIKE TEAM
2 Tina Smrdel MBK sportR.si
3 Ivana Klemenčič MBK sportR.si
     
U 13 dečki    
1 Jure Rus MBK sportR.si
2 Luka Janežič CALCIT BIKE TEAM
3 Miha Smrdel MBK sportR.si
     
U 13 deklice    
1 Daša Mlakar MBK sportR.si
2 Nuša Moroz KD SLOGA 1902 IDRIJA
3 Špela Čuk KD SLOGA 1902 IDRIJA
     
U 15 dečki    
1 Jakob Smolnikar ENERGIJATEAM.COM
2 Matic Kranjec Žagar CALCIT BIKE TEAM
3 Jaka Starman CALCIT BIKE TEAM
     
U 15 deklice    
1 Nika Dečman CALCIT BIKE TEAM
2 JANEŽIČ Ana CALCIT BIKE TEAM
3 HOMAR Tamara ENERGIJATEAM.COM
     
U 17 mladinci    
1 David Ivartnik ENERGIJATEAM.COM
2 Matevž Govekar MBK sportR.si
3 Miha Klemenčič MBK sportR.si
     
Mladinke    
1 Vita Movrin ENERGIJATEAM.COM
2 Ana Movrin ENERGIJATEAM.COM
3 Katja Kranjec CALCIT BIKE TEAM
     
U 19 mladinci    
1 Simon Čibej KD SLOGA 1902 IDRIJA
2 Blaž Dragar ENERGIJATEAM.COM
3 Miha Tratnik Bajc  KD SLOGA 1902 IDRIJA
     
U 23    
1 Gregor Krajnc CALCIT BIKE TEAM
2 Rok Naglič KK RAVNE
3 Gregor Dimic ENERGIJATEAM.COM
     
Elite    
1 Luka Tavčar CALCIT BIKE TEAM
2 Mitja Tancik ENERGIJATEAM.COM
3 Matjaž Budin MBK sportR.si
     
Elite ženske    
1 Tina Perše CALCIT BIKE TEAM
2 Tanja Žakelj Rajd Trek / Unior Tools Team
3 KLEMENČIČ Blaža Habitat Mountainbike team
     
Amaterji    
1 Borut Križan ENERGIJATEAM.COM
2 Tomaž Čefuta KK DJAK
3 Tadej Podgornik MBK sportR.si
     
Veterani 1    
1 Aleš Boškin DEŠ FLEŠ
2 Mitja Černe DEŠ FLEŠ
3 Uroš Mikelj CALCIT BIKE TEAM
     
Veterani 2    
1 Robert Blaznik MBK sportR.si
2 Dejan Nemeček UNI Team
3 Marko Škarja ENERGIJATEAM.COM
     
Veterani 3    
1 Peter Vesel UNI Team
2 Tine Zupan SCOTT TEAM
3 Bojan Kemperl CALCIT BIKE TEAM
     
Veteranke    
1 KRANJEC Mira CALCIT BIKE TEAM
     
Amaterke    
1 Andreja Strnad SCOTT TEAM
     
     

Ekipno XC

     
1 CALCIT BIKE TEAM  
2 ENERGIJATEAM.COM  
3 MBK SPORTR.SI  
     
     

DH

     
Elite    
1 ŽABJEK Jure Rajd Trek / Unior Tools Team
2 PANDUR Žiga Rajd Trek / Unior Tools Team
3 VIRTIČ Aleš SUPERTRAIL 79
     
Veterani    
1 KUK Klemen ŠKTD AVČE
2 KALABOTA Dejan ENERGIJATEAM.COM
3 HABJAN Vid SPANK Racing Team
     
Amaterji    
1 NAPOTNIK Urban KD LIGNIT
2 MORAVEC Črt PEDAL RACING TEAM
3 ORNIK Sandi ŠKTD AVČE
     
U 15    
1 NIEMIZ Marko ŠKTD AVČE
2 UNETIČ Tilen MTB TRBOVLJE SPECIALIZED
3 GOMILŠČEK Žak ŠKTD Avče
     
U 17    
1 PINTAR Rudi MTB Železniki
2 AVBELJ Nejc ŠD SUPERSNURF
3 KOKELJ Matic RAJD FUNSPORTS
     
U 19    
1 BERGINC Luka KK Črn Trn
2 KVAS Matic SPANK Racing Team
3 MARKIČ Jan ŠKTD Avče
     
Ženske    
1 HRASTNIK Monika KK Črn trn
2 HORVAT Eva SPANK racing team
3 HORVAT Špela UNI Team
     

Ekipno

1 RAJD FUNSPORTS  
2 KK ČRN TRN  
3 ŠKTD AVČE  
     

BMX

     
Dečki -8    
1 Miha Čeh BSX team
2 Nik Prek KK Črn Trn
3 Mai Pokleka KD Lignit
     
Dečki 9/10    
1 Tim Bratuša BSX team
2 Tim Rovtar KK Črn Trn
3 Rene Pečnik BSX team
     
Dečki 11/12    
1 Staš Lukić BSX team
2 Gaj Gorza BSX team
3 Taj France KD Lignit
     
Fantje 13/14    
1 Viktor Jarc BSX team
2 Filip Kocijančič BSX team
3 Gomilšek Blaž BSX team
     
Fantje 15/16    
1 Matic Berginc KK Soča Kobarid
2 Nik Lešnik BSX team
     
Moški 17+    
1 Žan Godina KK Črn Trn
2 Urban Rotnik KK Črn Trn
3 Davorin Maleković BSX team
     

Ekipno BMX

1 BSX team  
2 KK Črn Trn  
3 KD Lignit  

Objavljeno: 15.11.2015

Vir/avtor: Prijavim.se

Galerija

Deli

Sorodne novice

09 Jul 2022
MTB

Lenzerheide: Monika v seštevku že med najboljšimi petimi!

V Lenzerheideju prašno in drseče. Hrastnik zopet odlično. Zmage so si razdelili Kanadčana in Francoza. Končno popolnoma su...

06 Mar 2022
MTB

Podelitev OGK 2021

Po več kot letu dni premora zaradi svetovne zdravstvene situacije podelitev nagrad najboljim gorskim in BMX kolesarjem zopet v lj...

Vir: Prijavim.se

Komentarji

Najbolj brano

08 Dec 2022
MTB

Gorskokolesarska tržnica 2022/23: Harrison v pokoj, pri Norcu so si premislili

Slovo Charlieja Harrisona, vrnitev Norco Factory Racing, Williams zapušča ekipo, negotovost pri B&B Hotels - KTM, znana usod...

07 Dec 2022
MTB

Nič več ekipe CST PostNL Bafang

Legenda olimpijskega krosa Bart Brentjens, prvi olimpijski prvak v tej disciplini, v naslednjo sezono z novim imenom ekipe in tudi...

07 Dec 2022
MTB

Tahitre 874: Kolesa za vse otroke!

AMZS nadaljuje akcijo zbiranja in popravljanja rabljenih koles, predbožična gre na Kras, božički pa spet na Lisco. #Rad...

07 Dec 2022
MTB

Video sredica: Med ledeniki in vulkani

Trimesečno potovanje po Islandiji in 3000 prevoženih kilometrov z Joffreyjem, Katio in Léo-Paulom. https://youtu.be/PBrXtK...

06 Dec 2022
MTB

Na verigi: Anthony Bilić

Po dolgem času gre veriga na Hrvaško, v Istro. Anthony Bilić, trenutno številka dve hrvaškega krosa, je član italijanske med...